Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#665120 - 16/09/2006 09:06 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Najpierw się odniose do kolegi za poprzednią kolejke - fakt może i dopisało mi szczęście, ale patrząc tym tokiem myślenie to 3/4 szczęśliwie. W bukmacherce szczęście też jest potrzebne!!

Teraz przejdźmy do 7 kolejki

Widzew Łódź - Korona Kielce
16.09.2006 godz. 18:15

Zacznijmy od typowania 1x2 to dla mnie jest NO BET - stosunkowo młode, nieobliczalne drużyny. Za Widzewem przemawia publika, za Koroną mimo wszystko lepszy skład i coraz lepsza gra. Nie owijając w bawełne typem na dzisiaj jest tu over 2.5 gola . Widzew jak narazie w kazdym meczu u siebie tracił bramkę, natomiast Korona tylko w Krakowie nie strzeliła na wyjeździe, ale tam mało kto strzela (mam na myśli Polskie drużyny). Korona raczej nie przyjedzie się bronić, tylko z nastawieniem na zdobycie 3 punktów. To samo Widzew, u siebie musi wygrywać. Dwie ofensywnie nastawione drużyny zapowiada nam ciekawe widowisko. Obie drużyny wystąpią bez wiekszych osłabień. W drużynie Widzewa zadebiutuje Filip Burkhardt z powodu kontuzji nie zagra Łukasz Broź i Stefano Napoleoni ktokolwiek to jest . Do formy wraca Bartłomiej Grzelak , który może być bohaterem meczu w Łodzi.
Jeśli chodzi o Korone to na pełnych obrotach trenują już kapitan Hermes oraz poobijany po meczu z Łęczną Maciej Kowalczyk , który można powiedzieć wykarkował piłkarzy Górnika Ł. Nie piszę tu o Gajtkowskim bo on dopiero wróci na wiosne . Za overem przemawia także obrona Kielczan. Vaselin Djokovic popełnia koszmarne błędy, prawdopodobnie znowu wystąpi Brzyski i jeszcze w ofensywie gra bardzo dobrze to w obronie jeszcze musi się wiele nauczyć. Widzew jeśli chce strzelić bramkę to musi cisnąć prawą stroną.
Sądząc po ostatnich wynikach między tymi drużynami mozna by się pokusić na 2, gdyż w 2 lidze w Łodzi był wynik 1-3 natomiast w Kielcach 1-0 oba na korzyść Kielczan. Do tego dochodzi wygrana w pucharze Polski 3-0 po dogrywce . Ale teraz Widzew to całkiem inna drużyna. Aha i w meczu Kielczan już od 3 meczy nie było overka zatem teraz jest najlepsza ku temu okazja
Także do overka postawie jeszcze wynik 1-1 bo to tez jest prawdopodobne. Zatem:

Typ: over 2.5 gola 6/10
Typ: 1-1 1/10

Pozdrawiam i do zobaczenia w Łodzi

Do góry
Bonus: Unibet
#665121 - 16/09/2006 10:41 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań

Odra Wodzisław - Arka Gdynia


Można napisać to samo co odnośnie meczu Pogoni z Lechem... Typ bardziej na czuja i na przełamanie. Arka gra ogólnie coraz lepiej, a Odra chyba będzie walczyła o utrzymanie. Wkońcu musiało do tego dojść, zazwyczaj spokojny środek tabeli, teraz skład na poziomie jak zykle, ale chyba inne drużyny poszły trochę w górę.

Zwycięstwo Arki musi wkońcu przyjść i to nastąpi chyba w tym meczu. Po takim kursie nie mogę tego przepuścić.

Lech + Arka (na single)


A co do pewniaka na dzisiejszą kolejkę, to rzeczewiście wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że Zagłębie wygra... Górnik słaby możnaby powiedzieć jak zawsze... Panowie z Lubina grają coraz fajniej, takie mam wrażenie i powinni przy normalnym meczu zaakplikować 3 punkty. Jednak nie będę łączył tego meczu z dwoma wymienionymi wyżej. (dorzucę go do jakiejś trójki i jakiegoś większego combo, żeby nie robić sobie wyrzutów, że odpuściłem tak pewny mecz - oczywiście jak wejdzie)

Do góry
#665122 - 16/09/2006 11:02 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Odra-Arka

W druzynie z Gdyni jedynym nieobecnym jest Sobieraj po zoltych z Legią ,reszta do dyspozycji trenera

Sklad na Odre-Witkowski,Kowalski,Koscielniak,Jawny,Sokolowski-Przytula,Dziedzic,Ława,Moskalewicz,Wroblewski-Nicinski

Na zmiany pozostaje Bazler,Nawrocik,Jakosz

Nie ma napastnikow i to jest najwiekszy problem Arki, jednak nie powinni przegrac tego meczu

Do góry
#665123 - 16/09/2006 12:53 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Bez zagłębiania się większego w dzisiejsze mecze zagrałem rozpis remisowy na obecną kolejkę. Dziejsze mecze bez meczu Zagłębia (które wg. buków ma największe szanse na zwycięstwo) dałem do rozpisu 2z5 dodając Celtic jako dopełnienie. Najlepiej za to płaci chyba Unibet, ciut gorzej Expekt.
Podobny eksperyment udał mi się w 5. kolejce kiedy trafiłem 4z5 remisów w rozpisie.
Na 6 rozegranych kolejek do tej pory w połowie padło aż po 5 remisów... Trzeba więc trafić w tą kolejkę, która będzie remisowa. Ta już się dobrze zaczęła wczoraj

Do góry
#665124 - 16/09/2006 20:30 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
Wade Offline
member

Meldunek: 03/08/2006
Postów: 178
Skąd: Wołomin
Quote:

To ze legia musi sie obudzic trąbione jest juz tu od dawna.Nie mozna zapominac meczu pucharowego gdzielegia ghrała katastrofalnie 1 połowe a w 2 cos tam zaczeli biegać,ale kto oglądał mecz musi przyznac ze był to jeden wielki HAOS.

Dla mnie ten mecz jest jednym wielkim noBET-em a jezeli juz to bym sie skłaniał na HC - x2



Masz tez prawde ale ja myśle ze Legia wygra bo racja gra kiepsko ale czasem nadchodza te minuty gdzie Legia gra ładnie i mysle ze te minuty takze nadejdą w jutrzejszym spotkaniu i Legia wygra tak myśle 2-0 lub 3-0. Mecz o superpuchar zgardza się był haos i napewno Legia pamięta ten mecz przedsezonowy w którym przegrała bedą chcieli się zrewanzowac. Wisła Płock z tego co czytam mocno się spręza na jutrzejszy mecz zobaczymy co pokazą jescze raz mówie ja gram 1 nie ze względu na sentyment do klubu ale jestem prawie pewien ze Legia ten mecz wygra:)
Pozdro By wade

Do góry
#665125 - 16/09/2006 22:50 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

Pogoń-Lech

Portowcy do tej pory 2 mecze u siebie i w obu underki (1-1 z Koroną i 0-0 z Arką). W ostatnim meczu 0-0 z Wisłą w Krakowie.
Lech przerwał passe overków, przegrywając 1-0 w Grodzisku.

Pora na OVER i progresję "overową" w przypadku obu ekip (w razie niepowodzenia w tym meczu).



Do góry
#665126 - 17/09/2006 14:44 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Legia-Płock

Mecz dwóch wg mnie underowych ekip. Legia w słabej formie, ponoć skonfliktowani z trenerem. W tym sezonie zanotowali dużo overków. Za dużo
Wisła Płock w ostatnim meczu też over (z Widzewem 2-2), a na wyjazdach nie traci raczej dużo goli.

Przewiduję UNDER.

Do góry
#665127 - 17/09/2006 14:53 Re: Orange Ekstraklasa - 7.kolejka (15.09 - 17.09)
Am@res Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 348
Skąd: Częstochowa
Łęczna - Wisła typ under2.5 @ 1.75

Spotkanie dwóch ekip które w sześciu rozegranych meczach zanotowały po jednym tylko meczuy Over2.5 Wisła remis 3-3 w Poznaniu Łęczna 1-3 z Bełchatowem ponadto Wisła po meczu z Iraklisem w którym nie pokazała niczego godnego uwagi myśle że kurs na under 1.75 w tym meczu jest warty zaryzykowania

pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49