Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >
Opcje tematu
#668879 - 10/10/2006 21:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
A ja sądzę, że Polska przegra jutro z Portugalią. Do tego skłoniły mnie proste argumenty: Christiano Ronaldo w ataku + styl polskich obrońców = przynajmniej jeden karny dla Portugalii. OK, mamy dobrych bramkarzy, ale karne, wiadomo, decyduje łut szczęścia. Gdy już wpadnie pierwsza bramka dla gości, naszym ciężko będzie się przebić do ich bramki, w końcu przeciwnicy to nie Kostaryka... Po uspokojeniu gry, myślę, że jakąś prostą sztuczką, nasi dadzą się zaskoczyć i wpadnie druga bramka dla Portugalii. I tym wynikiem wg mnie skończy się mecz.
Jeżeli ktoś nie widzi w tym argumentów, to przykro mi. Dla mnie jest jasne...

Do góry
Bonus: Unibet
#668880 - 10/10/2006 21:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Dobra to i ja dodam od siebie parę słów na temat jutrzejszych meczyków.

Portugalia-Polska oczywiście no bet . Kilka powodów - Po pierwsze Portugalia nie zachwyca, widziałem ich w sparingu z Danią na wyjeździe (2:4), z Finami (1:1) i nie grali żadnej rewelacji. Wiadomo są faworytami, bo są piłkarsko lepsi, ale nie zmienia to faktu, że przy dobrym występie białoczerwonych zadowolą się remisem, tak jak było to w przypadku Serbii. Na Serbię też był niesamowity pęd poparty częstokroć x2, ale remis w tamtym zdaniem to efekt nieskuteczności i egoizmu polskich piłkarzy w określonych sytuacjach podbramkowych. Mogłoby być swobodnie 2-0 w tamtym meczu i Serbia nie wywiozłaby nic z Łazienkowskiej. Widać, że Beenhaker potrafi zmobiliować piłkarzy na ważny występ z drużyną wysokiej klasy i właśnie dużej ambicji i zaangażowania spodziewam się od samego początku spotkania. jeżeli ten mecz skończy się zwycięstwem gości, będzie to wygrana jednobramkowa, po bardzo zaciętym spotkaniu, dla porównania mniej więcej Polska-Anglia 1-2 (sprzed 2 lat). Jeżeli panowi Kazimierczak i Grzelak (ośmieszył notabene Petita reprezentanta Portugalii) radzą sobie spokojnie na boiskach Portugalii w starciu z reprezentującymi barwy narodowe piłkarzami Benfiki, to dlaczego nie mieliby tego samego zrobić polscy piłkarze na własnych śmieciach.

Chowacja-Anglia under 2,5 (1,7 w profe) ,ewentualnie 1X .Oglądałem występ Anglików z Macedonią i nie wyglądało to dobrze. Macedonia postawiła bardzo trudne warunki, w zasadzie grała momentami jak równy z równym tworząc bardzo niebezpieczne sytuacje. Od 45 minuty do 60 wyprowadziła kila szybkich i niezwykle groźnych kontrataków tudzież szybkich ataków, które kończyły się minimalnie przestrzelonymi główkami i sytuacjami a la sam na sam. Widać, że Anglikom musiało to dać dużo do myślenia, bo zaczęli grać bardzo asekuracyjnie z tyłu, obawiając się kolejnych tego typu sytuacji. W ataku w związku z tym było bardzo mało graczy, i wszystkie ataki próbowali rozwiązywać dośrodkowaniami do Croucha lub indywidualnymi akcjami Rooneya, co wyglądało dość słabo i nieprzekonywująco. Najlepszy występ zanotował chyba Gerrard (trafił w końcówce w poprzeczkę), ale jego właśnie ma brakować w składzie Anglii na mecz z Chowacją. Słaby występ miał też Lampard, rezygnacja z Beckhama też na pewno wpływa na jakość gry (stałe fragmenty gry). Do tego nie przekonuje mnie nowy trener Anglików. Chorwacja to bardzo solidny zespół i nie widzę dlaczego na swoim terenie miałby przegrać z taką reprezentacją jaką w chwili obecnej jest Anglia.

Kazachstan-Finlandia 2 i Kazachstan nie strzeli . Finowie podobno dość dobrze grali przeciwko Ormianom, ale na przeszkodzie stanął bramkarz Armenii, który uratował gospodarzom remis. Mam wrażenie, że Armenia jest dużo lepsza od Kazachstanu obecnie, i na tym opieram głównie ten typ. Nie widzę, za bardzo jak gospodarze mogliby strzelić bardzo solidnej obronie Finów jakiegokolwiek gola, z kolei ilość błędów jakie popełniają w defensywie powinna wystarczyć Finom do zwycięstwa w tym meczu. A jak nie, to może stałe fragmenty gry, Kazachowie nie sprawiali wrażenia zbyt silnych fizycznie i na tle takich graczy jak Hyypia każdy rzut rożny lub wolny bity w środek pola karnego powinien przynieść zagrożenie.

Andorra-Macedonia 2 . Tu odstraszają być może wyniki z zeszłych eliminacji kiedy to Macedonia dwukrotnie nie potrafiła pokonać Andorry, a mecz w tym małym kraju skończył się upokarzającym dla Macedończyków 0:1. Ja bym raczej widział w tym zdarzeniu same plusy dla jutrzejszego spotkania. Chęć rewanżu jest duża, do tego Macedończycy znają już waerunki, w jakich przyjdzie im grać w Andorze (bardzo nieprzyjemne i relatywnie małe boisko). Ponadto jest to zupełnie inna drużyna z nowym trnerem Katancem i inne jest również podejście jego samego i piłkarzy. Nie było żadnej fiesty po meczu z Anglią tak jak to miało wówczas miejsce po spotkaniu z Holandią (2:2 i potem 0:1 z Andorrą). Macedonia cały czas liczy na awans i tego meczu nie może nie wygrać.

Rosja-Estonia Estonia nie strzeli Hiddink i to w zasadzie powinno wystarczyć, dobra defnsywna i myślę że spokojne 2-0,3-0 dla Rosji. Stracili oni już punkty z Chorwacją i Izraelem ale Estonia to jednak nie to samo i przy bardzo dobrze ułożonej obronie Rosji to tylko kwestia rozmiarów wygranej.

Do góry
#668881 - 10/10/2006 21:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Konik70 Offline
stranger

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 4
Witam
poniżej mój kuponik:
1. Ukraina - Szkocja x2 A
2. Irlandia - Czechy - 2 B
3. Polska - Portugalia - 2 C
4. Białoruś - Słowenia - 1x T
5. Chorwacja - Anglia - x2 T
6. Kmita - Ruch - 2 T

1. Szkoci sa na fali jak dokopali Francuzom, to myślę, że nie przegrają z Ukrainą. Szewczenko jak zagra, to na pewno nie w pełni sił. Poza tym Ukraińcy mają mało atutów (oprócz własnego boiska) a Szkoci to walczaki

2. Jak ktoś przegrywa z Cyprem, to trudno by szukał szczęścia z Czechami a Ci wygrywaja wszystko - mam nadzieję, że dobra passa nie skończy się teraz

3. O tym meczu praktycznie wszystko zostało napisane. Mimo, że chcę aby tylko ten mecz nie siadł - przesłanek ku temu nie ma....

4. Białoruś nie powinna przegrać. Strasznie cieżko o punkty na ich terenie. Słowenia nie prezentuje sie juz tak dobrze jak za czasów Zahovicia.

5. Nie wyobrażam sobie, żeby Angole po ostatniej kompromitacji przegrali. Pachnie mi tu remisem. Ale myślę, że atak - przynajmniej na papierze - lepszy mają dumni synowie Albionu. Nie odpuszczą tego meczu na 100%.

6. Co prawda mecz juz się odbył ale kupon nadałem w niedzielę. Kurs na Ruch - przy ich obecnej formie - był co najmniej zachęcający

Może analiza jak na pierwszy raz nie zbyt dogłębna ale wybaczcie - jest późno a rano trzeba sie do pracy wyzbierać

pozdrawiam

Do góry
#668882 - 10/10/2006 22:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Soczi Offline
veteran

Meldunek: 24/05/2001
Postów: 1267
Skąd: Warszawa
Dodam coś jeszcze z trudniejszych meczy.

Irlandia Północna-Łotwa 2/2 i X/2 .Kursy w granicach 5,5-6,0. Irlandia Północna dobrze potrafi się bronić z silniejszymi od siebie, to jasne. Przekonali się o tym na przykład Duńczycy którzy mimo przygniatającej przewagi nie potrafili wykończyć skutecznie żadnej z okazji. Natomiast bolączką Irlandii Północnej jest atak. Mecz z Islandią u siebie, który zupełnie im się nie ułożył przegrali gładko 0:3. Podobnego spotkania spodziewam się i teraz. Łotwa nie powinna być w tym spotkaniu outsiderem, a z jej atakiem (z potrafiącym być nieprzeciętnie skutecznym Verpakovskisem) jest jak najbardziej w stanie pokonać Wyspiarzy. Od Irlandczyków kibice (swoją drogą zawsze świetna atmosfera na stadionie w Belfaście) będą wymagali na pewno ofensywnej gry w tym meczu, zwłaszcza że w pamięci spotkanie 3:2 z Hiszpanami. A dla tych, którzy by chcieli zobaczyć jak Irlandia Północna zdobywała w tamtym spotkaniu bramki, link:

http://video.uefa.com/video/VOD/freecompvideo,page=1.htmx
View highlights from N.Ireland-Spain

Dla pewności ci amatorzy w czerwononiebieskich to Hiszpania.

Do góry
#668883 - 11/10/2006 06:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
slogan Offline
old hand

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 930
Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)

Do góry
#668884 - 11/10/2006 07:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)




coraz lepiej...

Do góry
#668885 - 11/10/2006 07:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Jestem już w 99% przekonany ,co do takiego "zachowawczego" kuponu:

Rosja - Estonia 1 (1,20)

Możliwości ,potencjał ,pieniądze i Hiddink.
Z żydkami to był ostatni raz ,gdy sowieci frajersko traca punkty w tych eliminacjach.Pewna "jedynka" ,jak to nie wejdzie ,to....co wejdzie ?

Słowacja - Niemcy X2 (1,17)

Słowacy graja bardzo ładna ,dla oka ,piłkę.
Ofensywa na najwyższym poziomie ,ale w tyłach dość cienko.
Rywalizujący z Czechami Niemcy nie powinni tu stracić kompletu ,tym bardziej ,że Czesi wywieźli trzy.

Polska - Portugalia X2 (1,22)

.Podpieram na wypadek ,gdyby w 98 minucie piłka odbiła sie od sęka ,przy stanie 0:1
Poza tym wszystko juz napisano/powiedziano

Ako 1,71 - przy grubym zagraniu ,starczy

Jako single idą "Dwójki" na Niemcy io Portugalię.

Trzeba jeszcze pomysleć nad kuponem z Włochami i...Ukrainą.
Kurs na Ukraińców niezły ,a Szkotami bym sie n ie zachwycał.
U siebie ,a na wyjazdach to zupełnie inna ekipa.

Co jeszcze....acha.
Over w Cardiff ,Walia z Cyprem minimum 3 bramki.

Nie gram Czechów ,może ewentualnie dorzuce over do jakiegoś rozpisu.
Czesi mi dizs nie pasują.
Rozmawiałem na "skype" ze znajomym Czechem ,on tez nie gra meczu z Irlandią ,za to bardzo grubo jedzie "dwójkę" na Portugalię

Ja tyle ,powodzenia wszystkim życzę

Do góry
#668886 - 11/10/2006 07:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)






Bez obrazy ,ale jak czytam takie "argumentacje" to nie wiem czy śmiac się czy płakać.

Mającym takie "rozterki" jak wyżej radze nie obstawiać meczów polskiej reprezentacji.
Jak przegraja to cieszysz się ,że nie przepieprzyłes na nich kasiory ,jak wygraja - cieszysz się ze zwyciestwa***

***niestety sa i tacy ,którzy w takim prztpadku beda bluzgać i rzygać,że na naszych nie postawili

Do góry
#668887 - 11/10/2006 07:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Quote:

Polska - Portugalia
Typ: Portugalia

Kurs na Portugalię bardzo zachęcający wiec postanowilem zaryzykowac. Typ ten jest dobry o tyle, ze jezeli Polska sprawi niespodziankę będę się cieszył wraz z reprezentacja, a jeżeli przegra to gorycz porażki załagodzi wygrana $$$ (oby tylko nie padł remis)




Jeśli ktoś kieruje się sentymewntami do jakiejkolwiek drużyny, to czym prędzej powinien zaprzestać obstawiania w ogóle.
Kibicowanie - to jedno, a obstawianie - to inna bajka

Do góry
#668888 - 11/10/2006 07:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
slogan Offline
old hand

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 930
amkwish .... dla twojej świadomości oznajmiam wszem i wobec, że nie mam żadnych jak to nazwales "rozterek".
Stwierdziłem tylko, ze w przypadku przegranej kasy (wygrana Polaków czy tez remis) nie bede robił tragedii... bo jakby nie było jest to nasza reprezentacja.
Tyle w temacie!
OVER

Do góry
#668889 - 11/10/2006 07:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Słowenia pk @2.06
Wielu typerów widzi w tym meczu Białorusinów w roli faworytów. Racaj, ten mecz to dla nich ostatnia szansa na podjęcie walki o awans. Jednak nie wydaje mi się, żeby samą chęcią walki zdołali zdobyć 3 punkty. Białorusini muszą atakować, a to będzie stwarzało wiele okazji do kontr. Słoweńcy w drugiej połowie meczu z Luksemburgiem oszczędzali się na dzisiejszy mecz. Słowenia ma w składzie wielu młodych zawodników i sądzę, że są w stanie powalczyć o 3 punkty.

Szkocja +0.75 @1.794
Szkoci na fali. Zwycięstwo nad Francją, mimo przewagi tych drugich przez cały mecz, było na pewno olbrzymią niespodzianką. Selekcjoner Szkotów mówił po tym meczu, że ich planem było zdobyć 1 punkt w 2 meczach. Skoro więc plan został zrealizowany już w pierwszym spotkaniu i to z nawiązką, to czemu by nie iść za ciosem. Szczerze mówiąc, wątpię, żeby Szkoci wygrali ten mecz. Ale już remis moim zdaniem całkiem możliwy. W Ukrainie zagra Szewczenko, ale co z tego, skoro wszyscy wiemy w jakiej jest formie... Nasi wschodni sąsiedzi są w takiej sytuacji, że muszą wygrać ten mecz. A wiadomo co się dzieje, jak się coś musi...

Szwecja -1 @2.08
Szwedzi pokazali siłę całej Europie pokonując w sobotę Hiszpanów. Fakt, Hiszpania nie zagrała dobrego meczu, są w lekkim dołku, ale nie stracić nawet bramki grając z tak ofensywną ekipą musi robić wrażenie. W meczu z Islandią Szwedzi będą osłabieni brakiem Linderotha, Svenssona i Ljungberga. Ale wydaje mi się, że nawet pomimo tych osłabień spokojnie wywiozą 3 punkty z krainy gejzerów. Islandczycy to drużyna składająca się w dużej mierze z amatorów, chyba tylko oprócz Gudhjonsena. W poprzednim meczu zaprezentowali się bardzo słabo i nie widzę przesłanek, żeby dzisiaj miało być inaczej.

Grecja -0.25 @2.18
Z początku byłem przekonany, że zagram w tym meczu na Bośniaków. Są oni bowiem niewygodnym rywalem, zwłaszcza u siebie. Można się mocno zdziwić, gdy się ich nie docenia (Hiszpanie mogą co nieco o tym powiedzieć). Jednak w końcu doszedłem do wniosku, że rozsądniej będzie zagrać Greków. Co prawda mieli w sobotę ciężki mecz z Norwegią w strugach deszczu, jednak w czasach, gdy drużyny grają po 2-3 mecze w tygodniu, zmęczenie nie powinno mieć tu zbyt wielkiego wpływu. W drużynie Grecji po raz ostatni z opaską kapitana wystąpi Zagorakis, więc koledzy będą chcieli mu sprawić miły prezent. Piłkarsko na pewno są lepsi, morale wyższe, a jeśli dodać do tego problemy w defensywie Bośniaków (bardzo wolni stoperzy), okazuje się, że gra na Grecję nie jest złym pomysłem.

Liechtenstein +2 @2.13
Kursy, jakie zostały wystawione na zwycięstwo Danii solidnie znechęcają. @1.08 to kpina, szczególnie po tym, co Duńczycy zrobili w sobotę w Kopenhadze. Tym bardziej, że Liechtenstein nie jest już chłopcem do bicia. Z roku na rok reprezentacja tego małego księstwa gra coraz lepiej i osiąga coraz bardziej zaskakujące wyniki. Zremisowali u siebie ze Słowacją i Portugalią w poprzednich eliminacjach, czemu nie mieliby zrobić tego i teraz? No, może troszkę przesadzam z tym optymizmem, ale naprawdę niesądzę, że Duńczycy wygrają ten mecz trzema bramkami. Gwoli informacji - w ekipie Danii nie zagrają Soerensen oraz Bendtner.

Serbia -2 @1.758
Hmm... Długo zajęło mi zdecydoanie się na obstawienie tego meczu. Serbowie na razie nie imponują grą. Fakt, ich defensywa wciąż gra pewnie, ale problem ze strzelaniem bramek zdaje się narastać. Trzy bramki w trzech meczach - to na pewno nie powala na kolana. Jednak liczę, że dziś Serbowie pokażą lwi pazur. Ormianie są na pewno rywalem niewygodnym, ale głównie u siebie. Jeżeli Serbom uda się przełamać strzelecką niemoc, możemy zobaczyć w tym meczu sporo bramek. Tak więc wszystko w rękach Naszych rywali w walce o awans...

Czechy -0.25 @1.735
Czesi w środę urządzili sobie trening strzelecki w meczu przeciwko San Marino. Szczerze mówiąc, spodziewałem się tam zwycięstwa w granicach 3-4:0, gdyż Selekcjoner Pepiczków wyraźnie dawał do zrozumienia, że jego drużyna nie chce się przemęczać przed środowym meczem z silną Irlandią. Jeszcze w piątek byłem skłonny zagrać dziś na Irlandczyków, jednak w świetle ostatnich wydarzeń zmieniłe zdanie. Ekipa z Wysp Brytyjskich została ośmieszona w sobotę przez Cypryjczyków (pozbawiając mnie jednocześnie pieniędzy), którzy otwarcie przed meczem mówili, że nie liczą nawet na jeden punkt. Morale w drużynie więc nie są zbyt wysokie. Dodatkowo dochodzą problemy kadrowe. Nie zagrają: Given, Reid, Carr, Dunne, Miller, McGeady, Harte, niepewne są występy Kenny'ego, O'Briena, Irelanda, Doyle'a. No i opinia publiczna nie jest zwolennikiem selekcjonera. To nie wróży dobrze...

Łotwa +0.25 @1.82
Stawiać przeciwko reprezentacji, które wygrała z Hiszpanią i zremisowała z Danią? Może to się wydawać dziwne, ale moim zdaniem drużyna Irlandii Północnej jest tutaj mocno przeceniana. Nie zapominajmy, że to drużyna amatorów. Zdarzyły im się dwie niespodzianki. Ale ja bym ich za bardzo nie przeeniał. Hiszpanie w dołku, a Duńczycy sami są winni poprzez swoją nieskuteczność. Łotwa również nie jest dream teamem, ale mimo ostatnich wyników uważam ich za drużynę lepszą. Irlandczycy po prostu mieli szczęście, które wierzę, że już wyczerpało swój limit...

Cypr +0.75 @2.05
Ten typ nie ze względu na siłę Cypryjczyków (ich zwycięstwo w takim stosunku z Irlandią jest bardziej zasługą słabośći wyspiarzy), ale na słabość Walijczyków. Oglądając mecz ze Słowacją przecierałem oczy ze zdumienia. Przecież Walia dopiero co sprawiała olbrzymie kłopoty Polakom w czasach ich "świetności". A w środowym meczu zagrali naprawdę słabo, szczególnie w defensywie. Jones zrobił sobie coś (nawet nie pamiętam co) na włosach i puszczał babola za babolem. Jeżeli zagra, to jestem spokojny o wynik. Cypru nie widziałem w akcji, ale nie sądzę, żeby Walia w takiej formie była w stanie zrobić krzywdę komukolwiek.

Kazachstan +1 @1.73
Czytam, czytam i cały czas nie rozumiem, czemu wszyscy zachwycają się tą Finlandią. A już szczególnie nie rozumiem kursów w granicach @1.6 na ich zwycięstwo. Finlandia to nie światowa potęga, jak mogłyby to wskazywać kursy. Szczerze mówiąc, spodzieałem się tu kursów w granicach @2.00. Kazachowie, tak jak każdy z europejsich kopciuszków, jest groźnym przeciwnikiem na swoim terenie. Nieraz zdarzą im się nawet korzystne wyniki na wyjeździe (vide 0:0 z Belgią, która imho prezentuje obecnie podobny poziom do Finlandii). Reprezentacja Skandynawów zagra bez trzech podstawowych graczy - Tainio, Eremenko, Johansson. Kazachów stać na remis w tym meczu, a jeżeli nie uda im się tego osiągnąć, to sądzę, że skończy się na skromnym 0:1.

Chorwacja pk @2.04
Anglicy nie prezentują się ostatnio zbyt dobrze. Nie zdołali pokonać bardzo przeciętnej Macedoni u siebie, a teraz przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z silną Chorwacją, która tak jak Czesi urządziłą sobie trening w ostatnim meczu. Szczególnie zaimponował Petric, zdobywca 4 goli, który zastępuje Srnę. Oprócz przed chwilą wspomnianego dziś nie zagrają Tudor i prawdopodobnie Sablic. Anglicy mają większe problemy - nie wystąpią Gerard, Heargraves, Johnson, Lennon, niepewny jest też występ Jenasa i Ferdinanda. Mimo, że jestem fanem angielskiej piłki, nie wróżę im dziś zbyt dobrze. "Brazylijczycy Europy" są drużyną silną i nie sądzę, żeby mieli dziś przegrać z borykającą się z brakiem formy Anglią.

----------------------------------------

To by było na tyle. Jeśli na coś jeszczę wpadnę, nie omieszkam napisać

Do góry
#668890 - 11/10/2006 08:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
jeśli chodzi o dzisiejsze mecze to biorąc na tapetę mecz naszych nielotów skłaniałbym się do postawienia czystej dwójki na portugalię ale by być w zgodzie z sumieniem to będzie X2.

ten remisik to po to by się jarać jak nasi będą ostrzeliwać bramkę rywali

myślę , że obronę mają lepszą i to dużoooooooo... / mowa o portugalii /

środek pola to jednostronna gra w naszą stronę , atak ; zobaczymy jak dziś spiszą się asy polskiej bocznej obrony . zobaczymy czy ten c.ronaldo to pistolet czy tylko straszak jak twierdzą pewni swego nasi kopacze .

scolari dał nam trochę nadzieji byśmy wierzyli w cud na śląskim .

CUDA NIE ZDARZAJĄ SIĘ CODZIENNIE !!!!!!

POTRUGALIA WIN 9/10 X2 10/10


kolejny mecz to irlandia - czechy


myślę , że czesi tego meczu nie przegrają chociaż ktoś może powiedzieć , że wyspiarze będą się chcieli zrehabilitować za ostatnią wpadkę . tylko , że musi być kim się rewanżować .

sam roobie keen nie wygra meczu . jeśli chodzi o pepików to odejście niedźwiedzia nie spowodowało dziury w środku pola . rosicky poczuł swoją szansę na liderowanie i widzimy , że robi to ok!

atak czechów też jest lepszy w porównaniu z irischami .jeśli chodzi o tyły to cech + doświadczeni obrońcy , którzy też grają nie w polsce tylko na obczyźnie też wiedzą jak trzeba grać z tyłu .

CZECHY X2 10 / 10


jadąc dalej to widzę kilkubramkowy win żabojadów z owczarzami .

francuziki będą chcieli zmazać plamę po wtopie ze sknerusami ze szkocji .


pisanie o różnicy klas chyba nie na miejscu .

jeśli ktoś w necie znajdzie wygraną 3-4 bramkami to już można się zastanowić ewentualnie alternatywa , że owczarze nie trafią do francuskiej bramki .


FRANCJA WIN HP 0 - 3 8/10

WYSPY OWCZE NIE STRZELĄ 10/10



kolejny mecz liechtenstein - dania


coś z serii co mecz wyżej z tym , że minimalnie mniejsza różnica ale też jest ...przepaść / szczególnie w zarobkach /

dania to musi wygrać . jeśli nie dali by rady amatorom to ... wtedy naszych można by było porównać do liechtensteinu


DANIA WIN 10 / 10


luxemburg - bułgaria


bułgaria pod wodzą christo stoichkowa pokazuje trochę charakteru .

jedyną niewiadomą dla mnie jest to czy nie będą się czuć zwycięzcą już przed meczem bo wtedy to będzie męka dla kibiców bułgarskich i dla tych co postawili ich na win .


chyba nie muszę pisać o różnicy w klasie jaka występuje w obydwu drużynach

przejście stiliana petrowa do premiership wyszło mu tylko na dobre . berbatow i spółka wykończy to co trzeba . ja zaryzykowałbym na win bułgarów w handi

BUŁGARIA WIN 0 - 1.5



do tego dołączę , że argentyna nie przegra w hiszpanii ale to tyle bo to nie ten temat





Do góry
#668891 - 11/10/2006 08:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
llllllll Offline
enthusiast

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 239
Skąd: Madrid
Co do stawiania na Portugalie mnie wystarcza takie 3 argumenty:
-Portugalia 2 w Europie
-Portugalia 4 na świecie
-Portugalia od wielu lat pod wodzą jednego trenera (Scolari)
Tych osiągniec nie zdobyli przypadkiem. Jest to zdolna ekipa o wielkich umiejetnosciach technicznych, ktora w kontrontacji z naszą amatorszczyzną musi wygrac. Ogladalem mecz z finlandia, serbia i 1 połowe z kazachami i to była PADAKA. Z drugiej zas strony Ronaldo i Deco ktorzy graja w najlepszych zespolach najmocniejszych lig europejskich i ta dwójka wystarczy by rozpracowac nasza obrone, wywalczyc karny, wolny etc

Typ 2 w BF 2.18

Do góry
#668892 - 11/10/2006 09:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
osin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2005
Postów: 3104
Skąd: Wolverhampton
Niemcy over2.25 @1.769
Nasi zachodni sąsiedzi przyjeżdżają do kraju taniego alkoholu i hokeja. Piłkarska drużyna Słowacji nie należy do europejskich potentatów. Owszem, są drużyną solidną, jednak zbytnio się nie wybijają. W Słowackiej ekipie panują zapewne dobre nastroje po pogromie Walijczyków na Millenium Stadium w Cadiff. W tamtym meczu prezentowali oni ładny dla oka, ofensywny futbol i z zimną krwią wykorzystywali błędy defensywy swoich rywali. Niemcy również preferują grę "do przodu", jednak są trochę bardziej wyrachowani w swoich zagraniach. Obie drużyny mają spory potencjał w ataku, więc nie ma innej możliwości, niż over.

Belgia -2 @2.02
Belgowie w kryzysie. Reprezentacja nie spełnia oczekiwań, gra słabo, nie strzela bramek i traci punkty. Dziś nadarza się okazja na przełamanie złej passy. Co prawda Azerbejdżan ostatnio przegrał różnicą zaledwie jednej bramki z silniejszą Serbią, jednak co by nie mówić, są ekipą słabą. Wszyscy pamiętamy lanie, jakie sprawili im Polacy w Warszawie. Co prawda czasy się zmieniły i Obecna drużyna Belgii jest słabsza od tamtej Polski, jednak wierzę, że stać ich na te 3:0..

Do góry
#668893 - 11/10/2006 09:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Amkwish bez obrazy ale jak czytam Twoje typy to nie wiem czy smiac sie czy plakac taki zawodowiec poleca takie kursy raczej bardziej podoba mi sie koncepcja gry kolegi ktory sugeruje zagrac portugalie a jak nasi wygraja tez bede zadowolony!

Do góry
#668894 - 11/10/2006 09:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Juan co do Belgow - tu wydaje mi sie ze ten typ Ci nie wejdzie bo druzyny teoretycznie slabsze ustawiaja sie defenzywnie wiec trudno bedzie im strzelic 3 bramki wrecz wazam ze jest to niemozliwe

Do góry
#668895 - 11/10/2006 09:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
Quote:

Amkwish bez obrazy ale jak czytam Twoje typy to nie wiem czy smiac sie czy plakac taki zawodowiec poleca takie kursy raczej bardziej podoba mi sie koncepcja gry kolegi ktory sugeruje zagrac portugalie a jak nasi wygraja tez bede zadowolony!




Wasze rozwiązanie z Polską nazywa się optymalizacją funkcji użyteczności

Co do typów Amkwisha to takie małe kombo wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne niż jakikolwiek mecz po takim kursie i ja takie rozwiązanie popieram.

Do góry
#668896 - 11/10/2006 09:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
GBocian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/02/2004
Postów: 2199
Skąd: Wrocław
Quote:

Juan co do Belgow - tu wydaje mi sie ze ten typ Ci nie wejdzie bo druzyny teoretycznie slabsze ustawiaja sie defenzywnie wiec trudno bedzie im strzelic 3 bramki wrecz wazam ze jest to niemozliwe




Czy to znaczy, że postawisz na Azerbejdżan z dodatnim handi?

Do góry
#668897 - 11/10/2006 09:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
dokladnie!! a co do koncepcji Amkwisha nie podoba mi sie ilosc meczy i ich wybor! obdarzone sa wielkim ryzykiem! no ale kazdy widzi to na swoj sposob- ja wole zagrac wygrana Porugalii i mijam po drodze cale pole minowe

Do góry
#668898 - 11/10/2006 09:29 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
mecz Irlandia - Czechy:
pamiętam chyba 2 lata temu ... 90 minuta, remis 1:1 (miałem zagrane 3 remisy na jednym kuponie i tylko ten pozostał do końca), Robbie Keane strzela na 2:1! Szok. Nie gram tego meczu

Belgia - Azerbejdżan
1, jest opcja że wejdzie z każdym możliwym handicapem. 3:0 to raczej minimum (choć wiemy jak się czasem pewniaki męczą). Belgowie nadrobią trochę bramek których nie strzelili Kazachom w sierpniu

Polska - Portugalia
Po co ten mecz obstawiać? Lepiej usiąść i normalnie pokibicować. Nie ma co rozmyślać nad tym co nasi pokazali w Kazachstanie. Kto pokaże w Kazachstanie dobrą piłkę? Chyba nikt, bo po co Portugalia naszych może zlekceważyć i wtedy wszystko się może zdarzyć. A oni umieją lekceważyć, chociażby takie 3:3 w Liechtensteinie. Ale no bet...

Gruzja - Włochy
Kolejne zwycięstwo Włochów. Gruzja osłabiona, brak Arweładze... Italia ten mecz musi wygrać. Wynik 2:0 z Ukrainą na pewno dodał chłopakom skrzydeł. Włoska druzyna wyjdzie z kryzysu i wygra kilka kolejnych spotkań. To powinno być drugie z rzzędu...

Do góry
Strona 6 z 11 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Ojro, igea23, rafal08, alfa, VVega, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], Sony), 3580 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581707 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49