Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >
Opcje tematu
#668839 - 09/10/2006 19:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Bośnia - Grecja
Chodzila mi w sobote po glowie porazka Grekow (niestety wygrali 1:0 z Norwegami) tak teraz po glowie chodzi mi znowu Grecja... ale tym razem czysty remisik
Wydaje mi sie ze za ladnie by to wygladalo gdyby Grecy zdobyli 6 pkt w tych meczach!! Bośnia u siebie mysle nie bedzie sie bac grac otwartej pilki, tym bardziej po ostatnim remisie z Moldawia gdzie ze stanu 2:0 wyciagneli na 2:2, mysle ze to spaja druzyne i napewno morale sa lepsze choc wiadomo ze byly by lepsze gdyby wygrali, Bosnia teraz czeka kilka meczow z trudniejszymi rywalami niz Moldawia, na poczatek Grecja, potem Norwegia na wyjezdzie, i Turcja u siebie, nie wiem tak jakos mi chodzi remis po glowie

Bośnia - Grecja
Typ: Remis

Do góry
Bonus: Unibet
#668840 - 09/10/2006 19:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
z nowej huty Offline
stranger

Meldunek: 28/09/2006
Postów: 1
Ja zagrałem na portugalie czystą 2 ponieważ gra Polaków nie ukrywajmy ale pozostawia wiele do życzenia i jakoś nie licze na to że nagle w środe zagrają dobry mecz z silnymi portugalczykami i wywalczą chodźby 1 punkt.Następnie Czechy ładny kurs grają dobrze jak do tej pory i co najważniejsze wygrywaja więc nie widze w tym meczu nic innego jak zwycięstwo 3 koron.Kolejny mecz to Malta-Węgry .Węgry nie grają rewelacyjnie 3 mecze 3 punkty ale myśle że sobie poradzą że słabiutką maltą.I ostatni mecz jaki grałem na środe to gruzja-włochy chodź napewno nie będzie to łatwy mecz dla Włochów to myśle że wywiozą z Tibilisi 3 punkty


Polska-Portugalia 2 2,20
Irlandia-Czechy 2 2,20
Malta-Węgry 2 1,40
Gruzja-Włochy 2 1.40

stawka : 100zł
kurs ogólny : 8.53
zakładana wygrana : 853zł

pozdrawiam i życze wysokich wygranych

Do góry
#668841 - 09/10/2006 19:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24792
Skąd: Kraków
Jak ostatnio życie pokazało ci faworyci po 1.10 czy 1.30 też zawodzą,no ale popatrzmy.
Rosja - Estonia- 2 pkt w 2óch meczach u siebie,kto sie tego spodziewał po drużynie Hiddinka,mecz z gatunku "trzeba wygrać".Motywacja + róznica 2-óch klas między tymi dwoma zespołami=łatwe zwycięstwo gospodarzy ? jak dla mnie tak
Malta - Węgry ,grupa C piekielnie wyrównana,5 zespołów będzie walczyło o przepustke do Austrii i Szwajcarii ,podejrzewam, do ostatnich meczów.Chociaż ewentualna strata punktów bardzo skomplikuje im sprawe.Malta to jednak 4 liga europejska,i chyba tylko cud może sprawić by wywalczyli punkt.Bośniacy strzelili n
a tym terenie 5 bramek,być może i Węgrzy nie będą gorsi.
no i Szwedzi ,nie lubie tej drużyny,nie lubie na nią stawiać,ale kurs mimo wszystko chyba za wysoki,1.52.Islandia też dziwna drużyna,3-0 z Irlandią płn,0-4 z Łotwą.W Szwecji troche osłabień,nie wiadomo co z Ljunbergiem,jakkolwiek typ grany troche na czuja.
Podoba mi sie też under w Bośni ale to jeszcze do przemyślenia.
Tak po prawdzie to nie czuje przekonania do tej kolejki,ale za to w poprzedniej czułem aż za wielkie do wielu swoich typów i średnio sie to skończyło,więc może teraz na odwrót będzie..?

Do góry
#668842 - 09/10/2006 20:27 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Walia - Cypr

Hmmm :P ... To tak bardziej dla ryzykantów ... bo niby dlaczego drużyna Cypru nie może pokusić się o urwanie punktów Walii ? Oglądając mecz Walia - Słowacja (1:5) nie mogłem uwierzyć w to co widze :P

X2 1.95
2 4.95

Myśle że można pokombinować z tym meczem !

Do góry
#668843 - 09/10/2006 20:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
uiopek86 Offline
journeyman

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 56
heja! mysle, ze jesli chodzi o 1x2 to juz chyba wszystko zostalo napisane, bo w koncu nic wiecej o tych 22 meczach sie napisac chyba nie da, bo w nieskonczonosc w koncu mozna pisac o Czechach, Portugalii, Szwecji itp. Moze porozmawiajmy cos wiecej teraz o LB oraz strzeli/nie strzeli.

Napisze moze cos od siebie :
Slowacja - Niemcy over 2.5 - Slowacja w ost. meczu 5 bramek, swietna skutecznosc, a do Niemiec wraca Klose i wg mnie tez napewno cos strzela
Gruzja - Wlochy under 2.5 - Gruzja nie jest chlopcem do bicia i mysle ze Wlosi wygraja ale jak to we wloskim futbolu 1:0, moze 2:0 i trzymanie wyniku,
Kazachstan - Finlandia under 2.5 - po tym co Kazachstan pokazal w ofensywie w meczu z Polakami, ktorzy w obronie za pewnie nie grali niestety, mysle ze nie strzela bramki Finom, a i Finlandia 3 bramek raczej nie strzeli
Chorwacja - Anglia under 2.5 - Anglia nie mogla strzelic bramki Macedonii, to mysle ze i Chorwacji nie nastrzelaja zbyt duzo, a Chorwacja mimo, ze ost swietna skutecznosc, dobra gra napastnikow, ale jednak Anglia swietna w obronie i mysle, ze ten mecz skonczy sie wynikiem 0:0 lub 0:1

Co do strzeli/nie strzeli to z wiekszych kursow widzialbym Islandia nie strzeli - skoro nie mogli strzelic chociazby 1 bramki Łotyszom, tracac 4, to wydaje mi sie prawie nie mozliwe, ze strzela swietnej ost druzynie Szwecji
Kazachstan nie strzeli - jak juz pisalem wyzej, w meczu z Polakami Kazachstan nie gral za duzo w ofensywie i mysle, ze Finom rowniez nie strzela
Gruzja nie strzeli - Ile i czy w ogole strzela Wlosi ciezko powiedziec, natomiast mysle ze bramki nie straca
Polska nie strzeli - po takim kursie mozna sprobowac, Zuraw bez formy, Rasiak w reprezentacji gra jak gra niestety, w srodku pomocy pewnie Lewandowski - Sobolewski, czyli para malo ofensywna, a Smolarka po obejrzeniu meczu z Kazachami, w ktorym byl raczej nalepszym Polakiem, Scolari skutecznie wylaczy z gry, znaczy nie sam Scolari tylko jego obroncy oczywiscie
No i mozna oczywiscie jeszcze sprobowac wybrac cos z Estonia, Albania, Luxemburg, Lichtenstein, Andora - kursy niestety nie porazaja. ale wejsc powinno

Z gory ths za opinie

Do góry
#668844 - 09/10/2006 20:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
kris_nh Offline
veteran

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 1234
Skąd: Real Madrid
Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....

Do góry
#668845 - 09/10/2006 20:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....


Tak , 99% userow w tym temacie (polskignom -wyjatek ) wierzy w wygrana naszych orłów .

Do góry
#668846 - 09/10/2006 20:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Nawiazujac do meczu Polska-Portugalia to tez byłem przekonany na 90% do zagrania ostro dwójki.
Jednak troszke zbiła mnie z tropu wypowiedz Scolariego który stwierdził ze w meczach z Azerami i Polska zadowolą go cztery punkty.
Obawiam sie ze moze byc scenariusz podobny do meczu w Finlandii gdzie goscie zadowoleni z remisu nie forsowali zbytnio tempa i bramki gospodarzy.

Do góry
#668847 - 09/10/2006 21:08 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
a piłka jest jedna a bramki są dwie ...

Do góry
#668848 - 09/10/2006 21:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Czy wy naprawde sie ludzicie i myslicie ze polska nie przegra z Portugalia? Stawianie przeciw Polakom to czysty pieniadz i teraz tez tak bedzie tylko zastanawiam sie za jaka kwote zagrac na Portugalczykow .....



Naprawdę wiele wniosłeś do tematu tym postem

Do góry
#668849 - 09/10/2006 21:21 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy

Jednak troszke zbiła mnie z tropu wypowiedz Scolariego który stwierdził ze w meczach z Azerami i Polska zadowolą go cztery punkty.
Obawiam sie ze moze byc scenariusz podobny do meczu w Finlandii gdzie goscie zadowoleni z remisu nie forsowali zbytnio tempa i bramki gospodarzy.

tylko zwróc uwage ze portugalia grała w tamtym meczu w 10 .
finlandia jest bardziej zgranym zespołem niz polska.

ja skłonie sie ze polska nie strzeli gola po takim kursie nie mozna tego ominąc.

Tez mysle ze włosi wymeczą 3 pkt ale bardziej bym sie skłaniał ku underowi.włosi zadko grają ofensywny futbol ,przedewszystkim zwracają uwage na tyły by nie stracic gola a zawsze cos tam ustrzelą wiec nie zdziwiłbym sie jak by wynik brzmiał 0-1 ,0-2.

rosjanie po nieoczekiwanym remisie z izraelem i stracie 2 pkt nie mogą sobie pozwolic na kolejną strate.wydaje sie ze Estonia nie jest klasowym przeciwnikiem i spokojnie mozna pomyslec nad hc -1 na rosje.

Do góry
#668850 - 09/10/2006 21:34 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
Quote:

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza



kuponik dosc ciekawyale mam tu troche wątpliwosci co do Turcji niby na papierze wyglada wszystko ok ale Mołdawia to dość niewygodna druzyna i mogą jakąś niespodzianke sprawic. pod uwage trzeba jeszcze wziąść fakt ze Turcja nie gra u siebie( to efekt kary za zamieszki ze Szwajcaria w el MŚ)nie wiem czy wobec tego warto ryzykować za tak marny kurs

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie

Do góry
#668851 - 09/10/2006 21:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
Quote:

Quote:

ja mysle o puszczeniu takich meczy na srode

1. Irlandia-Czechy 2 2.04
2. Islandia-Szwecja 2 1.45
3. Polska-Portugalia 2 2.15
4. Slowacja-Niemcy 2 1.86
5. Turcja-Moldawia 1 1.22
6. Malta-Wegry 2 1.35

Jakies opinie? glos konstruktywnej krytyki?

dzieki i pozdrawiam z zachodniego wybrzeza



kuponik dosc ciekawyale mam tu troche wątpliwosci co do Turcji niby na papierze wyglada wszystko ok ale Mołdawia to dość niewygodna druzyna i mogą jakąś niespodzianke sprawic. pod uwage trzeba jeszcze wziąść fakt ze Turcja nie gra u siebie( to efekt kary za zamieszki ze Szwajcaria w el MŚ)nie wiem czy wobec tego warto ryzykować za tak marny kurs

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie




tez wlasnie sie dowiedzialem ze nie graja u siebie, zmienie to chyba na brazylie albo australie, to podobne kursy

Do góry
#668852 - 09/10/2006 21:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Maksiarz Offline
member

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 116
Skąd: Wrocław
obyscie sie nie zdziwili jak nasi pieknie zagraja...
dla mnie jedynka przy takim kursie za darmo!!!
oni nas zlekcewaza zobaczycie....

Do góry
#668853 - 09/10/2006 21:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
Quote:

obyscie sie nie zdziwili jak nasi pieknie zagraja...
dla mnie jedynka przy takim kursie za darmo!!!
oni nas zlekcewaza zobaczycie....




napewno pieknie zagraja i stylowo, ale tak sie meczy nie wygrywa, to nie skoki narciarskie gdzie oceniaja styl i loty, "brzydki futbol" portugalski pokaze zapewne jak sie "tanczy z gwiazdami" i nasie po pieknym widowisku przegraja

Do góry
#668854 - 09/10/2006 21:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

a tak przy okazji moze ma ktos jakies info gdzie graja Turcy , z Maltą grali w Frankfurcie



znowu Frankfurt.

Do góry
#668855 - 09/10/2006 22:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
no tak Niemcy to wkoncu druga ojczyzna Turkow wiec mogą sie poczuć jak u siebie <lol>

Do góry
#668856 - 09/10/2006 22:32 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
w naszej kadrze najbardziej mnie boli amatorszczyzna w lini defensywnej. ile było błędów w meczu z kazachami? głupie straty, niedokładne podania. 90% bramek nasza repr traci po idiotycznych stratach w środku pola bądź pod naszą bramką.
z takim przodem :
---------COSTINHA......MANICHE.................
.
RONALDO...........DECO................SIM&#195;O (NANI)

....................NUNO GOMES........................


nie wyobrażam sobie, innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo gości. chciałbym się mylić. oni sami doskonale sobie wypracują kilka sytuacji, a jeszcze nasza obrona coś im wyczaruje.

dla mnie i tak no bet przeciwko naszym nigdy, na naszych, szaleństwo

pzdr

Do góry
#668857 - 09/10/2006 22:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

http://video.google.com/videoplay?docid=-1531044397332590652&q=Rasiak

Mając tak grajacych napastników w składzie nie możemy mówic że jesteśmy bez szans
Gdyby ktoś nie wiedział to ten "Big Man" nad którym zachwyca sie komentator SkySports to nasz kochany Rasiak

Wygląda na to że to nie Rasiak jest za słaby na Reprezentację ale Reprezentacja dla niego (a ściślej mówiąc kolejni jej trenerzy którzy nie potrafią wykrzesać z niego tego co najlepsze!). Przypominam że w tym sezonie nasz napastnik przewodzi obecnie klasyfikacji najlepszych strzelców angielskiej Championship League.

UWAGA!
W powyższych słowach nie ma kszty ironii




Rasiak i jego walory:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2641032525617189763&q=Rasiak

Do góry
#668858 - 09/10/2006 23:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [11 pazdziernika 2006]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jak zwykle duch w narodzie nie ginie i wszyscy wierza w naszych.
Mam kilka swoich spostrzezen.Po pierwsze nie wiem dlaczego powszechnie uwaza sie,ze zagralismy beznadziejnie w sobote.Z taktycznego punktu widzenia zagralismy tak dobrze jak mozna bylo.Bedac druzyna lepsza pilkarsko nasi zawodnicy czekali cierpliwie kontrolujac gre.Mimo groznych kontr Kazachow w calym meczu Kowalewski nie musial tak naprawde interweniowac.Poprzeczka w ostatniej minucie 1 polowy byla bardzo przypadkowa,a pochwalic nalezy Gibona ,ze byl dokladnie w miejscu,w ktorym powinien byc skracajac swietnie kat i zmuszajac Kazacha do proby lobu.
Po drugie kwestia Rasiaka i Zurawskiego.Trzeba miec niesamowicie silna osobowosc by zniesc trwajace od kilku lat bezustanne zaszczuwanie przez kibicow i dziennikarzy, jak to ma miejsce w przypadku Rasialdinio.Podobna droge przeszedl Crouch,rok temu w meczu z Polska zostal bezlitosnie wygwizdany przez kibicow na Old Trafford, dzis nikt nie wyobraza sobie angielskiej druzyny bez niego.DAJCIE CZLOWIEKOWI SZANSE!ego menedzer w klubie Burley jest swietnym fachowcem ,co dowiodl zarowno w Derby jak i Hearts,wiec skoro widzi w nim potencjal to cos musi w tym byc.Natomiast co do Zurawia to czas odzwyczaic sie od tego,ze bedzie on strzelal bramki w kazdym meczu.Zarowno w Celticu jak i naszej reprze gra on teraz bardziej cofniety i bedac bardziej czlowiekiem od czarnej roboty niz wykonczania.A glosy o tym,ze grac powinien Franek troche mnie bawia.Mam wielki szacunek dla jego gry w poprzednich eliminacjach ale jego czas chyba minal ,a przeprowadzka do Wolves byla wilekim bledem.I jeszcze tylko zdanie Strachana,ktory zna sie na pilce troche lepiej niz my:" Pilka nozna to dziwny sport, Maciek strzelil w tym sezonie 4 bramki,Kenny Miller 2,jednak to Miller jest w gazie,a Zurawski bez formy zdaniem kibicow"
Mnie cieszy,ze w kadrze zaczynaja graci mlodzi zawodnicy z polskiej ligi i troszke niepostrzezenie dokonuje sie zmiana warty, jakze potrzebna,w czasie gdy wiekszosc bohaterow poprzednich eliminacji jest zmeczona i najlepsze czasy ma juz chyba za soba.
Co do jutra to nie pokusze sie o typ,moze zdarzyc sie wszystko.Eliminacje to 14 meczow i nie bede zdziwiony jesli Scolari zadowoli sie 1 punktem.W zeszlych eliminacjach Portugalia remisowala na wyjezdzie zarowno ze Slowacja jak i Rosja.Aha,bylbym zapomnial,i z
Lichtensteinem, przyznac sie ilu rzygalo,ze im zepsuli takie super kombi.:)Podobnie z Finlandia sie specjalnie nie napinali i zadowoli podzialem lupow.

Ja z powodow osobistych skupic sie chce na D.Mieszkajac w Dublinie,bedac z Czeszka i majac mnostwo znajomych wsrod Czechow i Slowakow naturalnym biegiem rzeczy bardzo sie wydarzeniami w tej grupie interesuje.
Zgodnie z oczekiwaniami irlandzka prasa nie pozostawia suchej nitki na swojej druzynie po sobotniej klesce na Cyprze.Wlasciwie tylko Damien Duff zebral dobre recenzje.Nieistniejaca obrona, pomoc bez iskry i pozostawiony sam sobie Robbie Keane,ktory od dluzszego czasu nie potrafi powiekszyc swego dorobku bramkowego w kadrze.Do dlugiej listy nieobecnych ( Given,Kavanagh, Connolly, Doyle,Steven i Andy Reid, Quinn) dolaczyli zawieszony Richard Dunne(najlepszy obronca) i Liam Miller(kontuzja). Kolega z pracy mowil mi,ze w 1 polowie Cypr oddal 14 (CZTERNASCIE) strzalow w swiatlo bramki.:) A wiekszosc forumowiczow twierdzi,ze to Polska jest w kryzysie.Trudno doprawdy znalezc jakiekolwiek powody do optymizmu ze strony Irishow. Poza tym na stadionie bedzie conajmniej kilka tysiecy mieszkajacych tu Czechow,Irlandczycy sa raczej pogodzeni z losem i nie sadze zeby Lansdowne Road zapelnila sie w calosci w srodowy wieczor.Wydaje sie,ze zatrudnienie Stauntona,zupelnie nieopierzonego nowicjusza na stanowisku menadzera bylo powaznym bledem irlandzkiej federacji.
Czesi natomiast w gazie, komplet punktow, z San Marino mogli spokojnie wygrac wyzej(ostatnia bramka padla w 68 minucie) jednak pogoda byla fatalna i nie chcieli ryzykowac kontuzjami.Odejscie Nedveda nie zachwialo balansu bo szybko na pierwszoplanowa postac wyrosl Rosicky.Poza nim Bruckner ma do dyspozycji najlepszego prawdopodbnie bramkarza swiata Cecha,swietnie w bundeslidze swietnie spisuje sie Polak, pary
Koller - Baros przedstawiac nie trzeba nikomu.Wnioski co do mozliwego rozstrzygniecia nasuwaja sie same.Jak dla mnie 2.
Co do pozostalych 2 meczow to sklaniam sie do awanturniczych typow i twierdze, ze Slowacja i Cypr nie sa bez szans w pojedynkach z odpowiednio Niemcami i Walia.Jednak warto poczekac na wiadomosci o skladach by podejmowac ostateczne wnioski.Walijczycy byc moze zostana wzmocnieni wracajacymi z niebytu w miedzynarodowej pilce Hartsonem i Speedem co moze przechylic balans na ich strone.

Do góry
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, igea23, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, Emilio, pacyfista, 11kera11, rafal08, burbon), 3024 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07