Opcje tematu
#676437 - 30/09/2006 08:42 Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Program piątej kolejki włoskiej Serie A:

30 września, sobota:
Atalanta Bergamo-Reggina Calcio godzina 18:00
Torino FC-Lazio Rzym godzina 20:30

1 października, niedziela:
AC Milan-AC Siena godzina 15:00
ACF Fiorentina-Catania Calcio godzina 15:00
AS Roma-Empoli FC godzina 15:00
Cagliari Calcio-Inter Mediolan godzina 15:00
FC Messina-Livorno Calcio godzina 15:00
Sampdoria Genua-FC Parma godzina 15:00
Udinese Calcio-Ascoli Calcio godzina 15:00
Chievo Werona-Palermo Calcio godzina 20:30

Panie, Panowie nie śpimy tylko typujemy

Do góry
Bonus: Unibet
#676438 - 30/09/2006 09:29 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Udinese Calcio
VS
Ascoli Calcio
Typ: 1

Na Stadio Fruli dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku między rewelacyjnie spisującym się Udinese a goścmi z Ascoli. W osoatnich sezonach Serie A Udinese gra w myśl sinusojdy. Dwa lata temu Udinese zajęło w włoskie lidze czwarte miejsce i zagrało w eliminacjach Ligi Mistrzów. Jednak ostatni sezon 2005/2006 okazał się totalnym nie wypałem. Zespół zajął dopiero jedenaste miejsce. Był okres Serie A gdzie dostawali baty od wszystkich. Tak jak widzimy historia zatoczyła znowu koło a Udinese ma znowu bardzo udany sezon. Aktualnie popularni "Bianconeri" zajmują aktualnie w tabeli szóste miejsce ze stratą tylko trzech oczek do lidera Interu. Bilans na Stadio Fruli mają w tym sezonie imponujący. Dwa mecze i dwie wygrane. Pokonali w Udine beniaminka Torino (2:0) i Fioretinę (1:0). Zwłaszcza pokonanie popularnej "Violi" pokazuje nam, że podopieczni Giovanni Galeone są w bardzo dobrej formie. Oczywiście można powiedzieć, że Fiorentina nie może się jeszcze pozbierać po aferze korupcyjnej, ale nadal w składzie ma wspaniałych zawodników. Myślę, że jest tylko kwestią czasu kiedy "Viola" zacznie wygrywać. W tej kolejce podejmują Catanie i pewnie wygrają. Wracając jednak do Udinese. Mi się w ostatnich meczach bardzo podoba para napastników Antonio Di Natale i Vicenzo Iaquinta. W sumie ta para strzeliła już dla Udine cztery bramki. Widać, że są w dobrej formie i powinni coś strzelić gością z Ascoli. Podopieczni Attilio Tessera znowu w tym sezonie Serie A będą grali o utrzymanie. Początek ligi w ich wykonaniu nie był imponujący. Zdobyli tylko dwa punkciki i to na Stadio del Duca. Zremisowali w stosunku (1:1) z Sampdorią Genua i FC Messiną (warto zwrócić uwagę, że Messina gra tylko i wyłącznie dzięki degradacji Juventusu Turyn do Serie B). W innych spotkaniach wyjazdowych Ascoli nie było w stanie zdobyć żadnego oczka. O ile przegrana z AC Milanem (0:1) ujmy nie przynosi to wysoka porażka (1:3) z beniaminkiem Atalantą Bergamo już tak. Oczywiście Atalanta jest dość silnym klubem w Serie A. ale jak się marzy o utrzymaniu to nie należy przegrywać z beniaminkami. W zeszłym sezonie w obydwu konfrontacjach między tymi drużynami padły remisy (1:1). W tegorocznych rozgrywkach taki wynik należałoby uznać za niespodzinakę. Faworytem tej konfrontacji jest Udinese, które gra naprawdę fajną piłe a napastnicy Di Natale i Iaquinta są w świetnej formie.

Pozdrawiam

Do góry
#676439 - 01/10/2006 09:28 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Ja na dziś proponuję undera w meczu Milan-Siena,mimo że jestem overowym chłopakiem .Zacznę od tego że nie bardzo widzę szans na inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy.Co prawda Milan,jak dla mnie,gra gorzej niż w ubiegłym sezonie ale na słabą Sienę to i tak wystarczy.Goście tym bardziej słabi,że zabraknie ich doświadczonego obrońcy Daniele Portanova.Gospodarze ten mecz wygrają,ale kurs jest po prostu kiepski (1.20).Dlatego ciekawą alternatywą jest under 2.5 gola.Patrząc na Milan w tym sezonie rzuca się w oczy brak Szewczenki.To on przecież odpowiadał za zdobywanie bramek,a Pippo Inzaghi to jednak inna bajka.Pewnym promykiem nadziei jest Oliveira,ale dopiero przyszłość zweryfikuje te nadzieje.Póki co Milan w niektórych meczach ma problemy ze zdobywaniem bramek;na szczęście bez zmian została solidna, choć stara formacja obronna.Przypuszczam że Milan wygra (choć niekoniecznie łatwo),a Siena nie zdobędzie żadnej bramki.Krótko mówiąc under,tym bardziej że kurs ciekawy,bo na poziomie 2.10.A w betfair nawet 2.28.

Do góry
#676440 - 01/10/2006 09:44 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
El Camino nie zgodzę się z Twoja opniną. Myślę że wkońcu w domu Milan wysoko zwycięży. Poprostu oczekują od tego ich kibice i po ostatnich słabych występach w lm i z liviorno w zeszłym tygodniu pora własnie na wysokie zwycięstwo. Oglądałem mecz ostatniej kolejki własnie z Liviorno i nie można być aż tak bardzo przekonany iż Siena nie strzeli bramki. Jak by nie patrzyć over dla mnie jak w morde strzelił

Do góry
#676441 - 01/10/2006 09:56 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Nie zebym negowal Twoj typ ale uwazalbym na niego,
Sienna od 3 lat zawsze strzela bramki na San Siro, nie sa to bramki ktore daja zwyciestwo ale byl to w dwoch przypadkach bramki ktore byly strzelone jako pierwsze w meczu, Milan musial gonic wynik.
Druzyna nie gra az tak zle jak to jest przedstawiane, brakuje bramek, a nie sytuacji bramkowych.
Dzis dobra okazja na poprawe bilansu u/o na trybunach bedzie niedawny jubilat Berlusconi, Milan zagra dzis specjalnie dla niego, sa tez juz na plusie w tabeli, do tej pory grali zachowawoczo aby tylko nie przegrac bo punkty ujemne ciazyly calej druzynie.
Oczywiscie nie sa to 100% powody dla ktorych musi pasc over ale mysle ze dzis zakonczy sie kiepska passa Milanu jesli chodzi o ilosc strzelanych barmek.
Druzyna cwiczyla strzaly z dystansu dosc intensywnie w ostatnich dniach.

kadra na dzis:
Dida,Kalac
Bonera,Cafu,Favali,Kaladze,Nesta,Simic, Jankulovski
Ambrosini,Brocchi,Gatuso,Kaka,Pirlo,Seedorf
Gilarldino,Inzaghi,Oliviera

Fakt ze kursy na over sa smiesznie niski i nie warto tego grac ale moi zadaniem linia jest ustawiona nieprawidlowo i jedynie wysoki kurs na unnder przemawia za tym typem.
Osobiscie zastanawiam sie nad tym ze Sienna strzeli.


Edited by Biszop (01/10/2006 09:58)

Do góry
#676442 - 01/10/2006 10:21 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Zawodnicy Milanu wypowiadają się iż bardzo odczuwalny jest brak Szewczenki i przekłada się to wszystko na skutrczność bramkowa. Dziś w ataku zagrają prawdopodobnie Inzaghi i Oliviera, a na ławce usiągdzie Gilardino. Drużyna jest zmobilizowana żeby dziś wkońcu wygrać większą ilościa goli, jak bedzie zobaczymy, na gb na over mam 1.7 i jest to kurs który moim zdaniem nie jest aż tak niski i można go brać.


AC MILAN (4-3-1-2): Dida; Bonera, Nesta, Kaladze, Favalli; Gattuso, Ambrosini, Seedorf; Kakà; Oliveira, Inzaghi

AC SIENA (4-4-2): Manninger; Bertotto, Gastaldello, Rinaudo, Molinaro; Antonini, D’Aversa, Vergassola, Candela; Frick, Chiesa.


Dziś jednym z ciekawszych spotkań jest typ na zwyciestwo Fiorentiny, która wkoncu zacznie odrabiać karę punktową. Kurs na czyste zwycięstwo gospodarzy bardzo mizerny, ale warto stawiac z handi jednobramkowym, poniewaz dzis fioletowi powinni wygrać 2 bramkami, over też możliwy. W ataku zobaczymy super duet - Toni, Mutu

Do góry
#676443 - 01/10/2006 11:56 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:


Fakt ze kursy na over sa smiesznie niski i nie warto tego grac ale moi zadaniem linia jest ustawiona nieprawidlowo i jedynie wysoki kurs na unnder przemawia za tym typem.
Osobiscie zastanawiam sie nad tym ze Sienna strzeli.




To zdanie przyświecało mi przy podanym typie-kurs na over nie do grania.Rzeczywiście można rozważyć typek "Siena to score",ale pytanie po jakim kursie.Mimo wszystko jestem zdania,że obrona to jednak najmocniejszy punkt Milanu.A kto ma zdobywać gole?Pippo który nie raz irutyje nieskutecznością i robi miny jak rozkapryszony dzieciak?Osobiście ciekaw jestem wielce jak w dłuższej perspektywie pokaże się Oliveira.Poza tym są inni bardzo utalentowani zawodnicy jak choćby Kaka.

Under trochę ryzykowny,ale mimo wszystko za niedużą stawkę spróbuję.

P.S.Przy okazji przypomniało mi się jak Szpaku mówi na Pippo

Pepe

Do góry
#676444 - 02/10/2006 07:03 Re: Serie A - 5 kolejka (30 IX-1X)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Quote:


Fakt ze kursy na over sa smiesznie niski i nie warto tego grac ale moi zadaniem linia jest ustawiona nieprawidlowo i jedynie wysoki kurs na unnder przemawia za tym typem.
Osobiscie zastanawiam sie nad tym ze Sienna strzeli.




To zdanie przyświecało mi przy podanym typie-kurs na over nie do grania.Rzeczywiście można rozważyć typek "Siena to score",ale pytanie po jakim kursie.Mimo wszystko jestem zdania,że obrona to jednak najmocniejszy punkt Milanu.A kto ma zdobywać gole?Pippo który nie raz irutyje nieskutecznością i robi miny jak rozkapryszony dzieciak?Osobiście ciekaw jestem wielce jak w dłuższej perspektywie pokaże się Oliveira.Poza tym są inni bardzo utalentowani zawodnicy jak choćby Kaka.

Under trochę ryzykowny,ale mimo wszystko za niedużą stawkę spróbuję.

P.S.Przy okazji przypomniało mi się jak Szpaku mówi na Pippo

Pepe




No to czas pogratulowac
Liczylem ze Milan cos ze soba w koncu zrobic ale chyba nastepuje spodziewane oslabienie pozycji Milanu w Serie A.
Chyba czas zaczac szukac dlugoterminowego kto bedezie wyzej
Mila - Roma

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, igea23, akagi, Sensei, pacyfista), 3517 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581825 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49