Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#682125 - 05/10/2006 19:56 II liga - 12 kolejka
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
toto

piątek
PIAST GL.-PODBESKIDZIE 1.50 3.50 5.50
KSZO OSTROWIEC-POLKOWICE 2.00 3.10 3.25
ZAWISZA - STAL STALOWA WOLA 1.40 3.85 6.30

sobota
ZAGŁĘBIE SOSNOW.-POLONIA W. 1.70 3.30 4.15
MIEDŹ LEGNICA-LECHIA GDAŃSK 2.30 3.05 2.70
ŚLĄSK WROCŁAW-ODRA OPOLE 1.85 3.15 3.65
KMITA Z.-RUCH CH. 3.15 2.95 2.10

niedziela
JAGIELLONIA-POLONIA BYTOM 1.55 3.30 5.45


Edited by Bzyku (06/10/2006 11:11)

Do góry
Bonus: Unibet
#682126 - 05/10/2006 21:28 Re: II liga - 12 kolejka
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
jest jeszcze jeden mecz w sobotę:

ŁKS Łomża - Unia Janikowo 2.25 3.1 2.61 1.3 1.42


Mecz odbędzie się w Grajewie, 60 km od Łomży.
A więc tym razem Łomża zagra prawie u siebie Lepsze to niż mecz "u siebie" na boisku w Janikowie.

Do góry
#682127 - 05/10/2006 21:38 Re: II liga - 12 kolejka
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Twin peaks to pozadny temat i nikogo nie interesuje to, ze kibicujesz 4 ligowej Zawiszy, wiec na drugi raz pisz Hydrobudowa albo ostrzezenie dostaniesz
Sorry za taki post ale czlowieka szlak moze trafic jak widzi w pierwszym poscie: hydrogowno
Te Twoje hydrogowno jest na dobrej drodze do awansu do pierwszej ligii,
Troche szacunku dla jakze nie lubianej przez Ciebie drugiej ligi


nie ma czego usuwać - niech zostanie, wszak nic dodać nic ująć. Biję się w pierś - wczoraj tu zajrzałem, ale dość pobieżnie i ... nie zauważyłem tego


Edited by Bzyku (06/10/2006 09:41)

Do góry
#682128 - 06/10/2006 10:25 Re: II liga - 12 kolejka
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Nie kibicuję Zawiszy (jaka ona 4-ligowa? TO JEST NORMALNA ZAWISZA), a hydrobudowę mam w dalekim poważaniu bo to przekrętasy i złodzieje.
Jak mam nie lubić 2 ligi skoro jest ona dla mnie najciekawsza?



Ale zacznijmy na temat.
Hydrobudowę omijam bo jak pokazuje historia prowadzone przez Bogusława B. drużyny jak wpadają w dołek to cięzko im się z niego wydostać. A kurs 1,4 jest zbyt śmieszny, choc faworytem jest napewno hydropotwór.

Piast-Podbeskidzie
Piast odkąd stracił bramkarza gra słabo. Podbeskidzie na wyjazdach 0-0-6. Czas na przerwanie czarnej serii. Czysty X za 3,5.
a w sobotę może rozpis na same X ?


edit: ja też nie kibicuję Zawiszy, ale nie mam zamiaru czytać obraźliwych dla jakiejkolwiek drużyny przekręceń nazwy. To nie forum onetu i jeśli jeszcze raz zobaczę tu w taki obraźliwy sposób przekręconą nazwę tej czy innej drużyny będzie ostrzeżenie.
Chcesz, to nazywaj sobie ten klub Hydrobudową - a nie tak jak to do tej pory robiłeś.


Edited by Bzyku (06/10/2006 11:15)

Do góry
#682129 - 06/10/2006 11:05 Re: II liga - 12 kolejka
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Twin Peaks o jakim tu dołku mówisz?? Hydrobudowa przegrała mecz z Ruchem Chorzów gdzie wszyscy przegrywają, ale i tak Budgoszczanie pokazali się z dobrej strony. Tym bardziej teraz będą chcieli wygrać ze Stalówką, która nie wygrała od 6 meczów. Po dobrym początku beniaminka ze Stalowej Woli to Ci piłkarze są bez formy.
Także dla mnie w tym meczu 1 9/10

Do góry
#682130 - 06/10/2006 13:25 Re: II liga - 12 kolejka
sasboss Offline
old hand

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 750
Skąd: Śląsk
Quote:

Twin Peaks o jakim tu dołku mówisz?? Hydrobudowa przegrała mecz z Ruchem Chorzów gdzie wszyscy przegrywają, ale i tak Budgoszczanie pokazali się z dobrej strony. Tym bardziej teraz będą chcieli wygrać ze Stalówką, która nie wygrała od 6 meczów. Po dobrym początku beniaminka ze Stalowej Woli to Ci piłkarze są bez formy.
Także dla mnie w tym meczu 1 9/10



Z całym szacunkiem ale byłem na tym meczu i hydrotwór nic nie pokazał, doslownie nic. Jest papierowym liderem i szukam buka który wystawi w ofercie zakład że hydro nie awansuje. Z drugiej strony stalówka która ostatnio nie błyszczy prognozuję niskie zwycięstwo hydro lub remis.

Uważam że najlepszym meczem do obstawienia w tej kolejce jest spotkanie Kmity z Ruchem. Ruch jest na fali do Krakowa pojedzie wielu kibiców by obejrzeć zwyciestwo niebieskich a kurs 2.2 który złapałem w profie jest dla mnie promocją.

Pozdrawiam i życzę weekendu!!

Do góry
#682131 - 06/10/2006 21:37 Re: II liga - 12 kolejka
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Sasboss ma racje. Tez bylem na meczu Ruchu z Zawiszą2 ( czy jak kto woli Hydrobudową) i lider oprocz jednej grozniej akcji w drugiej połowie nie pokazał nic.
Mysle ze moze jeszcze na jesien utrzymają fotel lidera ale na wiosne beda juz w tabeli spadac.
Co do meczu Ruchu to ogolnie mam zasade ze "moich" nie gram ale Ruch faktycznie osiagnał apogeum swojej formy i napewno z Kmity (Wawelu) nie wróci bez punktów.
Duze znaczenie ma tez fakt ze Ruch ma bardzo wyrównana ławke i wielu wartosciowych zmienników na kazdej pozycji co tylko dobrze wpływa na morale i zdrowa rywalizacje w druzynie.

Zainteresowało mnie tez spotkanie Zaglebia S. z Polonia W.
Zaglebie po zmianie trenera tez zaczyna grac coraz lepiej i wspinac sie w tabeli.
Jezeli nie chca stracic kontaktu z góra tabeli to musza te spotkanie wygrac i mysle ze to uczynia ze słabo spisujaca sie Polonia.
Pozdr

Do góry
#682132 - 07/10/2006 08:34 Re: II liga - 12 kolejka
Legniczanin Offline
newbie

Meldunek: 10/09/2006
Postów: 30
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 @2.3 (sportingbet)

Gospodarze na fali, w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli 8 goli. Lechia przyjezdza dzis do Legnicy bardzo oslabiona, nie zagraja: Brede, Szulik, Kalkowski, Pęczak, Król, Pietrowski i Szałęga. Poza Królem (przesunięty do rezerw) i Pietrowskim (powołany do reprezentacji Polski) wszyscy są kontuzjowani.
- "Mamy skład taki jaki mamy i znowu szansę dostaną młodzi zawodnicy" powiedzial trener Lechii, Tomasz Borkowski, na łamach Dziennika Bałtyckiego.
Mecz dzis o godzinie 15.

Do góry
#682133 - 07/10/2006 08:45 Re: II liga - 12 kolejka
szymmm_86 Offline
stranger

Meldunek: 17/09/2006
Postów: 2
ZAGŁĘBIE SOSNOW.-POLONIA W

Do składu Zagłębia powinien powrócić Folc (najlepszy strzelec). Prawdopodobnie zagra tez Kłoda (ostoja defensywy) jak się nie myle to nie przegrali od 6 spotkań... od wygranej z Ruchem idą w góre. Ostatnio pierwsza wygrana na wyjeździe... Zagłębie jest na fali...jak dla mnie to pewna 1. Za Polonią przemawia to że Citko dochodzi do siebie.. ale prawde mówiąc nie wydaje mi się by w Sosnowcu Polonia mogła coś zdziałac...niewielu się udaje.

Do góry
#682134 - 07/10/2006 08:55 Re: II liga - 12 kolejka
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Quote:

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 @2.3 (sportingbet)

Gospodarze na fali, w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli 8 goli. Lechia przyjezdza dzis do Legnicy bardzo oslabiona, nie zagraja: Brede, Szulik, Kalkowski, Pęczak, Król, Pietrowski i Szałęga. Poza Królem (przesunięty do rezerw) i Pietrowskim (powołany do reprezentacji Polski) wszyscy są kontuzjowani.
- "Mamy skład taki jaki mamy i znowu szansę dostaną młodzi zawodnicy" powiedzial trener Lechii, Tomasz Borkowski, na łamach Dziennika Bałtyckiego.
Mecz dzis o godzinie 15.




Jezeli ta Miedz jest na fali bo wygrala 2 osttanie spotkania to Lechia jest chyba na ogromnej fali bo nieprzegrala od 7 spotkan. Miedz wygrala tylko 1 raz u siebie i odrazu faworyt? Owszem, Lechia jedzie oslabiona ale ta oslabiona Lechia ( z Wojciechowskim) potrafi grac pilke. Chocby ostatnia wygrana z Piastem. Wygraliscie z Jajnikowem wysoko ale grajac z przewaga od...1 min. No ale gralacje za dobry wynik. Ale niestawialbym tak pewnie na Miedz. W tym spotkaniu raczej spodziewam sie podzialu pkt. jak to Lechia robi na wyjedzie albo wygranej 1 bramka Gdanskiego zespolu. Ciao

Do góry
#682135 - 07/10/2006 11:22 Re: II liga - 12 kolejka
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
ŁKS Łomża - Unia Janikowo

Mecz drużyn, które w tym sezonie będą walczyły o utrzymanie. Łomża w tym sezonie jeszcze nie wygrała meczu. Ostatnio zremisowała w Stalowej Woli 0-0.
W lokalnej prasie czytałem wypowiedzi trenerów i coach ŁKS-u powiedział, że jego zespół zagrał najsłabszy mecz w sezonie. Oglądałem skróty tego meczu , Stal przeważała ale Łomża miała kilka dobrych sytuacji !
Unia została rozbita na własnym boisku przez Miedź aż 1-5 !!
Dwa tygodnie temu ŁKS przegrał minimalnie z Ruchem Chorzów - pretendentem do awansu 2-3. Ich gra wygląda o wiele lepiej niż wyniki.
W dzisiejszym meczu liczę na pierwsze zwycięstwo zespołu z Łomży, kurs 2.25 (w Prof )wygląda bardzo ładnie i już zagrałem na 1 w tym meczu.
Do tego z pewnością skuszę się jeszcze na 1X po kursie 1.20

Do góry
#682136 - 07/10/2006 12:13 Re: II liga - 12 kolejka
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Kmita Zabierzów
VS
Ruch Chorzów
Typ: 2

UWAGA!
Spotkanie zostanie rozegrane w Krakowie. Wszystko przez to, że stadion Kmity nie spełania wymogów licencyjnych.

Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w Krakowie. Miejscowy Kmita podejmie znajdujący się na fali chorzowski Ruch. Obydwie drużyny mają zupełnie inne cele w tym sezonie na drugoligowym froncie. Kmita dla, którego największym sukcesem w całej histori klubu był awans do II ligi. Liczy na pozostanie w tych rozgrywkach. Z kolei Ruch Chorzów mierzy w awans do Ekstraklasy. Kmita Zabierzów po awansie do II ligi bardzo się osłabił. Najlepsi zawodnicy zostali sprzedani do lepszych klubów. Tacy zawodnicy jak Łukasz Broź czy Piotr Bagnicki grają już w pierwszoligowych klubach i powoli wyrastają na gwiazdy swoich jedenastek. Zwłaszcza imponuje Piotr Bagnicki, który dla Korony Kielce strzela bramki jak na zawołanie. Najpierw w Pucharze Polski strzelił hat-tricka Turowi Turek a w meczu na szczycie z warszawską Legią swoją premierową bramkę w Ekstraklasie. Brak tego zawodnika w skłądzie Kmity jest bardzo dużym osłabieniem. Pomimo tego w ostatnich kolejkach Kmita gra coraz lepiej i plan jakim jest pozostanie w gronie drugoligowców jest jak najbardziej realny. Z kolei Ruch Chorzów imponuje formą. W ostatniej kolejce ligowej podopieczni Marka Wleciałowskiego pokonali nie byle kogo a samego lidera rozgrywek Zawiszę SA Bydgoszcz (2:0). Z relacji z tego meczu, które czytałem wynika, że Zawisza stworzył sobie tylko jedną sytuacje a Ruch dominował i grał najlepsze swoje zawody w tym roku. Popularni "niebiescy" w tej kolejce mają plan zostania liderem II ligi aby to osiągnąć muszą pokonać Kmitę i liczyć na potknięcie Zawiszy ze Stalą Stalowa Wola. Szansę na to są. Ruch imponuje skutecznością w Pucharze Polski pokonali spadkowicza z pierwszej ligi - Polonię Warszawa (6:0). Dzięki temu nie lada gratka czeka kibiców już nie długo. Do Chorzowa zawita wicemistrz Polski krakowska Wisła. Będzie to pierwsze test przed spotkaniami już w najwyżej klasie rozgrywkowej. Nie wyobrażam sobie, żeby Ruch nie zapewnił sobie awansu w tym roku. Wspaniała gra podopiecznych Marka Wleciałowskiego powinna zapewnić awans popularnym "niebieskim" do grona najlepszych.

Pozdrawiam

Do góry
#682137 - 08/10/2006 12:07 Re: II liga - 12 kolejka
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Też myślałem nad graniem na Ruch, ale coś mi mówi że to może być wałek. Ruch za dużo wygrywa, może być zbyt pewny siebie. A Kmita zagrał bardzo dobrze z Jagą. Najprawdopodobniej powinien być remis, ale wcale nie zdziwi mnie wygrana Kmity.

Do góry
#682138 - 08/10/2006 12:37 Re: II liga - 12 kolejka
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Kmita Zabierzów - Ruch Chorzów

''Niebiescy'' w tym sezonie pokazują,ze potrafią grać w piłke,zajmują drugą lokate tuż za Hydrobudową która jest na fotelu lidera z czterema oczkami więcej choć Ruch ma jeden mecz mniej.Tydzień temu przy ulicy Cichej Ruch ograł lidera pewnie 2:0 i coraz bardziej faktem staje się to,że Ruch ma duże szanse na awans do ligi 'pomarańczowych'
Kmita to najmocniejszy beniaminek w tym roku lasuje sie na 9 miejscu z dorobkiem 13 pkt.
Dochodzi fakt,że mecz rozgrywany jest na neutralnym stadionie,chęc zbliżenia sie do lidera na jeden punkt powoduje,powoduje z meczu na mecz większe oczekiwania w obozie niebieskich.
Kurys na Ruch bardzo zachęcające i ja spróbuje na nich zagrać ...

Typ: Ruch Chorzów @ 2.20

Do góry
#682139 - 09/10/2006 15:35 Re: II liga - 12 kolejka
sasboss Offline
old hand

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 750
Skąd: Śląsk
Quote:

Kmita Zabierzów
VS
Ruch Chorzów
Typ: 2

UWAGA!
Spotkanie zostanie rozegrane w Krakowie. Wszystko przez to, że stadion Kmity nie spełania wymogów licencyjnych.

Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w Krakowie. Miejscowy Kmita podejmie znajdujący się na fali chorzowski Ruch. Obydwie drużyny mają zupełnie inne cele w tym sezonie na drugoligowym froncie. Kmita dla, którego największym sukcesem w całej histori klubu był awans do II ligi. Liczy na pozostanie w tych rozgrywkach. Z kolei Ruch Chorzów mierzy w awans do Ekstraklasy. Kmita Zabierzów po awansie do II ligi bardzo się osłabił. Najlepsi zawodnicy zostali sprzedani do lepszych klubów. Tacy zawodnicy jak Łukasz Broź czy Piotr Bagnicki grają już w pierwszoligowych klubach i powoli wyrastają na gwiazdy swoich jedenastek. Zwłaszcza imponuje Piotr Bagnicki, który dla Korony Kielce strzela bramki jak na zawołanie. Najpierw w Pucharze Polski strzelił hat-tricka Turowi Turek a w meczu na szczycie z warszawską Legią swoją premierową bramkę w Ekstraklasie. Brak tego zawodnika w skłądzie Kmity jest bardzo dużym osłabieniem. Pomimo tego w ostatnich kolejkach Kmita gra coraz lepiej i plan jakim jest pozostanie w gronie drugoligowców jest jak najbardziej realny. Z kolei Ruch Chorzów imponuje formą. W ostatniej kolejce ligowej podopieczni Marka Wleciałowskiego pokonali nie byle kogo a samego lidera rozgrywek Zawiszę SA Bydgoszcz (2:0). Z relacji z tego meczu, które czytałem wynika, że Zawisza stworzył sobie tylko jedną sytuacje a Ruch dominował i grał najlepsze swoje zawody w tym roku. Popularni "niebiescy" w tej kolejce mają plan zostania liderem II ligi aby to osiągnąć muszą pokonać Kmitę i liczyć na potknięcie Zawiszy ze Stalą Stalowa Wola. Szansę na to są. Ruch imponuje skutecznością w Pucharze Polski pokonali spadkowicza z pierwszej ligi - Polonię Warszawa (6:0). Dzięki temu nie lada gratka czeka kibiców już nie długo. Do Chorzowa zawita wicemistrz Polski krakowska Wisła. Będzie to pierwsze test przed spotkaniami już w najwyżej klasie rozgrywkowej. Nie wyobrażam sobie, żeby Ruch nie zapewnił sobie awansu w tym roku. Wspaniała gra podopiecznych Marka Wleciałowskiego powinna zapewnić awans popularnym "niebieskim" do grona najlepszych.

Pozdrawiam




sorka ale nie moge sie zgodzic z jedną rzeczą a mianowicie ruch bedzie grał w pp z Wisłą w Krakowie... to tyle reszta sie zgadza. A RUCH znowu wygrał

Do góry
#682140 - 10/10/2006 20:17 Re: II liga - 12 kolejka
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/11/2003
Postów: 17144
Skąd: gdańska Zaspa
Quote:

Quote:

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 @2.3 (sportingbet)

Gospodarze na fali, w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli 8 goli. Lechia przyjezdza dzis do Legnicy bardzo oslabiona, nie zagraja: Brede, Szulik, Kalkowski, Pęczak, Król, Pietrowski i Szałęga. Poza Królem (przesunięty do rezerw) i Pietrowskim (powołany do reprezentacji Polski) wszyscy są kontuzjowani.
- "Mamy skład taki jaki mamy i znowu szansę dostaną młodzi zawodnicy" powiedzial trener Lechii, Tomasz Borkowski, na łamach Dziennika Bałtyckiego.
Mecz dzis o godzinie 15.




Jezeli ta Miedz jest na fali bo wygrala 2 osttanie spotkania to Lechia jest chyba na ogromnej fali bo nieprzegrala od 7 spotkan. Miedz wygrala tylko 1 raz u siebie i odrazu faworyt? Owszem, Lechia jedzie oslabiona ale ta oslabiona Lechia ( z Wojciechowskim) potrafi grac pilke. Chocby ostatnia wygrana z Piastem. Wygraliscie z Jajnikowem wysoko ale grajac z przewaga od...1 min. No ale gralacje za dobry wynik. Ale niestawialbym tak pewnie na Miedz. W tym spotkaniu raczej spodziewam sie podzialu pkt. jak to Lechia robi na wyjedzie albo wygranej 1 bramka Gdanskiego zespolu. Ciao




bravo

Do góry
#682141 - 12/10/2006 14:49 Re: II liga - 12 kolejka
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Quote:

Quote:

Quote:

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 1 @2.3 (sportingbet)

Gospodarze na fali, w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli 8 goli. Lechia przyjezdza dzis do Legnicy bardzo oslabiona, nie zagraja: Brede, Szulik, Kalkowski, Pęczak, Król, Pietrowski i Szałęga. Poza Królem (przesunięty do rezerw) i Pietrowskim (powołany do reprezentacji Polski) wszyscy są kontuzjowani.
- "Mamy skład taki jaki mamy i znowu szansę dostaną młodzi zawodnicy" powiedzial trener Lechii, Tomasz Borkowski, na łamach Dziennika Bałtyckiego.
Mecz dzis o godzinie 15.




Jezeli ta Miedz jest na fali bo wygrala 2 osttanie spotkania to Lechia jest chyba na ogromnej fali bo nieprzegrala od 7 spotkan. Miedz wygrala tylko 1 raz u siebie i odrazu faworyt? Owszem, Lechia jedzie oslabiona ale ta oslabiona Lechia ( z Wojciechowskim) potrafi grac pilke. Chocby ostatnia wygrana z Piastem. Wygraliscie z Jajnikowem wysoko ale grajac z przewaga od...1 min. No ale gralacje za dobry wynik. Ale niestawialbym tak pewnie na Miedz. W tym spotkaniu raczej spodziewam sie podzialu pkt. jak to Lechia robi na wyjedzie albo wygranej 1 bramka Gdanskiego zespolu. Ciao




bravo





Dzieki Ale w ten weekend jest smakowity kasek w naszej drugiej lidze. A mianowicie.. Lechia Gdansk- Łomża. Oczywiscie faworyt jest tylko jeden i sa to gospodarze gdzie zagraja prawie w najsilnijszym skladzie( powrot kapitana Lechii Maciej Kalkowskiego oraz obrońcy Pawła Pęczaka. Oczywiscie nienalezy zapominac o Wojciechowskikm ktory wraca do swojej dobrej formy. Jest takze mozliwosc ze zagraja Brede i Szulik ale sam trener skomentowal tak ta sprawe ,, Krzysiek może zagrać w sobotę, ale nic na siłę. Jeśli do czwartku nie zacznie trenować na 100 procent to jeszcze tydzień odpocznie od grania. Z kolei Marcin jest osłabiony po chorobie. Dzisiaj ma wznowić treningi, ale zobaczymy czy tak się stanie '' . Jedynym minusem sobotniej potyczki bedzie brak kibicow co jest spowodowana kara przez pzpn ale i tak sa miejsca na stadionie gdzie mozna kibicowac Lechii na zywo . A co do Łomzy to znalazlem tez troche info. na stronie Lechii ,,W miniony weekend ŁKS Łomża nie potrafił nawet pokusić się o remis w meczu z innym słabeuszem - janikowską Unią. Niemający własnego boiska łomżanie błąkają się to tu, to tam, niektóre mecze rozgrywając nawet na boiskach rywali. Tym razem byli możliwie blisko domu, bo w oddalonym o pół setki kilometrów Grajewie. Nic to nie pomogło, przegrali z kretesem 1:3.

Po meczu załamany był trener czerwonej latarni ligi, Czesław Jakołcewicz. Nie pozostawił złudzeń, że jest źle. Albo jeszcze gorzej. - Dla mnie to osobista tragedia - rozpaczał, przytaczany przez Przegląd Sportowy. - Przepraszam kibiców za ten mecz. Tak nie powinno być. Moi piłkarze zagrali bez woli walki, bez zaangażowania, bez chęci wygranej.

Ale dla Lechii niekoniecznie mecz z Łomżyńskim Klubem Sportowym musi być bułką z masłem. Wszak gdańszczanie będą musieli sprostać opinii zdecydowanego faworyta, a stan kadry kroczy w kierunku, nie pozwalającym usprawiedliwiać się w razie czego osłabieniami. Kibice, którzy na pewno znów licznie zgromadzą się za płotem stadionu we Wrzeszczu, będą oczekiwali od swoich ulubieńców zdecydowanego zwycięstwa. Oby tej presji udało się bez problemu podołać.

'' To tyle odemnie...zdecydowana 1 w tym meczu gdzie qurs na gospodarza wynosi ..1,6 ja to biore juz teraz i Wam szczegolnie polecam No i dolozyc do tego O. Lyon i zagrac grubo Ciao.
A my swoje .... Lechia Gdańsk

Do góry
#682142 - 13/10/2006 08:05 Re: II liga - 12 kolejka
Konik70 Offline
stranger

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 4
Witam?
Co sądzicie o dzisiejszym meczu
Ruch -Jagiellonia
Ciekaw jestem opinii. Po mojemu, czyste 1.
Ruch na fali, Jaga gra trochę chimerycznie......
pozdr.

Do góry
#682143 - 13/10/2006 09:24 Re: II liga - 12 kolejka
moor6 Offline
5 minut po czasie

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 19746
Skąd: katowice tychy
mnie sie wydaje ze jagielonia tego meczu nie przegra.Jagielonia ma juz kilka punktów straty do liderów i nie moze sobie pozwolic na kolejna porazke.Wydaje sie ze remis zadowoli obe druzyny a tak na powaznie to no bet jak dla mnie.

Do góry
#682144 - 13/10/2006 10:05 Re: II liga - 12 kolejka
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
oj moor6 nie zgodzę się do końca z Tobą. Jestem pewien, że Ruch będzie walczył o 3 punkty w tym meczu i nie zadowoli się z remisu. Jeśli Chorzowianie chcą awansować to przedewszystkim takie mecze muszą wygrywać. Bo to jest mecz o tzw. 6 punktów. Gdy niebiescy pokonają Jage bedą mieli już 8 punktów przewagi. Oglądałem ostatni mecz z Polonią Bytom i Jaga nie zachwycała. Podobno to samo było w meczu z Kmitą. A Niebiescy u siebie są nie do pokonania, a punkty stracili głównie w derbowych pojedynkach z Sosnowcem i Bytomianami, gdzie jak wiadomo na śląsku pojedynki derbowe są szczególne. Ruch stracił jeszcze 2 punkty w Polkowicach. Ruch wygrał kolejne 6 mecze, co trzeba zauważyć Niebiescy gładko rozprawili się z Hydrobudową.
Obie drużyny grają w prawie najsilniejszych składach.
Takze bo bardzo ciekawym meczu mój typ 1

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, VVega, Sensei, igea23, pacyfista, Lukasz111, 11kera11, ElNinho[mmdea], suszya, burbon, alfa, Zaixi), 4210 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582721 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27