Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >
Opcje tematu
#690021 - 17/10/2006 21:38 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam wszystkich.

Jesli chodzi o wczoraj to:
1 poziom progresji na lost TB @ 2.80

Jesli natomiast chodzi o dzisiaj to tak


Philadelphia:
Tue Oct 17, 2006 AWAY Sabres
Thu Oct 19, 2006 AWAY Lightning
Fri Oct 20, 2006 AWAY Panthers

Ciekawy rozklad gier druzyny ktora po ostanich 2 porazkach na pewno bedzie chciala zdobyc jakies punkty w tej serii wyjazdowej i wydaje sie ( przynajmniej mi) ze swoj cel zdola osiagnac. Szczerze powiem ze jestem jakos spokojny juz o dzisiejszy mecz, a biorac pod uwage taki kurs to nie pozostaje nic innego jak tylko korzystac z okazji, tak wiec:

1 poziom progresji na won PHI @ 3.05

Jak wiadomo jest dzis tez kolejne spotaknie dallas wiec i oczywiscie gram na ich porazke dalej(6) @ 2.05

Pozdrawiam

P.S Sraczka is coming

Do góry
Bonus: Unibet
#690022 - 17/10/2006 21:51 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
parker23 Offline
member

Meldunek: 01/08/2006
Postów: 178
Skąd: Białystok
nic nie bede juz dodawal bo wszstko powiedzili moi swietni poprzednicy

Buffalo Sabres -Philadelphia Flyers(SO+OT)
PHI Flyers @ 2.55
0,5/10


San Jose Sharks -Dallas Stars(SO+OT)
SJ Sharks @ 1.689
1/10


St. Louis Blues -Phoenix Coyotes(SO+OT)
PHO Coyotes @ 2.05
0,5/10

Do góry
#690023 - 17/10/2006 22:01 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
pit Offline
journeyman

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 55
Hmm wlasciwie to troche mnie dziwi czemu dzis wszyscy typu dnia w tym SJ upatrują. Moze czegos nie widze albo cos ale jak dla mnie to Dallas na mnozniku 3.0 to jest calkiem sympatyczna sprawa:). Wedlug mnie mecz bedzie bardzo wyrownany jak narazie nic nie przepowiada zeby cos mialo sie nagle zepsuc i wydaje mi sie ze nawet z lekkim wskazaniem na Dallas. W kazdym razie dla mnie value bet. A potem Chicago i Phoenix wiec jakos moze to bedzie. Dallas, win. A do tego Montreal, lose, 3cie podejscie.

Do góry
#690024 - 18/10/2006 05:24 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
wyniki 18.10

Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers 9-1 FT
Montreal Canadiens - Calgary Flames 5-4 FT
St. Louis Blues - Phoenix Coyotes 2-5 FT
Edmonton Oilers - Vancouver Canucks 2-1 FT
San Jose Sharks - Dallas Stars 2-0 FT

dzisiejsze mecze

NY Rangers - Nashville Predators
Washington Capitals - FLorida Panthers
Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche
Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens
Anaheim Mighty Ducks - Detroit Red Wings
Los Angeles Kings - Minnesota Wild

Do góry
#690025 - 18/10/2006 05:30 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
chwdpxxx Offline
member

Meldunek: 11/10/2005
Postów: 137
Skąd: Poznań
errrrr ,kurcze a wlasnie chcialem zaproponowac wczoraj w meczu Edmonton Oilers - Vancouver Canucks identyczny wynik jak przed wczoraj,heh- jednak trzeba ufac intuicji:/:((

Do góry
#690026 - 18/10/2006 06:52 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Quote:

Montreal Canadiens - Calgary Flames 5:4
- suma bramek : -5,5+
zysk: -1j




Do góry
#690027 - 18/10/2006 07:14 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Quote:

Witam wszystkich.

Jak wiadomo jest dzis tez kolejne spotaknie dallas wiec i oczywiscie gram na ich porazke dalej(6) @ 2.05


P.S Sraczka is coming




U mnie odeszła od momentu włączenia kompa i sprawdzenia wyników z dzisiejszej nocy, a nie ukrywam, że była bardzo blisko. Jeszcze dzisiaj Minnesota lost i w końcu mój żołądek zacznie normalnie funkcjonować. Pytanie tylko jak długo ???

Pzdr

Do góry
#690028 - 18/10/2006 07:40 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
danonek* Offline
stranger

Meldunek: 06/10/2006
Postów: 16
Czesc
Anaheim Mighty Ducks - Detroit Red Wings 2
Kontunuacja starej mysli ANA do tej pory 4-3 LA, 2-1 *PHO, 2-0 STL, 4-5OT NYI, 3-4OT DAL. A teraz juz w kolejce ustawily sie DET,MIN,*LA,EDM wiec w tej druzynie szukam pozytywnego zakonczenia serii.

I moze rozpoczne poszukiwanie porazki MIN
Los Angeles Kings - Minnesota Wild 1
MIN - 3-2OT COL, 6-5 NSH, 2-1OT VAN, 3-2OT WAS, 5-0 CLB a w kolejce czeka LA,ANA,SJS,LA
LA- z 5 meczy przed wlasna publicznoscia 3 ostatnie przegrala 2xDAL i DET oraz pokonali STL i NYI. Pytanie tylko czy stac ich na powalczenie w tym meczu i zagranie dla kibiców o zwyciestwo. Mysle tez o OT ale zobaczymy do wieczora troche czasu. I cos dla poprawnienia nastroju z nocki.

Student oblewa kolokwium z logiki. Mówi do profesora: to bez sensu,pan się na mnie uwziął! Sam pan coś z tego rozumie?

Profesor: Oczywiście, wszystko - inaczej nie byłbym profesorem.

Student: Skoro tak pan twierdzi, to zadam panu pytanie - jeśli pan na nie odpowie wpisze mi pan dwóję. Ale jeśli nie będzie pan znał odpowiedzi, wpisze mi pan "celujący".

Profesor: Dobrze, idę na taki układ.

Student: A zatem: co jest legalne ale nielogiczne, nielegalne ale logiczne oraz ani logiczne ani legalne?

Profesor zastanawiał się, zastanawiał i nie umiał odpowiedzieć na pytanie. Wpisał studentowi ocenę celującą i zaraz potem zadzwonił do swojego najlepszego studenta z tym samym pytaniem.

Ten odpowiedział natychmiast: Pan ma 63 lata i 35-letnią żonę, jest to legalne ale nielogiczne. Pana żona ma 23-letniego kochanka - jest to co prawda logiczne, ale nielegalne. Pan wpisuje kochankowi swojej żony do indeksu "celujący", mimo że nie powinien był zaliczyć przedmiotu - i to jest ani logiczne ani legalne...

Teraz do samo pytanie do Ciebie:

Co u Ciebie jest legalne ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne i ani logiczne ani legalne...? Coś Ci przychodzi do głowy? Nic?

To tu masz odpowiedź:
Legalne jest to, że siedzimy tu i pracujemy - ale nielogiczne. Logiczne jest, że się przy tym wygłupiamy i zajmujemy dowcipami - ale nielegalne. Natomiast ani logiczne ani legalne jest, że nam za to płacą..

Do góry
#690029 - 18/10/2006 08:20 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
lemad Offline
journeyman

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 53
Skąd: Wodzisław Śl
Skoro poszło na wesoło, to ja tez coś dołożę, co ma związek z móżgiem, czyli myśleniem.
"5 leni Jasiu siedzi na kanapie w domu i bawi się siusiakiem, oglądając go to z lewej, to z prawej strony. Przechodząca matka, patrzy na niego i aż zaniemówiła.
Jasiu tymczasem bez krempacji pyta: - mamo, czy to jest mój mózg?..
Matka ze spokojem odpowiada: - Nie, Jasiu, jeszcze nie teraz..

Do góry
#690030 - 18/10/2006 10:08 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
co dzis myslicie o porażce MIN Wild? DZikusy chyba się już dostatecznie nawygrywaly, a Krolowie zagrali ostatnio niezly mecz z Red Wings. Kurs 2.1 z OT kusi:)

Do góry
#690031 - 18/10/2006 11:29 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Witam !

6 poziom progresji na lost DAL @ 2.05

Ach, na ten rezultat czekalem rowno 2 tygodnie, ale bylo warto. Dzis rano przebudzilem sie przed 6 i ogladalem ostatnie poltorej tercji,komentujac do tego Lemexowi co sie dzialo na biezaco . Moze nie piekny, ale wyjatkowo skuteczny hokej pokazali dzis w nocy hokeisci Rekinow, ktorzy bardzo ladnie sie bronili, a szczegolne brawa naleza sie Nabokovowi, ktory w trzeciej tercji popisal sie fantastyczna interwencja po strzale jednego z graczy dallas rzuacajac sie na "gume" jak Dudek

Po tak szczesliwym zakonczeniu nie musze chyba dodawac ze kamien spadl z serca, ale i jaka energia wstapila we mnie to tylko nieliczni moga wiedziec.
Nie popsul mi humoru nawet wynik Philadelphi, ktora zostala zdemolowana na lodzie "Bizonów".Na poczatku widzac wynik pomyslalem ze jakis recznik wisial na bramce "Lotników" ale jak sie okazalo po ogladnieciu skrotow, to tak naprawde nie istaniala cala obrona gosci, ktorzy chyba na druga tercje wyszli na jakis srodkach odurzajacych( ciekaw jestem czy stary wyjadacz - Forsberg, przegral w swojej jakze dlugiej karierze kiedykolwiek wyzej Jakby ktos poczestowal nas taka informacjia, to bylbym wdzieczny).

Na dzis mam juz upatrzone co do grania ale o tym pozniej.


Do góry
#690032 - 18/10/2006 11:42 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
Witam i potwierdzam. To dzięki Nobokovovi wszedł mi spread -1,5 na Sharks i też obejrzałem końcowe 10 minut 3 tercji.

Do góry
#690033 - 18/10/2006 14:22 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
lemad Offline
journeyman

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 53
Skąd: Wodzisław Śl
Nadal zagram Undery/Overy
Washington-Florida Under 6.5
Obie ekipy narazie zaliczyły po 2 Overy i w meczu "wewnętrznym" może dojść do wyrównanego pojedynku w którym ekipy skupią się na obronie własnej bramki bardziej niż na szaleńczych atakach.
NYRangers-Nashville Over 5.5
NYR w 5 z 6 meczy strzelił minimum 4 gole, a Neshville tylko w 2 meczach strzeliło w reg czsie po jednej bramce-w pozostałych 3 także minimum 4. Byc może dojdzie do strzeleckich popisów?
Toronto-Colorado Over 5.5
Trzy ostatnie mecze Lawin to strzelone po 3 gole, ale 2 mecze, to porażki, bo rywale byli skuteczniejsi o 1-2 bramki. Toronto 4 kolejne dogrywki i to dwie przy Underach, a dwie po Overach. Trudny mecz i Over warto chyba ryzykować.

Do góry
#690034 - 18/10/2006 14:39 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam
piękna noc za nami
a na dziś:
NY Rangers - Nashville Predators - under 6
Toronto Mape Leavs - Colorado Avalanche- typ:2
Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens - typ:1
Anaheim Mighty Ducks - Detroit Red Wings - typ:1
LA Kings - Minesotta Wild - typ:1

krótkie uzasadnienie:
Rangersi w sześciu kolejnych meczach nie zeszli poniżej linii 6, więc może dzis padnie under. Proponuję szukać go już w dzisiejszym meczu - jeśli nie to daje im góra 1-2 mecze na takie rozwiązanie."Wieśniaki" pokazali ostatnio, że potrafią bronić. Colorado musi sie wreszcie przełamać i wykończone ciągłymi dogrywkami Liście powinny być do tego idealnym przeciwnikiem. Montreal jeszcze nie przegrał w regulaminowym czasie a Chicago jest w gazie i do tego na swoim lodzie: powinni odesłać Kanadyjczyków z bagażem bramek.Jeśli chodzi o mecz w Anaheim to rozpoczynam progresję na wyjazdową porażkę Detroit - nie było jeszcze takiego rozstrzygnięcia a kursy póki co będą się trzymać bo Detroit ma szacunek u buków. Mnie nie przkonują już tak bardzo jak w zeszłym seonie więc wymyśliłem sobie ich wyjazdową porażkę. LA przegrało trzy mecze z rzędu i w arkuszu czerwony kolor aż razi w oczy. Dziś powinni się zrewanżować na własnej tafli. Minnesota jeszcze nie przegrała więc jest idealny moment by zakończyć dziś dwie serie. To tak w skrócie.
Gram to wszystko w systemie o wdzięcznej nazwie Lucky
pozdrawiam

Do góry
#690035 - 18/10/2006 15:21 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
W chwili wolnego czasu poddam rozważaniom kilka propozycji na dzisiejszą nockę. Na pierwszy rzut wybieram mecz w Toronto gdzie Liście podejmą Colorado. To,że Colorado musi się przełamać to prawda.To ,że Liście mogą być "wykończone" kilkoma dogrywkami to już dla mnie "mniejsza" prawda. Jakoś ze wszystkich stron wygląda mi to na typ kolejki, bo Toronto chyba nie zaserwuje swoim kibicom kolejnego OT...Kurs powyżej 2 a zastanawiam się nad handi (-1,5) na Liście...

NYR - Nashville. "Wieśniaki" to moja ulubiona drużyna. Obserwuję jej poczynania od kilku już sezonów. W jej grze na przełomie tego okresu czasu jak i po wynikach widać cały czas progres. Ten sezon ma być jeszcze lepszy od poprzedniego, tak przynajmniej wypowiadają się w tym klubie. Jak na razie początek nie jest zachwycający ale to zaledwie kilka spotkań a w NHL gra się ich ponad 80. nie lubię grać przeciw Predators, faworytami oczywiście gospodarze ale... Nie, ja jednak mocno zastanawiam się nad opcją underową tego meczu.

Washington-Florida. W tym meczu najbardziej prawdopodobny jest dla mnie over6. Typowania zwycięzcy nawet się nie podejmuję...

Chicago-Montreal. Chicago to dla mnie drużyna własnego "podwórka". Po słabiutkim poprzednim sezonie w tym widać, że coś się ruszyło. Montreal jak na razie przyzwoicie i wcale nie jest dziś bez szans. Jak ma coś wywieźć z Chicago to tylko dobrą grą obronną a to oni potrafią. Z tegoż powodu przychylam się w tym meczu do undera przy linii 6 bramek...

LAK-Minnesota. Do tego meczu jeszcze sporo czasu ale warto już chyba "polować" na zwycięstwo gospodarzy. Kurs bardzo zachęcający...

Pittsburgh-NJD. Tu nawet nie wiem co myśleć, więc chyba OT...

Co wybiorę z tych "mózgowych wymiotów" to napiszę później.Czekam jeszcze na typy lemex'a , bo przecież guru też na pewno będzie miał coś dzisiaj do napisania.

pozdr

Do góry
#690036 - 18/10/2006 17:19 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
18.10

TORONTO - COLORADO 1
Zgodnie z wcześniejszym postanowieniem, przedwczoraj Colorado dostało bęcki u siebie z przeciętnym Chicago, teraz czekają ich 3 ciężkie mecze w Kanadzie...

LOS ANGELES - MINNESOTA 1 lub 1+ot+sh (w zależności czy na to drugie wystawią mi kursy)
Goście wygrali wszystkie 5 spotkań, ale nie były to jakieś przekonujące zwycięstwa. Teraz mają 3 wyjazdy LA, ANA, SJS...

zastanawiam sie jeszcze nad underem w meczu NYR - NAS, ale narazie i tak nie mam tego w ofercie

Do góry
#690037 - 18/10/2006 17:21 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Witam Szanowne Grono,
na dzisiaj:
1. LA - Minesota TYP: 1 (kurs 2,65 exp) - po 5 wygranych z rzędu Dzikusów czekają trzy niezwykle trudne mecze wyjazdowe - oprócz dzisiejszego 20.10 w Anaheim i 21.10 w San Jose - nie widze możliwości wygrania przez nich tej serii, powiem więcej, przeczuwam dwie porażki w tych meczach, z czego całkiem możliwe że jedna po OT.
2.Toronto - Colorado TYP:2 (kurs 3 exp) - zaczynam serię na WIN Lawin, narazie im w tym sezonie wybitnie nie idzie, ale uważem że jest to na tyle klasowy zespół, że zwycięstwa musza przyjść i to szybko.
3. Chicago - Montreal TYP:1 (kurs 2,35 exp) - kontynuacja gry na porażkę Montrealu.
Mecze nr 1 i 3 poparte zakładem na OT, wykluczam 5 z rzędu dogrywkę w Toronto.
Pozdrawiam

Do góry
#690038 - 18/10/2006 17:50 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
piekny?roman Offline
journeyman

Meldunek: 29/12/2005
Postów: 56
Skąd: Tychy
Witam,

Moje propozycje:
1. LA - Minesota
na temat tego meczu wszystko zostało już powiedziane.
Typ: 1 i OT na zwrot.
2. Chicago - Montreal
j.w.
Typ: 1.
3. Anaheim - Detroit
testowo ruszam z graniem na Detroit i ich OT.
W zeszłym sezonie taka taktyka przyniosła trochę diengów więc czemu nie potestować sobie tego w tym sezonie?
Typ: OT, 2

Do góry
#690039 - 18/10/2006 18:32 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Mimo wielu oznak entuzjazmu wśród kilku z naszych stałych bywalców, ja sceptycznie, acz, nie bojaźliwie przedstawię swoje typki, które są warte tyle co ślina wypluta pod wiatr.

NYRangers-Nashville(W,Xw,P,P,P,W)-(P,P,P,W,Xw)
Od razu widać, kto jak rozpocżął ten sezon. Jeśli historia powtórzy się z poprzednich 3 sezonów, to mamy win Nshville lub OT. Nie da się ukryć, że "wieśniaki" mają swój patent na Atlantic Division(dowód statystyki od 2001roku)i wygrana tegoroczna z Islandersami 2:1ot. Posypię jednak głowę popiołem jeśli w 2 najbliższych meczach z NYR i New Jersey wygrają. Gdyby typowanie NHL opierało się tylko na satsach z ubiegłych sezonów, to nawet małpa, która wczoraj zeszła z drzewa ograłaby buka.
Typ: 1 i Over 5.5

Toronto-Colorado(P,W,Xw,Xp,Xp,Xw)-(Xp,Xp,W,P,P)
W zgodzie ze słowami pewnej piosenki..."wszystko się może zdarzyć..." nie można wykluczyć piątego OT Toronto, ale byłby to bardzo, ale to bardzo rzadki przypadek. Nie mam w obecnym okresie "czucia" co do Colorado, bo "przewieźli" mnie już pare razy-dobrze, że nie na poważną kasę, bo miałbym dzisiaj "dylemata", co zagrać? W mojej ocenie wyniki uzyskane przez Toronto - 6:0 wyjazd w Ottawie, 2:3ot w domu z Montrealem, 6:7ot na wyjeździe z New Jersey i 5:4ot w domu z Calgary, są o wiele więcej warte niż 2:3ot Colorado z z Dallas i Minnesotą, czy nawet 3:2 w domu z Vancouver.
Typ: 1 i Over 5.5

Anahaim-Detroit(W,W,W,Xp,Xp)-(P,W,W,Xp,W)
Strach cokolwiek napisać na temat Kaczek, bo nie wiadomo, jak to zostanie zinterpretowane. Lepiej nie "dotykać". Miłośnicy progresji mają "gotowca", bo można sobie wybrać wariant albo na win, albo na lost - wszystko dobre. "Pociąg zwany porządaniem" rusza dzisiaj ze stacji Detroit i po drodze minie przystanki: Minnesota, Los Angeles, Edmonton, Minnesota, by zluzować w Chicago, a potem w St.Louis i na tym zakończyć miesiąc. Dla mnie miodzio, pod warunkiem,że dobrze wybierze się kierunek. Czerwone skrzydełka są w trakcie 4 wyjazdów i po pierwszym meczu wygranym 3:1 w Los Angeles może jeszcze coś "urwią" w Pacyfic Division, bo patrząc w przeszłość radzili sobie jako tako z tymi rywalami.
Typ: 2 i jeśli pojawi się taki zakład, to Under 6

Do góry
#690040 - 18/10/2006 19:09 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.2
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Dziś poszło tak:

Washington-Florida over 6 1.83 B&W 2j.
NYR-Nashville under 6 1.87 B&W
Chicago-Montreal under 6 1.70 B&W 3j.
Toronto - Colorado 1 2.10 B&W 3j.
Toronto (-1,5)-Colorado 1 2.90 B&W 2j.
LAK -Minnesota 1 (OT+SH) 2.20 B&W
Anaheim-Detroit 2 2.50 B&W


Wczoraj: 5-1 (+5,21 j.)
Stan:26W-41L (+5,08 j.)

Pozdr

Do góry
Strona 3 z 13 < 1 2 3 4 5 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, Sensei, akagi, rymoholik, VVega, Zaixi, Igor, alfa), 2870 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582939 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07