Strona 17 z 21 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#799200 - 20/12/2006 15:18 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Big Ben]
jagiellonia Offline
stranger

Meldunek: 17/12/2006
Postów: 5
A ja wierze ze mimo mozliwej absencji Jamesa Thomasa(wierze ze zagra, bo jakos Evtimov z weteranem Danem Gayem nie przekonywuja mnie jako centrzy i beda mieli marne szanse pod koszem), Climamio wykorzysta nienajlepsza ostatnio formę Olympiakosu, nie wiem czy wygra, ale handi +10,5 Climamio,mam nadzieje ze wejdzie;)
A moze ktos wie czy Alain Digbeu jest zgloszony do rozgrywek Euroligi przez Climamio?

Do góry
Bonus: Unibet
#799218 - 20/12/2006 15:44 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: jagiellonia]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Ja dzisiaj mówie twardo i zdecydowanie : PROKOM &

2.75 w toto , za wysoki kurs na Trefle.
Dlaczego?
Bo to mecz o wszystko. A Prokom w pierwszej połowie meczu u siebie pokazał jak sobie poradzić z Campbellem i Gregorym. Liczę na powtórkę, przez całe 40 minut.
Bo po kontuzji wraca Hamilton. Bo wreszcie Prokom nie po to sprowadzał , bądź co bądź , gwiazdy (co prawda drugiego sortu ale zawsze :p), by teraz dostawać wciry z Le Mąąą.
Dalmau i Atkins , obydwaj również najprawdopodobniej zagrają (nie widzę innej możliwości - zbyt ważny mecz).
Slanina pokazał w ostatnich tygodniach że jest przygotowany do roli 'sopockiej strzelby'.
Besok będzie walczył za dwóch by pokazać że odszedł do klubu lepszego
Bo Prokom ma kwartet Besok , Wójcik , Masiulis , Andersen , który wreszcie powinien pokazać swą 'moc na wysokościach' , zwłaszcza jeśli ograniczone będą manewry osłabionych (bo niestety chyba tak jest) 'jedynek'.

Ja wiem że Le Mans to drużyna zbilansowana , budowana solidnie , od lat. Że u siebie jest szczególnie mocna.

Ale dziś wygrywa Prokom

Do góry
#799245 - 20/12/2006 16:05 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
Trocho Offline
member

Meldunek: 26/07/2006
Postów: 158
Originally Posted By: bursztyk
Ja dzisiaj mówie twardo i zdecydowanie : PROKOM &

2.75 w toto , za wysoki kurs na Trefle.
Dlaczego?
Bo to mecz o wszystko. A Prokom w pierwszej połowie meczu u siebie pokazał jak sobie poradzić z Campbellem i Gregorym. Liczę na powtórkę, przez całe 40 minut.
Bo po kontuzji wraca Hamilton. Bo wreszcie Prokom nie po to sprowadzał , bądź co bądź , gwiazdy (co prawda drugiego sortu ale zawsze :p), by teraz dostawać wciry z Le Mąąą.
Dalmau i Atkins , obydwaj również najprawdopodobniej zagrają (nie widzę innej możliwości - zbyt ważny mecz).
Slanina pokazał w ostatnich tygodniach że jest przygotowany do roli 'sopockiej strzelby'.
Besok będzie walczył za dwóch by pokazać że odszedł do klubu lepszego
Bo Prokom ma kwartet Besok , Wójcik , Masiulis , Andersen , który wreszcie powinien pokazać swą 'moc na wysokościach' , zwłaszcza jeśli ograniczone będą manewry osłabionych (bo niestety chyba tak jest) 'jedynek'.

Ja wiem że Le Mans to drużyna zbilansowana , budowana solidnie , od lat. Że u siebie jest szczególnie mocna.

Ale dziś wygrywa Prokom


Hheheheh gratuluje patriotyzmu.... ale jak to Polskie drużyny ,,mecze o wszystko" zawsze przegrywaja i sądze ze i dzis bedzie tak samo..... biore 1.45 na le mans i ciesze sie ze tak duzo hehe pozdro \:\)

Do góry
#799252 - 20/12/2006 16:08 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Trocho]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Muszę przyznać , zajebiste masz argumenty , przekonaleś mnie , ide pizdnąć kontre grubą! Póki jeszcze toto otwarte \:\)

\:p

Do góry
#799331 - 20/12/2006 16:38 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Big Ben]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
20.12.06 Dynamo Moskwa - TAU Ceramica 1 1.91 pointbet 4|10 kaiser
Dyscyplina: Kosz - Europa - Euroleague, godzina: 18:15

Dzisiaj wieczorem w ramach koszykarskiej Euroligi Dynamo Moskwa podejmuje osłabiony zespół z Hiszpanii - TAU. Goście nie pokazali się dobrze w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Estudiantes. Grali słabo, ale jest to w jakimś stopniu zrozumiałe przy braku takich zawodników jak Planicic, Vidal, House czy Peker. Dzisiaj są zmuszeni ponownie zagrać bez Vidala i Planicica, natomiast Peker jest przeziębiony. Rakocevic ma drobny uraz i nie zagra na 100% możliwości. Hiszpanie są zmęczeni bardzo trudną podróżą, przyjechali do Rosji o 5 rano po czym ponad 2 godziny w korku jechali do hotelu. Po ciepłej Hiszpanii tu przywitał ich śnieg. Z drugiej strony gospodarze zagrają w najsilniejszym zestawieniu i na wypełnionej po brzegi hali. Warto spróbować za małą stawkę Dynamo Moskwy po atrakcyjnych kursach około 1,90.

Ja na koszu to sie az tak nie znam, ale mysle ze to dobre informacje aby sie nimi tu podzielić wink

Do góry
#799469 - 20/12/2006 17:19 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: papa_smerf]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
popieram Bursztyka na calej rozciaglosci... Prokom, Prokom, Prokom... Trocho co do Twoich argumentow...... od zawsze przegrywamy mecze o wszystko ale gdy my jestesmy faworytami... tu nasz zespol faworytem nie jest, kontuzje jednak moim zdaniem to bardziej zaslona dymna Kijewskiego niz rzeczywisty stan rzeczy... poza tym Prokom na takie spotkania potrafi sie sprezyc, gdy gra idzie o wysoka stawke... Francuzi... hmm... moze i zespol stabilny ale moim zdaniem to Prokom ma zdecydowanie wiekszy potencjal... a inasza liga zaczyna mi sie wydawac ciut silniejsza... jezeli taki Anwil jedzie do Strasbourga i wygrywa to czemu Prokom mialby tego nie powtorzyc... poza tym to jak w pierwszej polowie Francuzi zostali w Sopocie zatrzymani, napawa mnie mysla, ze o dziwo, Eugeniusz ma na nich sposob... wiec go go Prokom!...

Do góry
#799981 - 20/12/2006 18:49 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Boubson]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Prokom ani przez moment nie zatrzymał duetu Campbell-Gregory w pierwszym meczu, jeśli w ten sposób mają sobie z nimi dziś poradzić to lepiej nie włączajmy dziś C+ wcale. Jedynym gościem, który może uprzykrzyć któremuś z nich jest Hamilton. Obaj sa na tyle wszechstronni, że inni goście po prostu za nimi nie nadążą. Minięcie, wejście, rzut za 3, poldystans - grrr, krolestwo za 1 takiego ziomka w Sopocie. Plusy? O ile Gregory jest równym graczem, o tyle Campbell jest w miare chimeryczny.

Obawiam sie, ze milosciwie nam panujacy coach gienek może sprobowac ustawic strefe, a to skonczy sie (tak podejrzewam) klęską.

Co do Slaniny i Dalmau, to z ich umiejętnościami defensywnymi (Donatas jeszcze trochę ogarnia, ale te faule :/) bedzie naprawde ciezko.
Jest jeszcze taka jedna smieszna sprawa - zwroccie uwage jak Dalmau i Slanina biegaja... tyłem. Robią to 2x wolniej od kolegow, nogi im sie placza, przy porażającej wręcz wymienności pozycji w zespole francuskim + przejściu do kontry, może to być zabójcze. Przeciez Jenkins w Gdansku nie robił jakichś niesamowitych rzeczy, po prostu szybkością skocznością sprytem pozabijał naszych... I tyle. To nie byl jakis nadludzki występ a la Lynn Greer i jego popisy w Slasku.

Na szczescie to Prokom ma w tym meczu karty w ręku, a nie Le Mans. I to Prokom może przegrać ten mecz, a nie Le Mans go wygrać.

W tej chwili jedynym pewnym punktem sopockiej ekipy jest Besok, reszta gra tak jak wiatr zawieje - 'ale jest nas wielu' więc liczę, że pod narty kilku z nich dostanie dobry wiaterek. Twarda obrona, brak przestojow, >35% za 3 i mądra gra dwoma wysokimi = zwycięstwo.

Ale tak szczerze, jakoś nie wierzę w śledzie dziś. Obym się mylił. go go go

Do góry
#801018 - 20/12/2006 22:05 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: muppet]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
chyba tak łatwego zwyciestwa się nikt nie spodziewal..caly mecz Puzzle toczyly pod swoje dyktando jedynie na poczatku drugiej kwarty troche sie mozna bylo obawiac ,ze Zabole odjadą.. jednak Prokom jest nieobliczalny i moze jeszcze w dalszej fazie rozgrywek namieszac a jestem przekonany ze po tym zwyciestwie awansuje.. ( wystarczy spojrzec na sytuacje w grupe nawet jesli nie z 5 miejsca to napewno jako 6 druzyna z najlepszym bilansem)

Do góry
#801156 - 20/12/2006 23:43 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Przemyslanin]
hokuy Offline
veteran

Meldunek: 22/08/2006
Postów: 1339
Skąd: Zielona Góra
Benetton(+1)-Barcelona 1
Wydaję mi się, że drużyna Włoska wymęczy zywcięstwo, każdy widzi jaką padake gra, ale Barcelona tak jak muppet kiedyś napisał to Navarro i długo długo nic, jeżeli on nie zatribi Hiszpanom będzie bardzo cięzko. Pozatym 2 porażki pod rząd na własnym parkiecie to już by było zdecydowanie za dużo dla teamu z Treviso. Myślę też, że Włosi pałają chęcią rewanżu za ostatni występ w Katalonii i powinni wygrać z mniej umotywowanymi gośćmi. W lidze obie drużyny nie zachwyciły, Benetton chyba był już myślami przy dzisiejszym meczu, a Barca wymęczyła zwycięstwo z Bilbao.

Maccabi(-11)-Partizan 1
Tutaj nie ma się zawiele co rozpisywać, partizan nie zachwyca na wyjazdach, a maccabi w dużym gazie, to będzie taki wczorajszy olympiakos, pewne zwycięstwo i srogi rewanż za porażkę w Belgradzie.

Do góry
#801524 - 21/12/2006 09:57 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: hokuy]
starosta Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2005
Postów: 307
Skąd: Biłgoraj, Warszawa
Co myslicie o tym meczu:

Pau Orthez - Fenerbahce Ulker? czy warto tutaj podjac ryzyko i postawic na 2? Dzieki za pomoc.

Do góry
#801566 - 21/12/2006 10:42 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: starosta]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Dla mnie typ dnia to Maccabi -11 w toto.

*Żydzi muszą ten mecz wygrać.
*Przegrali w Belgradzie , zapewne będą chcieli złoić dupe Partyzantom , tym samym odgrywając im się za porażkę 91-103.
*Partizan jest bardzo słaby na wyjazdach. Grali dotąd tylko jeden trudny , i przegrali -31 , z Joventutem.

To mnie motywuje do zagrania Pejsów -11 w tym pojedynku.

Do góry
#801590 - 21/12/2006 10:54 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
oj zebyscie sie nie przejechali... maccabi to juz nie jest ta sama druzyna co rok, dwa lata temu... w tym sezonie nie beda sie moim zdaniem liczyc w walce o najwysze trofea... bez watpienia partizan jedzie z jednym nastawieniem obronic przewage po pierwszym spotkaniu... to ze z badalona przegrali 31 punktami to nie wiem czy to traktowac jako ich plus czy minus... wczoraj malaga 53 tam dostala... ja sprobuje lekko na partizan w handicapie

Do góry
#801607 - 21/12/2006 11:07 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Boubson]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Jasne BOUBSON nikt tu nie przeczy że Maccabi jest słabsze niż rok czy dwa lata temu. Partizan to sie może nastawiać jak chce , tak czy siak im nic z tego nie wyjdzi. Nie dadzą rady zatrzymać Pejsów. A Malaga? Nie wiem co sie z tą ekipą dzieje

Do góry
#801639 - 21/12/2006 11:47 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Czyli uważasz że handi -11 na Maccabi w toto warto łyknąć do kombo? Gdzieś wyczytałem że Partizan ma jakiś ważny mecz w Adriatice w weekend a poza tym wyjazdy to nie jest atut Serbów. Jedyne pytanie to czy żydkom będzie się chciało... skoro mają się rewanżować to chyba jest sens wziąść -11 bo to co proponują buki w sieci handi ok -15 to już się nie skuszę.
Pozdro!

Do góry
#801647 - 21/12/2006 12:05 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: quincy]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
jaka jest wasza opinia co do meczu napoli i panathinaikosu?

Do góry
#801659 - 21/12/2006 12:14 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bursztyk]
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Originally Posted By: bursztyk
Dla mnie typ dnia to Maccabi -11 w toto.

*Żydzi muszą ten mecz wygrać.
*Przegrali w Belgradzie , zapewne będą chcieli złoić dupe Partyzantom , tym samym odgrywając im się za porażkę 91-103.
*Partizan jest bardzo słaby na wyjazdach. Grali dotąd tylko jeden trudny , i przegrali -31 , z Joventutem.

To mnie motywuje do zagrania Pejsów -11 w tym pojedynku.


mysle podobnie,ale zajebista polityka toto i ich "geniusz" i nieróbstwo mnie odrzuca...teraz kurs na -11 jest 1.65,bo debilon nie chce sie wystawić linii jak w innych bukach ,strasznie mnei to ostatnio wkruza,zamiast tak ajk wszędzie np zwiększać o oczko handicap,to te matoły poprostu obcinają kurs.

Do góry
#801668 - 21/12/2006 12:18 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Barteus]
BeNiTooo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 7662
Skąd: TuS Wangerooge
a ja gram takie cos maccabi -11.5 jak kazdy dzis nie bede tlumaczyl why . Daje tez dzis fenerbache 2 i hcp(+4.5) jak nie teraz to kiedy, wrócil solomon, i reszta ferajny po kontuzjach. Francuski kosz nie jest az tak silny co potwierdza wynik le mans, fenerbache kadrowo wyglada znacznie lepiej a w pierwszym meczu wiecej szczescia mieli francuzi moze tym razem bedzie inaczej. Panasie bez Tsartsarisa, Alvertisa, Delka i Becirovica handi +6 na cibone mysle ze warty grania. Tez ostatnia szansa dla kowna wiec skłaniałbym sie ku zagraniu kowno(+6.5) Mottola i Jakunas back \:\) Penney ej yo podobno w pelni sił, zabraknie Popovica, ale beardy sobie powinny poradzic.
maccabi(-11.5) 9/10
fenerbache 2 3/10 (+4.5) 5/10
cibona(+6.5) 5/10
zalgiris 2 2/10 (+6.5) 6/10

Do góry
#801670 - 21/12/2006 12:21 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Kacpro]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Originally Posted By: Kacpro
Originally Posted By: bursztyk
Dla mnie typ dnia to Maccabi -11 w toto.

*Żydzi muszą ten mecz wygrać.
*Przegrali w Belgradzie , zapewne będą chcieli złoić dupe Partyzantom , tym samym odgrywając im się za porażkę 91-103.
*Partizan jest bardzo słaby na wyjazdach. Grali dotąd tylko jeden trudny , i przegrali -31 , z Joventutem.

To mnie motywuje do zagrania Pejsów -11 w tym pojedynku.


mysle podobnie,ale zajebista polityka toto i ich "geniusz" i nieróbstwo mnie odrzuca...teraz kurs na -11 jest 1.65,bo debilon nie chce sie wystawić linii jak w innych bukach ,strasznie mnei to ostatnio wkruza,zamiast tak ajk wszędzie np zwiększać o oczko handicap,to te matoły poprostu obcinają kurs.


to zagraj sobie w milenium hani 12pkt po kursie 1.9

Do góry
#801675 - 21/12/2006 12:26 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: bolec]
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
nigdy nie grałem w millenium,dzięki za cynk,że takie cos tam jest,podjade moze bo chyba na boh września był punkt,to osiedle obok mnie,sprawdze.

Do góry
#801680 - 21/12/2006 12:33 Re: EUROLIGA 2006/07 - sezon zasadniczy *DELETED* *DELETED* [Re: Kacpro]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Kacpro chcesz to w profie jest 11,5 handi i kurs 1,8... ale graj 2 :)... ot taka dobra rada :P... a tak serio to zagralem dzis benetton sa w stanie wydaje mi sie spokojnie barce ograc a po takim kursie az zal nie wziac... poza tym zagralem przeciw lotosowi i handicap na prage ale to juz nie ten temat... pozdrawaim

Do góry
Strona 17 z 21 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea]), 3692 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07