Opcje tematu
#698082 - 25/10/2006 07:57 Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
20:30 ' Atalanta - Cagliari
20:30 ' Palermo - Messina
20:30 ' Reggina - Parma
20:30 ' Roma - Ascoli
20:30 ' Sampdoria - Lazio
20:30 ' Siena - Catania
20:30 ' Torino - Fiorentina
20:30 ' Inter - Livorno
20:30 ' Chievo - Milan
20:30 ' Empoli - Udinese


Znikome zainteresowanie Serie A ostatnimi czasy co mnie osobiscie dziwi bo liga w zwiazku ze slabsza forma dotychczasowych potentatow zyskala wiele,
Milan po obiecujacym poczatku i odzyskaniu straconych punktow zaczynal sie piac w gore tabeli,
jednak styl w jakim to robil nie byl przekonujacy i dobrze dysponowane Palermo wywiozlo zasluzone 3 punkty z San Siro.
Inter meczy sie niemilosiernie, czesto traci bramki i musi gonic wynik, zespol zlozony z grupy nazwisk ktora nie tworzy druzyny jak na ta chwile.
Nieprzewidywalna Roma w ostatniej kolejce zaliczyla remis ktorego mozna bylo sie spodziewac bo od poczatku sezonu nie mieli takiego rozstrzygniecia, jednak zaskoczeniem jest to z kim zremisowali i to ze stalo sie na wlasnym stadionie.

W czubie tabeli osiadly zespoly ktore teoretycznie powinny byc znacznie nizej, warto szukac dobrych kursow bo sytuacja temu sprzyja.
Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#698083 - 25/10/2006 08:31 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
rafalrobben18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2005
Postów: 3221
Skąd: Olecko | gg5138679
CHIEVO - MILAN ===> 2 ====> 1.60 STS

Jedynym argumenntem jaki mnie przekonuje do postawienia na Milan to fakt iż nie wygrali oni od 4spotkań. Ostatnio przegrywając u siebie z zespołem Palermo a wczesniej notując 3remisy. Uważam, że dziś Kosowski i jego Chievo nie będą w stanie stawić równej walki zespołowi z Mediolanu i licze na przełamanie Rossonerich. Dobrym typem w tym spotkaniu jest to ze Chievo nie strzeli gola STS oferuje kurs na te zdarzenie 1.90 i under2,5 gola. Sądze, że bedzie pewne 2-0 dla Milanu.

Pozdrawiam

Do góry
#698084 - 25/10/2006 08:35 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
slogan Offline
old hand

Meldunek: 29/11/2005
Postów: 930
Do dzisiejszych spotkań podejdę z lekkim dystansem. Teoretycznie Roma, Inter, Milan to niemal "pewniaczki" na dziś, lecz ja w to nie wchodze. Po takich kursach nie ma sensu sie denerwowac. Jezeli mialbym juz cos zagrac z tej trójki to byłaby to Roma.

Chyba najciekawiej wyglada over w meczu Palermo - Mesina po kursie 1,7.
Zespół gospodarzy regularnie strzela gole, a na własnym stadionie padały do tej pory same overy i to w jakim stylu? :
Palermo Atalanta 2:3
Palermo Catania Calcio 5:3
Palermo Reggina 4:3

Tak wiec na dziś proponuje:
Plermo over oraz WIN

Do góry
#698085 - 25/10/2006 11:32 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
W dużej mierze zgadzam się ze sloganem i na dziś zagram jedynie overa Palermo,ale po kolei ...

Z grupy "pewniaczków" najlepiej wygląda Roma.Kurs kiepski i nie warty grania,ale trudno sobie wyobrazić inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy.Mimo że w dalszym ciągu zabraknie Perrotty,Montelli i Tottiego zespół gra swoje i wygrywa.Dziś zwycięstwo wydaje się o tyle łatwo że Romie przyjdzie zmierzyć się z jednym ze słabeuszy Serie A.Drużyny która jako jedna z nielicznych wciąż nie ma na swoim koncie zwycięstwa.Po tej kolejce ta sytuacja Ascoli raczej się nie zmieni.

Inter zdecydowanie odpuszczam.Niby ich przeciwnik jest słaby oraz mają handicap w postaci meczu przed własną publicznością,ale jak dla mnie to za mało.Adriano bez formy,Zlatan delikatnie mówiąc nie zachwyca;Inter gra bez polotu a zdobywanie bramek przychodzi z trudem.Dziś raczej wygrają,ale po co się denerwować po jakimś śmiesznym kursie.

Co do zwycięstwa Milanu...to mam poważne wątpliwości.W końcu muszą się przełamać,ale trudno powiedzieć czy będzie to właśnie dzisiaj.Brak Szewczenki jest coraz bardziej widoczny i dotkliwy.A Inzaghi mimo dość obiecującego początku po prostu nie daje rady.Myślałem pierwotnie o handi 1:0 na Chievo,ale to chyba mija się z celem bo to dość słaba ekipa.Krótko mówiąc no bet.

Jedyne co mnie przekonuje to over Palermo.Nie będę powtarzać tego co napisał slogan,bo w pełni się zgadzam.Zwrócę tylko uwagę na niesamowitą wolę walki i bramkostrzelność tej ekipy.Okazuje się że nawet są w stanie powalczyć z wielkim Milanem i załadować ich solidnej defensywie aż 2 bramki.Kurs na poziomie 1.75 wygląda o.k.

Do góry
#698086 - 25/10/2006 16:23 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
kkoossaa Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 346
Skąd: MKS WOLA
niby wszystko sie zgadza .. Palermo bramki strzela jak na zawołanie, ale przecież kiedyś musi przyjść moment że wpadnie jakiś under. patrząc w statystyki ostatanich 4 meczów pomiędzy Palermo a Messiną (także te gdzie Messina była gospodarzem - chodzi o serieA) aż 3 zakończyło sie underem!
Palermo US Messina 1:0 Sun 14-05-2006
Messina Palermo US 0:0 Sat 14-01-2006
Palermo US Messina 2:1 Sun 10-04-2005
Messina Palermo US 0:0 Thu 11-11-2004
natomiast w meczach kiedy to oba zespoły grały jeszcze w serieB, (też w ostatich 4 meczach) dwa razy był over

Natomiast w ostatnich 6ciu latach zespoły te rozegrały ze sobą 13 pojedynków w których tylko 4 razy padł over!

Może doszukuje się dziury w całym i biorąc pod uwagę obecną formę Palermo jestem w wielkim błędzie, ale wole postawić undera. A nóż widelec się uda ...

Do góry
#698087 - 25/10/2006 17:02 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
El Camino podsumowal dokladnie tak jak ja to widze:)
Over Palermo jest jak najbardziej do grania.
Kurs troche zniecheca ale mysle ze warto sprobowac.

Drugi over juz znacznie lepiej wyceniany (@2.00) widze w meczu
Sampdoria Genoa - Ss Lazio Roma
Sampa gra calkiem ladna dla oka pilke, graja do tego dosc niefrasobliwie i stad pozycja w tabeli.
Dwa remisy z druzynami z Mediolanu w swietle ich slabej postawy nie sa moze wyznacznikiem ale fakt jest faktem.
Lazio na 7 pozycji, na wyjazdach w tym sezonie zawsze strzelaja bramke takze i dzis powinni strzelic zwlaszcza gosciom.

Roma, ostatnio mam do moich ulubiencow pecha bo graja ciut inaczej niz ja sobie to wymysle;-)
Jedynie spodziewalem sie remisu w najblizszych kolejkach ale to ze padl on u siebie w zeszlej kolejce troche mnie zaskoczylo.
Kurs nie zachwyca wiec tego nie zagram ale pomyslec mozna o handi, beda chcieli pokazac ze ostatni remis to bardziej potkniecie niz znizka formy.
Kurs na handi -1 rowniez nie powala i mam do dyspozycji kurs 1,75 i jest to ciut malo wg mnie.

ROMA (1-4-2-3-1): [32]Doni [2]Panucci, [21]Ferrari, [13]Chivu, [22]Tonetto [16]DeRossi, [7]Pizarro [20]Perrotta, [10]Totti, [11]Taddei [9]Montella.
Trener: Luciano Spalletti.

ASCOLI ( 1-4-4-2): [1]Pagliuca [32]Nastase, [6]Cudini, [4]Pecorari [3]Luković, [84]Job, [41]Pecchia, [7]Fontana, [8]Fini, [14]Skela [11]Bjelanović.
Trener: Attilio Tesser.

Wsrod rzymian zabraknie jedynie Manciniego ktory nadal leczy uraz lecz jak widac po za nim mamy optymalny sklad.
Do tego Spalletti wstrzasnal troche druzyna po niedzielnym meczu i dal jasno do zrozumienia ze entuzjam z powodu niezlych wynikow jak do tej pory owszem jest na miejscu ale jeszcze duzo meczy do rozegrania i tylko praca wyniki beda odpowiednie, jako ze trener cieszy sie duzym posluchem w druzynie nalezy spodziewac sie dzis duzo lepszej gry.
Nie nalezy jednak zapominac o gosciach, druzyna srodka tabeli z wieloma ligowymi wygami w skladzie, ze nie wspomniec o bramkarzu, jesli ktos nie zna nazwiska Pagliuca to lige wloska sledzil bardzo bardzo dawno temu
Plusem dla Romy i typu na handi jest brak jednej z wazniejszych postaci zespolu gosci, Viktora Boundianskiego, serce i pluca tej druzyny dzis nie wystapia i to moze byc szansa na wysokie zwyciestwo druzyny gospodarzy.
Z jednej strony zastanawiam sie nad handi bo uwazam ze dzisiejszy rywal jest idealny dla takiego rozwiazania ale z drugiej pech ktory mnie przesladuje w meczach Romy nakazuje odpuscic
Mam nadzieje ze ktos skorzysta, a i moze ja sie pokusze

Jeszcze co do Milanu, nie zagram tego ale wszyscy dzis sie rzucaja na gosci tego spotkania, a w Veronie czeka ich ciezka przeprawa i w obecnej formie Milan wcale nie musi tego wygrac,
Chievo na ostatnim miejscu z dwoma punktami nie polozy sie na boisku przed wielkim Milanem, nie twierdze ze wygraja ale po takim kursie, na wyjezdzie z ostatnia druzyna Milanu w takiej formie nie tkne z 20 metrow;-)


Edited by Biszop (25/10/2006 17:05)

Do góry
#698088 - 25/10/2006 17:03 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
kkoossaa Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 346
Skąd: MKS WOLA
Dodam jeszcze ze w owych wspominanych wyżej 13tu meczach Messina wygrała tylko dwa razy(w grudniu 2002-serieB i w grudniu 2000-serieC1) ... wniosek: nie grac na Palermo w meczu z Messina - pod warunkiem ze graja w grudniu hahahah
a tak poważnie to myślę że dzis Palermo win, nie wierze tylko za bardzo w overa

Do góry
#698089 - 25/10/2006 17:42 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
llllllll Offline
enthusiast

Meldunek: 07/09/2006
Postów: 239
Skąd: Madrid
Palermo jeszcze bez remisu, a jak na włoska, remisowa lige to naprawde rzecz niebywala. Ja cos przeczuwam ze padnie remis, w koncu kazdy kiedys zremisuje a patrzac na włoska to duzo remisow tam juz jest

Do góry
#698090 - 25/10/2006 19:27 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
kkoossaa Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 346
Skąd: MKS WOLA
pierwsze polowy zakonczone. widze ze moje domysły okazały się zdecydowanie błędne
palermo juz mamy overek. dobrze ze wygraywaja ... milan- chyba bez niespodzianki, podobnie jak inter. roma daje plame na calej linii ... poczekajmy na koniec.wowczas bedziemy sadzic

Do góry
#698091 - 25/10/2006 21:55 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Pieknie Roma, pieknie, zobacze meczyk to sie wypowiem dosadniej

Do góry
#698092 - 25/10/2006 22:36 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Panowie jesli ktoś oglądał mecz Chievo - Milan proszę o jakieś małe sprawozdanie, wiadomo o co chodzi, z góry dziękuje

Do góry
#698093 - 26/10/2006 06:56 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
W ciezkim skrocie,
Milan wygral ale rownie dobrze mogli zremisowac 1-1, wybijali pilke z lini bramkowej choc chwile potem Kaka przestrzelil nad bramka.
Ogolnie slabawy mecz.
Milanowi brakuje sporo sporo do optymalnej dyspozycji.

Do góry
#698094 - 26/10/2006 10:40 Re: Serie A - 8 kolejka (25 pazdziernik)
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Co do Romy to ogladalem mecz i powiem jedno mogli wygrac ale to nie byloby sprawiedliwe. Grali slabo, plynnych akcji ofensywnych jak na takiego przeciwnika to bylo za malo. Fakt Totti zepsul karnego a w kilku sytuacjach zwlaszcza okolo 35 minuty Pagliuca wykazywal sie wrecz niesamowitymi interwencjami. Ale z tak slabo dysponowana defensywa (Mexes, Ferrari, Rosi i bramkarz Doni) jaka tego wieczoru miala Roma to ciezko myslec o wygrywaniu. Sami sprokurowali dwa gole.
Roma zagrala ogolnie slabo niepotrafila od poczatku narzucic swojego stylu gry, w zasadzie zaczynala grac dobrze tylko wtedy jak tracila bramke i musiala odrabiac.
Z taka gra zwlaszcza w tylach to niewroze im sukcesu w Udinese.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, Sensei, igea23, Lukasz111, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka), 3548 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49