Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#698937 - 26/10/2006 15:03 Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
GRUPA A
19:00 PARTIZAN Belgrad - FC Livorno
19:45 Glasgow RANGERS - MACCABI Haifa

GRUPA B
20:00 TOTTENHAM Londyn - FC Brugge
20:30 DINAMO Bukareszt - BESIKTAS Stambuł

GRUPA C
19:00 GRASSHOPPERS Zurich - AZ 69 Alkmaar
20:30 SPORTING Braga - SLOVAN Liberec

GRUPA D
18:45 SC Heerenveen - Odense BK
20:00 RACING Lens - OSASUNA Pampeluna

GRUPA E
20:00 Blackburn ROVERS - FC Basel
20:00 AS Nancy - WISŁA Kraków

GRUPA F
20:30 SV ZULTE Waregem - SPARTA Praga
20:45 AJAX Amsterdam - AUSTRIA Wiedeń

GRUPA G
18:30 HAPOEL Tel-Aviw-Jafa - RAPID Bukareszt
20:15 FK MLADA Boleslav - PANATHINAIKOS Ateny

GRUPA H
20:45 US Citta de Palermo - Newcastle UNITED
21:00 CELTA Vigo - EINTRACHT Frankfurt

Do góry
Bonus: Unibet
#698938 - 29/10/2006 09:07 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
cero Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 1957
na pierwszy rzut oka to
Nancy
Tottenham
Ajax
Alkmaar ( kurs 2.4 tuż to prezent )
w kazdym z tych przpypadkow roznica klas, nie ma sie cos oszukiwac a na dzien dzisiejszy jakichs znacznyh oslabien nikt nie ma
Ajax i Alkmaar ladnie sobie w lidze daja rade

Do góry
#698939 - 29/10/2006 16:12 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
dolozylbym do tego palermo jeszcze i moze rangers-ow

panowie, a może tak jakieś argumenciki?


Edited by Bzyku (29/10/2006 16:17)

Do góry
#698940 - 29/10/2006 17:25 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
AS Nancy-Wisła Kraków 1
Sporting Braga-Slovan Liberec 1
Ajax Amsterdam-Austria Wiedeń 1
Najbardziej z tej trójki meczów podoba mi się typ przeciwko Wiśle. Nasze kluby piłkarskie nie umieją grać co trzy dni i myślę, że "Biała Gwiazda" dostanie baty od dobrze dysponowanego Nancy a także polegnie w Grodzisku gdzie tylko zremisuje swoje spotkanie. Tutaj zmęczenie wyjdzie z podopiecznych Dragomira Okuki. Z kolei Braga po wpadce i dość łatwiej przegranej (0:3) w pierwszej serii spotkań z AZ Alkmaar będzie chciała się zrehabilitować. Okazaja będzie ku temu bardzo dobra w meczu ze Slovanem Liberec. Oczywiście zarzucicie mi, że Slovan w pierwszej kolejce zremisował z triumfatorem Sevillą, ale trzeba podkreślić, że w tamtym spotkaniu Hiszpanie byli osłabieni i taki wynik konfrontacji nie był zbyt dużym zaskoczeniem. Do tego Braga to solidna drużyna portugalskiej Liga. Zwłaszcza na swoim boisku tutaj bilans (2-0-1). W ostatniej konfrontacji chciałem zatypować przeciwko Austrii Wiedeń, która poprostu jest słaba. Choć w ostatniej serii gier w Max. Bundeslidze w końcu wygrali to jedna miałem przyjemność dwukrotnie w tym sezonie oglądać mistrzów Austrii i mnie nie zachwycili dlatego chce zagrać przeciwko nim. "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" a przegrana dotkliwa (1:4) z Waregem na własnym boisku jest tylko potwierdzeniem słabości tego zespołu. Do tego Ajax jest to naprawdę dobra drużyna, która lideruje Eredivisie a na własnym boisku ma bilans (4-0-0) czy coś więcej trzeba dodawać nie trzeba typować.

Oczywiście narazie po krótce opisałem te spotkania. W środku tygodnia jeszcze rozszerze te wątki. Czekam jeszcze na dzisiejszy mecz Lyon-Nancy aby zobaczyć jak Nancy poradzi sobie z jedną z lepszych ekip Europy.

Pozdrawiam Ignorator.

Do góry
#698941 - 29/10/2006 18:04 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
GRASSHOPPERS Zurich - AZ 69 Alkmaar 2

Tutaj typuję na Az, z kilku prostych przyczyn:

W lidze idą jak burza ( na początku sezonu wpadki i z PSV) ale ostatnio z Bragą 3-0, z Willemem 4-0 i dziś z Utrechtem 5-1. Jak widać mimo wyprzedaży większośći drużyny dalej grają bardzo dobrze. Oczekuję kursu w okolicach 1.9-2.2

AS Nancy - WISŁA Kraków 1

Albo 1 w całym meczu, albo, że Wisła nie strzeli. Gdyby nie Dolha to Wisła nie była by liderem OE. Po meczu z Blackburn zauważyłem, że w 2 połowie zabrakło im wyraźnie sił. Po dzisiejszym meczu z Lyonem zdecyduje się albo 1 albo Wisła nie strzeli.

AJAX Amsterdam - AUSTRIA Wiedeń 1

Hmm....różnica klas ogromna. Austria ma problemy finansowe i przekłada się to na gre w lidze, pucharach, a także drużynie rezerw. W ostatniej kolejce grałem przeciw Austrii X2, a tym razem zagram 1, albo Austria nie stzrzeli, bądź Ajax -1,5.

Do góry
#698942 - 30/10/2006 09:42 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
kamilino19 Offline
stranger

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 6
a co myslicie o meczu
Blackburn ROVERS - FC Basel

za dobrze Blackburn sie nie wiedzie...

West Ham U Blackburn 2 - 1
Blackburn Chelsea 0 - 2
Blackburn Bolton 0 - 1

a Basel:)

Grasshoppers Basel 1 - 2
Basel St. Gallen 2 - 1
Basel Feyenoord 1 - 1
Basel Aarau 3 - 1
Basel Rabotnicki 6 - 2


moj typ x2- 1.9 <sts>

pozdro

Do góry
#698943 - 30/10/2006 14:20 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
20:00 AS Nancy - WISŁA Kraków
ogladalem wczoraj mecz Lyon-Nancy i Nancy gralo bardzo dobrze. stworzylo kilka sytuacji. fakt mialo duzo szczescia(2 slupki). jednak z wisla sobie poradza. ja bym nie gral ze iwsla nic nie strzeli bo po ostatnich meczach wiadac ze maja niezla skutecznosci moga cos pyknac szczegolnie ze stalego fragmentu gry.ale jedynka to pewniak a i wspolczynnik calkiem niezly

Do góry
#698944 - 30/10/2006 14:33 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Moim skromnym zdaniem Alkmaar moze mieć duze problemy z wywiezieniem 3 pkt z Zurychu . Nie oszukujmy sie Liga Holenderska to nie to samo co jeszcze pare lat temu ,pozatym Grasshoppers to nie druzyna pokroju Amici Wronki a Liga Szwajcarska jest z roku na rok silniejsza więc twoja pewnosc moze okazac sie zgubna ale obys sie mylil . Co do innych meczy to wydaje sie ze Celta Vigo powinna poradzic sobie u siebie z przecietnym Eintrachtem ( kurs ciakwy 1.7) Ajax raczej nie bedize mial problemu z bankrutem z Wiednia mozna by sprobowac handicapa .Pewniakiem wydaje sie rowniez Nancy no chyba ze chlopcom Okuki znow bedize dopisywalo szczescie. Co do meczy Blacburn i Bragi moga byc niepodzianki.

Do góry
#698945 - 30/10/2006 16:05 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
h0oli Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2004
Postów: 324
Skąd: Szczecin
GRUPA A
19:00 PARTIZAN Belgrad - FC Livorno

Quote:

Spinelli zachęcał trenera Daniele Arrigoniego, by w meczach Pucharu UEFA pozwolił zagrać rezerwowym. W czwartek Livorno zmierzy się w Belgradzie z Partizanem. "Zapewniam, że to ja będę ustalał skład, a nie Spinelli. Jeśli kilku podstawowych zawodników będzie odpoczywać, to dlatego, że często dokonuję rotacji w podstawowej jedenastce, a nie dlatego, że będę celowo osłabiał drużynę" - powiedział szkoleniowiec.




Całość tutaj

Co o tym sądzic, co zrobi Arrigoni? Z ciekawosci spojrzalem na Bet-at-home czy ten mecz jeszcze jest i mimo tych wieści ...

Partizan Belgrad - Livorno 2,25 3,10 3,00

Do góry
#698946 - 30/10/2006 21:04 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
mówic moze rozne rzeczy ale to mecz ostatniej szansy dla Livorno i pilkarze napewno powalczą ,pozatym w lidze nie idzie im zle są bodajze na 7 miejscu więc dlaczego nie powalczyc w pucharach , owszem takie slowa moga zle sie odbic na gosciach ale ja w to osobiscie watpie pozatym jak to sie mowi Wlosi to Wlosi grac potrafia zwlaszcza na wyjazdach

Do góry
#698947 - 31/10/2006 12:27 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Trener zapewne tak czy inaczej da pograc kilku zawodnikom rezerwowym. Uważajcie jednak na granie przeciwko Livorno opierając się tylko na tym info. Przypominam bowiem że inny włoski zespół AC Parma (zespół bądz co bądz niżej notowany w Serie A) cały czas wystawia rezerwy (i to głębokie) w meczach pucharu UEFA a wyniki są bardzo dobre.

Pozdr.
DJ

Do góry
#698948 - 01/11/2006 10:44 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
coupet Offline
newbie

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 40
Skąd: Grajewo
Quote:

GRASSHOPPERS Zurich - AZ 69 Alkmaar 2

Tutaj typuję na Az, z kilku prostych przyczyn:

W lidze idą jak burza ( na początku sezonu wpadki i z PSV) ale ostatnio z Bragą 3-0, z Willemem 4-0 i dziś z Utrechtem 5-1. Jak widać mimo wyprzedaży większośći drużyny dalej grają bardzo dobrze. Oczekuję kursu w okolicach 1.9-2.2

AS Nancy - WISŁA Kraków 1

Albo 1 w całym meczu, albo, że Wisła nie strzeli. Gdyby nie Dolha to Wisła nie była by liderem OE. Po meczu z Blackburn zauważyłem, że w 2 połowie zabrakło im wyraźnie sił. Po dzisiejszym meczu z Lyonem zdecyduje się albo 1 albo Wisła nie strzeli.

AJAX Amsterdam - AUSTRIA Wiedeń 1

Hmm....różnica klas ogromna. Austria ma problemy finansowe i przekłada się to na gre w lidze, pucharach, a także drużynie rezerw. W ostatniej kolejce grałem przeciw Austrii X2, a tym razem zagram 1, albo Austria nie stzrzeli, bądź Ajax -1,5.




Absolutnie popieram te typy sam chciałem je napisać ale widze że ktoś mnie uprzedził. Uważam iż te 3 mecze połączone w kombos na jednym kuponie to naprawdę dobra sprawa. Zobaczymy jak będzie ale te 3 mecze są naprawde godne uwagi. Polecam !

Do góry
#698949 - 01/11/2006 11:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
AS Nancy
VS
Wisła Kraków
Typ: under 2,5 gola

W czwartkowy wieczór dojdzie już do drugiego spotkania naszej krakowskiej Wisły w fazie grupowej Pucharu UEFA. Niestety narazie "Biała Gwiazda" nie wykorzystała szansy i przegrała (1:2) z angielskim Blackburn Rovers na Reymnota. W tej kolejce spotkań podopiecznych Dragomira Okuki czeka ciężki wyjazd do francuskiego Nancy, które meczem z Wisłą rozpoczyna dopiero swoją przygodę z tym szczeblem rozgrywek. Nancy już w rozgrywkach Pucharu UEFA potrafiło bardzo miło zaskoczyć. Podopieczni Pablo Correi wyeliminowali z pierwszej rundy Pucharu UEFA faworyzowane Schalke Gelsenkirchen. Największe bronią Nancy jest ich gra obronna. Zespół traci naprawdę mało bramek. Do tego żadko zdarza się aby obrońcy Nancy popełnili jakiś błąd w tej formacji. Ostatnie spotkanie Ligue 1 z Olympigue Lyon może być tylko potwierdzeniem naszym słów i przemyśleń. Nikła przegrana (0:1) z czołowym zespołem Europy jest najlepszym świadectwem na siłę i możliwość tej drużyny. Zespół jest budowany już od kilku lat. Głównie w Nancy stawiają na młodzież i własnych wychowanków. Trzeba przyznać, że przynosi to bardzo dobre efekty. Nancy jest aktualnie na trzecim miejscu w tabeli Ligue 1. Do tego mają fantastyczny bilans na własnym boisku (5-1-0). Oprócz obrońców należy wyróżnić świetnie grającego bramkarza Oliviera Sorina. Wisła przed meczem powinna zwrócić uwagę na sposób rozgrywania akcji przez ekipy Nancy. Oglądając ostatnie spotkanie z Lyonem widać gołym okiem, że podopieczni Pablo Correi grają pressingiem na całej szerokości boiska. Każdy najmniejszy błąd w formacji defensywnej Wisły może zakończyć się bramką dla Nancy. Dlatego "Biała Gwiazda" musi uważać i być skoncentrowana przez całe 90 minut meczu. Nie może dojść do podobnej sytuacji jaka miała miejsce w meczu z Blackburn Rovers kiedy to Dariusz Dudka leżał i prawdopobnie udawał, że jest kontuzjowany. Wszyscy wiem jak to się skończyło. W Polsce jest tylko jedna ekipa ligowa, która potrafi zastosować tak agresywny pressing jak Nancy jest nią kielecka Korona. Dla piłkarzy Wisły polecam obejrzenie meczu Korona Kielce-Legia Warszawa (3:1). Wówczas "złocisto-krwiści" od pierwszych minut zaatakowali odbierali każdą piłkę, popełnili mało strat. Efekt był widoczny wygrana z mistrzem Polski - Legią Warszawa. "Wojskowi" wydaje się, że byli zaskoczeni grą Korony. Wisła nie może sobie pozwolić na podobne zaskoczenie ze strony Nancy. Jeśli chodzi o Wisłę to tutaj również mamy do czynienia z bardzo dobrą grą obronną. Zwłaszcza w ostatnich kolejkach wykazywał się Brazylijczyk Cleber. Dwie bramki strzelone w derbach stulecia z Cracovia są najlepszą wizytówką tego piłkarza. Dobra gra obronna połączona z wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych. Ze złych wieści nie zagra na pewno w jutrzejszym meczu Nikola Mijailović, który musi pauzować. Najprawdopodobniej trener Dragomir Okuka zdecyduje się na wystawienie na lewej obronie Macieja Stolarczyka albo Michaela Thwaite. Jeśli chodzi o grę obronną Wisły to nie można zapomnieć o świetnej postawie w ostatnich kolejkach Orange Ekstraklasy bramkarza Emiliana Dolhy, który broni w sytuacjach bez nadziejnych. W ostatnim meczy dość gładko wygranym z Cracovią (3:0). To Dolha był bohaterem przy stanie (1:0) dla Wisły "Pasy" wzieły się do roboty i mieli dwie setki. Bramkarz Wisły obronił wszystkie sytuacje a jeden strzał miał miejsce z piątki. Obrona takich strzałów świadczy o tym, że Mariusz Pawełek na dłużej posiedzi na ławce rezerwowych. Nie wesoło przed meczem z Nancy wygląda atak Wisły. Zabraknie kontuzjowanego Branko Radovanovicia i Stanko Svitlicy, który nie został zgłoszony do UEFY. Trener Dragomir Okuka będzie miał tylko możliwość skorzystania z trzech napastników: Pawła Brożka, Jeana Paulisty i Pawła Kryszałowicza. Co gorsza napastnicy zawodzą w ostatnich meczach. Kolegów z ataku muszą wyręczać pomocnicy i obrońcy przy strzelaniu zwycięskich dla Wisły bramek.
Podsumowując obydwie ekipy bardzo dobrze radzą sobie we własnych ligach. Mają bardzo dobre obrony i świetnych bramkarzy. Niestety więcej plusów jest po stronie Nancy. Przede wszystkim jest to ekipa, która w tym sezonie 2006/2007 nie została pokonana na własnym stadionie. Z kolei Wisła ma problem z wygrywaniem meczów na wyjeździe. W Orange Ekstraklasie nie byli w stanie wygrać ani jednego meczu bilans (0-5-0) a grała z takimi ekipami jak choćby Łęczna. Jedyne zwycięstwo na wyjeździe pomijająć Puchar Polski i wygraną ze Świtem Nowym Dwór Mazowiecki "Biała Gwiazda" odniosła w Salonikach z Iraklisem (1:0) w regulaminowych 90 minutach. Dlatego faworytem będzie Nancy a under w tym spotkaniu wydaje się bardzo dobrą porpozycją.

Pozdrawiam

Do góry
#698950 - 01/11/2006 11:58 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
a ja sie zastanawiamna d takimi oto typami:
nancy-wisla sa dwie opcje ktore chce dac albo 1 wmeczu albo handicap 02 wydaje mi sie ze francuzi beda atakowac a wisla bedzie sie bronila do pzrerwy moze byc 0:0 ale w 2 polowie krakowianie jak zwykle opadna z sil i ich obrona bedize juz coraz mniej szczelna wiec licze na zwyciestwo nancy aleskromne zwyciestwo a moze wislacy nas czyms zaskocz a pozatym nie gram typow takich ktore wszyscy graja jesli ten typ nie wchodzi taki jeden na ktory jets straszny ciag to bukmacherzy maja duzy zysk wiec ja chyba jednak zagram handicap 02 remis zwyciestwo wisly lub wygrana nancy ale gora 1 bramka kurs 1.47

blacburn-basel anglicy w tabeli nie sa wysoko ale roznicaw skladach zawodnikow jest ogromna wlasne boisko wiec powinno byc win ale czy bedzi ja sie chyba skusze na 1

ajax-austria niewiem czy jets sens grac po takim kursie niby powinna byc 1 ale austria moze zgrac na 0:0

totenham-brugia sklad zdecydowanie lepszy wlasne angielskie boisko wiec nie widze innej opcji jak 1

waregem-sparta tu mi wychodzi remis ja ten typ dam tylko cos dostawie do 0 narazie mysle co i na ta chwile wychodzi mi 02 ale moze sie to zmienic na 10

Do góry
#698951 - 01/11/2006 13:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471


Quote:

ajax-austria niewiem czy jets sens grac po takim kursie niby powinna byc 1 ale austria moze zgrac na 0:0





Ładnie mnie rozbawiłęś tym stwierdzieniem Tak oni potrafią grać na 0:0? Jak u siebie dostali 4 bramki od Waregem , to tym bardziej na wyjeździe z Ajaxem dostaną minimum 2

Do góry
#698952 - 01/11/2006 14:06 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Damien7 Offline
addict

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 448
Ja mam na swoim kuponie inny ciekawy typ. Celta Vigo v Frankfurt 1 @ 1.77. Obie jedenastki przegrały ostatnio w lidze. Pierwsi ulegli na własnym stadionie z wymagającą Sevillą 1:2, a gracze z Niemiec w Bundeslidze polegli na Alianz Arenie z bawarskim Bayernem. Celta de Vigo to bardzo sila ekipa u siebie potrafiącą grać zarazem efektownie jak i skutecznie. Frankfurt znacznie lepiej spisuje się w domu, dlatego też myśle, że atut własnego boiska wykorystają gospodarze. Typ warty zagrania . Osobiście polecam ...

Do góry
#698953 - 01/11/2006 14:08 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Damien7 Offline
addict

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 448


Edited by Bzyku (01/11/2006 17:39)

Do góry
#698954 - 01/11/2006 14:23 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Z Waregem, Austria nie zagrala na 0:0 dlatego dostali 4

Podobnie jak Damien zagram Celte. Przed Sevilla wygrali na wyjezdzie z Bilbao, wczesniej 3:2 u siebie z Valencia. Eintracht cienki w lidze, ktora jest jednak sporo slabsza od hiszpanskiej. Do tego ostatnio 1-2 z rezerwami Wlochow, wiec nie powinni wygrac z pelnym skladem Celty.

Do tego oczywiscie jak wiekszosc Nancy i Ajax. Nie widze tam mozliwosci na niespodzianki. Wychodzi ladny kuponik. Mozna sprobowac jeszcze Alkmaar, over w Glasgow.

Do góry
#698955 - 01/11/2006 14:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Damien7 Offline
addict

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 448
Prosze o usunięcie mojej wiadomosci numer "3", bo jestem tutaj od nie dawna i nie wiem jak się kasuje posty. A ten napisał mój brat podczas mojej nieobecności.

Moje typy na jutro w komplecie ;

...

musi wejść

to teraz usiadzcie z bratem ;-) i przynajmniej w dwoch slowach uzasadnijcie te typy

--
pzdr.bcn1899 *dale albo*


Edited by bcn1899 (02/11/2006 08:11)

Do góry
#698956 - 01/11/2006 15:12 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Ignorator,
dobra analiza meczu, ale polecam podszkolenie się z ortografii języka polskiego (zwłaszcza pisownię "nie" z różnymi częściami mowy). Nie wiem jak innych, ale mnie rażą byki ortograficzne.

A teraz do meczu, żeby nie było, że nie na temat.
Zastanawiam się już od początku tygodnia co zrobić z tym meczem. Nancy spisuje się rzeczywiście ostatnio super i to zarówno w lidze jak i w pucharach europejskich. Drużyna ta jednak to kompletni nowicjusze jeśli chodzi o grę w Europie. Nijak się im porównywać do Wisły, która boje w UEFA toczy już od wielu lat (mniej lub bardziej udanie). Wisła też jakiś czas temu sensacyjnie pokonała Schalke i kilka innych faworyzowanych zespołów.
Wisła nigdy jednak w pucharach nie trafiła na francuski zespół, a właśnie te zespoły klepią niemiłosiernie w ostatnich latach polskie drużyny w UEFA i Intertoto. Liga francuska jest bardzo silna i nawet średniaki stamtąd stanowią przeszkodę nie do przejścia dla naszych "esportowych" zespołów łąpiących się do pucharów.
Boję się, że i tym razem będzie tak samo. Wisła po wywaleniu Petrescu na poslką ligę jest dobra, ale na UEFA na tym etapie to już chyba za mało. Zwłaszcza, że zespół prześladują ciągle absencje (głównie kontuzje). To już nie jest ta Wisła, która w UEFA nie bała się nikogo. Teraz byle przeciwnik może im skopać tyłek.

Przez jakiś czas skłaniałem się do postawienie na Nancy, ale mając w pamięci dobry występ derbowy Wisły, gdzie nie mając za wiele szans strzeleckich wypunktowała spokojnie Cracovię, to chyba jednak sobie odpuszczę.
Wiślacy to bardzo nieobliczalny zespół ostatnio. Potrafią zagrać słabo jak z Iraklisem u siebie, ale potem podnoszą się i w rewanżu wyrywają Grekom prawie pewny awans.
Dlatego też nie postawię na Nancy po kursach jakie są obecnie na rynku. Nie rozumiem za bardzo skąd taki zespół znikąd stał się nadle takim faworytem w Europie. Na tym etapie rywalizacja będzie chyba bardziej wyrównana, niż kursy sugerują. Poszukam jakiegoś dobrego kursu na handicap azjatycki +1 lub +3/4. Jeśli Wisła nawet przegra to nie powinna dać sobie nastrzelać bramek.
Pozdro

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, akagi, igea23, Lukasz111, rafal08), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581827 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49