Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#698977 - 02/11/2006 11:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ulubiony klub Prezydenta Wloch moze dzis pokazac zupelnie inne oblicze niz w lidze, nie nalezy zapominac ze w ich szeregach gra ubiegloroczny krol strzelcow Serie A.
Faktycznie druzyna prezentuje sie wybitnie underowo ale przycisnieci przez rywali ktorzy beda chcieli wygrac za wszelka cene skonczyc sie moze wysokim wynikiem, podobnie jak spotkanie z Rangersami (2-3),
pojdzie kilka kontr bo jak mniemam na to nastawia sie dzis Wlosi i Partizan moze miec spore klopoty,
Wlosi przyzwyczajeni do takiego sposobu gry jesli beda mieli 2-4 okazje to dwie wykorzystaja.
Livorno przez ponad 50 lat nie gralo w Serie A, nie maja wiekszych sukcesow, zeszly sezon i dobre 9 miejsce nie zaspokoja glodu tej druzyny, w tym roku mierza znacznie wyzej i wbrew temu co tu niektorzy pisza Puchar UEFA traktuj powaznie choc nadal najwazniejsza jest liga ktora ledwo sie zaczela i nie musza kurczowo trzymac pozycji;-)
Jeszcze jedna sprawa przemawia za overem,
kurs 2,375 zaproponowany przez SB jestwyborny i juz sam kurs kusi zeby zagrac.
Wlosi juz stoja w pucharze pod sciana i dzisiejszy mecz powinien bardziej otwarty niz wskazuja to bukmacherzy.

Partizan Belgrade v Livorno over 2,5 2,375 3/10

Do góry
Bonus: Unibet
#698978 - 02/11/2006 11:49 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
golo060 Offline
addict

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 539
Odnosnie meczu Partizan-Livorno. Osobiscie uwazam ze goscie nie przegraja tego meczu. Radzilbym nie sugerowac sie wypowiedziami prezesa Livorno, o tym iz im nie zalezy, gdyz z tego co pamietam to niemal zawsze w takich przypadkach tzn. gdy ktos mowi ze im nie zalezy, czy tez gdy maja grac juniorami lub jakies masowe kontuzje w zespole wyni najczesciej wychodzi odwrotny niz "my" gracze przewidujemy. Tyle razy sie juz na tym przejechalem ze dzis w koncu na przekor temu zagralem na Livorno singielka.A na dowod tego ze tak jest przytocze chociazby ostatni mecz Odense-Parma lub tez jakis czas temu mecz w pucharze Danii z udzialem Vejle, gdzie tez typ byl masowo grany a potem "Zonk". Jak bedzie dzis zobaczymy wieczorem.

Do góry
#698979 - 02/11/2006 12:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Widzę w B-a-h że kurs na Palermo - Newcastle x2 wynosi aż 2.20

Buki potraktowały więc Angoli jak jakąś drużynę ze wschodu. Sroki osłabione, ale to nadal jest mocna drużyna która jest w stanie wywalczyć dziś punkt. Oba zespoły zagrają bez większej presji bo wygrały pierwsze mecze i wynik jest sprawą otwartą. Możliwy podział punktów, jakieś 1:1...

Do góry
#698980 - 02/11/2006 13:04 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Trener Palermo powiedział, że interesuje go przedewszystkim scudetto.

Do góry
#698981 - 02/11/2006 13:09 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
przed meczem z Eintrachtem pewnie też tak mówił

Do góry
#698982 - 02/11/2006 13:21 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
nie no bez przesady, ze Newcastle cos zrobi na Sycylii. Wlosi po pierwsze nawet nie maja zamiaru lekcewazyc Anglikow, ale nie oszukujmy sie dzis Newcastle bedzie za slabe na gospodarzy. popatrzcie tylko kogo Roeder zabiera na wycieczke do Wloch.

Tim Krul, Fraser Foster, Paul Huntington, Matty Pattison, Alan O'Brien, James Troisi i Andy Carroll

i dobra niewazne,ze Palermo wazniejsza ma lige i ze tylko to ich interesuje. wiecie co wszelkie informacje odnosnie wloskich druzyn mozna wsadzic na polke miedzy bajkami. pamietacie Parme jak szalala, choc podobno miala odpuscic uefa? i co teraz moze tak: Palermo nie da rady Srokom, bo ma mecz z Sampdoria? a propos tego Livorno, to ja to nie wierze juz w takie fakty, ze graja rezerwami. dobra powiedzcie mi kto taki wielki gra w Partizanie, ze ma ograc nawet tych niby slabych i przecietnych Wlochow?
tylko nie piszcie znowu ze Livorno przegra bo gra rezerwami, a w Belgradzie gra sie ciezko bo fanatyczna publicznosc itd. juz chyba dawno te czasy minely, ze kibice stanowia 12-ego zawodnika. tym bardziej w krajach balkanskich. tu sie bedzie liczyc reka trenera. ustawi ich na catenaccio i co zrobi Partizan?
no tak pewnie sobie pomysli ze i tak Livorno gra w drugim skladzie to zaraz strzelimy - ja tam tego meczu nie gram, ale ja juz nie ufam wszelkim informacjom z onetu itd

juz w sobote prezes Heartsow mial sprzedac swoja druzyne, jesli nie wygraja z Dunfermline i co? nadal sa gdzie byli...i roznica polega na tym, ze oni wciaz tam sa zarabiaja kase a my tylko stracilismy. i kto sie wtedy cieszy? a kto jest smutny?

zycze Wam powodzenia z tym Partizanem ale nie wiem, nie umiem , nie gram - zarobiony jestem hehe

Do góry
#698983 - 02/11/2006 13:27 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
dylodylo Offline
stranger

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 19
a ja zagram bez zbednych ceregieli..

Graj Waść w warcaby, nie bedziesz musial tlumaczyc kolejnych ruchow


Edited by Biszop (02/11/2006 13:30)

Do góry
#698984 - 02/11/2006 13:48 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
dylodylo Offline
stranger

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 19
a teraz analiz:

TOTTENHAM Londyn - FC Brugge 1

totenham w lidze gra w kratke czeka ich ciezki tydzien ( mecz z fc Brugge potem chelsey w lidze) na punkty w lidze nie ma co liczyc choc zawsze moze cos ugrac... u siebie totenham zawsze jest mocny a ostatnio wpadka w lidze 0-0... mysle ze totenham stac na wyjscie z grupy a gdzie szukac punktow jak nie u siebie

Glasgow RANGERS - MACCABI Haifa 1

bardzo ciezki mecz czeka rengersow ale licze na ich serce i walke do upadlego wygrana rengersow bardzo ich przybilzy do wyjscia z grupy.. maccabi jest nieobliczalna ale raczej na wyjazdach graja zachowawczo... rendzersi laczej w lidze nie graja obiecujaco mysle ze raczej chca zamieszac w pucharach i conieco ugrac... wygrac a potem podreperowac sytuacje w lidze

AJAX Amsterdam - AUSTRIA Wiedeń 1

hmmm... no coments nie wierze w cuda klopoty finansowe austrii zla atmosfera w klubie ajax juz zaplacil swoje nie kwalifikujac sie do chempions lig pozatym forma rosnie...

CELTA Vigo - EINTRACHT Frankfurt 1

jesli tylko hiszpanie zagraja z glowa i sercem nie lekcewazac przeciwnika powinni sobie poradzic z raczej przecietnym niemieckim klubem tym bardziej u siebie

Do góry
#698985 - 02/11/2006 14:16 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
baca02 Offline
enthusiast

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 206
Skąd: sanok
dzisiaj wygra sparta praga

Do góry
#698986 - 02/11/2006 14:30 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Quote:

dzisiaj wygra sparta praga




Moze jakiej argumenty ?

Juz lepiej niech nie podaja argumentow bo jak maja byc takie jak kilka postow wyzej to dostaje drgawek


Edited by Biszop (02/11/2006 14:32)

Do góry
#698987 - 02/11/2006 14:32 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Moja propozycja na dzisiaj


Rozgrywki: P. UEFA
Nie ma co ukrywać, że Wisła Karaków nie jest najlepszą drużyną na arenie europejskiej, a liga polska nie trzyma europejskiego poziomu. Mamy tylko jednego klubowego reprezentanta w pucharach starego kontynentu i fakt ten zawdzięczamy dużemu szczęściu - bramka strzelona słabym grekom w doliczonym czasie gry i kolejna dopiero w dogrywce. Oglądając mecz z Blackburn powiedział bym, że 1:2 to i tak dobry rezultat ponieważ bramka dla GOSPODARZY szczęśliwie padła po odbiciu piłki od jednego z obrońców. Roversi mieli wiele więcej okazji do zdobycia goli pomimo iż grali na wyjeździe. Forma Nancy jak wiadomo jest bardzo wysoka i w ligowej tabeli zajmują 3 miejsce. Ostatni mecz na wyjeździe przegrali tylko 1:0 z Lyonem. Nancy jest drużyną która przykłada wagę do pucharów. Ostatnio w p.ligi wyeliminowali Touluse zapewniając sobie dalszą grę. W P.UEFA znajdują się również dzięki temu, że wygrali zeszłoroczny p.ligi. Jeżeli Wisła u siebie nie potrafi sobie poradzić i oddaje pole do gry przeciętnemu w lidze angielskiej Blackburn (11 poz), nie sądze aby na wyjeździe dała rade dobrze dysponowanym piłkarzom Nancy. Kurs na gospodarzy powinien wyglądać 1.35/1.4


źródło: http://www.vegos.prv.pl

Do góry
#698988 - 02/11/2006 14:49 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Wtrące i ja swoje trzy grosze. A skłoniło mnie do tego to, iż wczoraj z nudów natrafiłem na skróty PUEFA i zobaczyłem meczyk Eintracht-Palermo. Tak mądrze i skutecznej drużyny jak Włosi nie widziałem juz dawno i pomimo, że był to skrót a nie cały mecz od razu było widać jak ten zespół ładnie funkcjonuje. Biorąc pod uwagę fakt, że Sroki zagrają w połowie youngstersami wydaje mi się, że cwani Włosi skutecznie wypunktuja Angoli i z dorobkiem 6 pkt będą mogli dalej spokojnie cisnąć w stronę scudetto.

Inna sprawa to deklaracje trenerów, działaczy o co gramy w tym sezonie? Trochę mnie dziwią stwierdzenia że odpuszczamy PUEFA bo jedynym celem jest mistrzostwo włoch.. O ile w uefa akurat piniądze są marne to nasuwa sie pytanie: komu bardziej zalezy na olaniu pucharow? Newcastle jest zaraz nad deadline i jesli nie chca spadac do Championship to oni wl;asnie powinni sie skupic na lidze a nie bawic w pucharach.

Nie zdziwie sie jesli Palermo dojdzie do co najmniej półfinału PUEFA i z pełną odwagą mówie ze nie za wczesnie na takie deklaracje.

W Newcastle wystarczy ze brakuje bramkarza, Parkera, Owena, Carra... Przecież taki Scott Parker to koleżka, na którym sie opiera destrukcja i pierwsza faza wyprowadzania ataku... Owen ma te ataki konczyc... Brakmkarz podobno trzeci na goracej Sycylii może mu byc za goraco.

Reasumując: Palermo-Newcastle 1 1,75 TOTOMIX

Do góry
#698989 - 02/11/2006 15:17 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
.... a ja dodam tylko nieskoromnie ,ze Palermo nie grało full skałdem - odpoczywał fundament Palewrmo przed meczem z Milanem. tw. 1@1.90 to chyba OK typ

Do góry
#698990 - 02/11/2006 15:44 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Odnośnie meczu Nancy - Wisła, under bardzo prawdopodobny, a jakże.
Dodam od siebie, że gram delikatnie wygraną .... Wisły
Wiślacy zawse lepiej grali na wyjazdach i z pozycji słabszego teamu potrafili robić psikusy
Nie będę przytaczał historii piłki nożnej, bo każdy doskonale zna ...
A już 6,25 w B&W to czysta bajka
Dla mniejszych optymistów X2 po 2,24
A także correct score 0-1 po 10,00
Kursy z B&W

Do góry
#698991 - 02/11/2006 15:51 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Takie uzasadnienie jak kolegi wyzej jest dla mnie dosc smiechowe... "potrafili robic psikusy" Druzyna Nancy jest kilka klas lepszym zespolem. Swietnie gra w silnej lidze francuskiej- zajmuje 3 miejsce. Przegrywa z Lyonem na wyjezdzie po zacietym meczu 0:1. Ma swietna obrone (6 goli straconych w lidze), a Wisla w napadzie bez fajerwerkow. Ostatnie 2 gole po rykoszetach: pierwszy, ktory uratowal nas w fatalnym meczu z Iraklisem, gdzie najlepszy wg wielu internautow obcokrajowiec polskiej ligi- Cantoro, kiedy przegrywalismy grupy zamiast grac szybka pile robil sobie beznsensowne koleczka na srodku boiska i drugi- z Blackburn. I mamy grac na Wisle, bo psikusy w przeszlosci robila? Wolne zarty.

Do góry
#698992 - 02/11/2006 16:06 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Codi,
a ile osób stawiało na Polskę przed meczem z Portugalią? Ile osób wierzyło, że Wisła przejdzie Schalke? Nigdy nie mów nigdy.
Tak jak pisałem wcześniej, Nancy to dobry zespół, ale oni pojawili się znikąd tak naprawdę i nie mają ŻADNEGO doświadczenia w pucharach. Wcześniej czy później to wyjdzie. Nie wiem czy dzisiaj, bo Wisła nie błyszczy w kilku ostatnich sezonach, ale niewątpliwie ma potencjał do sprawienia w tym meczu niespodzianki. To Wisła ma dziś "nóż na gardle" i musi wygrać, bo druga porażka praktycznie eliminuje ich z dalszej gry.

Do góry
#698993 - 02/11/2006 16:10 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Wszystko okaże się już niedługo.
To jest piłka nożna, nie twierdzę że będzie na pewno tak jak napisałem, ale po cichu liczę na niespodziankę.
Zresztą ileż to w pucharach było pewniaków, którzy dostawali łomot ... heh
Można napisać pracę magisterską, że Arsenal wygra z CSKA czy Bayern ze Sportingiem.

Ja wierzę w Wisełkę

Do góry
#698994 - 02/11/2006 16:18 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Ja nie wierze wiec nie zagram ale...
Kurs jaki proponuja na takie zdarzenie az sie prosi, skoro w Grecji padla "przypadkowa" (coz to za okreslenie, wczorajsza bramka w Madrycie byla przypadkowa), podobna padla z Blackburn to moze w tym szalenstwie jest metoda??
Niech powalcza dzisiaj, maja harpaganow ktorzy potrafia zagrac twardo, jak dotrzymaja kroku kondycyjnie to nie zdziwi mnie ze Wisla wyjdzie.
Choc z drugiej strony widzialem mecz Lyonu z dzisiejszym rywalem i Lyon gral praktycznie pierwszym garniturem i choc remis bylby niesprawiedliwy to calkiem realny...
Tyle sprzecznych odczuc co do tego meczu ze odpuszczam ale zycze im wygranej:)

Do góry
#698995 - 02/11/2006 16:21 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Kompletnie tego nie czuje, żeby Wisła przegrała dzisiaj. Oglądałem ostatni mecz Nancy z Lyon w obronie bardzo solidni ale atak żadna rewelacja. Wszyscy typują Nancy jako mega faworyta i to stawia Wisłe w komfortowej sytuacji psychicznej. Wisła nie przegra tego spotkania mecz zakończy się remisem.

Nancy - Wisła under 2.5 @1,8 8/10

Nancy - Wisła X 4/10 @ 3,9

Nancy - Wisła correct score 0:0 @9 3/10

Nancy - Wisła x2 @2,34 6/10

Do góry
#698996 - 02/11/2006 16:29 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
KajserSose Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/09/2006
Postów: 1826
oj panowie Wisła dziś popłynie niestety

niezbyt wysiliłeś się z opinią może coś więcej?


Edited by Bzyku (02/11/2006 16:56)

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Zaixi, Lukasz111, Sensei, kemp, rafal08, igea23, VVega), 3465 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49