Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#698997 - 02/11/2006 16:31 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Skottie, zgoda- oczywiscie ogromne niespodzianki sie zdarzaja, ale to nie zmienia faktu, ze za graniem na Wisle nie przemawiaja prawie zadne argumenty. Tak w ogole to "tamta" Wisla szalejaca w UEFA, to jednak duzo silniejsza byla, chociaz wiadomo, iz wtedy rowniez prawie nikt nie spodziewal sie takich niespodzianek. Bardzo chcialbym, zeby Krakowianie wygrali, ale bedzie o to niezwykle trudno.

Tak jak pisalem wczesniej gram rowniez Ajax, hc mi przypasil

Ajax (-1) - Austria 1

Zespół Ajaxu jest w dobrej formie. Prowadzi w lidze, wygrał ostatnie 6 spotkań. W 10 kolejce pokonał inny zespół grający w pucharze UEFA- Heerenveen, 2:0 na wyjeździe. Dziś o 20 rozpocznie swoją drogę po awans do następnej rundy tego pucharu. Przeciwnikiem jest drużyna Austrii Wiedeń. Od początku sezonu mistrz Austrii pogrążony jest w kryzysie, po sprzedaży większości czołowych piłkarzy. W lidze plasuje się na 8 pozycji wśród 10 drużyn. Ostatnio co prawda Austria wygrała 4-1 z Tirolem, ale wynik z Ajaxem będzie wygłądał raczej odwrotnie. Granie w tym etapie pucharu UEFA Austriacy zawdzęczają głównie Legii, która była jeszcze słabsza. W pierwszej kolejce rozgrywek grupowych zanotowali przegraną 1-4 u siebie z outsiderem belgijskiej ligi- Waregem. Tymbardziej, jeśli nie będzie jakiegoś cudownego odnalezienia formy, nie mają najmniejszych szans na prowadzenie wyrównanej walki z silnym Ajaxem. Dlatego też gram na gospodarzy, którzy powinni efektownie rozpocząć swój udział w grupie F i nastrzelać kilka goli.

Odd: 1.65 Bwin

Źródło: pewna stronka z typami

Teraz mozna jeszcze zlapac za 1.62 w Bet365...


P.S. Z racji posiadania przez tę stronkę konkurencyjnego forum, uprasza się o nie podawania linka do niej. Taki regulamin


Edited by Bzyku (02/11/2006 16:54)

Do góry
Bonus: Unibet
#698998 - 02/11/2006 16:42 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Jeżeli źle pamiętam to mnie poprawcie ale...

Jak coś mi się kojarzy w tamtym roq któraś z polskich drużyn nie zdobyła ani jednego pkt w grupie pucharowej UEFA. I nóż na gardle i inne gadżety nie przeszkadzały polakom w zajęciu ostatniego miejsca...


Tesz bym chciał żeby Wisełka świetnie grała, ale patrząc prawdzie w oczy i niesłuchając jak zawsze jednostronnych komentatorów w TVP, jest naprawde kiepsko z tym graniem, a jeżeli jusz to wygląda to tak, że fart goni fart...

Do góry
#698999 - 02/11/2006 16:49 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Quote:

Jeżeli źle pamiętam to mnie poprawcie ale...

Jak coś mi się kojarzy w tamtym roq któraś z polskich drużyn nie zdobyła ani jednego pkt w grupie pucharowej UEFA. I nóż na gardle i inne gadżety nie przeszkadzały polakom w zajęciu ostatniego miejsca...


Tesz bym chciał żeby Wisełka świetnie grała, ale patrząc prawdzie w oczy i niesłuchając jak zawsze jednostronnych komentatorów w TVP, jest naprawde kiepsko z tym graniem, a jeżeli jusz to wygląda to tak, że fart goni fart...




Przepraszam ale nie porównuj Amiki Wronki do Wisły, bo o Amike ci chodzi i nie było to rok temu tylko 2 lata temu.

Do góry
#699000 - 02/11/2006 16:50 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Quote:

Ajax (-1) - Austria 1


Odd: 1.65 Bwin

Źródło: pewna stronka z typami

Teraz mozna jeszcze zlapac za 1.62 w Bet365...





Skoro to Twoja propozycja dla nas to
po co piszesz nieaktualne kursy ?


Sory ze sie czepiam ale to mnie tak troche razi i dziwi


Edited by Bzyku (02/11/2006 16:55)

Do góry
#699001 - 02/11/2006 16:53 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Quote:

Quote:

Jeżeli źle pamiętam to mnie poprawcie ale...

Jak coś mi się kojarzy w tamtym roq któraś z polskich drużyn nie zdobyła ani jednego pkt w grupie pucharowej UEFA. I nóż na gardle i inne gadżety nie przeszkadzały polakom w zajęciu ostatniego miejsca...


Tesz bym chciał żeby Wisełka świetnie grała, ale patrząc prawdzie w oczy i niesłuchając jak zawsze jednostronnych komentatorów w TVP, jest naprawde kiepsko z tym graniem, a jeżeli jusz to wygląda to tak, że fart goni fart...




Przepraszam ale nie porównuj Amiki Wronki do Wisły, bo o Amike ci chodzi i nie było to rok temu tylko 2 lata temu.





No tak wiedziałem, że coś nie tak... ale z góry to zaznaczyłem. Tak czy owak 0 pkt to naprawde kiepska sprawa. 0 pkt oznacza przegranoą nie tylko z silnym przeciwnikiem na wyjeździe jakim jest dziś Nancy. Amica nie była wtedy taka słaba jak pamiętam i defacto to jednak Polska drużyna.

Do góry
#699002 - 02/11/2006 16:59 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie porownuj wronczan do Wisly bo to ma sie nijak do sedna sprawy, owszem jest opcja ze Wisla nie ugra nawet punktu ale co gra Wisla w tym sezonie, a co grala Amica w tamtym to dwa rozne swiaty, wtedy mozna bylo zgarniac szuflami pieniadz bo kursy przeciw Amice byly naprawde godne, a dzisiejszy na Francuzow jast tak marny ze az sie prosi zeby zagrac przeciw,
az sam sie zaczalem zastanwiac czy kilku zlociszy nie postawic chocby dla satysfakcji jak wejdzie:)

Do góry
#699003 - 02/11/2006 17:00 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Destination Offline
addict

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 478
Skąd: Neu Tomysen
Oto co znalazlem na jednym z zagranicznych for
"Ajax vs A. Vienna

David vs Goliat"


A co do meczu PALERMO-NEWCASTLE to mnie bardzo zadziwiaja wasze wypowiedzi. Rozumiem ze sroki beda grac w oslabieniu bez Stephen Carr, Celestine Babayaro, Scott Parker i Damien Duff, ale to jest angielski klub ktory ma "zawodnikow" na lawce a nie "grzaczy lawek" ktorzy wyjda jeszcze bardziej zmotywowani niz ci z podstawowego skladu. Wiem ze Palermo jest dobrym zespolem szczegolnie u siebie ale anglicy poraz pierwszy niebeda grac w pilke. Mysle ze tutaj bedzie remis lub nawet away win. Pozdrawiam

Do góry
#699004 - 02/11/2006 17:01 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
To i ja wrzucę swoje typy/typeczki. Ale znając moje 'szczęście' to lepiej tego nie grajcie...

Dinamo Bukareszt - Beskitas @ 1,8 Interwetten 7/10
Dinamo 1/1 HT/FT @ 2,8 3/10
Z ostatnich wieści z tureckiego obozu nie wieje optymizmem. Media oarczają winą za złe wyniki francuskiego trenera Tiganę, a on zwala to na zawodników, którzy nie chcą go słuchać. Delgado, Ricardinho - nowi zawodnicy, nie potrafią zaaklimatyzować lub są bez formy.
Na drugiej stronie boiska jest Dinamo. Jeden z tych klubów, które rok temu zrobiły niezły szum w PUEFA. Własne boisko, gorąca publika i fakt iż w drużynie przecinej nie dzieję się dobrze powinny mieć istotny fakt na zwycięstwo. A dlaczego ten klub nie miałby nawiązać do zeszłorocznego sukcesu Steau`y.
Wygrana gospodarzy wydaje mi się wielce prawdopodobna - 70%, ale można skorzystać z zakładu na HT/FT i tam kurs już wynosi 2,8 [Interwetten].

Do góry
#699005 - 02/11/2006 17:04 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Destination Offline
addict

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 478
Skąd: Neu Tomysen
Warto zuwazyc ze Beskitas ma problemy z swoim bramkarzem ktory ostatnimi czasy popelnia wiele bledow.

Do góry
#699006 - 02/11/2006 17:28 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ludzie opamiętajcie się co do meczu Ajax-Austria Wiedeń.Pzrecież tu jak nic wygrywa AJAX nie wiem czemu ludzie piszą,że nie opłaca się ryzykować po kursie 1.25.Jak dla mnie kurs na ten mecz i tak jest zdecydowanie za wysoki bo powinno być z 1.15.Doszukujcie się niespodzianek w meczach,w których to jest możliwe,a nie szukacie na siłę niespodzianki w meczu,w którym jej na 100 % nie będzie.Wiem,że to odważne stwierdzenie ale nie mogę po prostu patrzeć jak ludzie odradzają granie na Ajax.Austria Wiedeń,któa przegrywa u siebie ze słabiutkim jak na ligi europejskie Waregem ma według was szanse na wywiezienie chociażby punktu ze stadionu w Amsterdamie ?! Ajax na pewno będzie chciał swój pierwszy mecz wygrać żeby potem było z górki,a Austria no cóż na pewno będzie próbowała ale nie ma po prostu środków na chociażby zremisowanie z Ajaxem.Sam Huntellar powinien sobie urządzić strzelanie i strzelić przynajmniej ze 2 bramki.Czuję,że tu będzie podobny pogrom jak w Wiedniu.Jedynej szansy dla Austrii upatruję w słabej skuteczności Ajaxu jak to było chociażbym w przypadku wczorajszego meczu LM Arsenal-CSKA.Widząc sytuacje jakie raz po raz stwarzali sobie kanonierzy po prostu nie mogłem uwierzyć,że tego meczu nie wygrali.

Ajax-Austria 1 @ 1.25 9/10

Jeszcze do tego dodam mecz naszej Wisełki i niestety przeciwko naszym:
Nancy-Wisła Kraków 1 @ 1.5
Musimy się narazie pogodzić z faktem,że nasze drużyny są po prostu za słąbe na europejskie puchary bo jak wytłumaczyć sytuację gdzie Wisłą przegrała przynajmniej remisowy mecz z Blackburn.To świadczy o klasie drużyny,że potrafi strzelić bramkę w 90 minucie spotkania i wygrać mecz,a na odwrót o słąbości drużyny,która nie potrafi utrzymać korzystnego rezulatatu.Nancy to jak narazie rewelacja francuskiej Ligue 1 , drużyna ta ma po prostu znakomity bilans na własnym stadionie i wynosi on 5-1-0.Ostatnio przegrali minimalnie z Lyonem,a jeżeli z tak utytułowaną drużyną potrafią przegrać tylko 0:1 to co tu mówić o naszej słabiutkiej Wiśle.W naszej OE to oni mogą sobie wygrywać 6:0 , 3:0 ale później przychodzi brutalna rzeczywistość czyli europejskie puchary,w których nasze drużyny już nie strzelają tylu bramek i co najgorsze je tracą.

Do góry
#699007 - 02/11/2006 17:38 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Jeszcze jeden over mnie zaciekawil,
Lens - Osasuna

Teoretycznie Hiszpanie jak postawia swoje zasieki to ciezko sie dostac pod pole karne ale mi podoba sie styl gry Francuzow ktorzy moze pod bramka maja gorace glowy ale dotrzec tam potrafia;-)
Smiem twierdzic ze Hiszpanie zagraja ciut inaczej niz w lidze i widze szanse na 3 bramki w calym meczu.

Inna strona medalu ze ten typ gram glownie dla kursu i dlatego ze tam gdzie go znalazlem ten mecz jest rowniez na live

Rc Lens - Ca Osasuna over 2.5 kurs 2.45 betway

Do góry
#699008 - 02/11/2006 17:39 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Na pol godziny przed meczem sklady druzyn na mecz Partizan - Livorno:

PARTIZAN ::: Kralj - Lomic, Djordjevic, Bajic, Rnic - Zajic, Marinkovic, Smiljanic, Nadj - Lazic, Odita

Livorno ::: Amelia - Grandoni, Pasquale, Pfertzel, Galante, Kuffour - Passoni, Vidigal, Morrone - Lucarelli, Bakayoko

Livorno 5-3-2


Do góry
#699009 - 02/11/2006 17:45 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
vegos00: po prostu napisalem za ile to zlapalem, ale potem wrzucilem aktualny kurs. Na przyszlosc sie poprawie

Do góry
#699010 - 02/11/2006 17:51 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Teraz porownywalem sklady Livorno z meczu z Rangersami i dzisiejszego meczu z Partizanem i wychodzi mi ze w tym meczu zabraknie 4 zawodnikow ktorzy zagrali w 1 meczu ...


Do góry
#699011 - 02/11/2006 17:56 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Rysio z klanu Offline
newbie

Meldunek: 15/10/2006
Postów: 33
Wisła Nancy 2

Na Krakowską Wisłe nikt dziś nie liczy.Wszyscy przekreślaja szanse białej gwiazdy już przed pierwszym gwizdkiem a to błąd! Podobnie było z reprezentacją Polski przed pamiętnym meczem z Portugalią.Typ na Portugalie był traktowany przez wszystkich jako "pewniak" a w piłce owych "pewniaków" nie ma. Jak powiadał największy polski trener bramki sa dwie a piłka okrągła... Należy pamiętać że wiślacy to nie chłopcy do bicia ograli przeciez Seville przy której Nancy się chowa...Zatem czekam na transmisje i Jazda Jazda Biała Gwiazda!!!

Do góry
#699012 - 02/11/2006 18:02 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Nie no, bo na serio mnie zaraz szlag trafi :/ Ograli Seville lol Raczej rezerwy Sevilli. Niektore posty sie prosza zeby je usunac. Idac tokiem rozumowania co niektorych granie wszystkiego na odwrot dawaloby ogromny zysk...

Do góry
#699013 - 02/11/2006 18:11 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Quote:

Odnośnie meczu Nancy - Wisła, under bardzo prawdopodobny, a jakże.
Dodam od siebie, że gram delikatnie wygraną .... Wisły
Wiślacy zawse lepiej grali na wyjazdach i z pozycji słabszego teamu potrafili robić psikusy
Nie będę przytaczał historii piłki nożnej, bo każdy doskonale zna ...
A już 6,25 w B&W to czysta bajka
Dla mniejszych optymistów X2 po 2,24
A także correct score 0-1 po 10,00
Kursy z B&W




Wisla @7.50 X2 2.35 zwrot w przypadku remisu na Wisle @5.30 kursy z betsson

Do góry
#699014 - 02/11/2006 18:13 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

Nie no, bo na serio mnie zaraz szlag trafi :/ Ograli Seville lol Raczej rezerwy Sevilli. Niektore posty sie prosza zeby je usunac. Idac tokiem rozumowania co niektorych granie wszystkiego na odwrot dawaloby ogromny zysk...




prosta sprawa
graj

Do góry
#699015 - 02/11/2006 18:17 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Marcios Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2005
Postów: 1083
widze, że wszyscy prawie grają under Wisły, a ja przeciwnie uważam ze w tym meczu bardzo mozliwy over a jeżeli Wisła strzeli gola to jestem na 99% pewny ze będzie over, przy tych zasadach, że gra sie tylko raz z przeciwnikiem gospodarz az tak nie musi bać się straty bramki i nie musi grac zachowawczo liczy się wygrana bo nie ma konsekwencji ze gol starcony liczy się podwójnie a po raz Nancy ma bardzo dobrych szybkich napastników w Dudka jest strasznie niepewnym obrońcą i brak Głowackiego będzie tu widoczny przewiduje wynik Nancy 2-1 3-1 3-0
Typ over 2,5 Betsson 2,3 kurs Pozdrawiam

Do góry
#699016 - 02/11/2006 19:58 Re: Puchar UEFA - II kolejka (02.11)
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Partizan - Livorno

Tragedia, do 88 min prowadzenie gospodarzy a do tego czasu Livorno nie oddalo zadnego celnego strzlu na bramke !!! I w 88 min strzelilo, 1 strzal na bramke i gol. A kto strzelil tego gola ...



bramkarz Livorno ...

- -

Dramat Partizanu ...

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, 11kera11, VVega), 3457 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581805 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49