Opcje tematu
#699440 - 27/10/2006 11:08 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław



Do góry
Bonus: Unibet
#699441 - 27/10/2006 12:03 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
polecam na dzisiaj
Mainz-Werder 2 - kolesie sa w formie tydzien temu rozwalili Bayern. mozna sie zastanowic nad strzelcem bramki Diego. w ostatnich 4 meczach strzelal bramki i jest w niesamowitej formie. a wsp. 3.25 - w tym meczu moze pasc duzo bramek. tydzien temu Werder rozwalil Bochum na wyjezdzie 0:6
na jutro
Cottbus-Hertha x2
Hertha wysoko w tabeli i powinna sobie poradzic z ligowym sredniakiem
M'gladbach-Leverkusen 1x
M'gladabch to typowy zespol wlasnego boiska a Leverkusen gra w tym sezonie piach
Norymberga-Dortmund 1x
trudny mecz ze wzgledu na to ze Dortumnd to bardzo nieprzewidywalna druzyna ale Norymberga u siebie gra niezle
Hamburger-Hannover 1
Hmaburger gra slabo jednak Hannover podobnie
na niedziele
Arminia-Aachen 1x
Arminia niezle radzi sobie na wlasnmy ternie w odroznieniu od Aachen i ich gra na wyjazdach

Do góry
#699442 - 27/10/2006 12:27 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
FSV Mainz 05 v Werder Brema

Dziś na Bruchweg Stadion zostanie rozegrane pierwsze spotkanie dziewiątej kolejki niemieckiej Bundesligi. W poprzedniej kolejce gospodarze dzisiejszego spotkania tak jak się spodziewałem ulegli Armini Bielefeld 1:0. Mainz grało zachowawczo, broniąc się na własnej połowie, koncentrując się przede wszystkim na tym, aby nie stracić bramki. Dziś, choć grają na własnym stadionie, mają dużo trudniejsze zadanie, ponieważ zmierzą się z liderem, zespołem Werderu Brema. Goście tydzień temu po ciekawym meczu pokonali mistrza Niemiec zespół Bayernu Monachium aż 3:1 pokazując świetny, stojący na wysokim poziomie futbol i udowadniając, że na własnym stadionie mogą wygrać naprawdę z każdym. Celem gospodarzy w tym sezonie będzie na pewno utrzymanie się w lidze, dlatego priorytetem i głównym założeniem trenera jest zajęcie bezpiecznego miejsca w lidze. Wśród graczy Thomasa Schaafa po ostatnich zwycięstwach wzrósł optymizm i chcą teraz kontynuować dobrą passę wygrywając kolejne spotkania. W trzech ostatnich meczach ligowych zdobyli 12 brakek co daje nam średnią 4 goli na mecz. Jedyne, czym musi martwić się opiekun Werderu Brema to postawa linii obrony, ponieważ drużyna traci sporo bramek. Jednak piłka w ich wykonaniu, czyli futbol ofensywny, nastawiony na "wymianę zdań" i przede wszystkim ładny dla oka podoba się kibicom. Moim zdaniem od jakiegoś czasu tak właśnie wygląda filozofia gry tego zespołu. Faworyt dzisiejszego spotkania jest tylko jeden. Jest nim oczywiście zespół gości, który w tym sezonie w meczach wyjazdowych zdobył 7 punktów co jest drugim wynikiem w lidze. Kursy takie właśnie rozstrzygnięcie oscylują w granicach 1.65 i ostro lecą w dół dlatego iż dziś wszyscy spodziewają się wygranej gości. Ja również myślę, że jest duże prawdopodobieństwo na wygraną gości. W poprzednim sezonie drużyna Werderu Brema wygrała oba spotkania ligowe z Fsv. U siebie 4:2 oraz wyjazdowe 2:0. Dziś wiele osób spodziewa się dużej ilości bramek, bo jak powszechnie wiadomo goście dużo strzelają, a obrona obu drużyn nie prezentuje się najlepiej. Ja bym jednak uważał z picksem na overa.
Co do osłabień, to w zespole gospodarzy zabraknie Pupalovic, natomiast u gości lista niezdolnych do gry jest nieco dłuższa. U przyjezdnych nie zagraj Owomoyela, Borowski, Jensen i Schulz. Mam nadzieje, że po zwycięstwie z tak znakomitym, choć nieco słabym w tym sezonie rywalem w dzisiejszym spotkaniu gospodarze znów odniosą zwycięstwo. Przyznam szczerze, że obawiam się nieco tego spotkania. Jednak zaufam graczom Schaafa i mimo to postawię dziś na zwycięstwo Werderu.

Typ: 2
Stawka: 1/10
Kurs: 1.65

Do góry
#699443 - 27/10/2006 17:30 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Myślałem o overze w tym meczu,ale chyba dam sobie spokój.Kurs kiepski,a Mainz być może nie zapunktuje ani razu.Poza tym dzieje się coś dziwnego z kursami na betfair.Jeszcze w okolicach południa można było zagrać overa po kursie 1.67 a teraz aż 1.85.Dziwnie duży wzrost...ktoś wie o co chodzi?

Do góry
#699444 - 27/10/2006 17:40 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
witam,mnie interesuje mecz Hamburga.Sądzę że od teraz zaczną iśc w gorę,w koncu potencjał maja ,pomału sytuacja się normalizuje mimo to brakuje jeszcze pare zawodnikow..Sytuacja hanoveru też nieciekawa,ja juz w środę skusilem sie na hamburg 1.85,miejmy nadzieję że wejdzie pozdro

Do góry
#699445 - 27/10/2006 17:46 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen


Mainz jest juz od 12 Sierpnia bez zwyciestwa,od tego czasu nie strzelili w swoich meczach wiecej niz 1 bramki,w pucharze DFB porazka z 3 ligowym Saarbrücken a w lidze spadek na 15 miejsce!i co najgorsze trener Klopp jest w tarapatach z fanami.
To wszystko nie jest przypadkiem,po odejsciu Zidana (w ubieglym sezonie 9 bramek),Thurka (12 bramek),Auera (9 bramek)i Da Silva (3 bramki) druzyna nie przypomina niczego z poprzednich udanych sezonow.
Klopp juz przez caly tydzien apeluje do kibicow i pilkarzy,aby ci pierwsi zrozumieli sytuacje i dalej kibicowali za druzyna,a ci drudzy w meczu z Werderem wyszli z siebie i dali wiecej niz 100%,bo tylko w ten sposob mozna liczyc na korzystny wynik.
Mainz jest juz od 7 spotkan bez zwyciestwa i sytuacja w klubie jest bardzo napieta.

Co do Werderu to moge sie tylko (co tydzien) powtarzac,Werder jest obecnie w kapitalnej formie,aktualnie ta druzyna jest nie do pokonania!
Werder powinna zbierac punkty dopuki sa na fali i w druzynie nie ma zadnych powaznych kontuzji (mysle o Diego,Klose i Fringsie).

Quote:

Jedyne, czym musi martwić się opiekun Werderu Brema to postawa linii obrony, ponieważ drużyna traci sporo bramek.



tak bylo moze w ubieglym sezonie,w tej chwili obrona prezentuje sie poprostu swietnie Naldo i Mertesacker graja z meczu na mecz coraz lepiej,w ostatnich 4 spotkaniach tylko 2 stracone bramki (Barca i Bayern) Schaaf w tej chwili nie ma zadnych powodow do zmartwien.

Przypuszczalne sklady:

http://img120.imageshack.us/img120/9923/bildgrafikrs9.jpg

Moj typ:

Mainz - Werder 2 @ 1.65 Betfair 3/10

i dla zabawy

Mainz strzeli gola - Nie - @ 2.60 Expekt 1/10


Edited by Bzyku (27/10/2006 18:04)

Do góry
#699446 - 27/10/2006 18:48 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
mercedes Offline
member

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 116
Co myślicie o Bayern - Eintracht ?

Do góry
#699447 - 27/10/2006 20:38 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla Werderu, który z tak wspaniałą i ofensywną grą ma w tym sezonie szanse na wywalczenie mistrzostwa Niemie. Werder jest teraz na fali i warto stawiać na ten zespół, kolejne spotkanie z Cottbusem, Nürnbergiem oraz mecz z Dortmundem, zobaczymy jak długo uda im się podtrzymać dobrą passę, należy nadmienić że Bayern nie wszedł jeszcze w swoją optymalną formę, wiec mysle że do końca będziemy się emocjonować pojedynkiem tych dwóch ekip.

Werder co do obrony to faktycznie Naldo i Mertesacker grają bez zastrzeżeń, jednak uważam że mimo wszystko jest to najsłabsza linia w drużynie gospodarzy. Moja opinia, zreszta to "twoja drużyna" wiec mozesz miec inne zdania.

pozdrawiam

Do góry
#699448 - 27/10/2006 23:30 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Bayern Munchen - Eintracht Frankfurt

Stare mądre porzekadło głosi że "każda passa kiedyś się kończy". Myślę, że właśnie dziś jest najlepsza okazja by przerwać szczęśliwą serie gości. Za drużyną Bayernu Monachium przemawia dodatkowo statystyka head 2 head, w której wygrali 28 z 36 spotkań.

Typ: 1
Stawka:3/10
Kurs:1.30

M`Gladbach - Leverkusen

Remis, remis i jeszcze raz remis. Moim zdaniem jest to najpewniejsze spotkanie w tej kolejce, w której zespoły mogą podzielić się punktami. Drużyba Mgladbach w tym sezonie wygrała wszystkie 4 spotkania na własnym terenie, wiec może ktoś powiedzieć, że wygrają kolejne. Otóż nie! Gospodarze jak do tej pory są królami własnego boiska, gra przed własną publicznością uskrzydla ich i powoduje, że grają dobrą i skuteczną piłkę. Uważam, że passa kolejnych wygranych spotkań skończy się właśnie dziś. Statystyka h2h również wskazuje na takie rozstrzygnięcie. Jeśli ktoś ma odwagę to polecam grać na taki właśnie rezultat.

Typ:X
Stawka:1/10
Kurs:3.30

Nürnberg vs Dortmund

Myślę że gospodarze wykorzystają ewidentną niedyspozycję graczy van Marvijika i zwyciężą. Na takie wynik spotkania możemy jeszcze złapać bardzo dobry kurs, oscylujący w granicach 2.5. Myślę że warto spróbować zagrać na gospodarzy. Można również rozważyć azjana AH 0:0, gdzie przy remisie dostaniemy zwrot stawki.

Typ:1
Stawka:1/10
Kurs:2.50

Hamburger - Hannover

Myślę, że gospodarze mają duże szanse na odniesienie drugiego z rzędu zwycięstwa ze słabo spisującym się w lidze zespołem Dariusza Żurawia. Obie ekipy w meczu zagrają bez kilku zawodników. Jednak to trener gości moim zdaniem będzie miał większe problemy z ustaleniem składu podstawowej jedenastki. W drużnie HSV nie zagrają B. Reinhardt, Wicky, Jarolim, Demel, de Jong natomiast ich dzisiejsi rywale wystąpią bez Lala, Thorvaldsson, Nagy, Juric, Halfar. Kursy lecą bardzo szybko w dół i jeśli ktoś znajdzie jeszcze współczynnik w granicach 1.7 może śmiało betować.

Typ:1
Stawka:2/10
Kurs:1.70

Do góry
#699449 - 28/10/2006 09:22 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Energie Cottbus - Hertha Berlin

Bukmacherzy w tym spotkaniu faworyzują gości, wystawiając na ich zwycięstwo kursy w granicach 2.40. Jednak stawianie na drużynę ze stolicy nie jest dobrym rozwiązaniem. Berlińczycy mają wyraźne problemy z grą poza własnym stadionem. W ostatnich czterech wyjazdowych spotkaniach zdobyli zaledwie trzy punkty, nie odnosząc w tym sezonie jeszcze zwycięstwa.. Teoretycznie dziś powinni mieć ku temu najlepszą okazję. Ja jednak będę powściągliwy w typowaniu takiego rezultatu. Trener Herthy Falko Götz w spotkaniu tym nie będzie mógł skorzystać z aż trzech obrońców. Zabraknie Josip Simunuca, Malik Fathi i Dick van Burika, a Gilberto nadal leczy kontuzję. Cottbus w ostatnim pojedynku beniaminków wygrał a Aachen 2:1 i teraz na pewno liczy na kontynuowanie tej passy. W zespole zabraknie jedynie pomocnika Sebastiana Schuppana oraz obrońcy Vragela da Silvy. Myślę, że przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą dziś odnieść swoje czwarte ligowe zwycięstwo. Kurs na takie rozstrzygnięcie jest niesamowicie wysoki. Uważam jednak, że warto się zabezpieczyć i podeprzeć lub zagrać azjana 0:0 na zwyciestwo gospodarzy gdzie w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Typ:1x
Stawka:1/10
Kurs:1.55

Bochum - Wolfsburg

Pojedynek outsaidera ligi z druzyną z 15 miejsca. Oba zespoły grają bardzo kiepsko. Bochum ma na swoim koncie 5 punktów, Wolfsburg 7. W zeszłym tygodniu zawodnicy Vfl Bochum zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z Borussią Dortmund, skąd udało się im wywieść jeden cenny punkt. Goście natomiast również zremisowali, ale na własnym stadionie z zespołem Stuttgartu. W środę drużyna Tomasza Zdebla, jak i Jacka Krzynówka rozgrywały swoje pucharowe mecze. Wprawdzie wygrały, ale po ciężkich meczach i to z drugoligowymi przeciwnikami, co nie wróży nic dobrego. W tym "polskim meczu" więcej szans na odniesienie zwycięstwa daję gospodarzom, którzy na własnym boisku liczą na komplet punktów. W ich kadrze zabraknie Meichelbeck, Bechmann, Auer. Wilki natomiast mają bardzo duże problemy ze zdobywaniem bramek w tym sezonie. Niedawno kontuzji nabawił się kolejny już napastnik - Isaak Boakye i tym trudniej przyjdzie im zdobywanie goli. Lista nieobecnych w drużynie gości jest dużo dłuższa. Dziś nie zagrają Van der Heyden, Hristov, Klimowicz, Boakye, Santana. Gospodarze staną przed wielką szansą na wygranie dzisiejszego meczu. Myślę, że przed własną publicznością może udać im się zgarnąć trzy punkty. Kurs na taki wynik jest wysoki, zatem warto stawiać

Typ:1x
Stawka:2/10
Kurs:1.35

Do góry
#699450 - 28/10/2006 10:51 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
W Monachium wszyscy upatruja dzis wygranej gospodarzy, zapewne tak sie stanie bo Bayern musi zaczac odrabiac straty ktore ma do lidera,
tylko kurs na takie rozstrzygniecie jest strasznie zanizony bo jak mozna dawac takie kursy na druzyny ktore sa tuz obok siebie w tabeli??
Chyba tylko za nazwy i dlatego ze wiekszosc to zagra bo to pewniak.
Nie zycze grajacym dzisiaj gospodarzy porazki ale uwazam ze kurs nie jest wart gry ani troche.
W mojej opini duzo ciekawsze jest zagranie typu
Eintracht Frankfurt strzeli 1,60-1,80
Takie kursy mozna bez problemu wyszukac zarowno w sieci jak i u naziemnych.
W ostatnich spotkaniach tych druzyn w Monachium goscie zawsze strzelali przynajmniej jedna bramke,
Bayern w lidze, a Bayern w LM to inaczej grajace druzyny, a do tego goscie w ostatnich meczach zawsze strzelali bramke choc nie byly to druzyny pokroju dzisiejszych faworytow ale fakt jest faktem.

Do góry
#699451 - 28/10/2006 10:56 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Hamburger SV
VS
Hannover 96
Typ: 1, handicap na Hamburger SV(-1)

W sobotnie popołudnie na AOL Arena dojdzie do derbów północnych Niemiec. Na przeciw siebie staną dwie jedenastki, które obecnych rogrywek nie mogą zaliczyć do udanych. Hamburger SV, który w sezonie 2005/2006 był rewelacją rozgrywek. Podopieczni Thomasa Dolla byli w stanie na wyjeździe pokonać samego mistrza Niemiec - Bayern Monachium zawodzą bardzo. Myślę, że wszystko przez kontuzje a także sprzedaż najlepszych zawodników do innych klubów. Ostatnia wygrana (2:1) konfrontacja z Bayerem Leverkusen będzie tylko powterdzeniem naszego zdania. Otóż na boisko w tym meczu powróciła kluczowa postać dla HSV Rafael Van Der Vaart. Bez Holednra poczynania ofensywne Hamburgera nie wyglądają najlepiej. Jeśli do tego dodamy nie skuteczność Danjela Ljuboyi to mamy nie jako odpowiedź dlaczego źle szło HSV. Jednak wydaje się, że pierwsza wygrana w tym sezonie może pozwolić się odblokować Hamburgerowi i dać kolejne punkty w tej kolejce. Zwłaszcza, że prócz Van Der Vaarta kluczową rolę w ostatnim spotkaniu odegrał napastnik Paolo Guerrero, który strzelił dwie bramki dla HSV i tym samym przypieczętowało zwycięstwo z Bayerem Leverkusen. Wydaje się, że w najbaliższej kolejce trener Doll postawi w ataku właśnie na Guerrero a na ławce rezerwowej zasiądzie nie skuteczny Ljuoboya. Warto wspomnieć, że w drużynie HSV nadal są braki kadrowe. Trener Thomas Doll nie będzie mógł skorzystać z piątki swoich graczy. Zabraknie Bastiana Reinhardta, Raphaela Wickyiego, Davida Jarolima, Guya Demela i Nigela de Jonga. Goście z Hannoveru również mają w tym sezonie swoje problemy. Już w tym sezonie doszło do zmiany pierwszego szkoleniowca w drużynie. Z funkcją musiał pożegnać się Peter Neururer jego miejsce zajął Dieter Hecking. Trudno powiedzieć czy ta zmiana wyszła Hannoverowi 96 na dobre. Oczywiście choćby w środku tygodnia "Roten" pokonali (1:0) na wyjeździe w Pucharze Niemiec Borussię Dortmund, ale mecz wywołał sporo kontrowersji. Bardziej miarodajnymi wskaźnikiem formy dla nas będzie postawa Hannoveru 96 w Bundeslidze a tutaj ciężko doszukiwać się pozytywów w grze podopiecznych Dietmara Heckinga. W ostatniej kolejce porażka (1:2) z Schalke 04 Gelsenkirchen. Do tego Hannover nie był już w stanie wygrać od czterech kolejek. Przed tym spotkaniem większe problemy z zestawieniem składu ma Dietmar Hecking, również w jego zespole są dość poważne ubytki personalne. Zabraknie kontuzjowanych Atina Lala, Gunnara Thorvaldssona, Timo Nagy, Franka Jurica i Sorena Haflara. Najprawdopodbniej Hannover zagra w Hamburgu jednym wysuniętym napastnikiem, który będzie Vahid Hashemian. Czy to wystarczy na Hamburgera SV?? Moim zdaniem nie. Oczywiście w zeszłym sezonie na AOL Arena padł bramkowy remis (1:1) a Hamburger nie potrafił wygrać z Hannoverem od sezonu 2002/2003. Wówczas podopieczni Kurta Jara pokonali "Roten" (2:1). Myślę, że histroia się powtórzy i HSV wygra to spotkanie z co najmniej jednobramkowy prowadzeniem.

Pozdrawiam

Do góry
#699452 - 28/10/2006 10:58 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Bayernu faktycznie nie opłaca się grać po takim kursie.
Czy Frankfurt strzeli bramkę? Za 1.60 bym nie ryzykował.
Mam wątpliwosci co do zwycięstwa Hamburga, bo z Hanoverem zawsze grało im się kiepsko, a teraz Hamburg jest wyjątkowo cienki i nawet ostatnie zwycięstwo nie zmieni mojej opinii.
Gladbach raczej wygra kolejny raz u siebie, i zagrać na opłaca sie lepiej niż na remis
Kurs na 1 jest 2.10 - 2.20

Do góry
#699453 - 28/10/2006 11:50 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
W profie Eintracht strzeli 2,4

Do góry
#699454 - 28/10/2006 12:06 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Masz racje 100 % racje Bishop, ale nie spodziewałem się wyższego kursu bo bukmacherzy wychodzą z założenia, że nie ma sensu dawać wyższego kursu bo ludzie po 1.30 i tak zagrają to spotkanie. Więc po co buki mają "tracić" Jednak moim zdaniem na podbicie kursu można sobie dołożyć takie spotkanie.U naziemnych to już totalna porażka, ponieważ kurs 1.30 + podatek jest całkowicie już nieopłacalny. Rozsądny kurs na to spotkanie powinien oscylowac w granicach 1.45 lecz wiadomo, celowo zaniżane są kursy. Ostatnie spotkania na pewno nie przemawiają za Bayernem, ale dziś jest jedno z tych spotkań w których poprostu muszą wygrać i nie ma innej możliwości. Nie mogą pozwolić sobie na strate kolejnych punktów. Zreszta polecam zobaczyc na postawe mistrza Niemiec w poprzednich sezonach. W ostatnich latach początki sezonu mieli trudne, ale w ten sezon jest najgorszy od lat. Nie mogą wejść w swój rytm. Dziś jeśli ktoś się nie obawia tak jak pisalem pare postów wyżej warto picksowac na Bochum, no i sądze ze Hamburger wkoncu "zacznie grać"

Do góry
#699455 - 28/10/2006 12:15 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

W profie Eintracht strzeli 2,4




Nie widze nigdzie??
Kiedy/o ktorej to widziales bo z takim kursem to nic tylko grac

Do góry
#699456 - 28/10/2006 22:22 Re: 9 kolejka Bundesligi ( 27 -29 Październik )
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Stuttgart - Schalke 04

Po niezbyt udanej, a wręcz fatalnej dla nas sobocie na niemieckich stadionach zbliżamy się do ostatnich spotkań tej kolejki Bundesligi. Dla potencjalnego fana spotkanie na Gottlieb-Daimler-Stadion w Stuttgarcie zapowiada się bardzo ciekawie. Moim zdaniem możemy spodziewać się bardzo emocjonującego i ciekawego meczu. Naprzeciw siebie staje odpowiednio ósma i druga drużyna w lidze. Gospodarze dotychczas na własnym stadionie radzą sobie dosyć przeciętnie. Bilans domowych spotkań drużyny ze Stuttgartu wynosi 1-1-2 z 5 strzelonymi i 7 straconymi bramkami. Goście natomiast na wyjeździe wygrali dwa spotkania i dwa przegrali, uzyskując bilans bramkowy również bardzo przeciętny, bo zdobyli zaledwie 4 bramki przy 6 straconych. Zespołowi Vfb w poprzednim ligowym meczu udało się wywieźć tylko jeden punkt ze słabo spisującym się zespołem Wilków. Natomiast Schalke 04 nie sprawiło niespodzianki i zwyciężyło jedną ze słabszych ekip w tym sezonie, czyli zespół Hannoveru 96. W konfrontacji h2h o niebo lepiej prezentuje się drużyna Stuttgartu, która w 36 rozegranych spotkaniach przegrała tylko trzykrotnie. Schalke ostatni raz zwyciężyło w Stuttgarcie bardzo dawno, bo w 1999 roku. Dziś również w obliczu nieciekawej sytuacji kadrowej obu zespołów to gospodarze są faworytem tego spotkania. W ich drużynie zabraknie takich zawodników jak Beck, Meira, A. Farnerud, Gentner, Heinen, Nehrig, natomiast u przyjezdnych nie zagrają Lincoln, Abel, F. Ernst, Pander, Larsen, Asamoah. Nadmienić również należy, iż Kevin Kuranyi zacznie spotkanie na ławce rezerwowych. Tak naprawdę to bardzo trudno w spotkaniu tym wytypować zwycięzcę tego pojedynku. Dla obu klubów jest to bardzo ważne spotkanie. Gospodarze, jeśli chcą nawiązać jeszcze jakąkolwiek walkę z górą tabeli nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w meczu z tak trudnym rywalem. Goście natomiast po dwóch kolejnych zwycięstwach zapewne będą chcieli kontynuować dobrą passę. Myślę, że jednak drużyna ze Stuttgartu będzie rozdawała w tym meczu karty i nie przegra.

Arminia - Alemannia

Oba zespoły nie miały jeszcze przyjemności grać razem w 1 Bundeslidze. Za to w 2 Bundeslidze spośród 11 spotkań, aż siedmiokrotnie zwyciężał zespół Artura Wichniarka. Gospodarze w ostatnim meczu wymęczyli zwycięstwo nad zespołem Mainz. Natomiast beniaminek uległ na własnym stadionie Energie Cottbus. W obu zespołach zabraknie kilku graczy. W drużynie Arminii są to Borges, Rau, Vata, Ahanfouf, natomiast w zespole Alemanni Pinto i Krontiris. Bukmacherzy faworyzują zespół Arminii na której zwycięstwo kurs wacha się w granicach 2.1 - 2.2. Ja jednak byłbym powściągliwy z typowaniem takiego właśnie rezultatu.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, ANZELMO, pacyfista, Sensei, Akhu, alfa), 3633 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582187 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25