Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#7197 - 11/09/2001 03:45 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
witam
w pewnym momencie wydawało mi się że ten temat będzie miał jakiś początek rozwinięcie i koniec niestety pomyliłem się
nie widziałem typów raftera na wimbledon podobno tam się wykazał.. na usopen tego się powiedzieć nie da... nie typował niespodzianek ale mecze gdzie faworyci byli raczej jednoznaczni i to także ze średnim szczęściem
podsumowując żadne cuda tu nie nastąpiły bo prawdopodobne single o kursie 1.4 do 1.6 nie jest trudno znaleźć a skuteczność też była całkiem średnia
oczywiście to prawo raftera pisać kiedy chce i milczeć jak mu przyjdzie ochota ale pewien mój niesmak budzi to że rafter zamiast komentarza pisał że nie ma zamiaru tłumaczyć dlaczego... tak bo już i tyle... takie lekceważenie a może nawet bufonada gdyby trafiał mecze po kursie 3 pewnie byłby rozgrzeszony... ale nie trafiał o wiele prostszych...
potwierdza się to że do wszystkiego trzeba mieć szczęśliwą rękę a tak zwane "analizy" jeśli były nie do końca się sprawdziły
absolutnie nie chcę nikogo tym postem urazić a jedynie podzielić się swoją refleksją odnośnie tego zakończonego już chyba tematu
pozdrawiam i życzę wszystkim puszczenia buków z torbami

Do góry
Bonus: Unibet
#7198 - 11/09/2001 13:38 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
Witam...pozwole sobie zareagowac na slowa Juana chociaz jeszcze nigdy do tego tematu nie pisalem i pisacz sie nie szykuje to musze teraz pare slow rzucic.
Juan zapamietaj sobie jedno ze tym systemem co gra RAFTER moze grac i wygrywac takich 5% ludzi/moze przesadzilem...hm/.Ja bym mogl sobie pozwolic na taki system ,ale nie gram go bo gram troche inaczej.
Piszesz o tym ze nie pisze komentarzy.....jemu jest nie potrzebne zeby opisywal mecz i przekonywal kogos dlaczego tak robi /ja zawsze mowie ze tak czuje w moczu i nic wiecej/.Jest duzo ludzi ktorzy pisza komentarze i nie umia tego.....dla mnie jest o duzo wazniejsza cenna informacja od glupiego komentarza.Moge podac przyklad LOK i informacja i walkowerze w UEFIE lub dalsza dobra informacja ze za WIDZEW nie wystapi 11 graczy itp.To sa rzeczy ktore sie dla mnie licza.Co to RAFTERA to wedlug mnie czlowiek ktory sie zna na tenisie ,ale to nie wszystko,do prawdziwego gracza mu jeszcze cos brakuje.....dziwie mu sie ze chce tutaj kogos uczyc systemu a wedlug mnie to prawie nie mozliwe.Dam Ci przyklad na mnie samym odaje tutaj kupon i on nie wyjdzie,ale dostaje takie info ze mam powiedzmy 10 minut na to zebym obstawil spotkanie ktore wyjdzie i jest juz nie mozliwe zebym go tutaj wyslal /tak moze byc i z RAFTEREM/....ktos moze mysli ze on jest w minusie ,ale to nie musi byc zupelnie prawda./ takich przykladow dlaczego nie mozesz grac tym systemem by bylo wiecej/.
Jeszcze raz pisze ze nie znam RAFTERA nie gram jego systemem i nie opisalem jeszcze od niego zadnego typu/ja raczej niz obstawic kurs na tenisowe spotkanie 1.75 to dam dwa po 1.25 i 1.4 i mam 1.75/.
Kazdy sie musi nauczyc sam ktora dziedzina sportowa mu odpowiada i jakim systemem ja grac.

Do góry
#7199 - 11/09/2001 15:12 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Anonymous
Unregistered


moi mili....
rzadko się wypowiadam na tym formum ale czytam wasze wypowiedzi na bieżaco.
Niestety jeśli chodzi o typy mistrzów(??) to musze powiedzieć że są do d...!
.prawdopodobieństwo ich trafności kształtuje sie tak jak rzyt kostką.....no chyba że gracie w akumulatorze= 1,50.
.odnośnie tenisa niewiele studiuje, moja analiza to 5 minut i te typy są zdecydowanie lepsze!..a znam kolegów ktorych wasze typy wpędziły w niezłe tarapaty finansowe.
aha i jeszcze jedno..moim zdaniem w tenisie kontrola ryzyka jest najtrudniejsza...dyspozycja dnia decyduje tu jak nigdzie indziej.

Do góry
#7200 - 11/09/2001 15:45 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
musze jeszcze cos do NOMADA :
Nie ma problemu zebys do odzialu TENIS podal swoje typy.Moze dla wielu to bedzie dobry system jak grac i wygrywac/5 minut analiza na tenis i juz...hehheeee dobre,ale wierze ze 1 czlowiek na swiecie moze taki byc,bylo by szczesciem dla calego forum gdybys to byl Ty./
A co do tych Twoich kumpli:To powiedz im ze juz znasz czlowieka DRAKA ktory 7 lat przegrywal zeby w 8 roku zaczal cos odgrywac...W tym roku jestem w ladnym plusie ,ale to nie znaczy ze w nastepnym pojde z gola dupa..hehheeee......zapamietaj jedno:Gdyby wszyscy wygrywali to niema bukow i my nie mamy gdzie gracz......duza wiekszosc graczy musi przegrywac juz tylko z matematycznego pogladu.....
NONAME jeszcze jedno ..jezeli nie wiesz co oznacza "STAWIANIE PIENIEDZY" to Ci powiem zostan raczej przy graniu za 2 zl i i 5.minutowym wybieraniu typow.
NONAME i taka ciekawostka dla ciebie...znalem faceta ktory pozyczyl duza kase zeby zagrac i przegral ja,wiedzial ze jej nie moze nigdy wrocic i raczej popelnim SAMOBOJSTWO.To Ci radze grac za grosze i nie odpisuj od innych i bedziesz mial dlugie i spokojne zycie.....

Do góry
#7201 - 25/03/2003 15:34 Re: "Kontrola Ryzyka" (tenis)
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Przywoluje ten temat na pierwsze strony bo mi sie wczoraj przysnil a jest wart przeczytania...

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, igea23, alfa, VVega, akagi, wHiTe_StAr, ANZELMO, burbon, pacyfista), 3806 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582844 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07