Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#709532 - 05/11/2006 15:14 EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Mark242 Offline
old hand

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 863
Skąd: Pomorze
Bwin.com


Do góry
Bonus: Unibet
#709533 - 09/11/2006 22:18 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
nikt nic nie pisze więc może ja zaczne.
Belgia-Polska

Kadra reprezentacji Polski na mecz z Belgią:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United);

Obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Marcin Wasilewski (Lech Poznań), Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara);

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto), Rafał Murawski (Lech Poznań);

Napastnicy: Tomasz Frankowski (Tenerife), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Radosław Matusiak (GKS Bełchatów), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków).

Szkoda że kilku piłkarzy nie może zagrać w tym meczu no ale co zrobić. Ze skałdu nie za wiele mozna wyczytać zależy kto wyjdzie na boisko i jakie będzie ustawienie zawodników. Moim zdaniem w ataku powinien zagrać Paweł Brożek, jest to piłkarz tak wszechstronny i do tego gra jak rasowy snajper ale nie tylko przykłada noge ale umie coś zrobić sam np. wypracować akcje. Niestety Zuraw dla mnie nie jest kandydatem do gry bo poza doświadczeniem i rutyną piłkarską nic nie wnosi do reprezentacji. Nie czepiam sie go bo nie strzelił dawno bramki ale dla tego, że poprostu gra słabo i takie jest moje zdanie. Więc jako drugiego napastnika wybrałbym albo Rasiaka, bo jest nieobliczalny, albo Matusiaka który nieżle sobie poczyna w lidze, a z kolei Belgia nie jest rywalem z górnej półki. Belgowie są na naszym poziomie, raz wygrają potem jakaś wpadka itp. itp.
Recepta na wygranie jest taka, jedziemy tam po zwycięstwo i tak sie trzeba nastawić bo umiemy grac w piłke, jeżeli skład będzie defensywny to stawiam na Belgie, ewentualnie podepre remisem. Jeżeli natomiast skład będzie ofensywny to gram bez niczego Polske po niezłym kursie 3.00.

O obronie i pomocy to nie pisze bo tam raczej jest wszystko wiadomo, ofensywnie, ofensywnie i jeszcze raz ofensywnie


Tyle narazie pozdrawiam

Do góry
#709534 - 09/11/2006 22:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
To ja wtrące swoje 5 groszy wydaje mi sie , że Polska zagra conajmniej na remis a stać ich na to Belgia ostatnimi czasy nie jest , aż tak mocna jak to bywało przed laty .

Oto przypuszczalny skład Belgii

Belgium:

G: Geert Devlieger (SV Zulte-Waregem), Stijn Stijnen (FC Bruges), Brian Vandenbussche (SC Heerenveen)

D: Mark De Man (Anderlecht), Carl Hoefkens (Stoke City), Philippe Leonard (Feyenoord Rotterdam), Daniel Van Buyten (Bayern), Jelle Van Damme (Anderlecht), Anthony Vanden Borre (Anderlecht), Thomas Vermaelen (Ajax Amsterdam)

M: Koen Daerden (FC Bruges), Gaetan Englebert (FC Bruges), Karel Geraerts (Standard Liege), Bart Goor (Anderlecht), Gaby Mudingayi (Lazio), Timmy Simons (PSV Eindhoven)

A: Stein Huysegems (Feyenoord), Emile Mpenza (Al-Rayyan), Luigi Pieroni (AJ Auxerre), Kevin Vandenbergh (RC Genk)

mój typ to x2 85%

Do góry
#709535 - 12/11/2006 00:09 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Meczu Polski z Belgią bym nie ruszał. Polacy ostatnio zachwycili w meczu z Portugalią, ale polska reprezentacja jest nieobliczalna. Zawsze jakiegoś psikusa muszą zrobić dlatego lepiej ich odpuścić.
Izrael - Chorwacja to też dość niepewny mecz. Gdyby mecz był w Chorwacji to bez zastanowienia stawiałbym na Chorwatów. Ale nie grają w Chorwacji, a więc remis albo wygrana Izraela również może się przytrafić.
Macedonia - Rosja. Myślę że Macedonia tego nie przegra. Nie stawiałbym jednak na ich zwycięstwo. Jakoś bardzo prawdopodobny wydaje mi się remis. Mimo wszystko ten mecz odpuszczam.
Pozostałe mecze są dość ciekawe i rozważyłbym możliwość zagrania któregoś z nich. Ale kursy są niskie, więc nie opłaca się ryzykować.
Jak znajdę u któregoś buka kurs na Finlandie albo na Niemcy albo na Irlandie albo na Portugalie nie mniejszy niż 1,5 to wtedy to zagram

Do góry
#709536 - 12/11/2006 08:37 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Jakoże Polacy lubią grać na wyjazdach, preferując grę z kontry w mojej opinii spokojnie można postawić X2. W ostatnich eliminacjach pokonaliśmy na wyjeździe Austrię i Walię. Z Anglią przegraliśmy przez jednego zawodnika. Pewne wątpliwości nasuwa to, że Belgowie pewnie nie ruszą od początku do ataku. Czerwone diabły lubią grac na "stojąco", a to trochę ogranicza grę z kontry. Jednak nie po to pokonaliśmy Portugalię by teraz polec z Belgami. Jak mamy gdzieś zdobyć pkty na wyjeździe to właśnie w Brukseli, ponieważ z pewnością ciężej o nie będzie w Portugalii czy Serbii.
Do tego mozna dorzucić czystą "2" na Rosję.

Do góry
#709537 - 13/11/2006 10:41 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
W meczu z Armenią nie zagrają kontuzjowani Jari Litmanen i Aki Riihilahti.

Kadra reprezentacji Finlandii:

Bramkarze: Jussi Jaaskelainen (Bolton Wanderers), Mikko Kaven (Tampere United), Peter Enckelman (Blackburn Rovers);

Obrońcy: Petri Pasanen (Werder Brema), Sami Hyypia (Liverpool), Juha Pasoja (Ham-Kam), Hannu Tihinen (Zurich), Toni Kallio (Molde), Jari Ilola (Elfsborg), Toni Kuivasto (Djurgarden), Ari Nyman (Inter Turku);

Pomocnicy: Mika Vayrynen (PSV Eindhoven), Mika Nurmela (HJK Helsinki), Joonas Kolkka (Feyenoord Rotterdam), Alexei Eremenko (Saturn Moskowskaja Oblast), Markus Heikkinen (Luton Town), Pekka Lagerblom (1.FC Koeln), Peter Kopteff (Utrecht), Jarkko Wiss (Tampere United);

Napastnicy: Shefki Kuqi (Crystal Palace), Jonatan Johansson (Malmoe), Daniel Sjolund (Djurgarden).

Do góry
#709538 - 13/11/2006 10:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nasze nieloty jada do Belgii tak nabuzowani jakby ich szeregach nagle pojawilo sie 11 mistrzow swiata i kilku vice na lawce
Z takim nastawieniem daleko nie zajda.
Leo jako Holender zostanie "cieplo" przyjety w Belgii, wiadomo konflikt na tej linii jest powszechnie znany,
ze akurat teraz wystepuje pod Polska bandera nie ma wiekszego znaczenia.
Do tego ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, remis u siebie mocno pokrzyzowal im szyki,
nie graja az tak zle jak pisze tutaj wiele osob, poprostu graja malo atrakcyjnie ale twardo w obronie i maja Mpenze ktory najlepsze lata ma za soba ale mimo to takiej szybkosci i startu do pilki zyczylbym np Rasiakowi

Moim zdaniem decydujace bedzie to kto strzeli pierwsza bramke, jesli strzela ja gospodarze to bedzie ciezko o nawet remis bo wygranej nie wspomne.
Jesli my strzelimy pierwsi to widze duza szanse na wygranie meczu i to w overowych rozmiarach, nie mam na mysli 0-3 ale 1-2 bedzie idealne, Belgowie beda musieli sie otworzyc bo remis im nic nie bedzie dawal o przegranej nie wspominajac:)
Wiadomo nie od dzis ze z druzynami ktore graja twardo i ostro nie lubimy grac, wolimy zespoly ktore preferuja otwarta pilke i z ktorymi mozemy pograc pilka ew ich kontrowac.
Belgowie ze swoim ustawieniem do takich nie naleza.

Jesli Leo znajdzie sposob zeby stonowac naszych grajkow i przekonac ich ze to kolejny wazny i wbrew pozorm trudny mecz to jest szansa na sukces.

Do góry
#709539 - 13/11/2006 11:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Mnie zaciekawil mecz Portugalia - Kazachstan i typ na Portugalie z Handicapem -2 i nawet -3.

W pazdzierniku Portugalia wygrala bardzo latwo z Azerbejdzanem 3-0,musze dodac,ze przypadkowo widzialem ten mecz w tv i wynik powinnien byc przynajmniej o 2 bramki wyzszy,np.sedzia nie uznal prawidlowej bramki C.Ronaldo.
Azerbejdzan mozna porownac do zespolu Kazachstanu,we wrzesniu miedzy tymi druzynami padl remis 1-1.

Portugalia ma po 3 spotkaniach dopiero 4 punkty i tylko 5-3 bramek.Po porazce w Polsce napewno nie zlekcjewaza przeciwnika z Kazachstanu i wygraja pewnie i wysoko.

handicap 0-2 @ 1.5 4/10 Bwin
handicap 0-3 @ 2.30 2/10 Bwin

Do góry
#709540 - 13/11/2006 15:14 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Polacy to wielka niewiadoma. Nie sugerowałbym się ostatnimi el. do MŚ, bo to była inna drużyna. Chłopakom wtedy szło, bo zaczęli dobrze. A poza tym w el. MŚ Polsce często szlo dobrze, czego o el. ME powiedzieć już nie można.
Polacy mogą nawet wygrać, choć osobiście w to wątpię, ale równie dobrze mogą przegrać z raczej przecietną Belgią
Wróżenie z fusów, czyli no bet

Na Ruskich też bym uważał. Zagrałem na nich z żydkami i była wtopa. Powinni wygrać, ale pewnosci nie ma.

Portugala - Kazachstan handi to moze być niezly pomysł, choć Portugalczycy ze słabeuszami nie błyszczą

Lepszy jest chyba handi na Niemców

Do góry
#709541 - 13/11/2006 20:36 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
znacie moze linka do jakiejs strony w ktorej mozna znalezc statystyki pomeczowe? tzn rozne na kazda strone, posiadanie pilki, ilosc oddanych strzalow itp itd

Do góry
#709542 - 13/11/2006 22:26 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
a ja ten nasz mecz porownam do meczu jaki niedawno ogladalem:

Z-W waregem - Sparta Praha w ueffa....
wszyscy wiedzielismy jak to sie skonczylo...niedocenani ponoc slabi zawodnicy z Belgii grali jak prfesorowie ze sparta praga, obawiam sie ze moze byc z nami tak samo: za szybko za dokladnie za dobrze...i wyjdzie 3:1 dla Belgii

PS. Jak jescze raz sobie obejrzlem na spokojnie mecz z Portugalia to dochodze do wniosku ze byl on jednak k\jakis dziwny, Portrugalczycy grali "prawie na stojaco " z Nami a taki styl bardzo Polakom odpowiadal. Spojrczie np. na ta akcje gdzie pada drugi gol, przeciez dwoch obroncow portugali sobie spokon\jnie stoi i czeka na rozwoj wypadków, jak w podworkowej grze..

Do góry
#709543 - 13/11/2006 23:39 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Nie rozumiem dlaczego Polacy podchodza do tego meczu tacy pewni siebie jakby mieli grac z Kazachami z którymi meczyli sie niemiłosiernie.
Wydaje mi sie ze po udanym meczu naszych Orłow z Portugalia zaczyna im dawac sie we znaki sodóweczka.
Tylko ze Belgia nie bedzie przypominac w grze zmanierowaną Portugalie która myslała ze Polacy na sam widok Deco czy C.Ronaldo połozą sie na murawie i beda blagac o najmniejszy wymiar kary.
Belgia po pierwsze to juz nie ta sama mocna druzyna co cztery lata temu ale posiada w składzie kilku solidnych piłkarskich rzemieslników przewyzszających technika i wyszkoleniem naszych.
Po drugie Belgia ma nóz na gardle i musi praktycznie to spotkanie wygrac zeby jeszcze liczyc sie w grupie.
Po trzecie gramy na wyjezdzie co tez nie jest bez wpływu na naszych grajków.
Po czwarte moze to jest smieszne ale w 90% jak Polacy sa faworytami albo za takich sie czuja to wyniki sa odwrotne do oczekiwanych (patrz porażki).
Reasumując gram czysta 1 po moim zdaniem zawyzonym kursie 2,25
Pozdr

Do góry
#709544 - 14/11/2006 05:30 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Ticalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/09/2006
Postów: 5101
Skąd: Poznań
Ja tylko jedno zdanko o meczu naszych orłów ...
Większosc twierdzi ze Polacy po Portugali czuja sie strasznie mocni. A moze to dobrze ? hehe Powiedzialem sobie ze w najblizszym czasie nie zagram juz przeciwko naszym wiec gram Polske ale delikatnie. Chociaz przyznam ze bedzie to tak bardziej na fali entuzjazmu po ostatnim meczu z Portugalią. Mimo to uwazam ze sa spore szanse na 3 pkt ... Licze na Radka M. i mam nadzieje ze postawa zespołu w meczu z Portugalia to nie byl jednorazowy pokaz. Zobaczymy ! Pozdrawiam !

Do góry
#709545 - 14/11/2006 09:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Alucard Offline
stranger

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 14
Kurde jak przed jakimś meczem naszych czytamy, że Polacy jadą po remis itp to ludzie piszą, że zamiast narzekać i jechać po remis powinni wierzyć że wygrają i zgarną 3pkt a tutaj prosze jak są pełni optymizmu to zawsze znajdą się osoby którym to przeszkadza. Lepiej jak w takim meczu jadą z nastawieniem wygranej niż np na mecz z Kazachami a później będzie rozczarowanie. Stawiam na czystą 2 w końcu ta drużyna zaczyna przypominać monolit i miejmy nadzieję że zagrają z głową i wygrają 3:1 Ja stawiam taki wynik dla Polski

Do góry
#709546 - 14/11/2006 10:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Co do meczu Belgia - Polska to dla mnie najlepszym typem jest tu over 2,5 gola . Jak widzę obroną powołaną na ten mecz to się łape za głowe. Po pierwsze to zastanawiam się kto zagra na stoperze razem z Jackiem Bąkiem?? Miałem nadzieje, że to bedzie Lewandowski, ale już został odesłany do domu. Pewnie wystąpi lesy obrońca Żewłakow byle nie o zgrozo Dudka. Na lewej obronie pewnie znów zagra Bronowicki i raczej wątpliwe, że ponownie uda mu się taki mecz jak z Portugalią. Na prawej obronie bramkostrzelny Wasilewski, który juz z tyłu tak dobrze sobie nie radzi. No chyba, że Baszczyński który na dzień dzisiejszy też gra piach. Na Bramce Artur Boruc, który mimo że też nie jest w najlepszej formie to i tak wydaje się być najpewniejszym punktem, szkoda tylko że ostatnio zagrał w kadrze pół roku temu więc może troszę zapomnieć zgrania z piłkarzami . Z drugiej strony u gospodarzy też mogło być lepiej. M.in nie zagra doskonały obrońca Kompany oraz pod dużym znakiem zapytania stoi występ bramkarza Stijn Stijnen.

Co do potencjału ofensywnego to jest on moim zdaniem wyrównany. Mpenza bardzo dobrze się zna z Jackiem Bąkiem i dobrze wie, że jest od niego o niebo szybszy do tego dochodzi będacy strzelający ostatnio bramki w LM oraz Ajaxowi Simons. Jeśli chodzi o naszą ekipe to mam nadzieje, że zagra od pierwszej minuty ktoś z pary Matusiak - Brożek. Młodzi piłkarze grający w naszej rodzimej lidzę napewno bedą chcieli się bardzo pokazać. Na skrzydłach Ebi oraz Błaszczykowski do tego cofnięty Żuraw. Naprawdę mimo paru osłabień w ofensywie, powinien to byc plus dla nas. Dodam, że jak narazie w kazdym meczu strzelalismy bramke

Przeciw Polsce nie będe stawiał po ostatnim meczu (choć nie mówię nie ) Skuszę się na over bo i kursik dobry

Do góry
#709547 - 14/11/2006 10:45 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Barteus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/04/2003
Postów: 2184
Skąd: northampton/uk
ja stawiam ze i belgia i polska cos strzeli

a może tak coś więcej?


Edited by Bzyku (14/11/2006 14:47)

Do góry
#709548 - 14/11/2006 11:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
kolejni zawodnicy opuszczaja zgrupowanie, tym razem sa to Lewandowski i Krzynowek,ktorzy nie zagraja w meczu z Belgami, Szczegolnie brak lewego bedzie bardzo odczuwalny
w i ch miejsce powolona awaryjnie Szalachowskiego

Do góry
#709549 - 14/11/2006 13:42 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
TEO Offline
Eliminator

Meldunek: 02/12/2003
Postów: 35252
Skąd: Kg(L)
Dużo tych osłagiń w naszym zespole.
Według mnie wyjściowy skład powinien wyglądać tak:
Boruc. Od lewej Bronowicki, Bąk, Zewłakow, Baszczyński.
Pomoc Smolarek, Garguła, Sobolewski, Błaszczykowski.
Atak Matusiak, Żurawski.
Belgia dawno już nie miała tak słabej kadry.
Realnie patrząc spokojnie można zgarnąć trzy punkty.
Boję się tylko o początek żeby nie stracić szybko bramki.
Bo na ławce nie ma zbyt dużego pola manewru w ofensywie.
Uważam że dobrym posunięciem było dowołanie Szałachowskiego.
Gra bez kompleksów do przodu i w razie jakby nie szło może odwrócić losy meczu.
A teraz kończe bo o 18 mam busa do Brukseli wierzę że wróce w dobrym humorze.
Pozdrawiam Teo

Do góry
#709550 - 14/11/2006 16:33 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
alexdelpierro Offline
newbie

Meldunek: 14/11/2006
Postów: 28
Ja napiszę krótko: po tym co zagrali nasi z Portugalią, to co pokazali, grzechem byłoby nie postawic na ich wygraną po kursie 3,00.

Leo doskonale zna Belgie i ustawi naszych chłopaków idealnie, osobiscie stawiam na wynik Belgia-Polska 0-4 i mysle że niewiele się pomyle, mecz oczywiscie juz zagrałem, aloha!

Do góry
#709551 - 14/11/2006 16:59 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Brakuje Kowalewskiego, Golańskiego, Radomskiego, Lewandowskiego, Jelenia, Krzynówka, Rasiaka, Łągiewki. Pierwsza piątka miałaby pewne miejsce w składzie.
Polska to nie Brazylia czy choćby Hiszpania. Wielkiego wyboru nie ma
To będzie mecz Belgia - Polska 2 albo 1 i 1/2
Dodatkowo na uraz narzeka Żurawski
Ja myślę, że polska zagra w składzie:
Kuszczak - Bronowicki, Bąk, Żewłakow, Baszczyński -
Smolarek, Morawski ( Kaźmierczak ), Sobolewski, Błaszczykowski, Żurawski - Matusiak
Belgia mocna nie jest, ale 4:0 dla naszych nie postawię
Over 2.5 bramki

Do góry
#709552 - 14/11/2006 22:52 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
frankie4 Offline
stranger

Meldunek: 26/04/2006
Postów: 23
Mocno oslabiona Polska i odkad pamietam na wyjezdzie czy to z Belgia czy to z Dania zawsze dostawailismy baty po kursie 2.40 w betsson nie mozna tego odpuscic.

Belgia -Polska 1 - 2.40 X - 3.10 2 - 3.20 @2.40 4/10

Sercem jednak beda ze Polska

Do góry
#709553 - 15/11/2006 09:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Romus1981 Offline
addict

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 547
Mnie w Expektcie zainteresowal mecz Irlandia - San Marino oczywiscie pewna jedyneczka. Ale patrzac na ten mecz glebiej . Expekt wystawil kurs na under/over 5.5. ja stawiam na underka poniewaz niewydaje mi sie aby w tym meczu Irlandczycy strzelili 5 bramek (max. 4), a druzyne San Marino stac na strzelenie 1 bramki. Czyli spodziewam sie wyniku w granicach 3-0, 3-1, 4-1 dla Irlandczykow .

Under 5.5
kurs 1.7 (expekt)
stawka 5/10

Do góry
#709554 - 15/11/2006 09:54 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Quote:

Ja napiszę krótko: po tym co zagrali nasi z Portugalią, to co pokazali, grzechem byłoby nie postawic na ich wygraną po kursie 3,00.



Ja powiem inaczej - gra naszych orłów wymyka się wszelkim "klasyfikacjom". Gdy Ci mają wygrać (vide Ekwador, Finlandia) to zbierają baty. Gdy mają gładko przegrać to walczą jak diabli (vide Niemcy), a nawet wygrywają (vide Portugalia).

Słowem - bardzo często zaskakują kibiców grając odwrotnie do ich przypuszczeń.

Dzisiaj po wiktorii nad Portugalią wielu się spodziewa zwycięstwa, sami piłkarze - o czym pisał już Biszop - chyba mają poczucie że są bardzo mocni. Z takiego poczucia u naszych piłkarzy zwykle nic nie wynika, bo oni później grają lipę czekając aż mecz sam się wygra.

Dodajmy jeszcze do tego osłabienia w naszej kadrze i fakt, że trener będzie musiał trochę poeksperymentować. A takie eksperymenty to zawsze zagadka (choć te i tak Beenhakkerowi dobrze wychodzą).

Generalnie - dla mnie NO BET.
Ci nasi kopacze są zbyt nieprzewidywalni, żeby coś stawiać. Jeśli już musiałbym coś dawać, to pod prąd. Czyli w tym wypadku na Belgię.

Do góry
#709555 - 15/11/2006 12:53 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
maguire Offline
enthusiast

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 207
Quote:

Mnie w Expektcie zainteresowal mecz Irlandia - San Marino oczywiscie pewna jedyneczka. Ale patrzac na ten mecz glebiej . Expekt wystawil kurs na under/over 5.5. ja stawiam na underka poniewaz niewydaje mi sie aby w tym meczu Irlandczycy strzelili 5 bramek (max. 4), a druzyne San Marino stac na strzelenie 1 bramki. Czyli spodziewam sie wyniku w granicach 3-0, 3-1, 4-1 dla Irlandczykow .

Under 5.5
kurs 1.7 (expekt)
stawka 5/10



jestem podobnego zdania co do tego meczu,poza tym:

finlandia-armenia under 2.5 6/10
finowie maja solidny zespol,sa w stanie prowadzic rowna walke z portugalia,stac ich na sprawienie niespodzianki wygrywajac z duzo wyzej notowanym przeciwnikiem.nie jest to natomiast zespol ktory gra widowiskowo,ktoremu strzelanie goli przychodzi z duza latwoscia.wygrywaja swoje mecze dzieki poukladanej grze a nie a nie "futbolowej fantazji" i "ofensywnym polocie" a w defensywie armenii zdecydowana wiekszasc stanowi defensywa pyunika co swiadczy o tym,ze jest to zgrana formacja.poza tym ormianie to druzyna ktorej gra opiera sie na niezlej technice,potrafia calkiem skutecznie zwalniac gre,utrzymac sie przy pilce,wymusic faul.jesli finowie nie strzela szybko bramki moga miec klopot z wygraniem tego meczu.a z drugiej strony to nie sadze,zeby ormianie byli w stanie strzelic bramke finom,ktorzy sa w tej w chwlii bardzo solidni w defensywie.

macedonia-rosja under 2/5 7/10
macedonia ma w tej chwili poukladany zespol,opierajacy sie przedewszystkim na uwaznej grze w defensywie i wyprowadzaniu szybkich kontr.dwa dobre mecze z anglikami potwierdzaja,ze nie jest to na pewno druzyna "chlopcow do bicia".w wyjazdowym spotkaniu z anglia zakonczonym bezbramkowym remisem pokazali swietna gre w obronie,oparta na duzym spokoju i doskonalej koncentracji przez cale spotkanie (czego zyczylbym zwlaszcza naszym "gwiazdom" w dzisiejszym meczu).szczerze mowiac dawno nie widzialem rosjan w akcji.ale ostatnie wyniki nie sa zbyt przekonujace dlatego mysle,ze czeka ich ciezka przeprawa...nie wydaje mi sie zeby padlo w tym meczu duzo bramek.

Do góry
#709556 - 15/11/2006 12:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
VierAs Offline
old hand

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 1032
Posiada ktoś z Was strone gdzie znajde przypuszczalne składy na dzisiejsze mecze eliminacyjne ?
Chodzi mi konkretnie o składy Finlandii i Armenii.

Każdy stawia na Finlandię i mówi, pisze ze spokojnie Finowie ten mecz wygraja.
Szanse mają spore, są lepszym zespołem od Armenii ale mnie jakoś ich postawa nie przekonuje. Do tego jeszcze ten kurs
Zdecyduje się chyba zagrać na azjana Finlandia v Armenia 0:1 1/2 po kursie 2,05 propozycja godna rozważenia

Chciałbym się dowiedziec jakimi składami zagrają obie jedenastki i wtedy się zdecydowac.
Jeśli ktos ma takowa strone to będe wdzieczny.

Do góry
#709557 - 15/11/2006 13:04 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja też się skusiłem na under w meczu Macedonia - Rosja. Należy także zauważyc, że w zespoel Macedonii nie zagra podstawowy napastnik Naumowski oraz ofensywny pomocnik Pandev z Lazio Rzym. Rosja też nie błyszczy w ofensywie także ja osobiście spodziewam się wygranej rosjan 1-0 choć pewniejszym typem jest jak juz wsponiał kolega under 2,5 gola

Do góry
#709558 - 15/11/2006 13:10 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
raul Offline
addict

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 548
A co sądzicie o takich typach:

Portugalia - Kazachstan (-1) na 1 oczywiscie
POJEDYNEK(kto stzreli wiecej gol):
Niemcy - Finlandia no i tutaj na 1...skoro tak gadacie ze moze byc under i ze finladnia wcale nie musi strzelic duzej ilosci goli to ten typ bardzo latwo moze siasc...Niemcy jak narazie miazdza w grupie majac bilans bramkowy: 18-1 natomiast Cypr 7-11...Sadze ze w tym meczu Niemcy wygraja paroma bramkami (jakies 3,4,5 ) a finladnia jak wygra to skromnie z 1:0 badz 2;0 i w takim wypadku wygrywa zaklda na Niemców...Co do Portugali to musza to wygrac i najlpiej paroma bramkami bo jak narazie dopiero 4 miejsce !!!


Pozdro

Do góry
#709559 - 15/11/2006 13:11 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Kadra Finlandii:

1 Mikko Kavén - Tampere United 15/0
2 Petri Pasanen - Werder Bremen 35/1
4 Sami Hyypiä - Liverpool FC 80/5
5 Hannu Tihinen - FC Zürich 53/4
6 Mika Väyrynen - PSV Eindhoven 25/2
7 Mika Nurmela - HJK 65/3
11 Joonas Kolkka - Feyenoord 73/11
12 Peter Enckelman - Blackburn Rovers FC 7/0
13 Juha Pasoja - Ham-Kam Fotboll 12/0
14 Toni Kuivasto - Djurgardens IF 66/1
15 Jari Ilola IF - Elfsborg 27/1
17 Peter Kopteff - FC Utrecht 39/1
18 Shefki Kuqi - Crystal Palace FC 46/5
19 Toni Kallio - Molde FK 26/1
20 Alexei Eremenko jr - FC Saturn 25/10
21 Jonatan Johansson - Malmö FF 74/13
22 Jussi Jääskeläinen - Bolton Wanderers FC 32/0
23 Markus Heikkinen - Luton Town 25/0
24 Daniel Sjölund - Djurgardens IF 9/1
25 Pekka Lagerblom - FC Köln 12/0
26 Jarkko Wiss - Tampere United 43/3
28 Ari Nyman - FC Inter 12/0



Prawdopodobny skład za fińskim forum http://home.suomifutis.net/ :

---------------Johansson-------------------------------
--------------------------------Eremenko---------------
Kolkka--------Heikkinen-----Väyrynen-----Nurmela
Kallio----------Hyypiä-------Tihinen---------Pasanen
--------------------Jääskeläinen-----------------------



O czym Biszop już pisał w temacie obok, nie zagrają Mikael Forssel, Jari Litmanen, Aki Riihilahti i Teemu Tainio - czyli 4 podstawowych zawodników Finlandii.

Do góry
#709560 - 15/11/2006 13:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
raul Offline
addict

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 548
A moze ktos wzucic kadre Niemiec i Portugali ??


Z góry dzieki

Pozdro

Do góry
#709561 - 15/11/2006 13:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Zypern: Morphis (27 Jahre/16 Länderspiele) - Lambrou (29/23), Eleftheriou (32/12), Charalambous (26/20) - Theodotou (32/62), Michail (29/36), Charalampidis (25/28) - Makridis (24/22), Aloneftis (23/11) - Konstantinou (28/52), Okkas (29/73)

Deutschland: 12 Hildebrand (27/4) - 27 Fritz (25/2), 3 Arne Friedrich (27/47), 17 Mertesacker (22/29), 16 Lahm (23/29) - 7 Schweinsteiger (22/40), 8 Frings (29/63), 13 Ballack (30/74), 15 Hitzlsperger (24/19) - 11 Klose (28/66), 9 Hanke (23/9) oder 10 Neuville (33/64)

Schiedsrichter: Fröjdfeldt (Schweden)

za www.spiegel.de

***

PORTUGAL: Ricardo; Miguel, Tonel, Ricardo Carvalho e Paulo Ferreira; Tiago e Raul Meireles; Simao, Deco e Cristiano Ronaldo; Nuno Gomes.

CAZAQUISTAO - Loria; Kuchma, Zhalmagambelov, Y. Azevskiy e Familtsev; Smakov, Sergienko, Baltiev e Utabayev; Zhumaskaliyev e Byakov.

za www.abola.pt

Do góry
#709562 - 15/11/2006 13:31 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
raul Offline
addict

Meldunek: 17/04/2006
Postów: 548
Dzieki Bzyku:)

No to widze ze smialo mozna grac niemców i jeszcze sie przy okazji ich obejrzy w Polsacie Sport A co do Portugali to raczej powinni wygrac to 2;0 przynajmniej


Pozdro

Do góry
#709563 - 15/11/2006 13:35 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no ja dzis ukulem w profku kurs 3.75 na to ze Cypr strzeli bramke - vzy tak bedzie zobaczymy ale wydaje mi sie ze bardziej tak! w zasadzie kolo takiego kursu trudno bylo przejsc obojetnie

Do góry
#709564 - 15/11/2006 13:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

no ja dzis ukulem w profku kurs 3.75 na to ze Cypr strzeli bramke - vzy tak bedzie zobaczymy ale wydaje mi sie ze bardziej tak! w zasadzie kolo takiego kursu trudno bylo przejsc obojetnie




Senior Gremlin!!
Gdzies znalazl ten kurs??
Jesli mozna prosic o numer tego zdarzenia??
Szukalem i jedyne co znalazlem to w STS za 2.00

Rowniez uwazam ze Cypryjczycy maja realne szanse strzelic, a po takim kursie to biore od reki

Do góry
#709565 - 15/11/2006 13:43 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
El Comendante!!!G 57 tak kurs 3.75 firma "Profesjonal"

Do góry
#709566 - 15/11/2006 13:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

El Comendante!!!G 57 tak kurs 3.75 firma "Profesjonal"




O ktorej grales maestro??
Bo na stronce juz nie ma
Ewidentnie poszaleli,
albo pusciles "grubasa" i sie wystraszyli, przyznaj sie, wszystkich znajomych powysylales

Do góry
#709567 - 15/11/2006 13:46 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
ale widze ze w ofercie internetowej maja cos nie tak bardzo malo zdarzen itp. ale ja to zagralem wiedz odpalaj i smigaj do pkt.

Do góry
#709568 - 15/11/2006 13:47 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
juz tego chyba nie ma w ofercie, w kazdym badz razie ja nie widze

Do góry
#709569 - 15/11/2006 13:48 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

El Comendante!!!G 57 tak kurs 3.75 firma "Profesjonal"




O ktorej grales maestro??
Bo na stronce juz nie ma
Ewidentnie poszaleli,
albo pusciles "grubasa" i sie wystraszyli, przyznaj sie, wszystkich znajomych powysylales



stronka jest chyba nieaktywna a poscilem o 12.44 za 120 zl. ale kurna oczywiscie musialem cos dolozyc ( ze ruski styrzela gola) bo mi zawsze jest malo do wygrania 486 zl wiec zadne cuda

Do góry
#709570 - 15/11/2006 13:49 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie moge sie ruszyc, "wisze" na telefonie ale ciagle zajete

Do góry
#709571 - 15/11/2006 13:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
czekajcie sprobuje sie dowiedziec czy to jeszcze gra

Do góry
#709572 - 15/11/2006 13:55 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

czekajcie sprobuje sie dowiedziec czy to jeszcze gra




Nie ma juz

Do góry
#709573 - 15/11/2006 13:56 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
ja na dzisiaj zagram tak:
2006-11-15 14:43 Kombinacyjny
Cypr - Niemcy (Handicap 1:0) Niemcy -
Irlandia - San Marino (Handicap 0:2) Irlandia -
50.00 1.90 -
tutaj nie powinnoc byc niespodzianek. niemcy pokazali ze potrafia wygrac na wyjezdzie wysoko no a san marino to wiadomo
2006-11-15 14:41 Kombinacyjny
Belgia - Polska (Podwójna szansa) Belgia lub X -
Portugalia - Kazachstan (Handicap 0:2) Portugalia -
50.00 2.02 -
z polska to lepiej uwazac. belgowie sa silni i spokojnie mozna zagrac 1x a mysle ze portugalczycy beda chceli sie odegrac za porazke z polska i to przed wlasna publicznoscia

Do góry
#709574 - 15/11/2006 13:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
wydaje mi sie ze popelnili byka i ktos ladnie przywalil! w profku takie rzeczy sie zdarzaja - tyle tylko dobrze ze oni nie wycofuja sie z tego jak jedna slynna firma z LEMGO- szkoda ze juz nie mozecie tego zagrac

Do góry
#709575 - 15/11/2006 13:58 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Mysle ze warto rozwazyc pojedynek w bramkach pomiedzy Niemcami a Finlandia..

Niemcy bardzo ofensywny styl, mocny sklad, bija rekordy bramkowe w tych eliminacjach
Finowie oslabieni brakiem 4 podstawowych graczy (pozostali to zadni wielcy grajkowie i kurs na zwyciestwo 1,20 moze okazac sie dzis dla wielu przeklestwem ), poza tym daleko im do poziomu naszych zachodnich sasiadow

POJEDYNEK:

Niemcy 1,90
PROF

Do góry
#709576 - 15/11/2006 14:00 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Fakt wyglada to ciekawie!

Do góry
#709577 - 15/11/2006 14:15 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
ventola Offline
journeyman

Meldunek: 14/11/2005
Postów: 82
Quote:

Mnie w Expektcie zainteresowal mecz Irlandia - San Marino oczywiscie pewna jedyneczka. Ale patrzac na ten mecz glebiej . Expekt wystawil kurs na under/over 5.5. ja stawiam na underka poniewaz niewydaje mi sie aby w tym meczu Irlandczycy strzelili 5 bramek (max. 4), a druzyne San Marino stac na strzelenie 1 bramki. Czyli spodziewam sie wyniku w granicach 3-0, 3-1, 4-1 dla Irlandczykow .

Under 5.5
kurs 1.7 (expekt)
stawka 5/10




Betako poszło dalej i wystawiło Irlandia - San marino +5 po kursie 1,85.
4 bramki Irlandia może strzeli ale 5 już nie.

Do góry
#709578 - 15/11/2006 14:22 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tak mnie naszlo jeszcze o meczu naszych dzis wieczorem.
Z wywiadow ktore czytalem wynika ze nasi jednak czuja respekt przed rywalem, wcale nie mysla o sobie jako o faworytach, wiedza ze bedzie ciezki mecz.

Belgoie maja dwa atuty wg mnie,
sa zdyscyplinowani taktycznie zwlaszcza w grze obronnej,
oraz sa dosc szybcy w kontratakach,
nasi wyraznie wola przeciwnikow ktorzy nie przetrzymuja pilki bo to ich wybija z rytmu,
do tego diametralne zmiany w naszej druzynie,
mysle ze z przodu zagra Matusiak i Zurawski i ze szybko strzela bramke
Jesli sie nie myle to mecz sie ulozy idealnie pod nasz styl i widze w takim ukladzie szanse na wygranie.

Meczu nie ma co grac zbyt powanie ale

Polska strzeli pierwsza bramke za 2.30
Belgia - Polska over 2,5 za 2,40

sobie zagram.
Stawki rekreacyjne, bez podniety bo klac na nich, ani na siebie nie zamierzam jak cos nie wejdzie

doloze soobie jeszcze correct score 1-2, a co tam

Do góry
#709579 - 15/11/2006 15:23 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
VS.

Macedonia - Rosja

Under 2.5 @ 1.55


Obie druzyny graja bardzo defensywnie. W kwal. EURO 2008 i ta i ta druzyna stracila jak narazie tylko po 1 bramce tak wiec dzisiaj napewno wiecej nie bedzie... Przed meczem trener gosci powiedzial ze bedzie zadowolony z remisu w tym meczu, czyli nie ustawi sie zbytnio ofensywnie. Na dodatek kontuzjowany jest Ignashevich. Mysle ze mecz moze zakonczyc sie wynikiem 0-0, a under wg mnie jest chyba najlepsza mozliwoscia grania tego meczu.

Wyjsciowa jedynastka gosci na dzisiejszy mecz:


Akinfeev - V.Berezutskiy, Kolodin, Al.Berezutskiy - Aldonin, Semshov - Bystrov-Titov (c), Zhirkov - Arshavin, Pogrebnyak


Sedzia: Paul Allaerts !

Godzina Rozpoczecie: 17:00 !

Stawka: 10/10 !

Moj typ:

Under 2.5 @ 1.55




Pzdr.

Kerogh


Do góry
#709580 - 15/11/2006 15:28 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
1. Artur Boruc - 3. Grzegorz Bronowicki, 2. Dariusz Dudka, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow, 13. Marcin Wasilewski - 7. Euzebiusz Smolarek, 8. Radosław Sobolewski, 5. Jakub Błaszczykowski - 9. Maciej Żurawski, 11. Radosław Matusiak.

Leo podał wyjściową 11. Z Dudka na obronie na bank coś stracimy, troszke nie kumam ustawienia. Może Żurawski będzie jako pomocnik i Matusiak jako jedyny napastnik to by wychodziło 1-5-4-1

Zaczynam martwić się o overka

Do góry
#709581 - 15/11/2006 15:38 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
VS.


Portugalia - Kazachstan

Under 3.5 @ 1.95


Na wstepie powiem ze mozliwosc gry na ten zaklad jest m. in. w Gamebookers. Portugalia wygrala mecz z Azerbejdzanem u siebie 3-0. Teraz musza sie zmierzyc z trudniejszym rywalem, duzo lepiej grajacym z w defensywie. Kazachstan zremisowal po bardzo dobrym meczu na wyjezdzie z Belgia ( 0-0 ). Ta druzyna gra duzo skuteczniej niz w poprzednim roku. Traci duzo mniej bramek i moze zagrozic kazdemu zespolowi. Na 4 mecze stracili jedynie 4 bramki i po tym mozna stwierdzic ze defensywa gra bardzo dobrze. Na dodatek w dobrej formie jest bramkarz Kazachstanu. Portugalia wystapi dzisiaj bez 2 zawodnikow: Maniche i Costinha. Ja licze dzisiaj na powtorke wyniku z meczu z Azerbejdzanem...

Sedzia: Rene Rogalla !

Godzina Rozpoczecie: 20:00 !

Stawka: 10/10 !

Moj typ:

Under 3.5 @ 1.95



Pzdr.

Kerogh



edit: poprawiłem - Portugalia gra z Kazachstanem, a nie Finlandią


Edited by Bzyku (15/11/2006 15:45)

Do góry
#709582 - 15/11/2006 15:40 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
VS.

Belgia - Polska 2 @ 2.95


Polska bardzo zmotywowana po ostatnim zwyciestwie nad Portugalia bedzie szukala kompletu punktow w meczu z Belgia. Gospodarze jak narazie sa jedno miejsce wyzej niz Polacy. Jednak nie graja jak narazie tak dobrze jak przypuszczano. Strzelaja zbyt malo bramek i sa bardzo nieskuteczni. Napewno wszystkich zdziwil remis w meczu z Kazachstanem. Polska dotychczas na wyjezdzie rozegrala jeden mecz na wyjezdzie i wygrala go 1-0 z Kazachstanem... Belgia zagra dzisiaj bez 2 bardzo waznych zawodnikow. Zabraknie bramkarza - Stijnena i najlepszego obroncy Vincenta Companego. Polska wystapi najprawdopodobniej w skladzie: Boruc ; Bronowicki, Bak, Zewlakow, Baszczynski ; Smolarek, Gargula, Sobolewski, Blaszczykowski ; Matusiak, Zurawski... Tak wiec licze na 3 pkt Polakow dzisiaj.

Sedzia: Stuart Dougal

Poczatek Meczu: 20:30

Stawka: 9/10 !



Moj typ:

Polska @ 2.95




Pzdr.

Kerogh


Do góry
#709583 - 15/11/2006 15:51 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
No faktycznie - po tym wyjściowym składzie wygląda na to, że Leo faktycznie czuje duży respekt przed Belgią i wzmacnia defensywę.
W połączeniu z niezbyt ciekawą i toporną grą Belgów powinno to dać undera. Zwłaszcza, że tak naprawdę grają dwie przeciętne drużyny, których futbol opiera się na wybieganiu, skakaniu sobie po głowach/nogach, stałych fragmentach i indywidualnych przebłyskach któregoś z zawodników.

Największą nadzieją "overowców" będzie chyba Dariusz "killer" Dudka - pewnie kilka błędów popełni.

Swoją drogą - co ten gość robi w reprezentacji? On powinien ręczniki podawać.

Utwierdzam się w przekonaniu, że raczej będzie bliżej "jedynki" niż wygranej naszych.
A z czysto kibicowskiego punktu widzenia to pozostaje wierzyć Beenhakkerowi, że wie co robi. Dotychczas jego eksperymenty częściej przynosiły skutek niż nie. Może tym razem też się uda.

P.S. Będzie "defence", bo zmiany ustawienia na 5-4-1 wytłumaczyć kontuzjami się nie da, skoro w obwodzie są m.in. Garguła, Szałachowski czy Kaźmierczak. Powinno wyglądać to tak:


-------------------------------Boruc---------------------------
------------Dudka-----------Bąk---------Żewłakow---------
---Wasilewski------------------------------------Bronowicki
--------------------------Sobolewski-------------------------
--Błaszczykowski-------Żurawski-------------Smolarek---
--------------------------Matusiak----------------------------

Ale jeżeli będzie to klasyczne 4-4-2 z Dudką zajmującym miejsce Lewandowskiego, to... chyba odsądzę Beenhakkera od czci i wiary. Bo ten patałach nie dorasta do pięt Kaźmierczakowi czy Gargule.

Do góry
#709584 - 15/11/2006 16:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Co do meczu naszych, to chyba nie warto cokolwiek puszczac, Polska na pewno lepszy sklad i wieksze mozliwosci, co pokazali z Portugalia. Ale z drugiej strony oslabieni, do tego jak to nasz narod w wiekszosci ma w zwyczaju po pieknym zwyciestwie mysla, ze sa nie wiadomo kim, nie raz nie dwa, konczylo sie to dla naszej ekipy srednio.

Z drugiej strony ekipa Belgii, "Czerwone diably" kilka lat temu byla fajna ekipa, z ktora nikt nie chcial grac w meczach o stawke, byli trudni do pokonania, grali fajna pilke, dzis to ekipa przeslaba, z roku na rok rownia pochyla, jak dla mnie nie maja argumentow, zeby z nami wygrac, jedynym argumentem jestesmy my sami.

W zwiazku z tym 2 fajne zaklady:

under 10,5 RR
over 3,5 ŻK - chyba wiadomo dlaczego te typy, zagrane w toto, niestety kursy spadly do pozimu 1,6, ale rozrywkowo mozna zagrac, pozdruufka.

Odnosnie Portugalii, dzis bedzie pogrom Kazachow, musza to zrobic, zeby zatrzec zle wrazenie, w zwiazku z tym w profie:

Irlandia - Portugalia 2 2,74 pojedynek

oraz:

Por-Kaz (0-3) 1 - Kazachowie zadna potega, jak bramkarz nie obroni tego, co obronil w Belgii i z nami, skonczy sie ok. 5-6, tym bardziej, ze jestem pewien, ze beda cisnac do konca.

Do góry
#709585 - 15/11/2006 16:05 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
niewarto cokolwiek puszczac 1x2...babol mi sie zdarzyl.

Do góry
#709586 - 15/11/2006 16:06 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Panowie przed meczem z Portugalią wszyscy stawiali na to że Portugali wygra a tu zonk. Polacy wygrali. Dziś większość stawia na wygraną polski i teraz też będzie zonk

Belgia 1X 7/10 lub X 3/10.

P.S. Dziś mi poprostu śmierdzi remisiem 1:1

Do góry
#709587 - 15/11/2006 16:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Belgia vs. Polska


Dziś wieczorem o godzinie 20:30 przy świetle jupiterów na stadionie Roi Baudouin zostanie rozegrane spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2008.
Wielu z nas zastanawia sie czy po wygranym meczu z Porugalia (2-1) Polska jest w stanie wywieść dobry wynik z Belgi.

Po wygranym spotkaniu z Portugalią, przyznam w bardzo dobrym stylu, Polacy są pełni optymizmu przed tym meczem a wygrana pozwoliłaby piłkarzą na uwierzenie w swoje mozliwości.

Przyjrzyjmy sie pierwsze Belgi. Państwo to zajmuje trzecie miejsce w grupie A z dorobkiem 7 punktów (2-1-1). Belgia ma najlepszą obrone obok Serbi. W ciągu 4 spotkań straciła tylko jedną bramke (własnie w starciu z Serbami) i strzelając przy tym cztery bramki.

Polska strzelając 5 bramek i tracąc przy tym także pieć zajmuje czwarte miejsce w grupie A. Nasi zagrają w ustawieniu 5-4-1, wynika z tego że holenderski szkoleniowiec wystawił defensywny skład. O kontuzjach i brakach w Polskim zespole nie bede wspominał bo zostało już wszystko powiedziane.

Bilans pojedynków Polski z Belgami to 3-3-3, w tym Polski na wyjeździe 2-1-1 dla Belgów.

Podsumowanie:
Kursy na to spotkanie są dość wysokie i zachęcają do gry. Każdy Polak mimo wielu osłabien w zespole wierzy że Polska wygra albo choć zremisuje w Belgi. Ja mam w pamięci spotkanie z kwietnia 2003 kiedy to Polska przegrała w Belgi 3-1. Sądze że takiego wyniku dziś nie bedzie, co wiecej mysle że Polska nie strzeli wiecej niż jednej bramki. Jak dla mnie idealnie wygląda (przy defensywnym ustawieniu) under w tym spotkaniu. Myśle również że Polski nie stać na zagranie dwóch podobnych spotkań i powtórki z meczu z Portugalią nie bedzie. Ale jak naprawde bedzie przekonamy sie o 22:30 .. a teraz

3 ostatnie spotkania Belgi:
Belgia vs. Azerbaijan 3:0
Serbia & Mont. vs. Belgia 1:0
Armenia vs. Belgia 0:1

3 ostatnie spotkania Polski:
Polska vs. Portugal 2:1
Kazakhstan vs. Polska 0:1
Polska vs. Serbia & Mont. 1:1


TYP:
Belgia vs. Polska under 2.5 1.6 Expekt 8/10

Dodatkowe TYPY:
Belgia vs. Polska 1X 1.3 Expekt 8/10
Belgia vs. Polska wynik 1-1 5,5 Expekt 2/10


Źródła:
betexplorer.com


Boomber

Do góry
#709588 - 16/11/2006 07:03 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Quote:



TYP:
Belgia vs. Polska under 2.5 1.6 Expekt 8/10 0-1

Dodatkowe TYPY:
Belgia vs. Polska 1X 1.3 Expekt 8/10 0-1
Belgia vs. Polska wynik 1-1 5,5 Expekt 2/10 0-1

eh niewiele brakło, gdyby belgowie byli dokładniejsi ale ciesze sie ze zwycięstwa Polaków





Do góry
#709589 - 16/11/2006 07:13 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Maurice Offline
member

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 135
Skąd: Highbury

Do góry
#709590 - 16/11/2006 07:17 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:


eh niewiele brakło, gdyby belgowie byli dokładniejsi ale ciesze sie ze zwycięstwa Polaków





To jakis żart chyba z twojej strony do czego niewiele brakło?Belgowie nie istnieli w tym meczu nie stworzyli w zasadzie ani jednej okazji bramkowej poza ostatnią akcją w meczu.

Do góry
#709591 - 16/11/2006 14:57 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Quote:

Quote:


eh niewiele brakło, gdyby belgowie byli dokładniejsi ale ciesze sie ze zwycięstwa Polaków





To jakis żart chyba z twojej strony do czego niewiele brakło?Belgowie nie istnieli w tym meczu nie stworzyli w zasadzie ani jednej okazji bramkowej poza ostatnią akcją w meczu.




sam napisałeś jedną akcje fakt przez cały mecz nie istnieli ale pod koniec meczu zagrozili kilka razy prawda?

Do góry
#709592 - 16/11/2006 15:12 Re: EURO 2008 - kwalifikacje - [15 listopada 2006]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Under 2.5 @ 1.55 0-2 ( + 5.5 j. )

Under 3.5 @ 1.95 3-0 ( + 9.5 j. )

Polska @ 2.95 0-1 ( + 17.55 j. )

No zeby tak bylo zawsze ...

Ale najbardziej cieszy zwyciestwo Polakow.

Pozdrawiam,

Kerogh



--

3/3 ( + 32.55 j. )

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Sensei, pacyfista, igea23, akagi, VVega, 11kera11), 3358 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581657 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49