Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#755318 - 30/11/2006 12:06 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
R. Gross - T. Sikora 2.30
R. Poiree - S. Fischer 1.60
AKO 3.68 2.5/10 BAW

Kurs na Grossa jest moim zdaniem przeszacowany. W ostatnich trzech startach zeszłego sezonu na tym dystansie dwa razy góra był Niemiec. Dodatkowo do zagranie tego typu zacheca mnie to iz Sikora rozpoczał przygotowania do tego sezonu niz zwykle i zapoawiada, ze w tym sezonie szykuje sie głownie na Anterselve.
Druga para bardziej na "czuja". Wczoraj Niemki pokazały, ze do optymalnej formy im troche brakuje wiec i moze bedzie podobnie w meskiej reprezentacji, poza tym licze na powrót Poiree do bardzo wysokiej formy. Małzonka w koncu zakonczyła starty a podobno nastepny Poirrecik w drodze wiec ma dodatkowa motywacje zeby gromadzic pieniazki

Do góry
Bonus: Unibet
#755319 - 30/11/2006 13:54 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
dedgrek Offline
addict

Meldunek: 12/03/2005
Postów: 593
Skąd: Szczecin
Quote:

Witam wszystkich, nie jestem super znawcą biathlonu, ale od roku śledzę tą dyscyplinę, bo niekiedy można ukłuc buków na wystawianych kursach. Pierwsze zawody będą ciężkie do wytypowania, prztykłedem są wczorajsze zawody kobiet. Ja znalazłem takie pary w Profie:

Bjoerndalen-Hannevold 1 1.24
Bjoerndalen od 2004 roku bywał w pierwszej 6 zawsze w zawodach indywidualncy, 2 tygodnie temu brał udział w zawodach biegów narciarskich, które wygrał ze sporą przewagą nad typowymi zawodnikami tej konkurencji, strzelanie niezłe, w sezonie 05/06 w biegach indywidualnych 92%. Hanevold strzelanie na podobnym poziomie ale bieg o wiele gorszy.

Greis-Vuillermoz 1 1.24

Jeden z faworytów do miejsca na podjum, praktycznie nie wypada z pierwszej dziesiątki w ostatnich 10 zawodach indywidualnych, Villermoz zazwyczaj poza 30 miejscem. Strzelnica na korzyść Greisa.

Defrasne-Hakkinen 1 1.35
Defrasne-Dostal 1 1.39
Tu mam problem z wyborem, ale skłaniam sie do pierwszej pary, Hakkinen wielokrotnie kończył zawody indywidualne na odległych miejscach, Defrasne niezły biegowo, ale strzelnica 77% w b.ind. w sezonie 05/06. Hakkinen 86% a Dostal 81%, do tego Dostal starszy o 7 lat od obu ww.Pomóżcie wybrać????

Poiree-Rosch 1 1.59
Poiree-Eckhoff 1 1.44
Tu podobnie. Początkowo wybrałem Poiree z Eckoffem, ale różnica kursów u innych buków na pare Poiree-Roesch mniejsza 0 14 punktów, daje mi do myślenia czy tego nie zagrać. Strzelnica w b. ind. wyglada tak Poiree 90%, Roesch 83% a Eckhoff 87%.

Co do Fischera z Kruglovem i Bergmanem uważam że no bet.




Rozbiłem to na 2 kupony, i wszystko juz na tę chwilę weszło!!! pomszczony kobiecy biathlon!!!!oby więcej takich dzionków

Do góry
#755320 - 30/11/2006 14:21 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Quote:

Na poczatek ostroznie gdyz to poczatek sezonu i forma wiele zawodnikow jest wielka niewiadoma

Christoph Sumann - Alexander Wolf typ2 Expekt1,55 stawka:2j

Wyszło: +1,1j

Do góry
#755321 - 30/11/2006 14:28 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:

Najciekawsza oferte przedstawil oczywiscie niezawodny Expekt
Warto moim zdaniem zagrac pojedynek szweda Ferrego z Bergerem kurs co prawda tylko 1.55 ale biorac pod uwage,ze Ferry biega niewiele gorzej od Bergera a znacznie lepiej strzela do tego startuje u siebie ,inny buk Sportingbet zestwil Ferrego w parze z wybornym strzelcem Rozhkovem wyceniajac ich szanse na rowni.Kolejna para to pojedynek francuza kolejnego dobrego strzelaca Cannarda z Nilssonem.Francuz ktory nie zawodzi mnie juz od kilku lat w biegach indywidualnych jest to zawodnik raczej przecietny ale z uwagi na swoja skutecznosc na strzelnicy w tak specyficznym biegu jego szanse znacznie rosna,jesli chodzi o szweda to jego jedynym atutem jest chyba tylko to,ze startuje u siebie .I ostatnia propozycja to oczywiscie niezawodny dziadek Ricco Gross w parze z Osem z czałym szacunkiem dla norwega ale jeszcze musi troche poczekac żeby uzyskac taka skutecznosc na strzelnicy jak Ricco ktory wiadomo,ze obecnie juz tylko czlapie na trasie no ale tu sie gra na strzelcow.






Panowie nie zawiedli kuponik siadł najpewniejszy oczywiście Cannard wszystko w tarczy
Gdzie ten Nilsson raf?buahahaa

Do góry
#755322 - 30/11/2006 14:48 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
trollveggen Offline
member

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 184
Skąd: Łódź
Raphael Poiree-Michael Greis 7 vs. 3

Halvard Hanevold-Sergei Tchepikov 5 vs. 48

Dzień nie najlepszy a to przez fatalną formę Tchepikova. Liczyłem, że właśnie w strzelaniu Rosjanin będzie lepszy od Norwega a okazało się odwrotnie. Ale nie ma co rozpaczać bo nawet jakby Tchepikov strzelał na zero to i tak by przegrał z dobrze dzisiaj dysponowanym Hanevoldem. Latka lecą i Tchepikov już niestety coraz gorzej biega. Będę z pewnością grał przeciwko niemu w sprincie jeżeli pojawi się w jakiejś niby wyrównanej parze, bo przy pętlach zamiast minut każdy zawodnik ma szanse nad nim odrobić te straty. Co do Greisa z Poiree to pojedynek bardzo wyrównany. Pisałem, że Niemiec może w biegu odrobić minutę a tu się okazało że Poiree był jednym z szybciej biegnących zawodników i tylko dwa niecelne strzały przesuneły go na 7 pozycję. Obydwaj będą należeli do faworytów pozostałych konkurencji w Ostersund. Pozdrawiam

Do góry
#755323 - 30/11/2006 14:51 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:

Najciekawsza oferte przedstawil oczywiscie niezawodny Expekt
Warto moim zdaniem zagrac pojedynek szweda Ferrego z Bergerem kurs co prawda tylko 1.55 ale biorac pod uwage,ze Ferry biega niewiele gorzej od Bergera a znacznie lepiej strzela do tego startuje u siebie ,inny buk Sportingbet zestwil Ferrego w parze z wybornym strzelcem Rozhkovem wyceniajac ich szanse na rowni.Kolejna para to pojedynek francuza kolejnego dobrego strzelaca Cannarda z Nilssonem.Francuz ktory nie zawodzi mnie juz od kilku lat w biegach indywidualnych jest to zawodnik raczej przecietny ale z uwagi na swoja skutecznosc na strzelnicy w tak specyficznym biegu jego szanse znacznie rosna,jesli chodzi o szweda to jego jedynym atutem jest chyba tylko to,ze startuje u siebie .I ostatnia propozycja to oczywiscie niezawodny dziadek Ricco Gross w parze z Osem z czałym szacunkiem dla norwega ale jeszcze musi troche poczekac żeby uzyskac taka skutecznosc na strzelnicy jak Ricco ktory wiadomo,ze obecnie juz tylko czlapie na trasie no ale tu sie gra na strzelcow.






Panowie nie zawiedli kuponik siadł najpewniejszy oczywiście Cannard wszystko w tarczy
Gdzie ten Nilsson raf?buahahaa




co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...

a poza tym ... jezeli juz sam siebie cytujesz to wydaje mi sie ze w tym samym poscie byla swietna para do zarobku - Tchepikov - Tchoudov ... pragne zauwazyc ze Twoj faworyt skonczyl 48 podczas gdy Maxim 14... czemu tego nie zacytowales

Do góry
#755324 - 30/11/2006 16:11 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Nilsson...coz, dzis zafundowal sobie i mi ostre strzelanie po okolicznych lasach , do tego spacerowal i wyszlo jak wyszlo. Taki sport, takie zawody, nie lamie sie, bo w innych parach, ktore rozwazalem rowniez ciezko. W sumie to na dzien dobry czekalo nas trudne zadanie, jeden chyba z trudniejszych do typowania biegow i to na poczatku sezonu, gdzie malo jeszcze wiemy. Ale juz jutro kolejne zawody i bedzie lepiej. Tobie kolego z malpami w nicku (tak ktos napisal w jakims temacie ) gratuluje dobrych typow, jak rowniez fajnego podsumowania
Pozdrawiam i do jutra.

Do góry
#755325 - 30/11/2006 16:50 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:



co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

pozd

Do góry
#755326 - 30/11/2006 17:33 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Quote:

Quote:



co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

pozd




gdzie ten Tchepikov @@@###@@@ ? buahahaha

mam nadzieje ze pytanie takze potraktujesz jako polemike...

Do góry
#755327 - 30/11/2006 22:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
trollveggen Offline
member

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 184
Skąd: Łódź
Andrea Henkel-Sabrina Buchholz 1 1.65

No cóż Henkel pod nieobecność kilku czołowych zawodniczek i słabszej formie tych co występują w tych zawodach wyrasta na zawodniczkę pierwszej linii. Można powiedzieć że jako jedyna zawodniczka z tych lepszych nie zawiodła w biegu indywidualnym. Buchholz jak Buchholz dobrze strzela przyzwoicie biega, ale jeszcze chyba nieco zasłaba na Henkel. Jedynie bezbłędne strzelanie daje jej jakolwiek szanse. Przy obecnej formie biegowej Andrei myślę, że jest w stanie odrobić nawet 2 pudła. Kryzys w biegu Henkel przyszedł na ostatnich kilometrach jednak dystans w sprincie o połowę krótszy także powinna sobie kondycyjnie poradzić.

Ann Carin Olofsson-Kati Wilhelm 1 1.65

Olofsson odrobiła w biegu ponad dwie minuty to jest przepaść wynikająca z nieprzygotowania Niemki do sezonu. Podobnie 1-2 błędy więcej w strzelaniu mogą zostać nadrobione na trasie. Wilhelm w strzelaniu też nie najlepiej a Olofsson może się skoncentrować i myślę że granicy 3 błędów w 2 strzelaniach nie powinna przekroczyć.


Sandrine Bailly-Linda Grubben 2 1.90

Grubcia pozytywnie mnie zaskoczyła szczególnie jeżeli chodzi o bieg. Trochę się podpaliła w ostatnim strzelaniu i 3 błędy zepchneły ją na dalszą pozycję. Może strzelanie w stojącej jej nie leży ale tu tylko jedna taka próba, a Francuzka z resztą też nie błyszczała w strzelaniu w pozycji stojącej. Ten typ trochę lżej zagrany bo Bailly może zaprezentować się troszkę lepiej choć bieg też pozostawia wiele do życzenia jak na chwilę obecną.

Do góry
#755328 - 01/12/2006 06:46 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
szachus Offline
veteran

Meldunek: 13/01/2003
Postów: 1219
Skąd: Tychy
Quote:

Quote:

Quote:



co za typ... Ty chyba jestes jakis zyciowo niespelniony ... czlowieku czepiasz sie innych o typy co im nie wpadly... teraz nie wpadly ale ja sam osobiscie jestem gotow z Toba isc na pojedynek po 1 typie przez nastepnych 10 zawodów ... i to nie dlatego ze sam czuje sie ekspertem lecz po prostu pragne, jak wiekszosc nas, uciszyc Twoje wielkie ego...





Jeśli ktoś tu jest niespełniony to tylko ty skoro najnormalniejsza polemike traktujesz jako czepianie się . Pojedynkował sie z toba nie bede bo jestes za cienki w uszach zebym tracil na ciebie swoj cenny czas od tego jest konkurs ktory zweryfikuje kto jest lepszy na koniec sezonu

pozd




gdzie ten Tchepikov @@@###@@@ ? buahahaha

mam nadzieje ze pytanie takze potraktujesz jako polemike...





Porypani jestescie. Idzcie na pojedynek na szabelki, a nie zasmiecacie bardzo ciekawy i dobrze prowadzony temat. A gdzie jest moderator? Jak nie trzeba kasuje polowe tematu a teraz cisza?

Do góry
#755329 - 01/12/2006 07:52 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Tomo wez usun zbedne posty tak na poczatek ale przejdzmy do sedna

Katrin Apel - Martina Glagow 1 1,7 8/10

Widac juz pewna taktyke w druzynie niemieckiej Kilka zawodniczek bedzie startowalo dobrze i solidnie w pierwszych zawodach ps czyli do anterselwy a na mistrzostwach wyskocza inne w tym wlasnie gronie jest glagow ktory fastalnie strzelala i fatalnie biegla w srode a apelmoze nie strzelala rewelacyjnie ale o minute wypzrzedzila kolezanke z ekipy i mysle ze w tym biegu moze odrobic 1 pudlo spokojnie a nie spodziewam sie dobrego strzelania martiny

Hitzer-Gros 1 1,8 5/10
Katrin zajela tak slabe miejsce w biegu indywidualnym bo popsula ostatnie strzelanie i wyszlo u niej brak doswiadczenia ale uwazam ze poprawi sie w biegu spronterskim a gros widac ze jej forma strzelecka jest marna troszke lepiej w biegu ale w sproncie na nie wiele moze to sie zdac a wiec niemka gora jedno pudlo a gros mysle ze ze 3 pudelka wlanie

Do góry
#755330 - 01/12/2006 08:06 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
czuczu1910 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/12/2005
Postów: 3734
Olofsson-Brankovic 1 1,45 10/10 pierwszy mega typ
Panowie roznica klasy po dosc solidnym kuirsie nic tylko brac i sie cieszyc jak wchodzi tutaj roznica musialabybyc okolo 3 pudel brankovic slabo strzela slabo biega ogolnie koklusz a oloffson jesli chce wygrywac to tylko w sprointach choc moze jeszcze nie w tej czescie sezonu ale .dla porownania w profie kurs na olofsson 1,15 nic tylko brac

Do góry
#755331 - 01/12/2006 08:17 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
kolego jak mozesz prosze o podanie buka

Do góry
#755332 - 01/12/2006 09:14 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Quote:

kolego jak mozesz prosze o podanie buka




Witam.

HAGIi taki kurs jest w Unibecie.Mnie podoba sie zaklad w toto:

T.Berger - M.Gwizdon 1 1,45

Berger pobiegla moze troszke slabiej od Magdaleny, ale zanotowala 2 pudla podczas gdy Gwizdon 4.Z czasow wynika ze Norwezka moze popelnic 3 pudla , a i tak jest w stanie wygrac.Pozdrawiam.

Do góry
#755333 - 01/12/2006 09:30 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
wasp Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 2428
Skąd: krakow
Ale plama , pomylilem sie , myslalem ze obowiazuja wyniki z poprzedniego startu, a dzisiaj jest sprint.Przepraszam za zamieszanie.Prosze o usuniecie tego i poprzedniego posta.

Do góry
#755334 - 01/12/2006 09:36 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Tomo usuń te moje posty z dnia wczorajszego, przepraszam poniosło mnie, ale tacy ludzie na nerwy mi dzialaja... jeszcze raz przepraszam i obiecuje nie zasmiecac juz tematu...

Kati Wilhelm - Linda Grubben - w srode Linda pobiegla rewelacyjnie biegowo przegrala tylko z Olofsson, miala jedno pudlo wiecej od Kati a i tak wyprzedzila ją o 28 sekund... czyli praktycznie na 20 km nadrobila 88 sekund... dzis sprint na 7,5 km licze ze na takim dystansie odrobi spokojnie 30 sekund czyli jedna karna runde... Norwezka nie ma problemow w strzelaniu w pozycji lezacej (10/10) pozostaje tylko zacisnac kciuki w czasie stojki i bedzie dobrze... a kurs 1.9 w toto bardzo mi sie podoba

Do góry
#755335 - 01/12/2006 09:38 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
@@&&&@@ Offline
member

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 181
Quote:


Witam.


T.Berger - M.Gwizdon 1 1,45

Berger pobiegla moze troszke slabiej od Magdaleny, ale zanotowala 2 pudla podczas gdy Gwizdon 4.Z czasow wynika ze Norwezka moze popelnic 3 pudla , a i tak jest w stanie wygrac.Pozdrawiam.




Z jakich czasow?Mozesz doprecyzowac.Bo jesli chodzi ci o bieg indywidualny w ktorym Berger pobiegla o 17 sekund wolniej mierzac sam czas biegu to mnie sie wydaje ze jesli dzis zrobi 3 pudla to napewno z Magda nie wygra.Zreszta za 1.45 to jesli grac to raczej na Magde chodz ten pojedynek zdecydowanie no bet.

Pozd

Do góry
#755336 - 01/12/2006 09:45 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Magdalena Neuner - Martina Glagow - obie po 6 pudel w srode a jednak Madzia szybsza o 143 sekundy... jezeli na 20 km jest w stanie tyle nadrobic to dzis w sprincie bedzie to okolo 40-50 sekund wiec przy dobrych wiatrach moze nadrobic nawet 2 kane rundy...

Linda Grubben - Michela Ponza - dosc powiedziec ze Linda majac 4 pudla wiecej w srode przegrala z Ponzą o 19 sekund... to jest jak porownanie Bjoerndalena z Pływaczykiem jezeli tylko nie bedzie jakiejs strasznej kaszany na strzelnicy bedzie dobrze...

Anna Carin Olofsson - Kati Wilhelm - szwedka zdecydowanie szybsza, poza tym biegnie u siebie i licze ze w sprincie bedzie wysoko, niemka bez formy zarowno strzeleckiej jak i biegowej

Do góry
#755337 - 01/12/2006 10:01 Re: Biathlon - Puchar Świata - Ostersund (SWE) 29.11-03.12
g_i_t_s Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2004
Postów: 3495
Skąd: NY
BOUBSON trunso nie zgodzic sie z twoimi typami. Jedna uwaga panie w srode biegaly na 15km a nie na 20.

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, burbon, Sony, Ojro, 11kera11, igea23, rafal08, ElNinho[mmdea], Józef Małolepszy), 3192 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582315 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25