Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#1861094 - 16/12/2007 19:42 Re: Holenderska Eredivise [Re: True02]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Wedlug mnie typ na Vitese bardzo dobry szczegolnie w swietle plag kontuzji w zespole Exelsioru. Ja proponuje
Utrecht - Heracles 1 @ 1.45 @ ( szansa 8/10) badz over 2.5 @ 1.55 (7/10)
Utrecht gral bardzo slabo na swoim stadionie , ale dwie ostatnie mecze u siebie byly zgola inne Utrecht zdobyl 6 pkt. Druzyna Heraclesu traci b. duzo bramek na wyjezdzie bo az 26 , strzela tez nie wiele .Nie widzie innego rozwiazania jak wygrana Utrechtu.

Do góry
Bonus: Unibet
#1873100 - 21/12/2007 19:02 Re: Holenderska Eredivise [Re: True02]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

kolejna kolejka Eredivisie przed nami a ja decyduję się grać ''po nazwach''


PSV - Utrecht --> 1 1.36

PSV odpuściło ostatni mecz z Rodą. niestety manewr się nie powiódł i przygoda z eurpejskimi pucharami poszła w niepamięć /mam na myśli oczywiście LM/. czas wrócić na ligowe boiska gonić Ajax i uciekać przed resztą. nie muszę chyba pisać ze PSV to zespół przynajmniej o klasę lepszy od Utrechtu, u siebie ofensywna piła, nie wyobrażam sobie by nie zapisali jutro 3pkt na swoje konto. PSV jakoś niespecjalnie się męczył z Utrechtem u siebie w przeszłości. Utrchet ma zadziwiająco dobry bilans na wyjeździe ale ostatnio przegrali w AZ a ten zespół stawiam znacznie niżej w hierarchii umiejętności. wg mnie clear HW

NEC - Feyenoord --> 2 2.00

zwycięstwo gości po 2? ja to biorę. spory rozrzut szans bo ziemniaki mają po 1,80 a w necie można złapać i po 1,75 i po 2,00. owszem Feje- ma kilka ubytków w składzie ale: raz-nie są to gracze w najwiekszym stopniu decydujący o obliczu drużyny; dwa- Portowcy śmiało mogą znaleźć nieżłych zmienników. kolejna sprawa - sam nie wiem, być może uda się komuś wykurować, trzeba by było poczekać na oficjalne info ale wtedy i kursy moga być już niższe. ja po obecnym biorę z zamnkiętymi oczami.
być może oddsmakerzy kierowali się także tym że Feje- ma trochę kłopotów w meczach wyjazdowych. no ale nie oszukujmy się - Nijmegen to żadna rewelacja. Feje absolutnie ścisła czołówka, wielka firma, tracą mało bramek, spora siła rażenia z przodu. tak patrzę sobie na bilans gospodarzy to nie wiem czego mają się obawiać goście.
wydaje mi się że goście zagrają wreszcie poza domem tak jak sięod nich tego oczekuje, ostatnio nie grali ze względu na przełożony mecz z AZ, także są wypoczęci i na pewno głodni gry. piłkarsko są znacznie mocniejsi, jak podejdą skoncentrowani to wygrają

Do góry
#1877505 - 23/12/2007 08:45 Re: Holenderska Eredivise [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Roda-AZ

Najwieksze rozczarowanie tego sezonu kontra zespol z pewnoscia zaskakujacy bardzo dobrymi wynikami.

Goscie niemal w pelnym skladzie, zabraknie Lachambre i Vandamme, po "banicji" wraca Saeijs.

W AZ wciaz niedostepni Luirink, Martens, Schaars i Didulica.

Alkmaar juz spokojne [ \:D ?], moze skupic sie tylko na lidze, bo po ost. porazce z rezerwami Evertonu, "godnie" rozstali sie z p.Uefa.

Roda po pokonaniu PSV, jak to w pilce bywa, przegrala teoretycznie bardzo prosty mecz ze Sparta 2-3, ale mnie z pewnoscia napawala optymizmem ilosc sytuacji, jakie sobie w tym meczu stwarzala[rozczarowalo mnie natomiast ich wykanczanie].Wyniki Rody w meczach z PSV i Ajaxem[odpowiednio 4-2 i 2-4] pozwalaja mi niesmialo wysnuc teze, ze zawodnicy z Kerkrade nie boja sie isc na wymiane ciosow z najlepszymi zespolami.Aktualna forma AZ pozwala mi sadzic, ze >@4 na gosci to male naduzycie i maja oni duzo duzo wieksze szanse na wygrana, niz to pokazuja zaproponowane kursy.

powoli powracam do prostej reguly z poprzedniego sezonu, czyli "mecz AZ = 100% over" :

over 2.5 @1.45 7/10
over 3.5 @2.2 2/10
Roda @5.25 1/10

Do góry
#1877527 - 23/12/2007 09:07 Re: Holenderska Eredivise [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
rzecz jasna powinno byc AZ-Roda \:D

co do Feye, heh ten zespol jest niewatpliwie bardzo silny, mozna sobie nawet postawic pytanie "jak nie w tym roku to kiedy?"[czyt. walka o mistrzostwo] ale statystyki wyjazdowe nie klamia[patrzac na chocby ost. sezon 5-3-9 br. 27:42], na wyjazdach grac nie potrafia a ostatnie 0-0 z beniaminkiem z Venlo, pozwala wrecz w nich powatpiewac ... ja moze dorzuce Portowcow do jakiegos podrzednego ako, ale grubych pieniedzy na ich wygrana z pewnoscia nie postawie \:\)

Do góry
#1877756 - 23/12/2007 18:52 Re: Holenderska Eredivise [Re: bitnap]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
12:30 NEC Nijmegen - Feyenoord
Przyznaje że początkowo nie planowałem typowania tego meczu bo pamietam że Feyenoordowi zawsze ciężko się grało na stadionie w Nijmegen. Kiedy jednak przeczytałem o problemach kadrowych NEC przed tą potyczką oraz przyjrzałem się bliżej ostatniej słabej formie byłej drużyny Niedzielana to jestem w stanie zaryzykować typ na wygraną Feyenoordu. Trener NEC Nijmegen Mario Been narzeka że nie mógł z powodu zamarzniętej murawy przeprowadzić planowych treniengów przed niedzielnym meczem a jakby tego było mało ze składu wypadło mu 4 postawowych zawodników. Z różnych powodów nie zagrają przeciwko Feyenoordowi: Brett Holman (MID 9/0), Jhon van Beukering (FOR 11/4), Jonas Olsson (DEF 15/2) i Tim Janssen (FOR 10/0). Cała czwórka w ostatnich meczach występowała w formacji ofensywnej drużyny z De Goffert Stadium i bez nich będzie bardzo ciężko NEC strzelić coś gościom z Rotterdamu. W obozie rywali wręcz odwrotnie. Trener Feyenoordu Bert van Marwijk cieszy się że dzięki odwołanemu przed tygodniem meczowi z AZ ma teraz przygotowanych do gry niemalże wszystkich podstawowych zawodników. Goście zagrają zatem w najsilniejszym składzie i wobec wczorajszego zwycięstwo PSV będą chcieli również wygrać i utrzymac dystans w tabeli do ekipy z Eindhoven. Myślę że wobec słabej formy i osłabień kadrowych NEC uda im się to. Warto jeszcze pamiętać że drużyna z Nijmegen za 3 dni (środa 26.XII) gra o wiele ważniejszy mecz z bezpośrednim rywalem o utrzymanie Venlo. Typ: Feyenoord @1.90

Do góry
#1877867 - 23/12/2007 19:56 Re: Holenderska Eredivise [Re: DJ SOSNA]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witam

Zgadzam sie z kolegą BITNAPEM co do meczu Alkmaru...zamiast grac na nich po kursie 1.6 mozna za tyle samo zagrac over w tym meczu.....a typując dzisiejsze mecze trzeba pamiętać ze pogoda w Belgii i Holandii jest zblizona do naszej...weięc moze sie okazać ze to warunki pogodowe a nie umiejetnosci moga miec znaczny wpływ na koncowy wynik spotkan...Przychylam sie co do Feyenordu oraz overu Alkmaru....co do Ajaksu..( po takim kursie to ja ich grac nie bede: ) POZDRAWIAM

Do góry
#1882492 - 26/12/2007 11:05 Re: Holenderska Eredivise [Re: ___On]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam [Asian Hc 0:1,75] 1 (5/10)
W Holandii czekają nas derby Rotterdamu, które Polsat Sport pokaże na żywo (12:30). Niekwestionowanym faworytem jest Feyenoord, który u siebie wygrał ze Spartą dziewięć z ostatnich jedenastu spotkań, a "goście" ostatni raz punkty zabrali w marcu 2000 roku. Feyenoord zdecydowaną większość punktów zdobywa właśnie na De Kuip, na dodatek strzela dużo bramek, mało przy tym tracąc. W tym sezonie już siedem ekip gościło na De Kuip i tylko Ajaxowi udało się ugrać remis. Piłkarze ze stolicy Holandii są też jedyną ekipą, która w tym sezonie pokonała bramkarza Feye w Rotterdamie. Sparta od lat pozostaje w cieniu swojego słynniejszego rywala, ale ostatnio, dzięki zwycięstwom nad NEC i Rodą, ma swoje dobre dni. Limit szczęścia został chyba jednak wyczerpany i ja osobiście spodziewam się, że zobaczymy Spartę z meczów wyjazdowych przeciwko Utrechtowi (1:7) czy Venlo (0:2). Podejrzewam, że nawet gdyby Feyenoord zagrał pół rezerwami, to nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem. Co do scenariusza, to przewidywałbym, że mecz będzie z cyklu "do pierwszej bramki". Wymiar kary nałożonej na Spartę będzie zależny od tego, jak długo uda się utrzymać mur, a znając holenderską piłkę, to wcale długo mur się utrzymać nie musi.

Do góry
#1882591 - 26/12/2007 18:58 Re: Holenderska Eredivise [Re: DJ SOSNA]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Originally Posted By: DJ SOSNA
12:30 NEC Nijmegen - Feyenoord
Przyznaje że początkowo nie planowałem typowania tego meczu bo pamietam że Feyenoordowi zawsze ciężko się grało na stadionie w Nijmegen. Kiedy jednak przeczytałem o problemach kadrowych NEC przed tą potyczką oraz przyjrzałem się bliżej ostatniej słabej formie byłej drużyny Niedzielana to jestem w stanie zaryzykować typ na wygraną Feyenoordu. Trener NEC Nijmegen Mario Been narzeka że nie mógł z powodu zamarzniętej murawy przeprowadzić planowych treniengów przed niedzielnym meczem a jakby tego było mało ze składu wypadło mu 4 postawowych zawodników. Z różnych powodów nie zagrają przeciwko Feyenoordowi: Brett Holman (MID 9/0), Jhon van Beukering (FOR 11/4), Jonas Olsson (DEF 15/2) i Tim Janssen (FOR 10/0). Cała czwórka w ostatnich meczach występowała w formacji ofensywnej drużyny z De Goffert Stadium i bez nich będzie bardzo ciężko NEC strzelić coś gościom z Rotterdamu. W obozie rywali wręcz odwrotnie. Trener Feyenoordu Bert van Marwijk cieszy się że dzięki odwołanemu przed tygodniem meczowi z AZ ma teraz przygotowanych do gry niemalże wszystkich podstawowych zawodników. Goście zagrają zatem w najsilniejszym składzie i wobec wczorajszego zwycięstwo PSV będą chcieli również wygrać i utrzymac dystans w tabeli do ekipy z Eindhoven. Myślę że wobec słabej formy i osłabień kadrowych NEC uda im się to. Warto jeszcze pamiętać że drużyna z Nijmegen za 3 dni (środa 26.XII) gra o wiele ważniejszy mecz z bezpośrednim rywalem o utrzymanie Venlo. Typ: Feyenoord @1.90


Zagrałem ten w ostaniej chwili opierając się na wiadomościach od DJ SOSNY, za co wielkie dzięki. Bo weszło bez problemów. To tak na marginesie. Od opisywanego spotkania z Feyenrodem w drużynie NEC niewiele się zmieniło. Głownie za sprawa kontuzji, a co za tym idzie kiepskiej postawy całej formacji ofensywnej drużynie Nec nie udało się strzelić bramki. Tym razem również nie będzie łatwo,bowiem na De Goffert Stadium przyjeżdża Venlo, które po okresie gry radosnego futbolu i wysokich porażek, zaczęło grac znacznie bardziej poukładany futbol z wyraźnym defensywnym nastawieniem na wyjazdach. Warto podkreślić, że goście w trzech wyjazdowych spotkaniach stracili zaledwie jedną bramkę. Dlatego uważam, ze dobrym rozwiązaniem, a w zasadzie rozwiązaniami na ten mecz będą: under 2,5 kurs: 1,7 stawka 6/10 oraz X2 kurs:1,9 stawka: 7/10.

Dla formalności, statystyka:

Nec u siebie:
Nijmegen 0:2 Feyenord
Nijmegen 0:1 Heerenv.
Nijmegen 3:0 Heracles
Nijmegen 5:1 Groning.
Nijmegen 1:0 Willem II
Nijmegen 0:1 Breda
Nijmegen 1:1 Roda

VVV na wyjazdach:
Twente 1:1 Venlo
Groning.1:0 Venlo
Heracles0:0 Venlo
Willem II1:2 Venlo
PSV 3:1 Venlo
Ajax 6:1 Venlo
DeGraaf.3:2 Venlo
Alkmaar 4:0 Venlo

Do góry
#1882617 - 26/12/2007 19:17 Re: Holenderska Eredivise [Re: True02]
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Sorki za post pod postem,ale tak w formie uzupełnienia:kurs na under 2,5 w mecz NEC-VVC podałem z unibetem, tam jest 1,7. Jednak w sportingbecie kurs na takie rozwiązanie wynosi 1,85. Spora różnica.

Powyższe typy miały byc jedynymi z Eredivise dzisiaj, ale przeczytałem informacje o pladze kontuzji w drużynie Groningen.
http://www.fcupdate.nl/clubs/nederland/fc-groningen/

Z różnych przyczyn nie mogą zagrać:
Kolder 0/0, Levchenko12/1, Luciano da Silva 0/0, Matthijs 3/0, Meerdink 13/1, Nevland 12/6, Svejdik 7/1. Takie osłabienie w meczu PSV daje do myłsenia,Poważnie zastanowie się nad czysta 2.

Do góry
#1885142 - 27/12/2007 20:16 Re: Holenderska Eredivise [Re: True02]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Panowie co myslicie dzisiaj o Utrechcie i Ajaxie ?

Do góry
#1885237 - 27/12/2007 22:10 Re: Holenderska Eredivise [Re: TEKSANSKI]
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Dla mnie Ajax dziś prędzej x2

Do góry
#1885241 - 27/12/2007 22:22 Re: Holenderska Eredivise [Re: TEKSANSKI]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Temat się rozkręcił, ale chyba w złym miejscu, bo mamy sezon 07/08 ;]

Przejdę do konkretów.

Jeśli chodzi o FC Utrecht to tak, choć kursy na pewno nierewelacyjne. Na ogół po 1.35. Można się zastanawiać, czy Excelsior będzie w stanie sprawić kolejną porażkę? Moim zdaniem nie, na pewno nie. Podopieczni Willema van Hanegema wygrali ostatnie trzy spotkania na Galgenwaard i nie chcę mi się wierzyć, aby goście z Rotterdamu mogli coś namieszać. Udało się z fatalnie grającym Ajaksem, nie uda się z FCU.
Gospodarze bez Keesa van Buurena oraz Etienne Shew-Atjona, a więc mało istotne osłabienia. Wśród gości nie zagrają Eldridge Rojer, Damien Hertog, Sebastiaan Steur, Rene van Dieren i Koen Stam, a występ Sebastiana Pardo stoi pod znakiem zapytania.

Stawianie na Ajax (choć widzę, że kursy lekko poszły w górę) według mnie mija się z celem, za duże ryzyko. Joden pokazali w ostatnim meczu z Excelsiorem, że gra zupełnie im nie idzie. Oczywiście, można "zrzucić" winę na stan boiska, ale on dla obu ekip był taki sam. Tukkers to zespół, który pokazał już w tym sezonie, że potrafi wygrać niemal z każdym. W Enschede ograli AZ i Feyenoord, a także zremisowali z mistrzem Holandii. Wyniki robią wrażenie, a w ostatni weekend potwierdzili bardzo wysoką formę, zwyciężając w Heerenveen. Według mnie są w stanie sprawić niespodziankę. Dużo zależeć będzie od gry takich zawodników, jak Blaise N'Kufo (11 bramek), czy właśnie Romano Denneboom, który ostatnio częściej trafia.
Kadrowo przed meczem znacznie lepiej goście (wraca Robbie Wielaert), natomiast osłabienia Ajaksu są powszechnie znane i choć mówi się, że część graczy może zagrać (powoli wracają do zdrowia), to trudno przypuszczać, aby Koster postawił dziś na nich, w tak ważnym meczu.

Osobiście dziś zagram przede wszystkim na FC Utrecht + Twente strzeli bramkę [1.50].
Można również spróbować na NAC Breda po dobrym kursie.

Do góry
#1886026 - 28/12/2007 04:06 Re: Holenderska Eredivise [Re: Maciek_AG]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Teoretycznie moznaby sie z kolegą MACKIEM AG zgodzić się.
Ale jak dla mnie to róznica pomiędzy UTRECHTEM a excelsiorem wcale nie jest na tyle duza by kurs 1.35 brać w ciemno..dla mnie to za mało, wiec ogóle tego meczu nie gram.....Jezeli juz to mozna zaryzykowac albo Utrecht - 1.5..albo odwrotnie Excelsior + 1.5 kurs 1.8....

Moją uwage zwracaja dzisiaj 2 mecze.

1
Dwójke zaryzykowałbym tez w mecz dwóch najsłabszych drużyn ligi.czyli zagrał na Willem II

2 No i pytanie...co zrobi dziś najbardziej wałkarska druzyna w lidze holenderskiej czyli AJAX...

Widze jak na paru forach ludzie graja x2 w tym meczu lub nawet gołą dwójke.

czesto jest tak ze po strasznej wpadce z autsiderem rozgrywek faworyt w nastepnym meczu odnosi zwyciestwo, mam przeczucie ze i tym razem tak bedzie....AjaX kurs ok 1.6 lub ajaX - 1.5 kurs 2.2......

Gram za drobne....Jak bedzie przekonamy sie za 2 h: )

Wszystkie mecze za drobne...

Do góry
#1886037 - 28/12/2007 04:09 Re: Holenderska Eredivise [Re: ___On]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
cos masz slabe kursy np w bet365 ajax -1,5 3,00 a -0,5 1,82

dzis jest owczy ped na Twente wiec trzeba sprobowac zagrac lekko Ajax

Do góry
#1887483 - 29/12/2007 01:08 Re: Holenderska Eredivise [Re: Logan]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Twente i FC Utrecht na plus, jedziemy dalej.

Sobota

Sparta Rotterdam - FC Groningen

Niedziela

VVV Venlo - Ajax Amsterdam
AZ Alkmaar - Heracles Almelo
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade
PSV Eindhoven - NAC Breda
SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede - De Graafschap
Vitesse Arnheim - FC Utrecht
Willem II Tilburg - NEC Nijmegen

_________________________________

Sparta Rotterdam - FC Groningen

Wśród gości nie zagrają - Erik Nevland, Evgeniy Levchenko, Luciano da Silva, Ondrej Svejdik, Paul Matthijs i Marnix Kolder.

Sparta w najmocniejszym składzie, włącznie z Olafem Lindenberghem oraz Edwinem van Buerenem (wracają po zawieszeniu). Zdolni do gry są - Harald Wapenaar, Edouard Duplan oraz Kim Jaggy. Ci dwaj ostatni już w ostatnim meczu z Feyenoordem grali, a warto odnotować dobry występ Francuza, który nie grał ponad trzy miesiące.

Bezpośrednie konfrontacje - http://soccerway.com/match/eredivisie/sparta-rotterdam-bv/stichting-fc-groningen/470343/

Nie licząc gry w pucharze Holandii, w ostatnich 11 spotkaniach nie padło więcej niż dwie bramki.

Do góry
#1891169 - 30/12/2007 04:28 Re: Holenderska Eredivise [Re: Maciek_AG]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Niedzielne mecze zapowiadają się znacznie ciekawiej, niż ten sobotni w Rotterdamie, więc można coś dobrego zagrać.

VVV Venlo - Ajax Amsterdam

Joden dawno nie grali tak słabo, naprawdę słabo. Obecnego miesiąca na pewno szybko nie zapomną. Jedno zwycięstwo w czterech meczach, w tym dwa zakończone porażkami - i to w najmniej oczekiwanym momencie. No właśnie, teraz także mało kto przewiduje kolejną wpadkę Ajaksu, ale według mnie niewykluczone, że będzie miała miejsce na Seacon Stadion - De Koel. Po tym co zobaczyłem w wykonaniu podopiecznych Adrie Kostera w czwartek, gdzie zagrali kompromitująco, mogę jedynie wyciągnąć wnioski, iż na terenie beniaminka łatwo nie będzie. Czarny scenariusz to oczywiście porażka, a o tej nikt w Amsterdamie nie chce nawet słyszeć.
Zawodnicy VVV spisują się coraz lepiej, cztery mecze - brak porażek, a zwróćmy uwagę jakich mieli przed sobą rywali. Feyenoord, czy właśnie Twente, z którym kilka dni temu nie poradził sobie Ajax i to na Arenie. W ostatniej kolejce potrafili mimo niekorzystnego wyniku (0-2 po 55 min.) - doprowadzić do wyrównania (pojedynek z NEC). Elegancko prezentuje się Nordin Amrabat i na niego zwróciłbym szczególną uwagę.
Jaki typ proponuję? Dość prosty, VVV-Venlo strzeli bramkę. Kurs mnie po prostu zszokował [1.80 w STS]. W 16 spotkaniach, tylko trzykrotnie Maarten Stekelenburg zachowywał czyste konto. Obrona w rozsypce, mnnósto kontuzji, wiele pomyłek Kostera - nic nie wskazuje, że tym razem uda się zagrać na zero z tyłu.
Kadrowo ponownie kłopoty i nic w tej kwestii się nie zmienia. Na pewno nie zagrają - Edgar Davids, Thomas Vermaelen, Gregory van der Wiel, Laurent Delorge, Jeffrey Sarpong, Vurnon Anita, Nicolae Mitea oraz Mitchell Donald. Do zdrowia powrócił Michael Krohn-Dehli, a także - Johnny Heitinga, wraca również Hedwiges Maduro (kartki). Na treningu kontuzji nabawił się hiszpański pomocnik - Gabri i jest występ jest mało prawdopodobny. W ekipie beniaminka wszyscy gotowi do gry, nikt nie narzeka na urazy.
Jak przed każdą tego typu konfrontacją, mobilizacja w zespole skazywanym na porażkę ogromna. Nie polecam stawiania na Ajax, a ponadto doszukuję się niespodzianki w tym spotkaniu.

Transmisje tego meczu przeprowadzi stacja - Polsat Sport [godz. 12.30]

Twente Enschede - De Graafschap

Stawiam śmiało na Tukkers. Podopieczni Freda Ruttena to najlepsza drużyna w ostatnich tygodniach. Od dziewięciu kolejek nie przegrali i moim zdaniem tak pozostanie, więc seria ta dobije do 10. Oglądałem ich ostatni mecz z Ajaksem i można powiedzieć tak - bramkę stracili pechowo (piłka po strzale Huntelaara z rzutu wolnego odbiła się od głowy obrońcy i zmieniła tor lotu), natomiast bramkę zdobyli szczęśliwie (w doliczonym czasie gry). Podział punktów w Amsterdamie był chyba sprawiedliwy, choć osobiście spodziewałem się nieco więcej po Twente. Czego według mnie zabrakło? Przede wszystkim dobrego wykończenia akcji, czyli tak naprawdę skuteczności. Zupełnie inaczej mogło potoczyć się to spotkanie, gdyby między innymi Blaise N'Kufo bardziej przykładał się do kończących strzałów.
Teraz na Arke Stadion zawita beniaminek i nie wydaję mi się, aby był w stanie coś namieszać. To także zespół, który w piłkę grać potrafi, który czasem zaskoczy, ale ta sztuka nie powinna udać im się w Enschede. Kilka dni temu mieli rozegrać pojedynek z AZ, ale z powodu złego stanu boiska mecz przełożono, a szkoda, bo w obecnej formie ekipy z Alkmaar, sugerowałbym raczej wygraną właśnie Superfarmerów po dobrym kursie. Z drugiej strony dla samych zawodników może to i lepiej, bo w tak krótkim odstępie czasu zmuszeni byliby do rozegrania dwóch spotkań. De Graafschap to przede wszystkim Donny de Groot (8 bramek) i Berry Powel (5) - obaj wpisali się na listę strzelców przed tygodniem w Tilburgu.
Rutten, jak niemal przed każdym meczem ma ogromne możliwości w wyborze optymalnego, wyjściowego składu. Z powodu kontuzji nie zagra - Patrick Gerritsen i jest to jedyna absencja. Podobna sytuacja wśród gości, bo nie zobaczymy tylko Joosta Volmera.
Na korzyść Tukkers, obok świetnej dyspozycji zespołu przemawiają także bezpośrednie starcie obu drużyn, mowa o tych w Enschede. Ostatnio sześć zwycięstw Twente oraz trzy remisy, ponadto dobry bilans bramkowy (15-3). Kursy w granicach 1.40 - nawet 1.55, więc warto zagrać.

Podsumowując, polecam VVV-Venlo strzeli bramkę + Twente.

Ponadto warto zastanowić się nad Feyenoordem, który w końcu może wygra w Heerenveen, a posiada obecnie sporo "argumentów" oraz NEC, które na pewno zawodzi, ale Willem II przed niedzielnym meczem ma kłopoty kadrowe i gra jeszcze gorzej.

Eredivisie.pl
Pozdrawiam.

Do góry
#1891175 - 30/12/2007 04:31 Re: Holenderska Eredivise [Re: Maciek_AG]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Nie można edytować, więc z konieczności piszę nową wiadomość.

Na treningu kontuzji nabawił się hiszpański pomocnik... - pomyłka, doznał urazu w meczu, ale jak przed chwilą podała polska strona Ajaksu, Gabri zagra.

Do góry
#1892195 - 30/12/2007 19:30 Re: Holenderska Eredivise [Re: Maciek_AG]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Do Maciek Ag: Czy oprócz strony eredivisie.pl mogłbys polecic jaies inne ciekawe strony o lidze holenderskiej? POZDRAWIAM

Do góry
#1892269 - 30/12/2007 20:24 Re: Holenderska Eredivise [Re: ___On]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

a ja troche na przekór wielu typerów próbuję dziś zwycięstwo Ajaxu w handi po kursie 2.20

VVV notuje ostatnio dobre wyniki ale moim zdaniem wykorzystali moment zaskoczenia i ugrali troche punktów przez lekceważenie ich samych silniejszych rywali

widziałem ostatnie dwa wyczyny Ajaxu, rzeczywiście koszmar, ale wydaje mi sie że sie dzis Amsterdamczycy z grubsza zepną i pokażą że te dwa zespoły jednak dzieli spora różnica

powrót Maduro i Dehliego to spore wzmocnienia. Rommedahl, który ostatnio gra padline mam wrażenie że dziś pohasa troche przy linii bocznej, analiza lekko naciągana ale moim zdaniem Ajax wygra ten mecz a patrzać na kurs w handi nie mogę nie skosztować delikatnie tego kąska. zobaczymy za 2godziny czy będzie mi potrzebny ranigast

Do góry
#1893646 - 31/12/2007 01:58 Re: Holenderska Eredivise [Re: ___On]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Originally Posted By: ___On
Do Maciek Ag: Czy oprócz strony eredivisie.pl mogłbys polecic jaies inne ciekawe strony o lidze holenderskiej? POZDRAWIAM


Z Eredivisie.pl jestem związany, bo piszę dla nich zapowiedzi.
Jednak nie kopiuję nich tutaj, a piszę 'nowe' - pod kątem typów, czyli konkrety, dlaczego taki typ, a nie inny (argumentacja).

Z tego co wiem, na futbol.pl też jest dział poświęcony holenderskiej ekstraklasie, również są zapowiedzi, informacje, etc.

Dziś ponownie typy na plus.
Kursy wystawione na to, że beniaminek strzeli choć jedną bramkę były po prostu śmieszne, mam nadzieje, że ktoś skorzystał.

Do góry
Strona 7 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 3736 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07