Opcje tematu
#815293 - 28/12/2006 12:36 72. Plebiscyt Przeglądu Sportowego - Sportowiec roku 2006
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Kursy pochądzą z Unibet:



Nigdzie nie znalazłem topicu dotyczącego tej imprezy a gala tuż tuż. Wydaje mi się, że można byłoby zainwestować troche grosza ponieważ poza pierwszą trójką wg, unibetu nie widzę szans dla żadnego sportowca. Może poza T. Adamkiem na którego kurs jest chyba za wysoki. W tamtym roku był drugi zaraz za Otylką, w tym roku stoczył walkę roku z Briggsem i obronił mistrzostwo.

Co do pierwszej trójki to czekam na wasze opinie. Kubica dokonał precedensu ale jak tylko sezon sie skończył, skończyła się i jego popularność na ekranach TV co moim zdaniem może wpłynąć na końcowy rezultat. Dlatego też Świderski pomimo iż moim zdaniem nie był najlepszym siatkarzem mijającego roku jak też Mistrzostw Świata może mieć niezły wynik i nie wykluczone że jako reprezentant całej siatkarskiej kadry zostanie sportowcem roku. Kibiców siatkówki w Polsce jest sporo i na pewno będą głosować na vice mistrza świata. Co do Otylki wielki szacunek za powrót i pokazanie że po takiej tragedii była w stanie się podnieść. To też może mieć jakiś tam wpływ na wybór przez czytelników. Zresztą poza reklamą Idei budzi wielką sympatię wśród chyba wszystkich.

Reszta no cóż. Piłkiarzyk żaden nie wygra i nie pomoże tu nawet końcówka roku. Przegrane MŚ i tyle w temacie. Kajakarze bez szans. Sporty zimowe... hmm dwa medale na IO raczej nie powalaja i nie sądze żeby ktoś z tej dwójki zajął pierwsze miejsce. Reszta nazwisk jakaś taka obca więc nie ma co ich brać pod uwagę. Także z dalszych miejsc może tylko Adamek.

Czekam na Wasze opinie...

PS. Jeżeli temat już gdzieś jest prosze modów o usunięcie (ja nie mogłem takowegop znależć więc zakładam)


Edited by Feher (28/12/2006 13:58)

Do góry
Bonus: Unibet
#815343 - 28/12/2006 13:39 Re: 72. Plebiscyt Przeglądu Sportowego - Sportowiec roku 2006 [Re: quincy]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Kubica, Świderski, a ja osobiście głosowałem na Sikorę...

Do góry

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, VVega, alfa, igea23, ANZELMO, latajaca_holenderka), 3453 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581756 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49