Opcje tematu
#868435 - 16/01/2007 20:04 PSG - Toulouse (zaległy)
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
No tak na wstepie wypada sie zastanowic czy nowy trener PSG na tyle wpłynie na zespół aby ten zdołał pokonać swojego najblizszego rywala. Oczywiscie jest to mozliwe jako ze Le Guen ma na tyle komfortową sytuacje iz jest w trakcie okna transferowego i jesli od pierwszego meczu pod jego wodza zawodnicy ktorym zaufa - zawiodą to zapewne długiego kredytu zaufania miec nie bedą.
Goscie opromienieni zwyciestwem nad liderem zapewne maja swietne samopoczucie gdyz zdobyli punkty na ktore pewnie specjalnie nie liczyli ( 1 pkt mogli kalkulować a mają 3 ) aktualnie okupuja sam srodek tabeli i w zasadzie mozna zaryzykowac stwierdzenie ze nie grozi im w tym sezonie ani spadek ani miejsce w pucharach. Takie druzyny mimo wszystko sa niebezpieczne bo wychodza i graja swoje bez specjalnej presji.
I znów gospdodarze : mimo iz pozycja w tabeli kiepska mysle ze spadek to takiej firmie jak PSG nie grozi druzyna mocna kadrowo + zmiana trenera zapewne w najblizszej przyszlosci zaowocuje w punkty natomiast czy juz w 1 meczu ??? trudno powiedziec. nalezy wziąść pod uwagę fakt iz nastepna kolejka ligowa to dla PSG wyjazd do Lille i zapowiada sie ciezka przeprawa bo gospodarze walcza o miejsce dajace udział w LM stawiam wniosek ze dwóch spotkań to nowy manager nie bedzie chciał przegrać a za dobry start przyjeto by pewnie 4 pkt w dwóch meczach. Tak czy owak w meczu przeciwko Toulouse gospodarze nie zejdą pokonani ale czy wygrają tego nie jestem juz taki pewien.
mój typ 1x dla odważnych 1
h2h korzystne dla gospodarzy ost 4 mecze na Parc de Prince to 3-1-0 bramki 7:1
czekam na sugestie
pozdrawiam


Edited by Prem (25/02/2007 00:39)

Do góry
Bonus: Unibet
#869014 - 16/01/2007 22:07 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: MIDA$]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

dziś niewiele napiszę o tym meczu ale zdecydowałem że zagram na psg bo kursy są naprawdę zachęcające i ja z nich skorzystam.

dla mnie to typowy mecz na przłemanie i nie przestraszyła mnie nawet wygrana tuluzy nad lyonem, bo akurat śledzę mecze ich z OL i wiem że nigdy łatwo meczu nie oddawali i zawsze walczyli z nimi z ogromnym zacięciem

jak gra paryż nie trzeba opisywać jednak le guen to nie jest przeciętna postać, zna Francje znakomicie, święcił triumfy z Lyonem w roli trenera, a kiedyś na lewej flance był podporą PSG przez wiele lat, co ma niebagatelne znaczenie bo każdy kto wraca po latach w takei sentymentalne miejsca zawsze wnosi sporo nowego, i zawse przykłada się do pracy z podwójną moca

moze wreszcie PSG zagra jak prawdziwy francuski klub bo stolica potrzebuje silnej ekipy w lidze, kibicuję PSG i liczę że powiozą jutro tuluze, przebijające nawet barierę @2.0

Do góry
#869386 - 17/01/2007 01:24 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: mura]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
a ja dam sobie spokoj. przejechalem sie ostatnio na psg w lidze z valencienes. mimo ze kibicuje im od czasow gdy gral tam Rai to w tym sezonie graja beznadziejnie. fakt psg moze ten mecz wygrac ale rownie dobrze moze go przegrac. ryzyko akurat w przypadku tego zespolu jest zbyt duze. jeden paulet sam meczu nie wygra. jeszcze w atakau psg jakos sobie radzi jednak w obronie to jest totlana beznadzieja.
a i jeszcze jedno trzeba byc niezlym kozakiem aby pokonac Lyon (na tym meczu tez stracilem troche kasy). jezli juz bym obstawil to ze toulouse strzli bramke.
pozdro

Do góry
#870074 - 17/01/2007 09:46 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: mumin]
grajekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 2006
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=58891

.....................
Touluse in alter form with last home win over lider Lion, ( last 8)LWLWLLLW (which letter missing ) with GD 6:12 and with lots injury: Cherfa, Aubey, Fofana, Ebondo, Pentecôte, Santos, Camara, Fort. Dieuze was hero in last game. Touluse 18 :Douchez, Benvegnu - Arribagé, Dao, Mathieu, Congre - Dieuze, Emana, Sirieix, Fabinho, Mansaré, Bonnet, Batlles, Taïder, Robic, Constant - Bergougnoux, Elmander.

Do góry
#870088 - 17/01/2007 09:56 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: grajekkk]
grajekkk Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/05/2003
Postów: 2006
Ale tylko 2 obronców z listy nieobecnych na dzisiejszy mecz Cherfa i Ebondo gralo w ostatnio wygranym meczu z Lyonem.
Najbardziej znienawidzona druzyna do grania przeze mnie to właśnie PSG.Mnóstwo razy zawodzili, a gdy gralem przeciwko nim to potrafili wyrównać w 92 min.Dlatego od dluzszego cZasu meczy z udzialem PSG i wogóle ligii franuskiej unikam.
Dziś jednak skusze sie chyba lekko na 1.
Nowy trener, fatalna pozycja w tabeli, 8 meczy bez zwycięstwa, kazda passa kiedys sie musi skonczyc nawet ta najgorsza............

Do góry
#870120 - 17/01/2007 10:12 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: grajekkk]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: grajekkk

Nowy trener


Najczęściej trenera zmienia się kiedy ma sie lepszego kadydata, w PSG inaczej jest...do klubu przyszedł nieudacznik Le Guen który zdażył już w tym sezonie przegrać walkę o Mistrzostwo Szkocji z Glasgow Rangers. Le Guen zupełnie nie miał pomysłu na prowadzenie szkockiej ekipy, dogadanie się z zawodnikami itd. więc nie widzę racjonalnych przesłanek dlaczego miałby osiągnąć sukces z PSG. Kto go w ogóle zatrudnił w Paryżu i co przemawiało za tym? Kolesiostwo? Powtrózę że dla mnie ten pan to nieudacznik i nie zdziwię sie jak spuści paryżan do II ligi. Osobiście życze tego PSG, nie zasługują już od kilku sezonów na grę w Ligue1.

Do góry
#870141 - 17/01/2007 10:23 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: grajekkk]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: grajekkk

Nowy trener, fatalna pozycja w tabeli, 8 meczy bez zwycięstwa, kazda passa kiedys sie musi skonczyc nawet ta najgorsza............


Jeśli drużyna jest słaba, a pokazują to wyniki, to nie warto na nią grać i liczyć, że się nagle przełamie. Nie wiem, czy nowy trener coś tu zmieni. Jeśli nawet PSG wygra, to i tak nie będzie to jego zasługą. Ja wolę sobie ten mecz odpuścić i poczekać, czy przełamanie rzeczywiście nastąpi. Przecież są inne mecze do grania

Do góry
#870173 - 17/01/2007 10:34 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

witam Sosna.

nie traktuj tego jako atak na Ciebie ale nie zgadzam sie z Tobą. wiadomo że rotacja na lawce psg była w ostatnich latach spora i mimo usilnych prób nikt niczego od dawna nie osiągnał mowa raczej o mistrzostwie bo takie aspiracje ma taki klub) chociaż próbował Lacombe, próbował też Fournier, Halihodzic czy Fernandez.

le Guen rzeczywiście nie sprawdził się na Wyspach, co może trochę dziwić bo niektórzy francuscy coach'owie niexle sobie tam radzą/radzili. być może jednak z Paulem jest inaczej, nie potrafił okiełznać gwiazd z Glasgow, zreszta w takich klubach nie wszyscy nie sprawdzają a informacje o konfliktach w drużynie pojawiały się już dawno. tymczasowo można zamknąć tamten rozdział, jednak nie wolno zapomnieć że z OL wyśrubował 3 tytuły z rzędu, co nawet przy takiej ekipie, corocznej coraz bardziej zdeterminowanej konkurecji łatwe nie było. tym bardziej że le Guen zastał klasowy zespół jako trener bez doświadczenia.

tak jak wspomniałem historia wiąże go z Paryżem na zawsze, zdobywał z PSG mistrzostwo, wicemistrzostwa i puchary krajowe, a także święcił triumf w PZP. takie miasta jak Paryż czy Marsylia są jednak osobliwe i myślę że jest to człowiek który MOŻE wydźwignać klub z ogromnego dołka.

nawet jeśli uda mu się poskłądać zespół to czy już tak szybko? hm łatwe to nie będzie ale ja kibicuję PSG i wierzę że dziś zwyciężą, tym bardziej że wobec oferowanych kursów obojętnie nie przejdę.

po tragicznym meczu w sobotę (gdzie również na trybunach było piknikowo i pusto), na dziś zapowiadana jest wielka mobilizacja wśród kibiców.

pozdrawiam, i życzę celnych typów

Do góry
#870266 - 17/01/2007 11:05 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: mura]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
mura, oczywiście szanuję również twoją opinię ale...pozostanę przy swojej że PSG z Le Guen nic wielkiego nie osiągnie. Okej, miał swoje "5 minut" w Lyonie i wypromował kilku naprawde niezłych graczy ale na dzień dzisiejszy dla mnie to nie jest człowiek który wyciągnie PSG z głębokiego,bardzo głębokiego kryzysu. Powtarzam że do mnie przemawia bardziej to jak bardzo nie radził sobie w Rangers i moja prognoza jest taka że sukcesem będzie jeśli uniknie w Paryżu degradacji. Inna sprawa, że połowa składu PSG nadaje się do wymiany (z Pauletą na czele)

Do góry
#870334 - 17/01/2007 11:36 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: DJ SOSNA]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

dzisiaj na pewno łatwo o zwycięstwo nie bedzie ale patrząc na absencje trzeba przyznać że większe są one u gości. zresztą w wypadku psg ciężko mówić o oslabieniach bo każdy gra tak że gorzej być nie moze \:D

szczerze mówiąc już dawno nie widziałem paryżan w akcji, docierają do mnie jedynie opisy z meczów, wiec nie wiem jak dokładnie kto się prezentuje ale myśle ze Le Guen jest w stanie zmontować silną ''11'' na dzisiejszy wieczór. wynik w dużej mierze będzie zależał od psychiki, od zmiany metalności graczy, a czy ta sztuka się mu uda - to się okaże.

no bo jednak landreau w bramce to wydaje sie pewny punkt, obrona z mendym, rozenhalem, yepesem i armandem wydaje sie na papierze mocna. szkoda że rothen się cofnął, są pogłoski o jego odejściu choć po zmianie trenera może nei bedzie takiej potrzeby, pauleta to stary wyga jednak bądź co bądź ale bramki jeszcze strzela \:D ''łowca goli'' frau tez jakby sie zablokowal, kolejny kalou równiez nieco zwolnił z ekspolatacją talentu.

jak bedzie zobacymy - PSG fight!!!

Do góry
#870374 - 17/01/2007 11:47 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: mura]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
a ja mam gol psg za 1,25 w sts i myśle ze to wejdzie jak nie powiem co bo dostane ostrzezenie w pupcie, pozdrawiam \:\)

Do góry
#870385 - 17/01/2007 11:53 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: Luc Nilis]
19_OuLu_88 Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 1020
Wg mnie w tej konfrontacji padnie remis.Przemawiają za tym dwa fakty.Pierwszy to taki,że od dłuuuuuuuższego czasu PSG jest kompletnie bez formy i myśle,że remis będzie dla nich satysfakcjonujący.Guen zostaje nowym trenerem PSG tak więc może on coś wniesie(wiadomo,że nie po kilku dniach).Drugim faktem jest toże Tuluza od 12 spotkań nie zremisowała.Jak na Ligue 1 to dziwne,bo tam często padają remisy.Typ 1x dość pewny \:\) do tego może jednak spróbować zagrać under.Pozdro.

Do góry
#870952 - 17/01/2007 15:42 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: 19_OuLu_88]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: 19_OuLu_88
.Guen zostaje nowym trenerem PSG tak więc może on coś wniesie(wiadomo,że nie po kilku dniach).

No pod wzgledem ustawienia/taktyki/schematów gry napewno nie da rady zaszczepić swojej filozofii gry w kilka dni, jednak jest spora szansa, ze po zmianie trenera... zespol odzyje... uwierzy w siebie ? Trener z sukcesami w Francji, wiec pewnie jako taki autorytet wsród pilkarzy ma. Wiekszosc bedzie chciala sie pokazac...heh... plytkie to wszystko... bo wtopie z beniaminkiem pewnie sporo osob stracilo zaufanie do PSG... idzisiaj odpusci. Zobaczymy. Ja probuje lekko home win.

Do góry
#871951 - 17/01/2007 21:18 Re: PSG - TOULOUSE - spotkanie zaległe [Re: Zabielany]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
no i sie tej bramy nie doczekałem...dni, oby 2 liga zagościła w parku ksiązat...

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49