Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#877694 - 19/01/2007 19:13 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
No w koncu... Tylko szkoda w jakims tam stopniu reprezentacji, ale jakos to przezyje gdy zobacze Listkiewicza i ubeka Kolatora za kratami. Rozp... tych zasiedzialych dziadow na 4 strony.

A teraz hitem !!!
Jak Lsitkiewicz bedzie w pace na stadiony wróca race \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#877782 - 19/01/2007 19:51 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: rene

Nie będę już więcej pisać, bo ktoś mi znowu powie, że się ośmieszam, odwołujac się do moich poprzednich postów w ilości 378,


Wartość twoich postów już wcześniej oceniłem i nie będę sie powtarzał, a tutaj może faktycznie się rene lepiej nie wypowiadaj bo mówisz po prostu co ci do głowy przyjdzie a widać że masz akurat w tym temacie malutkie zorientowanie.

Originally Posted By: rene
Ja zwolennikiem Liska nie byłem, ale nie osądzał bym innych działaczy, bo uczciwych i kompetentnych ludzi tam też jest sporo.


Wskaż proszę tych "uczciwych" i kompetentnych (i oczywiście uzasadnij bo skoro masz konkretne zdanie na ten temat to znaczy że masz też jakąś wiedzę w tej kwestii)

MICHAŁ LISTKIEWICZ
EUGENIUSZ KOLATOR
STEFAN ANTKOWIAK
STANISŁAW BOBKIEWICZ
RUDOLF BUGDOŁ
JERZY ENGEL
JANUSZ HAŃDEREK
ZBIGNIEW KOŹMIŃSKI
GRZEGORZ LATO
EUGENIUSZ NOWAK
ADAM OLKOWICZ
EUGENIUSZ STANEK
Henryk Apostel
Andrzej Bińkowski
Jan Bednarek
Jan Bzowy
Witold Dawidowski
Zdzisław Drobniewski
Jerzy Engel
Kazimierz Fiedorowicz
Kazimierz Greń
Romuald Jankowiak
Henryk Kasperczak
Henryk Klocek
Jerzy Koziński
Zdzisław Łazarczyk
Mirosław Malinowski
Ryszard Niemiec
Hilary Nowak
Antoni Piechniczek
Edward Potok
Marian Rapa
Ireneusz Serwotka
Władysław Stachurski
Andrzej Strejlau
Wit Żelazko

Originally Posted By: rene

Przypisywanie im wszelkiego zła jest nietaktem.


Jakbyś był na Mundialu w Niemczech i kupował za 200euro bilet od Turka wydany przez PZPN to być tak nie mówił \:\(

Originally Posted By: rene

Zmiany były konieczne, ale można było to zrobić w cywilizowany sposób


Słucham twojej propozycji?
Od siebie przypomnę że już niejeden raz próbowano w cywilizowany sposób rozmawiać z Listkiewiczem i zawsze konczyło się to obietnicą dymisji prezesa i nowego Zarządu która...na każdym kolejnym zjeździe była przekładana na inny termin.


Za 10min (21-00) kolejne komentarze na TVN24.

Do góry
#877791 - 19/01/2007 19:55 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Bzyku]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Bzyku
Rene - ale jak zrobić zmiany w cywilizowany sposób, skoro ci, którzy mogli by te zmiany zrobić (Listek i inni wysocy urzędnicy PZPNu):

- udają, że nic się nie stało, gdy we Wrocławiu lądują kolejni sędziowie i działacze
- zmiany w PZPN-ie robią kosmetyczne
- robią wszystko by stare leśne dziadki wciąż miały swoje stołki
- wybierają siebie nawzajem na różne stanowiska
- robią przekręty jak choćby z biletami na mundial
- większość z nich albo wie o wielu ciemnych sprawach albo jest w nie umoczona i mają to gdzieś
- wiedzą, że nie są w stanie nic zmienić, a mimo to nie chcą sami ustąpić
- nie ustępują mimo, że są skompromitowani jak jasna cholera

No, więc jak tu w sposób cywilizowany coś zrobić? Trzeba brać bata i rozpędzić ich w cholerę.


Swietne podsumowanie! Nie mam nic do dodania

Do góry
#877918 - 19/01/2007 20:25 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Wit Ż. przyznał się do "ustawiania" meczów!
IAR /19:42


Zaskakująca zmiana - podejrzany o korupcję członek odwołanych dzisiaj władz PZPN, Wit Ż., przyznaje się do zarzutów. Apeluje też o zgłaszanie się do policji i prokuratury osób, które są zamieszane w "ustawianie" meczów w polskim futbolu.
Przyznaje też, że minister sportu miał prawo wprowadzić komisarza do PZPN.

Wit Ż. mówi, że prokuratura ma porażającą go wiedzę. W piątek postawiono mu dwa zarzuty dotyczące korupcji. Miał między innymi - w porozumieniu z innym działaczem, Ryszardem F. pseudonim "Fryzjer" - wpływać na sędziów, aby forowali drugoligowego Zawiszę Bydgoszcz oraz wziąć 8 tysięcy złotych łapówki. Dzisiaj uważa, że był to błąd.
"Jeżeli chcemy, żeby to się skończyło, żeby zrobić porządek w polskiej piłce, apeluję - zgłaszajcie się" - mówił Wit Ż. dziś wieczorem podczas doprowadzania go do prokuratury.

Jeszcze wczoraj twierdził, że jest niewinny i że występuje tylko w charakterze świadka.

Do góry
#878044 - 19/01/2007 21:19 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: DJ SOSNA]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Originally Posted By: DJ SOSNA

Wskaż proszę tych "uczciwych" i kompetentnych (i oczywiście uzasadnij bo skoro masz konkretne zdanie na ten temat to znaczy że masz też jakąś wiedzę w tej kwestii)

MICHAŁ LISTKIEWICZ
EUGENIUSZ KOLATOR
STEFAN ANTKOWIAK
STANISŁAW BOBKIEWICZ
RUDOLF BUGDOŁ
JERZY ENGEL
JANUSZ HAŃDEREK
ZBIGNIEW KOŹMIŃSKI
GRZEGORZ LATO
EUGENIUSZ NOWAK
ADAM OLKOWICZ
EUGENIUSZ STANEK
Henryk Apostel
Andrzej Bińkowski
Jan Bednarek
Jan Bzowy
Witold Dawidowski
Zdzisław Drobniewski
Jerzy Engel
Kazimierz Fiedorowicz
Kazimierz Greń
Romuald Jankowiak
Henryk Kasperczak
Henryk Klocek
Jerzy Koziński
Zdzisław Łazarczyk
Mirosław Malinowski
Ryszard Niemiec
Hilary Nowak
Antoni Piechniczek
Edward Potok
Marian Rapa
Ireneusz Serwotka
Władysław Stachurski
Andrzej Strejlau
Wit Żelazko


DJ'u prosze mi podac co złego kazdy z tej listy zrobił? Co zrobił Henryk Kasperczak? Widze twoja wiedza jest tak wielka ze moze czas sie zglosic do prokuratury i podzielic sie z nia informacjami?

Zeby nie bylo nie bronie nikogo. Ale nie podoba mi sie ze cały zarzad uznajesz za przestepcow. Wine trzeba udowodnic. Napewno wina zarzadu jest fakt ze nie w wystarczajacy sposob pomagali w rozwiazaniu afery.

Piszecie ze nie zal wam zawieszenia druzyn w pucharach, tym pokazujecie ze macie "gdzieś" cała Polską piłke wiec po co wypowiadać sie w tym temacie???

Do góry
#878108 - 19/01/2007 21:56 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: PJ_8]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
PJ_8, ogólnopolski Zarząd PZPN którego listę wkleiłem jest odpowiedzialny między innymi za koordynację, czyli pilnowanie aby odpowiednio pracowały regionalne Związki piłkarskie. Nie wiem czy wiesz że do tej pory zatrzymano 64(!) osoby związane tylko z aferą ustawiania meczów. O skandalu z rozprowadzaniem biletów który uszedł im Związkowi płazem już nie wspomnę. Widziałeś kiedyś zjazd Związku PZPN? Miałem okazję być na jednym i uwierz mi że gorzej (żałośniej) to wyglądało niż wesele w Prądnikach Wielkich! Żadnej merytorycznej dyskusji, tylko propagandowy bełkot i heja na darmowy bankier ustawiać nieoficjalnie kolejne przekręty. Podam pierwszy przykład z brzegu. Janusz Wójcik, nie jest w Zarządzie PZPN a wiesz ile biletów na Mundial przez niego przeszło? Moim zdaniem nie ma co rozpaczac nad zawieszeniem dzisiejszym Zarządu PZPN bo gdyby nie to to nigdy byśmy się nie uwolnili od tych dinozaurów którzy tak kurczowo trzymają się stołków że zakrawa to czasami wręcz na kabaret! Chciałbym jeśli dojdzie do powołania nowego Zarządu(cholera wie co jeszcze Listkiewicz wymyśli,znajmoności chłop ma przecież duże) aby znaleźli sie w nim młodzi, preżni, kreatywni i "nieskażeni" ludzie a nie leśne ludki trzymające się za wszelką cenę koryta. Obecny Zarząd PZPN niczego dobrego dla polskiej piłki nie zrobi dlatego cieszę sie że wszystko wskazuje na to że zostanie on rozwiązany.

Do góry
#878120 - 19/01/2007 22:03 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: DJ SOSNA]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
W ogóle to powinno być tak wszystko dograne, żeby od jutra Adam Crozier zaczął pełnić obowiązki PZPNu. Dać mu kontrakt na 5 lat i w tym czasie zrobiłby z naszej ekstraklasy profesjonalne przedsięwzięcie o najwyższym poziomie (organizacyjnym). To jest człowiek, który wchodzi, robi porządek i ustawia wszystko tak jak ma być, i po kilku latach zostawia organizację w idealnym stanie.

A tak dla żartów to wprowadziłbym zakaz prowadzenia naszej reprezentacji przez rodzimego obywatela przez najbliższe 20 lat. Bo u nas nie mamy ani jednej osoby, która mogłaby prowadzić dobry europejski klub... nie mówiąc już o reprezentacji.

Do góry
#878127 - 19/01/2007 22:07 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Conrad]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
A Kasperczak? \:p

Do góry
#878232 - 19/01/2007 22:56 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Bzyku]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
DJ Sosna.
Dziś nie będę komentować ani wyrażać swojego zdania nt. komisarza. Na Twoje pytania postaram się odpowiedzieć później.
Swoich postów się nie wstydzę, tak dzisiejszych, jak i wszystkich poprzednich.
Nie chce mi się szukać, ale nie pierwszy raz dzieje się tak, że jak ktoś ma odmienne zdanie od Twojego, to odwołujesz się do sloganu "Spójrz chociażby na swoją

historię postów na forum" - takim argumentem posługujesz się nie pierwszy raz!
Powiem Ci tak - kiepski to argument
Nie będę sie zniżał do Twojego poziomu i nie będę oceniał wartości Twoich postów ani niczego innego, bo nie o to chodzi
Ja Ciebie szanuję - gdybyś poczytał moje posty, to pewnie byś o tym wiedział
Nie pisz więc "Wartość twoich postów już wcześniej oceniłem", bo trudno coś ocenić, jak się czegoś nie czyta
I nie wmawiaj mi, że w ciągu paru minut przeczytałeś choćby 5% moich postów, a tyle czasu upłynęło od mojego postu do tychże insynuacji
Nawet sobie trudu nie zadałeś, by wyszukać moje posty, więc jeśli ktoś z nas się ośmiesza, to tą osobą nie jestem ja
Ja - w przeciwieństwie do Ciebie - nie obrzucam błotem innych, tylko dlatego, ze mają inne zdanie
Nie zarzucam im niewiedzy ani innych rzeczy
I nie widzę powodu, byś Ty to czynił, bo Tobie akurat nie przystoi
Ja cenię sobie jak ktoś ma inne zdanie
Tu akurat różnimy się i dobrze
Być może ja piszę pod wpływem emocji, ale te emocje widać też w Twoich postach
Więc poczekajmy, ochłońmy, chętnie z Tobą podyskutuję, ale nie w taki sposób jak dziś
Zobaczymy co przyniesie czas
Urazy nie żywię
Pozdrawiam

Do góry
#878323 - 19/01/2007 23:42 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
PZPN przegiął przy dystrybucji biletów na mundial, to fakt. Przydałoby się w nim trochę świeżej krwi, to też fakt. Ale dlaczego robić to wszystko za tak wielką cenę? Przecież jak wyrzucali Dziurowicza to było dokładnie to samo co teraz. A nie mam cienia wątpliwości, że następna ekipa pożegna się ze stołkami w podobnym stylu. I co będą nas wykluczać co parę lat? To może już na stałe się wycofajmy z wszelkich rozgrywek. Skąd przyjdą ci nowi ludzie do PZPN? Czy nie z tego samego środowiska? Naprawdę nie wierzę, że zostaną wymienieni na lepszych.

Przy okazji zwróciła moją uwagę zawrotna suma łapówki przyjętej przez Wita Żelasko. Afera z Juventusem w roli głównej po prostu przy tym blednie. Za co to było i kiedy? Bo jeśli nadal obowiązuje w drugiej lidze taki cennik to chyba kupię sobie jakiś klub.

Podsumowując. W PZPN są potrzebne zmiany, ale przy ingerencji państwa. Szczególnie jeżeli ta ingerencja jest czystym działaniem pod publiczkę i nabijaniem sobie poparcia. Fortuna jednak kołem się toczy i jeżeli dojdzie do wykluczenia Polski z rozgrywek międzynarodowych to proporcje poparcia dla inicjatywy mogą się odwrócić.

Do góry
#878327 - 19/01/2007 23:44 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: z o ® r o]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
edit: Podsumowując. W PZPN są potrzebne zmiany, ale nie przy ingerencji państwa

Do góry
#878330 - 19/01/2007 23:48 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
rene, mogłeś przecież wysłać to co napisałeś wyżej na PRIV zamiast unosić się na forum publicznym zdaniami zupełnie nie związanymi z tematem - dokładnie własnie o to mi chodziło w krytyczny, komentarzu do twoich postów. Pisz chłopie na temat i z jakąś wartością merytoryczną postów a prywatne sprawy załatwiaj na PRIV. Ja urazy też nie żywię, bo niby po co tracić na to czas

PS: Chciałem tą wiadomość wysłac na PRIV ale rene nie akceptuje 'private message'.

Tradycyjnie na koniec mały przedruk aby pozostać w temacie:

Quote:
Pękł w prokuraturze
2007-01-19 19:06 Aktualizacja: 2007-01-19 23:44

Wit Żelazko z PZPN: Brałem łapówki za mecze
50 tys. zł - tyle kosztowała wolność zatrzymanego w czwartek przez policję Wita Żelazkę. Po wpłaceniu tej kwoty tuż przed godz. 23 opuścił mury prokuratury we Wrocławiu. "Spadł mi kamień z serca. Być może już wkrótce będę mógł powiedzieć o swojej roli w aferze" - powiedział zaraz potem dziennikowi.pl.


Żelazko w prokuraturze przyznał się do brania łapówek. Ma już dwa korupcyjne zarzuty. Grozi mu nawet pięć lat więzienia. A jeszcze wczoraj ten znany działacz piłkarski zapowiadał, że niczego się nie boi...

Jak powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Leszek Karpina, Wit Żelazko jest podejrzewany o przyjęcie 8 tysięcy złotych łapówki. Jesienią 2004 roku, jako obserwator PZPN obiecał, że w meczu piłkarskim wygra jedna z drużyn drugoligowych. "Drugi zarzut dotyczy obietnicy przyjęcia korzyści majątkowej. Wit Ż. obiecywał, że wpłynie na zachowanie sędziów piłkarskich w trakcie kolejnych meczów tak, aby wygrywała jedna z drużyn" - dodaje Karpina.

Członek odwołanych dziś władz PZPN przyznał się już do winy. Zaapelował też o zgłaszanie się do policji i prokuratury osób, które ustawiały mecze w polskim futbolu. "Jeżeli chcemy, żeby to się skończyło, żeby zrobić porządek w polskiej piłce, apeluję - zgłaszajcie się" - mówił Wit Żelazko. Przyznał też, że zna Ryszarda F. - "Fryzjera" - kluczowa postać w aferze korupcyjnej. "Przeklinam dzień, w którym go poznałem. Ta znajomość odbija mi się teraz czkawką" - mówił skruszony dziennikowi.pl.

Żelazko uważa też, że minister sportu miał prawo wprowadzić komisarza do PZPN.

Wit Żelazko to do niedawna jedna z najważniejszych postaci w piłkarskiej centrali. Był członkiem zarządu i obserwatorem sędziowskim PZPN. Policja zatrzymała go w jego łódzkiej firmie, produkującej stroje sportowe. To 67. osoba zatrzymana w śledztwie w związku z korupcją w polskiej piłce.

Do góry
#878387 - 20/01/2007 00:14 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: DJ SOSNA]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Filip
Prywatnej sprawy do Ciebie nie mam, więc nie piszę na priv.
Jeśli chcesz do mnie napisać, to mogę Ci podać kontakt

Myślę, że to co napisalem, jest akurat na temat
Napiszę później, czy się kieruję i dlaczego mam takie zdanie
Uważam, że dziś jest za wcześnie
Wydaje mi się, że Ty też piszsz ( świadomie lub nie ) pod wpływem emocji i zdarzeń
Ty akurat uważasz, że dobrze się stało - do czego masz prawo - i widzisz tylko argumenty "ZA"
Chętnie z Tobą podyskutuję
Teraz chcę popatrzeć na to, co jutro jest do grania

Do góry
#878431 - 20/01/2007 00:28 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: rene]
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Moim zdaniem pzpn trzeba bylo rozwiazac juz 10 lat temu o ile nie wczesniej. Cala ta struktura od lat jest zdegenerowana i niezdolna do niczego. Popatrzcie juz od czasow Dziurowicza wokol zwiazku gestnialo od afer. Jakby teraz tego radykalnie nie przecieto to dalej by sie ciagnelo. Ponad 60 osob ma zarzuty a wladze pzpn sobie trwaly i zaslanialy sie statutem.

Do góry
#878498 - 20/01/2007 00:59 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: pyk]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Cały syf w PZPNie przybrał mocno na sile za prezesury Dziurowicza starszego.

A rozwalanie PZPNu zaczęło się od... Dziurowicza. Tego młodszego.

Cóż za ironia losu \:\)

Do góry
#878927 - 20/01/2007 07:31 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Bzyku]
gobel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/10/2005
Postów: 3666
Skąd: Katowice
Nareszcie ktos poszedl po rozum do glowy i to zrobil brawo panie Lipiec.

Do góry
#878954 - 20/01/2007 08:01 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: gobel]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
Marcinkiewicz nowym prezesem PZPN???? \:D

Do góry
#879003 - 20/01/2007 08:36 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: z o ® r o]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: z o R r o

Przy okazji zwróciła moją uwagę zawrotna suma łapówki przyjętej przez Wita Żelasko. Afera z Juventusem w roli głównej po prostu przy tym blednie. Za co to było i kiedy? Bo jeśli nadal obowiązuje w drugiej lidze taki cennik to chyba kupię sobie jakiś klub.


To tylko świadczy o skali zjawiska. Jaka musiała być podaż, że ceny są tak niskie? Świadczy też o pazerności i bezczelności wyżej wymienionego, że za tak śmieszne pieniądze dopuścił się korupcji. Chociaż to dziwne dla nas, a dla nich zapewne chleb powszedni.

Do góry
#879007 - 20/01/2007 08:37 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
haven Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 1861
Skąd: Pogoń Szczecin
Skala zjawiska jest ogromna! Normalnie respect dla Lipca , koniec pierdzenia w stołek i udawania że się coś robi .

Do góry
#879014 - 20/01/2007 08:41 Re: PZPN Zawieszony !!! [Re: Rysio Ochudzki]
GSE Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 2890
Skąd: Chciałbyś wiedzieć...
Obojętne co się stanie, nie ma to znaczenia, w końcu (jeśli nas wywalą) to i tak przyjmą znowu do FIFA i UEFA, nie ma to znaczenia. Najważniejsze jest to, że "leśne dziadki" z epoki PRL odejdą od koryta i zapomnimy o Listkiewiczach, Kolatorach, Żelazkach i całym gronie innych. Oczywiście nie wyobrażam sobie aby jakiś Boniek czy Tomaszewski znalazł się znowu w PZPN-nie, wasz czas dziadki się skończył... nawet jeśli dwaj ostatni nie uważają sie za "dziadków".

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea]), 3692 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07