Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#29 - 23/01/2001 22:49 Re: Udział w "tabeli typerów"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dilbert, do TT liczymy tylko notowania z polskich bukmacherów by dać wszystkim równe szanse. Sam osobiście gram za granicą, ale mając do dyspozycji 30 bukmacherów miał bym prawie za każdym razem dostęp do lepszych kursów niż ktoś obstawiający tylko w Polsce. Z tego powodu obstawiam za granicą, ale do TT wysyłam notowania polskich bukmacherów.

Ale ponieważ coraz więcej osób gra za granicą będziemy musieli znaleźć jakieś dobre rozwiązanie - może nawet dwie tabele.

Czekam na sugestie...

Do góry
Bonus: Unibet
#30 - 24/01/2001 02:36 Re: Udział w "tabeli typerów"
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Wydaje mi się żę powinniśmy ustalić jakie kursy przyjmujemy. Ja uważam żeby się sugerować Profesjonalem bo ma więcej spotkań, i strona sie szybko ładuje. Wysyłaj gdzie chcesz a wpisz kurs z profesjonala.
Jasne ktoś powie że traci na kursie, raz tracisz raz zyskasz, przecież to jest tylko zabawa, więc sobie jej nie psujmy.

Proszę o polemikę.

Pozdrawiam

Do góry
#31 - 24/01/2001 03:00 Re: Udział w "tabeli typerów"
tomcios Offline
stranger

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 18
Skąd: Poznań
cHOCIAZ PRZEGRALERM TO WCHODZE
czas sie odegrac

Do góry
#32 - 24/01/2001 03:08 Re: Udział w "tabeli typerów"
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Obojetne jest dla mnie,czy kurs bedzie wziety z STS,PROFESJONAL,czy tez innego Polskiego bukmachera,uwazam ze wazne jest aby byl on na tyle pewny,aby moc go obstawic.Mimo iz sam nie gram w Polsce,zdaje sobie sprawe ze wiekszosc ludzi korzysta wlasnie z rodzimych bukmacherow.Wybierajac wiec jakies typy,ktore naszym zdaniem powinny sie sprawdzic,wezmy pod uwage krajowe firmy,obojetnie czy to bedzie STS,PROFESJONAL czy jakakolwiek inna.W koncu nie po to powstalo to forum aby przescigac sie w tym kto znajdzie wyzsza stawke,a chyba po to aby pomoc typujacym(nam),w poprawnym(zyskownym)wytypowaniu zakladow.Takie jest moje zdanie i moja polemika na ten temat.

Do góry
#33 - 24/01/2001 04:35 Re: Udział w "tabeli typerów"
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
Wydaje mi się żę powinniśmy ustalić jakie kursy przyjmujemy. ...
[/QUOTE]

denis! U mnie np. strona STS laduje sie szubko, a co do ilosci obstawianych spotkan, teraz STS jest gora. W tej chwili w STS jest od groma lig, ntomiast w Prof. sa spore braki. Mysle, ze powinnismy zostac przy tym co bylo do tej pory. Proponuje, zeby kazdy sprawdzal swoje typy i wyniki dopisywal obok typow dodatkowo dodajac usmiech lub smutasa przy nich. Zobaczcie jak robie to ja w poprzednich spotkaniach. Nie wiem, ale mysle, ze to nie glupi pomysl, i odciazylibysmy troche Conrada, ktory musi wszystkich wynikow szukac.

Do góry
#34 - 24/01/2001 05:03 Re: Udział w "tabeli typerów"
Bukmachers Offline
journeyman

Meldunek: 03/01/2001
Postów: 88
Skąd: Pomorze
Kursy pownny być z STS i z Profesjonal.
A co do typowań zagranicznych. Sam już nie typuję w Polsce a za granicą (od jutra), ale wprowadzenie drugiej tabeli utrudni strasznie życie. Jak ktoś chce obstawiać za granicą to może brać przeż typy z forum a i tak więcej wygra tam niż w Polsce. Jestem przeciwny powstaniu drugiej tabeli. Będzie za dużo zamieszania. Albo jedno albo drugie. Jak już tak bardzo chcemy grać za granicą, to nie odliczajmy podatku przy polskich bukmach.

Do góry
#35 - 24/01/2001 19:23 Re: Udział w "tabeli typerów"
dilbert Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2001
Postów: 343
Skąd: Kraków
Ale ponieważ coraz więcej osób gra za granicą będziemy musieli znaleźć jakieś dobre rozwiązanie - może nawet dwie tabele.

Czekam na sugestie...

Nie sądzę aby wprowadzenie drugiej tabeli dla zagranicznych spowodowało zamieszanie,ustalmy konkretnego bukmachera u którego najwięcej osób ma konta np:Hill

Do góry
#36 - 24/01/2001 22:33 Re: Udział w "tabeli typerów"
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Wezwałem do polemiki, więc teraz trochę podsumuję:

"Nie psujmy tego co jest"- to będzie myśl przewodnia mojego postu.

1. Brać kurs z dwóch polskich firm, nie ma sprawy próbowałem ułatwić (wystandaryzować typowanie) mi to nie przeszkadza skąd będą typy (STS czy Prof). Rozumię cię Rhotax.

2. Ale nie mogę się zgodzić z twoją opinią że STS bije na głowę Prof, bo róznica nie jest aż tak wielka (osobiscie wolę STS)

3. Pomysł dilberta uważam za mało trafny, ponieważ druga tabela=bałagan, a jest tylu buków na świecie że wybranie jakiegoś z nich to paranoja. To lepiej wejść na stronę Profesjonala lub STS (większość osób odwiedzających forum to osoby mieszkające w Polsce=szybsze ładowanie strony)
A wybór Hilla to porażka, oferta u niego jest "smutna".

Miałem wysunąć propozycję jakiegoś referendum, co do jakie kursy uzywać ale patrząc na postawę bogge, który używał jako jedyny nie polskich stawek (przeprosił za zament i wpisuje polskie kursy) można stwierdzić że juz nie ma problemu.
Trochę dobrej woli i wszystko ok.

A ty dilbert w swoim pierwszym poście siejesz zament, oby takich osób jak najmniej.
(bez urazy).

Do góry
#37 - 25/01/2001 03:51 Re: Udział w "tabeli typerów"
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Wchodze w to

Do góry
#38 - 25/01/2001 15:17 Re: Udział w "tabeli typerów"
Piotr Offline
journeyman

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 74
Skąd: Wrocław
Gram od pół roku.Chcę spróbować.

Do góry
#39 - 26/01/2001 03:24 Re: Udział w "tabeli typerów"
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Wchodzę w to.

PO 3 mies w TT duży minus, ale normalnie coraz lepiej.

[This message has been edited by YOGI (edited 07-04-2001).]

Do góry
#40 - 26/01/2001 05:42 Re: Udział w "tabeli typerów"
Rumburak Offline
journeyman

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 91
Jestem tu swiezutki,ale i tak w to wchodze.

Do góry
#41 - 26/01/2001 09:54 Re: Udział w "tabeli typerów"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Lepiej będzie jeśli skoncentrujemy się na jednej TT. Nie możemy też wykluczyć notowania jednego z krajowych bukmacherów na rzecz drugiego (albo trzeciego). Mamy w Polsce trzy firmy bukmacherskie i każdy może korzystać z którejkolwiek.

Mam rozwiązanie, które chcę wszystkim zaproponować, mianowicie by każdy uczestnik TT mogł wybrać jednego bukmachera zagranicznego skąd mógłby typować. W ten sposób ktoś kto gra z wieloma zagranicznymi bukmacherami nie miałby wcale przewagi, bo każdy mógłby wybrać tylko jedną zagraniczną firmę (nawet ktoś kto nie gra obecnie za granicą mogłby wybrać sobie jednego bukmachera i używać do TT jego kursy). Co o tym myślicie?

Do góry
#42 - 26/01/2001 10:41 Re: Udział w "tabeli typerów"
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Conrad.
Nie bardzo wiem czemu mialby sluzyc taki system?tylko temu aby ktos mogl udowodnic ze zarobil najwiecej wybierajac danego booka?Moim zdaniem nie ta droga powinnismy dazyc,zbyt malo osob w kraju gra poza jego granicami,a wydaje mi sie ze forum ma sluzyc pomocy w trafnym typowaniu:-) Jesli juz chcemy aby TT wylonila tego kto najlepiej obstawia,to moze zrezygnujmy z szukania stawek,a skoncentrujmy sie na samych trafnie wytypowanych typach.
Mam propozycje jak mozna pogodzic ludzi grajacych w kraju,za granica,korzystajacych z wielu bookow,mianowicie-
Zamiast uzywac stawek,uzywajmy skali od 1-10,np.jesli uwazamy ze mecz jest tzw."pewniak"mozemy mu dac 8,9 punktow w skali,jezeli sadzimy ze jest to mecz gdzie typowany przez nas zespol powinien wygrac,dajmy mu np.5 pkt.jako obstawienie za "normalna"stawke.W ten sposob unikniemy zamieszania zwiazanego z szukaniem wyzszej stawki do TT,a kazdy nas bedzie mogl samemu znalezc sobie stawke i booka u ktorego dany mecz za sobie odpowiadajaca stawke obstawi.
To by bylo tyle jesli chodzi o moja propozycje,czekam na na odpowiedzi.
Czesc.

Do góry
#43 - 26/01/2001 18:30 Re: Udział w "tabeli typerów"
Hunterprize Offline
member

Meldunek: 21/01/2001
Postów: 111
Skąd: Tarnów
Cos nie tak z ta tabelą typerów chyba...
Przecież trafiłem ten typ co było Charlotte-Knicks i Czechy - Polska (kurs 3.06) a z tabeli wynika tak jakbym to przegrał :|
Wiec jak to jest?

Do góry
#44 - 26/01/2001 20:18 Re: Udział w "tabeli typerów"
jmi Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 108
Skąd: Dabrowa Gornicza
wchodze w to

Do góry
#45 - 29/01/2001 00:16 Re: Udział w "tabeli typerów"
jar Offline
journeyman

Meldunek: 19/01/2001
Postów: 63
ja nie mam na szczęscie, takich wirtualnych problemów jak niektórzy, mieszkam w Polsce, gram w Polsce, typuję w Profesjonalu i tylko stąd wpisuję kursy. To tylko dygresja, po przeczytaniu kilku ostatnich polemik. Tak naprawdę chciałem spytać się Conrada, po co w tabeli typerów notowany jest "arsenal", który jeszcze nie typował?

Do góry
#46 - 29/01/2001 00:55 Re: Udział w "tabeli typerów"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Arsenal zostanie usunięty z następnej tabeli typerów - wroci tam jak zacznie typować.

Utworzony został nowy temat dla pomysłów co do przyszłego wyglądu Tabeli Typerów. Tam możemy przeprowadzić dyskusję i uzgodnić jaką chcemy mieć tabelę.

Do góry
#47 - 02/02/2001 01:59 Re: Udział w "tabeli typerów"
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
jestem w tym

Do góry
#48 - 02/02/2001 15:47 Re: Udział w "tabeli typerów"
MARK Offline
stranger

Meldunek: 01/02/2001
Postów: 10
Skąd: ZAMOŚĆ
wchodzę w to

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, akagi, igea23, rafal08, Ojro, wHiTe_StAr, Józef Małolepszy), 3140 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582334 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25