Opcje tematu
#869483 - 17/01/2007 02:06 Primera Division - 19 kolejka (20-21.01)
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć



KONTUZJE:
Athletic Club Bilbao
A. Ustaritz D Undisclosed day-to-day
I. Lafuente G Eye Mid Jan
P. Orbaiz M Knee out for season
R. Tiko M Ankle Out indefinitely

Athletico Madrid
G. Fernandez S Suspension day-to-day
M. Petrov M Knee Mid Apr
M. Rodriguez M Knee Mid Apr

Barcelona
P. Oleguer D Undisclosed day-to-day
Deco M Undisclosed day-to-day
L. Thuram D Leg Early Feb
G. Zambrotta D Hamstring Late Jan
L. Messi M Foot Mid Feb
S. Eto'o S Knee Mid Jan

Celta Vigo
P. Contreras D Knock day-to-day
S. Iriney M Knock day-to-day
G. Lucas D Leg Out indefinitely

Deportivo LaCoruna
D. Manuel Juanma D Suspension day-to-day
Bodipo S Knee day-to-day
G. Munua G Leg Early Feb
A. Lopo D Calf Mid Jan

Espanyol
C. Fredson M Groin day-to-day
E. Costa M Undisclosed day-to-day
C. Peixoto S Knock day-to-day
D. Garcia D Knee day-to-day

Getafe
J. Albín M Undisclosed Out indefinitely

Gimnastic de Tarragona
Alvaro G Undisclosed day-to-day
A. Pinilla S Undisclosed day-to-day
O. Lopez D Knee Out indefinitely

Levante
P. Luyindula S Undisclosed day-to-day
S. N'Diaye M Undisclosed day-to-day
G. Carmelo S Undisclosed day-to-day
A. Meyong Ze S Undisclosed day-to-day
F. Dehu D Undisclosed day-to-day
I. Harte D Knee day-to-day
O. Kapo D Suspension Elig Jan 21

Mallorca
No injuries to report.

Osasuna
J. Izquierdo D Undisclosed day-to-day
L. Delporte M Thigh Late Feb

Racing Santander
L. Fernandez D Undisclosed day-to-day
P. Alfaro D Undisclosed day-to-day
D. Aganzo S Undisclosed day-to-day
F. Melo M Knee Out indefinitely
J. Moraton D Knee Out indefinitely

Real Betis
A. Lembo D Undisclosed day-to-day
F. Xisco S Undisclosed day-to-day
Damia D Undisclosed day-to-day
E. Romero D Undisclosed day-to-day
A. Doblas G Arm Out indefinitely
D. Odonkor M Knee Out indefinitely

Real Madrid
J. Guti M Ankle day-to-day
A. Cassano S Undisclosed day-to-day
F. Pavon D Undisclosed day-to-day
D. Beckham M Coach's Decision Out indefinitely
Marcelo S Ankle Late Feb
M. Salgado D Suspension Elig Jan 21
S. Ramos D Suspension Elig Jan 21
R. Carlos D Thigh Mid Feb
Cicinho D Knee Early Mar

Real Sociedad
D. Stevanovic M Undisclosed day-to-day
M. Alonso M Undisclosed day-to-day
M. Skoubo S Achilles day-to-day
A. Rossato S Face Mid Jan
I. De Cerio S Knee Mid Feb
I. Jauregui D Stomach Out indefinitely

Real Zaragoza
A. Aranzabal D Undisclosed day-to-day
L. Cuartero D Undisclosed day-to-day
C. Diogo D Suspension Elig Feb 18
C. Jimenez D Knee Out indefinitely

Recreativo Huelva
Calle S Undisclosed day-to-day

Sevilla
S. Duda M Undisclosed day-to-day
A. Ocio D Suspension day-to-day
F. Sales M Undisclosed day-to-day
L. Fabiano S Suspension Elig Feb 18

Valencia
J. Mora G Undisclosed day-to-day
M. Regueiro M Shoulder day-to-day
D. Navarro D Undisclosed day-to-day
Vincente M Undisclosed day-to-day
E. Edu M Knee Mid May
E. Moretti D Knee Early Feb
J. Gavilan M Knee Late Apr
A. Del Horno D Calf Out indefinitely

Villarreal
Q. Alvarez D Suspension day-to-day
J. Riquelme M Undisclosed day-to-day
J. Mari S Knee Late Feb
J. Venta D Thigh Late Jan
N. Kahveci S Knee Late May
G. Rodriguez D Knee Out indefinitely
R. Pires M Knee Late Feb

Do góry
Bonus: Unibet
#869524 - 17/01/2007 02:23 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: micha$]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Jeszcze nie wiem, co zagram, ale wiem co na pewno odpuszczę: Barcelonę.
Ostatnio zbyt łatwo tracą gole, grają bez pomysłu.
Mimo, że Eto'o ma już grać i Rijkaard zapowiada przebudzenie to mnie to nie przekonuje. A na pewno nie po takim kursie. 1,35 handi 0:1. Śmiech... Tak samo z overem: 1,5.
Jedyne, co (wg mnie) jest godne rozpatrzenia to "Uda się obydwu drużynom strzelić gola?" TAK @ 2,4.

Do góry
#870315 - 17/01/2007 11:29 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: micha$]
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
wie ktos może w jakich składach graja dziś w pucharze hiszpanii drużyny Osasuny,Deportivo oraz Valencii??

Do góry
#870890 - 17/01/2007 15:06 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: solo24]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
co do meczu Depor
Goście zagrają w najmocniejszym składzie, a jedynym dylematem trenera Gregorio Manzano będzie obsada bramki. W składzie Depor zabraknie zawieszonego Juana Rodrigueza.
a Valencia
Che prezentują wysoką formę i chociaż w ich składzie brakuje paru kontuzjowanych zawodników, jak choćby Rubena Barajy, Emiliano Morettiego, Jaime Gavilana czy Asiera Del Horno

a wlasnie skoro jestesmy przy srodzie to pozwole sobie tutaj posta tego dac. nie chce zasmiecac forum nowym tematem o Pucharze Króla.

warto zaznaczyc ze w Hiszpanii gra sie mecz i rewanz. ja na dzisiaj do typowania wybralem kilka spotkan

postawilem grubsza kase na Valencie po kursie 1.63. mimo ze getafe prezentuje ostatnio niezla forme. valencia ostattnio u siebie 3 zwyciestwa. widac ze zlapali wiatr w zagle.

osasuna-atletico po fajnym kursie 2.66
mimo ze atletico niezle gra na wyjazdach to osa gra jeszcze lepiej mimo ze tydzien temu przegrali w lidze na wyjazdzie to bez tego meczu maja 5 czy 6 wygranych spotkan. prowadzili w madrycie i licze na to ze u siebie sobie poradza

villareal-valladolid
stawiam na nich bo wrazenie zrobila na mnie ich wygrana na wyjezdzie z bilbao. mimo konfliktu w druzynie stac ich na to aby zniwelkowac 1 bramkowa strate z pierwszego meczu

Do góry
#870905 - 17/01/2007 15:13 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: micha$]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Originally Posted By: micha$
Jeszcze nie wiem, co zagram, ale wiem co na pewno odpuszczę: Barcelonę.
Ostatnio zbyt łatwo tracą gole, grają bez pomysłu.
Mimo, że Eto'o ma już grać i Rijkaard zapowiada przebudzenie to mnie to nie przekonuje. A na pewno nie po takim kursie. 1,35 handi 0:1. Śmiech... Tak samo z overem: 1,5.
Jedyne, co (wg mnie) jest godne rozpatrzenia to "Uda się obydwu drużynom strzelić gola?" TAK @ 2,4.


tutaj bym uwazal. po pierwsze miarka sie przebrala w barcelonie.katalonska gazeta opublikowala artykul trenera dream teamu gdzie oskarzyl pilkarzy o brak ambicji. a ryjek na meczu z espanyolem rozwalil z nerwow obudowe lawki rezerwowych. byc moze juz na ten mecz wroci eto. w ostatnich meczach barca na 15 mozliwych pkt wywalczyla tylko 6. gudi w tym sezonie ma z 5 bramek a guly tylko 1. saviola ktory gra z lawki jest juz 2 strzelcem zespolu.
tych kilka czynnik moze spowodoc ze barca bedzie chciala przelamac kryzys tym meczem.

Do góry
#870996 - 17/01/2007 16:19 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: mumin]
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Ja również bym uważał.Myślę,że teraz Barca może grać już tylko lepiej.Na pewno wzmocnieniem będzie powrót Samuela Eto'o.Trudno powiedzieć jak duże będzie to wzmocnienie trudno powiedzieć,bo Kameruńczyk potrzebuje czasu,aby wrócić do optymalnej formy.I choć Barcelona gra słabo,to najbliższe spotkanie raczej wygra;bo z kim jak z kim ale z takim przeciwnikiem nie może przegrywać pretendent do tytułu.

Przyznaję,że kursy są kiepskie,ale chyba adekwatne do różnicy klas.Over wydaje mi się bardzo prawdopodobny,bo Gimnastic traci na wyjazdach dużo bramek.Choć osobiście wątpię,aby goście byli w stanie wbić Barcelonie choćby jedną bramkę.Kurs na poziomie 1.50 istotnie bardzo skromny,ale warto spróbować szczęścia i upolować jakiś kurs na livie.

Do góry
#879518 - 20/01/2007 11:52 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: El Camino]
10seba40 Offline
member

Meldunek: 19/03/2004
Postów: 110
Skąd: Białystok
Witam i dorzucam swoje 2 grosze.

Getafe – Celta

Forma gospodarzy rośnie, forma strzelecka również, wygrana 3-1 z Gimnastic, 4-2 z Valencią wiec OVER za 2,35 GB nie pogardze. Tym bardziej ze w tym sezonie na własnym boisku jeszcze ani razu nie padło powyżej 2,5 bramki. Może w końcu kibice doczekają się gradu bramek.

Getafe OV 2,35
Celta ½ 2 3,4

Villarreal – Sewilla

Sewilla w lekkim dołku, Villarreal się przełamał ostatnio w lidze ( w pucharze Hiszpanii było już gorzej). Jakis remisie może. Nawet 1-1 mnie ucieszy.

Villarreal X 3,1
Villarreal DW 1-1 6,5

Barcelona – Gimnastic

Barca za 1,17 albo jeszcze niżej, nie warto grac. GB daje nam HC(0-2). Warto puścić po kursie 1,87. W razie wygranej Barcy 2-0 mamy zwrot postawionej stawki. Barca w lidze z tego co kojarzę nie wygrała jeszcze strzelając 2 bramki w meczu. Wiec dokładny wynik 2-0, 2-1 biore w cimno do systemiku.

Barca(0-2) 1,87
Barca DW 2-0 5,0
Barca DW 2-1 10,0

Levante - Bilbao

Widze tu remisik.

Levante X 3,25
Levante DW 2-2 15,0

Ejido – Las Palmas

Po kursie 4,0 warto zaryzykować na gości, Jeszcze nie wygrali na wyjeździe w tym sezonie. Teraz nadszedł czas wygrać.

Do góry
#882543 - 21/01/2007 10:45 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: 10seba40]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
zastanawia mnie mecz Zaragoza - Huelva dzis patrze a tu wszystkie buki zmniejszaja kurs na Huelve a zwiekszajac na Zaragoze, jest tak u wiekszosci bukow jak nie u wszystkich!! wie ktos cos ciekawego o tym meczu??

Do góry
#883179 - 21/01/2007 13:45 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: Dziabor]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
FC Barcelona
VS
Gimnastic Tarragona
Typ: FC Barcelona (-1)

Na Camp Nou dojdzie dzisiaj do derbów Katalonii. Zawsze w przypadku derbów mówimy, że są to spotkania nie przewidywalne. Tym razem powinno być zupełnie inaczej. Choć prawdą jest, że Barcelonie w tym sezonie wyjątkowo nie wiedzie się. Jednak zła passa nie może trwać w nie skończoność. Powoli do składu Barcy wracają kontuzjowany zawodnicy jak Deco, Zambrotta czy Ronaldinho. Do tego dochodzi wielka motywacja w drużynie. Trener Frank Rijkaard podkreślał przed spotkaniem, że w jego drużynie nastąpiło jakieś rozluźnienie. Ma on nadzieję, że zawodnicy wezmą się do pracy i ograją Gimnastic. Trzeba przyznać, że okazja do pokonania lokalnego rywala jest przednia. Nastic jest ostatnią drużyną w PrimeraDivision. Tarragona nie wygrała już od czterech spotkań ligowych. Ostatnią drużyną, jaką pokonali było Levante (2:1), czyli ekipa z końca tabeli PrimeraDivision. Wydaje się, że Gimnastic zdecydowanie odstaje od innych zespołów z ligi hiszpańskiej. Oczywiście można mówić, że Gimnastic, dwie kolejki temu zremisowało na Vicente Calderon z Atletico Madryt, ale trzeba pamiętać, że w tamtym meczu ekipa ze stolicy Hiszpanii wystąpiła bez kilku kluczowych zawodników. Stąd taki wynik nie może dziwić do końca. Ja stawiam w tym meczu na Barcelona, która musi się w końcu przełamać. Gimnastic wydaje się idealnym rywalem. Warto także zwrócić uwagę na coraz lepszą formę sportową Javiera Savioli. Argentyńczyk strzelił w ostatnich trzech meczach sześć goli. Myślę, że jeśli dzisiaj dostanie szansę od Franka Rijkaarda to wpisze się ponownie na listę strzelców i walnie przyczyni się do wygranej "Dumy Katalonii".

Pozdrawiam

Do góry
#884247 - 21/01/2007 18:40 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: Ignorator]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Przed meczem Realu Madryt, zwracam jeszcze uwagę iż ta kolejka jest najbardziej underową klejką sezonu a nawet i kilku ostatnich lat. Do tej pory w 8 meczach padł zaledwie 5 bramek i żadnego overu

Do góry
#884381 - 21/01/2007 19:21 Re: Primera Division - 19 kolejka (20-21.01) [Re: Szczypior]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Feb 26, 2006 Primera Division Mallorca Real Madrid 2 - 1
Aug 29, 2004 Primera Division Mallorca Real Madrid 0 - 1
Dec 21, 2003 Primera Division Mallorca Real Madrid 1 - 3
Dec 08, 2002 Primera Division Mallorca Real Madrid 1 - 5
Dec 23, 2001 Primera Division Mallorca Real Madrid 1 - 1

Ja skłaniałbym się bardziej do "Uda się obydwu drużynom strzelić gola?" TAK @ 1,95

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (akagi, burbon, latajaca_holenderka, Sensei), 3400 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582369 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25