Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >
Opcje tematu
#673416 - 25/09/2006 15:46 Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Już 27 września ruszamy z Ligą Mistrzów w siatkówce mężczyzn.

Miały być 2 miejsca dla drużyn z Polski, ale wyszło jak zawsze.. czyli gra tylko nasz Mistrz Skra Bełchatów


____________________________________________________________


GRUPA A

Lokomotiv BELGOROD (RUS)
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
TOURS VB (FRA)
evivo DÜREN (GER)
Buducnost PODGORICKA Banka (SCG)
Portol Palma MALLORCA (ESP)

GRUPA B

Dinamo MOSCOW (RUS)
PARIS Volley (FRA)
Noliko MAASEIK (BEL)
ORTEC ROTTERDAM Nesselande (NED)
Iraklis THESSALONIKI (GRE)
Sisley TREVISO (ITA)

GRUPA C

Lube Banca Marche MACERATA (ITA)
BOT SKRA BELCHATOW (POL)
Knack Randstad ROESELARE (BEL)
Levski Siconco SOFIA (BUL)
aon hotVolleys VIENNA (AUT)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)

GRUPA D

Panathinaikos ATHENS (GRE)
Bre Banca Lannutti CUNEO (ITA)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Numancia SORIA (ESP)
Vojvodina Novolin NOVI SAD (SCG)
DHL OSTRAVA (CZE)

____________________________________________________________

Oficjalna strona


I tutaj klikając sobie na grupę, która nas interesuje mamy terminiarz spotkań... a z boku jak mecz będzie w trakcie 'LIVE'



Do góry
Bonus: Unibet
#673417 - 25/09/2006 19:30 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jeszcze takie podstawy do I strony:

____________________________________________________________

- Do dalszych rozgrywek awansują po 3 najlepsze drużyny z grupy.
- po trzech kolejkach nastąpi przerwa na Mistrzostwami Świata w Japonii
- czwarta kolejka - 3 grudnia
- ostatnie spotkania fazy grupowej - 31 stycznia
- play-off - od 14 lutego do 14 marca
- zwycięzca Ligi Mistrzów będzie znamy 1 kwietnia



____________________________________________________________

Relacje ze spotkań bełchatowskiego zespołu jako gospodarza przeprowadzał będzie Polsat Sport. A oto program transmisji:

27.09.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Olimpiakos Pireus

11.10.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Levski Sofia

20.12.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - hotvolleys Wiedeń

10.01.2007 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Lube Banca Macerata

24.01.2007 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Knack Roeselare

____________________________________________________________



Do góry
#673418 - 27/09/2006 08:57 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
Skra Bełchatów - Olympiakos Pireus 1 1.65

Dziś rozpoczynają się prestiżowe rozgrywki Ligi mistrzów w piłce siatkowej. Drużyna Skry zmierzy sie z Greckim zespołem olympiakosem.Bełchatowianie zaliczani są do faworytów grupy, w której oprócz nich występują mistrzowie Włoch (Lube Banca Macerata), Belgii (Knack Randstat Roeselare), Bułgarii (Lewski Siconko Sofia), wicemistrz Austrii (aon hotVolleys Wiedeń) i trzeci w lidze greckiej Olympiakos Pireus.
Dziś 1 mecz z groźnymi Grekami którzy przyjechali do Poslki osłabieni brakiem 2 podstawowych graczy a mianowicie:Giourdas i Chatziantoniou którzy dozanali urazów w 2 kolejce ligi Greckiej w przegranym meczu z Olympakosu 2:3. Drużyna Bełchatowa bedzie występowała bez Winaisrskiego i Szczerabaniuka, Winiasrkiego ma zastąpić kupiony Piotr Gruszka.Do drużyny Skry przbyli m.in: Jewgienijem Iwanowem i Janne Heikkinenem,Dan Lewis. W tym sezonie zmienił się takze trener Skry ponieważ Ireneusz Mazur odszedł do Olsztynu a Skra ma nowego Argentyńskiego ternera jest nim: Daniel Castellani.Moim zdaniem tutaj zwycięską drużyną powinna być drużyna Skry która nie odnotowała jakiś poważnych osłabień od tamtego sezonu a bardzo wzmocniła środek. Atutem jak zawsze bedzie własne boisko i bark 2 kluczowych graczy Olympakosu. Kurs nawet ładny.

Mój typ: SKRA BEŁCHATÓW

Do góry
#673419 - 27/09/2006 09:18 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
bardzo ciekawy mecz. z pewnością miły do oglądania, jeśli chodzi o typowanie to mam mieszane uczucia...

Skra to będzie zupełnie inny zespół niż w zeszłym sezonie. przyszedł nowy trener, jest nowa koncepcja gry, gdyż Castellani dużo większy nacisk kładzie na obrone. w ostatnim wygranym meczu z Ostravą, Bełchatowianie zdobyli bardzo dużo punktów właśnie blokiem.

minusem gospodarzy jest to że to będzie ich pierwszy poważny mecz seoznu i tak stan się jesszcze trochę utrzyma, bo jak wiadomo rozgrywki polskiej ligi nieco pózniej się zaczną niż zwykle:>

dla Skry będzie to bardzo ciężki mecz, i nie zmienia tego nawet fakt, ze u gości zabraknie dwóch greckich gwiazd. Olympiakos ma przecież inne perły HELLAS, ma świetnych Serbów, Argentyńczyka czy zaciąg z Iraklisu (paradokslanie ulegli im w tym sezonie już 2:3, u siebie).

moim zdaniem, jak to zawsze bywa, bardzo duzo będzie zależało od dyspozycji Wlazłego. zreszta to talent czystej wody i to z pewnością jego ostatni sezon w Polsce. myślę, że za rok trafi na Płw Apeniński, ma szansę stać się gwiazdą z najwyższej półki światowego volleyball'a.

reasumując, na razie nie czuję tego meczu w żaden sposób, i póki co nie podejmuję się inwestowania w to pieniędzy. spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania.

Do góry
#673420 - 28/09/2006 08:28 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 11520
Skąd: Kraków
Quote:

Skra Bełchatów - Olympiakos Pireus 1 1.65

Dziś rozpoczynają się prestiżowe rozgrywki Ligi mistrzów w piłce siatkowej. Drużyna Skry zmierzy sie z Greckim zespołem olympiakosem.Bełchatowianie zaliczani są do faworytów grupy, w której oprócz nich występują mistrzowie Włoch (Lube Banca Macerata), Belgii (Knack Randstat Roeselare), Bułgarii (Lewski Siconko Sofia), wicemistrz Austrii (aon hotVolleys Wiedeń) i trzeci w lidze greckiej Olympiakos Pireus.
Dziś 1 mecz z groźnymi Grekami którzy przyjechali do Poslki osłabieni brakiem 2 podstawowych graczy a mianowicie:Giourdas i Chatziantoniou którzy dozanali urazów w 2 kolejce ligi Greckiej w przegranym meczu z Olympakosu 2:3. Drużyna Bełchatowa bedzie występowała bez Winaisrskiego i Szczerabaniuka, Winiasrkiego ma zastąpić kupiony Piotr Gruszka.Do drużyny Skry przbyli m.in: Jewgienijem Iwanowem i Janne Heikkinenem,Dan Lewis. W tym sezonie zmienił się takze trener Skry ponieważ Ireneusz Mazur odszedł do Olsztynu a Skra ma nowego Argentyńskiego ternera jest nim: Daniel Castellani.Moim zdaniem tutaj zwycięską drużyną powinna być drużyna Skry która nie odnotowała jakiś poważnych osłabień od tamtego sezonu a bardzo wzmocniła środek. Atutem jak zawsze bedzie własne boisko i bark 2 kluczowych graczy Olympakosu. Kurs nawet ładny.

Mój typ: SKRA BEŁCHATÓW




cieżko było no ale mój typ wszedł i to najważneijsze

Do góry
#673421 - 03/10/2006 17:12 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Czy moze ktos napisac cos na temat tych meczy:

Tours v Lokomotiv Belgorod
Roeselare v BOT Skra Bełchatów


Niejestem jakims specjalista w tej dyscyplinie i moze mam nawet teraz lekkkie "zaległosci", ale oceniajac szanse poszczególnych zespołow na wygrana w tych meczach ciezko mi wskazac jakiegos faworyta. Dlatego tez zainteresowały mnie kursy na gosci bedace w granicach 2.50 a nawet i wyzsze. Oba mecze transmitowane beda na PS wiec moze ktos cos podpowie, bo na necie ciezko znalesc jakies informacje a na stronkach klubowych niewidac opcji zmainy jezyka na angielski.
http://www.tewebe.com/ --> strona Tours
http://www.belogorievolley.ru/ --> strona Lokomotivu
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=6&k1_id=19&k2_id=46&dzial_id=137&news_id=150487 --> news odnosnie jutrzejszego spotkania Skry

Do góry
#673422 - 03/10/2006 18:09 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Witam.

Co do spotkania naszej Skry Bełchatów bardzo mnie się spodobał kurs, który oferuje Bwin, @ 2.70 to naprawdę spory underdog. Drużyny myślę że są na podonym poziomie... a kurs taki wysoki, chyba tylko z jednego powodu... jakim jest pokonanie przez Roselare zespołu Maceraty i to jeszcze we Włoszech...

Skra - na pewno to nie ten sam zespół co w zeszłym roku, ale naprawdę bardzo ciekawie zbudowany... potrafiący walczyć i przede wszystkim wygrywać co mogliśmy widzieć w zeszłą środę...

Szkoda że nie ma żadnych jeszcze dostępnych HC na to spotkanie, ale zapewne jutro w unibecie, fonbecie itd. coś powinno się pojawić...

Tak czy siak, sądzę że @2.7 Skrę, można spróbować sobie leciutko... gdyż Roeselare żadną potegą nie jest

Do góry
#673423 - 04/10/2006 07:45 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Tygrysek Offline
journeyman

Meldunek: 11/04/2005
Postów: 61
Ja również zastanawiam się nad zagraniem na Skre.I wcale nie martwi mnie zwyciestwo Belgów w Maceracie,ale początek sezonu i małe ogranie bełchatowian w tym sezonie bełchatowian.Drużyna Roeselare jakimś potentatem nie jest,a jej zwycięstwo w pierwszym meczu tłumacze jedynie tym,że po prostu Włosi ich zlekceważyli,a druga sprawa ,to słaba forma Lube Banci,a raczej jej brak od początku sezonu.Przegrali prawie wszystko(wymęczone zwycięstwo u siebie z Modeną).Z pewnością duży fakt na to ma brak od początku sezonu Ivana Milijkovica,a kim on jest dloa swoich drużyn chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć....

Natomiast jeśli chodzi o drużyne z Belgii,to nie ma ona w swoich szeregach jakiś wielkich nazwisk.DLatego uważam,ze kursy na SKre są troszke przesadzone i myśle,że warto zaryzykować i mieć wieczorem pewnie nie małe emocje:)

Do góry
#673424 - 04/10/2006 08:56 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
Do składu wrócił także Australijczyk Dan Lewis, który ostatnio chorował.
Źródło: SportoweFakty

W niedzielę do kolegów dołączył już Kanadyjczyk Dan Lewis, który z powodu choroby nie mógł wystąpić przeciwko Olympiakosowi Pireus.
Żródło: OS Skry Belchatow

Podwojne obywatelstwo??

Do góry
#673425 - 04/10/2006 12:53 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
No nie wiem panowie czy dzisiaj ten Bełchatów wygra! W tym sezonie Bełchatów nie dysponuje takim składem jak w poprzednim sezonie. Wygrany mecz z Olympiakosem na pewno cieszy ale Olympiakos w siatkę jest przeciętnym zespołem , któremu daleko do Iraklisu i Panaty! Co do Belgów wygrali mecz na wyjeździe z Maceratą , która od początku sezonu zawodzi, ale to też duża sztuka! W poprzednich sezonach grali przeciętnie , ale potrafili w kilku meczach zabrać punkty najlepszym. PODSUMOWANIE - dwie przeciętne drużyny , Polacy nie tak silni jak rok temu , gospodarzem Belgowie - ROSELARE WIN!

Do góry
#673426 - 04/10/2006 13:07 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:

ale Olympiakos w siatkę jest przeciętnym zespołem , któremu daleko do Iraklisu i Panaty!




A wiesz że ten przeciętny zespół Olympiakos zdołał już w tym sezonie pokonać Iraklis 3-2 i to jeszcze na ich terenie? I chyba nie za bardzo orientujesz się kto opuścił już skład Iraklisu... bo to nie jest już ten sam zespół co w zeszłym sezonie, kiedy to mogliśmy ich podziwiać w fantastycznym finale LŚ z Treviso. Roeselare - ok. 'rispekt' za to że zdołali wygrać z naszymi suuuuuuper faworytami grupy, kiedy to Włosi mieli z każdym zrobić frytki... ale trzeba również podkreślić że nie grał w tamtym spotkaniu Ivan Milijkovic, który ma kontuzję... Nie grał również w niedzielę z Piacenzą i nie wiadomo również czy zagra jutro z Levski... (orientuje się ktoś może co mu dolega?)

To tak ode mnie

Do góry
#673427 - 04/10/2006 14:11 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
O jejku kolego dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd kiedy OLYMPIACOS pokonał IRAKLIS ??????? To IRAKLIS wygrał i to jeszcze w PIREUSIE !!!!!!!!!! Najpierw sprawdź ,a później podawaj to info na forum!

18/09/2006 18.00 Greek Championship Olympiakos -Iraklis LIU-JO 2-3

http://www.iraklisvolley.gr/web-root/content.php?page=season&lang=en

Do góry
#673428 - 04/10/2006 14:34 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
A co do składu wiem że odszedł : M.Cernic - niczym szczególnym nie zachwycał , C.Stanley - serwis ma dobry , ale musi mieć dzień , T.Hoff - przeciętny środkowy , L.Ball - legenda ale już wiekowy zawodnik nie wytrzymywał całego meczu! - no to nawet bez nich IRAKLIS wygrał z OLYMPIACOSEM to jaki jest ich poziom?

Do góry
#673429 - 04/10/2006 15:49 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:

O jejku kolego dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd kiedy OLYMPIACOS pokonał IRAKLIS ??????? To IRAKLIS wygrał i to jeszcze w PIREUSIE !!!!!!!!!!

18/09/2006 18.00 Greek Championship Olympiakos -Iraklis LIU-JO 2-3

http://www.iraklisvolley.gr/web-root/content.php?page=season&lang=en




Oj, tak mój błąd, poplątało mi się, przyznaję mój błąd! SORRY!

Pamiętam że w tym meczu kursy szacowane były na około @1.2 Olympiakos, czyli musiałeś ładnie pojechać buki, jak zagrałeś pewnie swój wielki Iraklis po ~@4

Ale spokojnie...


_____

Quote:

PODSUMOWANIE - dwie przeciętne drużyny , Polacy nie tak silni jak rok temu , gospodarzem Belgowie - ROSELARE WIN!




Tak już napisałem u góry, jeżeli właśnie tak widzę spotkanie, przeciętny v przeciętny, w takiej sytułacji trzeba po prostu spróbować @2.7 ... a w innych bukach już na Skrę 'tylko' @2.2-2.1 , więc to spory underdog.


Do góry
#673430 - 04/10/2006 17:14 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
OK! Co tak się uczepiłeś tego Iraklisu? Ja podałem mecz Roselare - Skra a ty cały czas z tym IRAKLISEM heheh! Ok skończmy już się kłócić kto tam miał racje, będzie jak będzie ja praktyczne jestem tu od niedawna na tym forum , a ty owiele dłużej dlatego mam szacunek do ciebie i nie mam zmiaru szukać sobie wrogów na forum jak hehe tzw. :dzieci neostrady: POZDRO i życze szczęścia mecz na pewno będzie ciekawy heheh jak SKRA wygra to się nie obraże!!!

Do góry
#673431 - 04/10/2006 18:19 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
trzy mecze juz za nami,latwe zwyciestwo Panathinaikosu 3-0, troche trudniej mialo dYNAMO(3-1),a po pieciu setach wymeczyl Friedrichshafen

Do góry
#673432 - 05/10/2006 07:20 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
jak sie zapatrujecie na mecz levskiego z macerata.

podobno bie gra miljnkovic co jest wielkim oslabieniem dla gosci. z drugiej strony patrzac duzo mlodziezy w druzynie levskiego. ale pamietamy wszyscy jak zaprezentowali sie bulgarzy w FF. Jak dla mnie 3.6 to lekka przesada w dodatku to levski jest gospodarzem tego meczu

jakie sa wasze opinie??

Do góry
#673433 - 05/10/2006 07:58 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
ciacho1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/09/2004
Postów: 2804
Skąd: Kraków
Ja uwazam ze wlosi nie sa w formie, sezon narazie fatalny, brak ich najlepszego zawodnika robi swoje. Do tego nalezy dodac ze bulgarzy zawsze byli grozni u siebie, pamietam jeszcze ich dawne potyczki z mostostalem, atut hali to bardzo powazny atut po ich stronie.Nalezy pamietac ze czesto druzyna przyjezdna musi sie ograc w hali co czesto konczy sie strata pierwszego seta, wiec uwazam ze warto tez zaryzykowac 1 set na bulgarow. Ja do tego zagralem tez wczoraj na lewski w unibecie po kursie 4,75 i uwazam ze warto po takim kursie zagrac za mala stawke, bo szanse jak dla mnie sa spore jak na taki kurs.

Do góry
#673434 - 05/10/2006 13:14 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Co do dzisiejszego spotkania, Levski v Macerata, to myślę że jednak spokojne zwycięstwo Włochów.

Nie wierzę żeby mogli i dziś przegrać i mieć po II kolejkach, 2 przegrane spotkania...

Levski w I kolejce, zaprezentowali się bardzo dobrze, pokonując u siebie 3-0 Wiedeń... ale Austriacy żadną potęgą nie są...

W składzie Levskiego, sami Bułgarzy, młodzi (przyznam szczerze nie kojarzę) i nie wierzę żeby mogli dziś coś zdziałać na pewno bardzo 'srogo' nastawionej drużynie Maceraty, która w swych szeregach mimo braku Ivana, ma znaaaaacznie lepszych zawodników.

Dodam jeszcze, że kibice zbytnio nie będą przeszkadzać Włochom, gdyż na I meczu w Sofii, było zaledwie 500 miłośników siatkówki, więc i dziś nie powinno być inaczej...

Jednym minusem, jest kurs , ale jeżeli ktoś skleja combosy, myślę że można sobie spokojnie dodać.





Do góry
#673435 - 05/10/2006 14:02 Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni
69_dup1 Offline
enthusiast

Meldunek: 22/09/2006
Postów: 253
A ja dziś zagrałem LEWSKI! Kurs bardzo przyjemny (4,00 toto-mix) Bułgarzy są gospodarzami a to już duże handi. Na ten mecz na pewno przyjdzie więcej ludzi , bo co innego przeciętni Austryjacy , a co innego Macerata z Gericem na czele. Jak wiadomo wielki IVAN nie zagra ,a więc drugi plusik dla Bułgarów.

Moim zadaniem granie na MACERATE to głupota. Po co dawać na drużynę na którą jest kurs 1,35 . Włosi bez Ivana , bez formy , na wyjeździe , przegrali z Roselare u siebie 2-3 no i kibice Bułgarscy no i sędziowie!!! A więc czy nie lepiej zagrać LEWSKI po kursie 4,00 czy Macerate po 1,35!

Do góry
Strona 1 z 14 1 2 3 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, alfa, Huberthg, igea23, akagi, ElNinho[mmdea], VVega, kemp, ANZELMO), 3474 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581768 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49