Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >
Opcje tematu
#888049 - 23/01/2007 07:29 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: mercyfulek new]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław

Do góry
Bonus: Unibet
#888197 - 23/01/2007 10:22 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: ELDORADO]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Prosze o opinie na temat dzisiejszego meczu Burnley - Stoke jak wiadomo gospodarze pauzowali w weekend a w ich skladzie pojawilo sie kilku nowych graczy o ktorych wspominal przy okazji poprzedniej kolejki Prem , dodatkowo zakupiony zostal pomocnik AZ Alkmaar Joey Gudjonsson i z tego transferu ogolnie sa w klubie bardzo zadowoleni .
Mecze miedzy tymi zespolami zawsze byly zaciete niezaleznie od miejsca ich rozgrywania dlatego z zaciekawieniem poczytam Wasze opinie.

Do góry
#891451 - 24/01/2007 10:49 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: MIDA$]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
30 kolejka, 30 stycznia
0:0 Cardiff - Leicester (27.01)
0:1 Barnsley - QPR
4:0 Birmingham - Southend
0:1 Colchester - Preston
1:3 Coventry - Luton
0:0 Derby - Burnley
0:0 Hull - Leeds
2:2 Norwich - Wolves
1:0 Stoke - Ipswich
0:1 Sunderland - Crystal Palace
3:3 Southampton - Sheffield Wed (31.01)
2:2 West Brom - Plymouth (31.01)

Przed parą podano wynik pierwszego meczu rozegranego w ramach 24 kolejki w dniach 22-23 grudnia

Do góry
#904562 - 28/01/2007 19:26 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
jako ze odzewu na nowa kolejke jeszcze nie ma pokusze się odkurzyc ulubiona dla wielu lige \:\) nie mam jeszcze zadnych info o skladach ale chce zauwazyc 3 meczyki.

---Hull City - Leeds United X2
19 i 23 drużyna w tabeli, walka o utrzymanie i pytanie kiedy w końcu pawie zaczną wygrywać. już teraz jest 6 pkt do bezpiecznego miejsca, jesli nie teraz to kiedy jesli nie z druzynami z dołu tabeli to z kim. Stawka kusi bo 1,74.

--Stoke - Ipswich 1
Stoke wypadło poza strefe play-off, przyjezdza bardzo mizerny Ipswich. Stołki dostali baty w pucharze z fulham, podrazniona ambicja, chęć wskoczenia do play-off, lepsi gracze, dodatkowo w zespole został Salif Diao. A stawka równieź kusi 1,85 \:\)

--Święci - Sówki 1.
Należe do osób upartych i notorycznie gram przeciwko SW \:p ostatnio 3 razy baty a zawitają do walczącego o awans South. Stawka 1,75. Choć dla pewności potrzeba poczekać jak tam z kontuzjami u śwętych.

jak mówie poczekamy na wiecej informacji. Jak narazie akcentuje te dwie pozycje.

Do góry
#907070 - 29/01/2007 17:47 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
i po pierwszych informacjach o składach zaproponuje kolejny mecz:

---Coventry - Luton 1
masa kontuzji w Luton: Barnett 28, Heikkinen 24, Feeney 24, Brkovic 17, Coyne 8. Teraz dołączyli do tej wesołej gromadki Foley 25 i nowy pomocnik z Watfordu Spring. (cyferki liczba meczów) Gospodarze? ostatnie 7 meczów 1 punkt \:D W ataku mają zagrać John i Mifsud warto powęszyć na jedynke \:\)

Stawka 2.00 Bet-at-home. pozdrówki

Do góry
#907940 - 29/01/2007 21:45 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Skąd bierzesz informacje o liczbie meczów rozegranych przez poszczególnych zawodników ??

Do góry
#907974 - 29/01/2007 21:58 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Kefir70]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW

Do góry
#908044 - 29/01/2007 22:23 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Strona dobra, lecz zawiera błędy. Bywa, że jest różnica nawet do 3 rozegranych meczy przez danego zawodnika.

Ja najczęściej korzystam z oficjalnych stron klubowych, bądź soccerbase.

Do góry
#908082 - 29/01/2007 22:46 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281


czy ta strona jest w jakiś sposób związana z firmą Sportingbet czy to tylko baner reklamowy?

Do góry
#908693 - 30/01/2007 09:40 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: tangerine]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
nie wiem kto to tworzy, wiem że w jednym okienku możemy mieć składziki od 4 ligi szkockiej po Primera Division, kariera graczy, kartki, co do meczów nie są uwzględniane gry pucharowe lecz tylko w lidze. Ja lepszej nie natrafiłem dotychczas. Aha i transfery uzupełniane są na bieżąco np wczoraj J.Stern w Sunderlandzie.

Pozdrówki \:\)

Do góry
#909402 - 30/01/2007 14:17 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray

Ja dzisiaj sprobuje dubelWolverhampton - PNE.

Wilki po bolesnej,a jednoczesnie pewchowej derbowej porazce z WBA wybieraja sie na wschod aby na Carrow Road zmierzyc sie z Norwich.Menedzer Mick Mccarthy bedzie mial ponownie do dyspozycji Kightleya oraz Bothroyda, poza tym zadebiutowac powinien zakupiony w zeszlym tygodniu z Scunthorpe Andy Keogh.Mysle,ze podraznieni bolesnymi porazkami z Cardiff i wczesniej wspomniana z WBA,pokonaja rozbity Norwich,ktorzy remis w sobotnim pucharowym spotkaniu z trzecioligowcami z Blackpool zawdzieczaja jedynie swietnym interwencjom wypozyczonego z Celticu bramkarza Marshalla.W tym spotkaniu doznali oni kolejnego oslabienia(wciaz wyautowany jest Earnshaw) gdyz konuzje odniosl grajacy z koniecznosci w obronie Dion Dublin,i menedzer Grant musi skorzystac z kolejnego planu awaryjnego zestawiajac w parze z Dohertym pomocnika Robinsona.

Preston pokazalo sie ze swietnej strony w meczu z coraz mocniejszym Crystal Palace,kapitalna bramke po indywidualnej akcji strzelil Nugent.Walka o awans i mozliwosc znalezienia sie w doborowym towarzystwie w Premiership wchodzi w decydujaca faze,pieniadze za telewizyjny deal wydaja sie byc na wyciagniecie reki, wiec o motywacje druzyny gosci nie ma sie co obawiac.Mieli oni drobny problem w zeszlym tygodniu,kiedy to bramkarz Nash zwrocil sie z prosba do klubu o zezwolenie na transfer do Fulhma,gdyz jego narzeczona mieszka i pracuje w stolicy,ale sobotnie zwyciestwo nad CP pokazalo,ze historia ta nie oslabila morale zespolu.
Historie Colchester w tym sezonie znaja wszyscy ale powoli zaczynaja byc oni ofiarami wlasnego sukcesu.Przez caly miesiac nie ustawaly plotki na temat odejscia z zespolu jednej z gwiazd mlodego bocznego obroncy Halforda,wczoraj o mozliwosci rozstania po 11 latach spedzonych w klubie napomknal kapitan druzyny Duguid.Nie jest pewny wystep najlepszego strzelca druzyny Curetona.Juz z Leicester dosc szczesliwie zremisowali i podejrzewam,ze druga polowa sezonu moze byc bardzo ciezka dla U`s.Ostatnie 12 meczow u siebie to bilans:11 zwyciestw i jeden remis, ja mam przemozne wrazenie,ze 13 moze byc pechowa.

Zobaczymy jak to bedzie \:\) Pozdrawiam

Do góry
#909784 - 30/01/2007 15:38 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Konstruktorze, po raz kolejny mnie wyprzedzasz, bowiem jedynym meczem na którym się skupiam jest właśnie Colchester - Preston.

Podzielam Twe zdanie - Colchester już dość nabroiło w tej lidze i wystarczy tego. Dobra domowa gra niestety nie przenosiła się na wyjazdy, gdzie grali słabo. Teraz ta słabość może wyjść w domowych meczach.
Goście już kolejny sezon pukają do bram Premiership i by zapewnić sobie bezpośredni awans (nie wygrali nigdy baraży), punkty muszą zdobywać wszędzie. Wierzę, że dziś im się to uda.

Do góry
#909803 - 30/01/2007 15:42 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Dzieki Jinx za wsparcie,zagralem Preston i Wilki w rozpisie,ale nie za duza kaske bo jednak przy tym zestawie par moze sie wszystko przydarzyc.

Do góry
#913557 - 31/01/2007 15:59 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: konstruktor1]
nerti Offline
addict

Meldunek: 26/01/2005
Postów: 444
Witam
Ja rowniez wczoraj sprobowalem dubla ale x2 Wolves i 2 Kosice slowacki hok. Wilki wczoraj mialy nie mala przeprawe z 2 czerwieniami w 2 polowie, ale zwyciestwo wywiezli. Na dzis dosc ciekawie wyglada Plymouth x2 z West Bromem. Generalnie wszyscy patrza na bardzo dobra forme Albionu co widac po spadajacych kursach, ale chyba malo kto bierze pod uwage ostatnie wyniki Argyle...W kadrze Albionu prawdopodobnie zabraknie Hartsona, a w Plymouth moze wystapic nowo pozyskany striker Rory Fallon. Ciekawie rowniez wyglada sobotni mecz "pielgrzymow" z "wilkami" ktore prawdopodobnie beda oslabione po ostatnich czerwieniach. Dodac mozna ze Plymouth do sobotniego meczu bedzie korzystalo z goscinnosci Brumu co napewno sie przelozy na swiezosc teamu. Jak dla mnie granie Wilkow u siebie to zawsze duze ryzyko, dlatego wietrze tu mala szanse na ladnego Underdoga w postaci Plymouth Argyle 2 z kursem 4.0 lub przynajmniej podwojna szanse w granicach 1.8-evens.
Pozdro

Do góry
#914167 - 31/01/2007 17:35 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: nerti]
Salceson Offline
member

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 159
Z tej ligi dzisiaj strzeliłem Southampton.Grają z Sheffield więc powinni sobie poradzić.Soton celuje wyraźnie w awans do Premiership i taki mecz powinien wygrac.rasialdo powinien coś ukłuć a no i nie wiem czy sagan bedzie w kadrze na mecz ale chyba nie.Ale to nie ma wpływu na typ.

Southampton-Sheffield 1 1,72

Do góry
#924859 - 03/02/2007 12:04 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Salceson]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Jak dla mnie tym razem dubel Crystal P. - Leicester.

Crystal Palace gra coraz lepiej ,a waznym sygnalem z klubu jest to,ze menedzer Taylor zrezygnowal z funkcji coacha druzyny U21 Anglii.Na dodatek Ipswich oslabiony brakiem Alana Lee, Williamsa oraz de Vosa,a to powazna dla nich strata.Chociaz H2H pokazuje dziwna sprawe,gdyz CP wygralo ostatnie 4 mecze w Ipswich,natomiast w tym samym czasie nie bylo w stanie pokonac Traktorzystow u siebie jednak kurs w okolicy 2.0 zadowalajacy by sprobowac.

Jesli chodzi o drugi mecz to glownym powodem jest tragiczna sytuacja kadrowa Luton.Chocby fakt,ze Heikinnen nie jest do konca wyleczony ,a mimo wszystko prawdopodobnie zagra pokazuje problemy jakie maja w obronie.W ataku prawdopodobnie zagraja Talbot i Horsfield,dla pierwszego to trzeci mecz,a dla Horsfielda pierwszy po przyjsciu do klubu,trudno zatem liczyc na to,ze beda sie rozumiec.Leicester nie gra nic specjalnego ale maja praktycznie pelny sklad,no i przewage wlasnego boiska.

Poza tym jeszcze tylko Sunderland tak naprawde mnie interesuje.Pechowo nie wygrali z CP ,mysle,ze frustracje odbija sobie na Coventry,ktore ledwo,ledwo pokonalo jeszcze slabszy Luton.

Pozdrawiam

Do góry
#942803 - 08/02/2007 19:31 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: konstruktor1]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

32 kolejka, 10 lutego
Southend - QPR
(9.02)
Barnsley - Colchester
Burnley - Sheffield Wed
Coventry - Cardiff
Derby - Hull
Ipswich - Leicester
Leeds - Crystal Palace
Luton - Norwich
Plymouth - Sunderland
Preston - Wolves
West Brom - Southampton
Birmingham - Stoke
(11.02)

Do góry
#942994 - 08/02/2007 21:12 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
na pierwszy rzut oka wyrównana kolejka (sporo remisów?) kurs na Derby śmieszny 1.45, dla mnie warto pomyśleć na 2 meczami i dwoma zwycięstwami gospodarzy:
Leeds - CP oraz Burnely - SW. Pawie-czerwona latarnia, orły spokojny bez ambicji środek tabeli, nie trzeba dodawać komu bardziej zależy na punktach. Forma stołecznych imponuje ale i nadmuchany balon łatwiej peka z hukiem a Leeds musi gryżć trawe w sobote. Drugi mecz to pojedynek bezformowców, Burnley-ostatnie 6 meczów lig. pięć wyjazdów zaliczyli, w których uciułali 1 punkcik. Powinien wrócic Djemba-Dj. (jesli nie prosze o korekte) a gospodarze muszą zaczać wygrywać bo zbliża sie zstrefa spadkowa a moj zdeformowany umysł ciągłego grania przeciwko Sowom znów kusi \:\) pozdrówki

Tyle w formie wstepu, poczekajmy do składów \:\)

Do góry
#944900 - 09/02/2007 16:09 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: Ryan20]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Southend - QPR 1
H2H: 21-7-12 73:43

Osobiście nie lubię typować meczy, gdy grają drużyny z dołu tabeli, ale moim zdaniem ten typ ma szansę powodzenia.

Gospodarze ostatnio w świetnej formie (3 miejsce w tabeli stycznia), uwierzyli chyba w utrzymanie po kilku decyzjach sprzyjających drużynie (przedłużenie kontraktu z dotychczasowym menago, budowa nowego obiektu).

Mają też na rozkładzie kilka mocniejszych od siebie ekip (m.in. Man Utd, Southampton, WBA, Birmingham), ale to raczej dowód na to, że nie czują się w roli faworytów najlepiej, gdyż z drugiej strony przegrali m.in. z Hull, Leeds i Barnsley.
Jednak chcąc się utrzymać (mówi się w Southend o tym głośno) właśnie z takimi rywalami jak Rangers powinni wygrywać. Zwłaszcza u siebie.

QPR będą chcieli przełamać fatalną passę 6 ligowych wyjazdowych porażek. Ja mam nadzieję, że jeszcze nie dziś.

Southend w tym sezonie przyniósł mi trochę zysku, mam nadzieję, że teraz będzie podobnie, choć z drugiej strony nie mam ostatnio najlepszej formy na forum, gdyż o dziwo trafiałem mecze, których tu nie opisywałem.

Do góry
#945265 - 09/02/2007 17:36 Re: Leeds - WBA & Burnley - Norwich [Re: jinx]
ZIOLEK90 Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2007
Postów: 35
Zgadzam się z Jinx'em sam zagrałem na Southend.W ostanich meczach gospodarze radzą sobie bardzo dobrze.Napewno na stadionie zasiądzie komplet kibiców którzy będą zdzierać gardła za swoją drużyną.Będę miał okazje obejrzeć ten mecz i po meczu dam pełną relacje z tego spotkania.


Southend-QPR 1 kurs:2,20 Betway

Do góry
Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, igea23), 3439 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581883 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49