Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#908698 - 30/01/2007 09:50 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: assasin]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
T. Johansson vs. J. Tipsarevic
ta para mi została na kuponie
Mam tojo.....bronic wygrana czy sobie darować (do win ok 200)

Do góry
Bonus: Unibet
#908716 - 30/01/2007 09:58 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: imarcel]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
kontruj odpowiednio

Do góry
#908722 - 30/01/2007 10:03 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Fro_Lech]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
To jak? Są dzisiaj jakieś przeciwskazania żeby nie grać Juznego i Malissa?

Do góry
#908830 - 30/01/2007 10:56 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: assasin]
Pan_D Offline
member

Meldunek: 03/10/2006
Postów: 190
Skąd: TST
Ja proponuje zagrać dziś WIN Seppiego.
Gracz dość solidny, typowy przebijacz czekający na błedy rywali. Dziś rywal niezbyt wymagający, reprezentany Austrii Peya. ( niemyslić z tym z Poznania ;\) ) Seppi rok temu zaszedł tu do 1/4 gdzie przegrał z Henmanem, więc ma tu troche punktów do obronienia. W Australian 2runda gdzie przegrał z Mayerem.
Peya przebijał się przez kwale gdzie męczył się z mało znanymi Florinem Mergea i Ivanem Dodig. W Australi przepadł w kwalach z mało znanym Nicolasem Tourte. Moim zdaniem różnica conajmniej 2klas.
Jak dla mnie typ wart grania.
Andreas Seppi (ITA) - Alexander Peya (AUT) 1 1.58

Do góry
#908834 - 30/01/2007 10:59 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Pan_D]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Originally Posted By: Pan_D
Ja proponuje zagrać dziś WIN Seppiego.
Gracz dość solidny, typowy przebijacz czekający na błedy rywali. Dziś rywal niezbyt wymagający, reprezentany Austrii Peya. ( niemyslić z tym z Poznania ;\) ) Seppi rok temu zaszedł tu do 1/4 gdzie przegrał z Henmanem, więc ma tu troche punktów do obronienia. W Australian 2runda gdzie przegrał z Mayerem.
Peya przebijał się przez kwale gdzie męczył się z mało znanymi Florinem Mergea i Ivanem Dodig. W Australi przepadł w kwalach z mało znanym Nicolasem Tourte. Moim zdaniem różnica conajmniej 2klas.
Jak dla mnie typ wart grania.
Andreas Seppi (ITA) - Alexander Peya (AUT) 1 1.58



Popieram. W GB Seppi w tej chwili za 1.80 . Biorę

Do góry
#908854 - 30/01/2007 11:14 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: assasin]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nawierzchnia bardzo szybka w Zagrzebiu, sprzyjający ofensywnym stylom - takim jak Peya czyli serv i do siatki skończyć z woleja. Przebijanie na tej nawierzchni może się źle skończyć dla każdego takiego zawodnika.

Do góry
#909136 - 30/01/2007 13:09 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Fro_Lech]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111043
Skąd: Las Vegas
JP2,imarcel,assasin kolejne jednozdaniowe wpisy nie wnoszące nic do tematu zostaną nagrodzone bonusem w postaci ostrzezeń.

Quasi chat jest od takich uwag.

Prosze zrozumieć i nie odpowiadać na ten post ;\)


Edited by rafal08 (30/01/2007 13:10)

Do góry
#909152 - 30/01/2007 13:15 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Fro_Lech]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
No i cóż, Australian Open się skończyło, czas wrócić do rzeczywistości podrzędnych turniejów. Wczoraj ładnie spisali się dla mnie Querrey i Spadea, ale jako, że tych typów nie podawałem, to nie ma tematu.

Na dziś główne typy, to niskie kursy, ale jak pokazują wczorajsze przykładu Kubota i Kohlschreibera niskie kursy też trzeba umieć grać.

Tak naprawdę to po Australian Open sezon zaczyna się jakby od początku,, dopiero teraz będą weryfikowane wszystkie niespodzianki i wykwity z tych dwóch tygodni w Melbourne. Jako, że o formie sporej części zawodników ciężko jest coś mądrego powiedzieć, to na ten moment swoje typy opieram nie na zasadzie "typ na kogoś", lecz "typ przeciwko komuś".

Karlovic - Vanek 1 1,27
Karlovic sezon zaczął naprawdę przyzwoicie. Ćwierćfinał w Chennai, to niezły rezultat. Nie ograł tam co prawda nikogo wielkiego, ale zwycięstwa były spokojne, natomiast odpadł z Carlosem Moyą, który był tam w wybornej dyspozycji. Podczas Australian Open odpadł z coraz lepszym ostatnio Jurgenem Melzerem. Osiągnięcia te nie wyglądają zbyt okazale, ale główne argumenty za Chorwatem, to miejsce rozgrywania turnieju - Zagrzeb, gdzie przed rokiem doszedł do ćwierćfinału eliminując po drodze Mario Ancica. Cóż wobec tego możemy powiedzieć o wyczynach Jiriego Vanka? Porażka na Australian Open z Hrbatym, pojechał na challenger do Helibronn, ograł Francuza, de Chaunaca i przegrał w dwóch setach z Zibem. W poprzednim roku dwa razy grał w turniejach ATP na carpecie. Z Moskwy do Basel wyjechał rowerem od Davydenki, żeby w Szwajcarii przegrać w dwóch setach z Mardy Fishem i tyle go widzieliśmy. Bardziej niż typ na "1" traktowałbym to jako lay na "2".

Youzhny - Mahut 1 1,22
Youzhny świetny początek sezonu. Zarówno w Doha jak i Melbourne doszedł do trzeciej rundy, gdzie odpadał z Ljubicicem i Federerem, czyli ścisłą światową czołówką. Końcówka poprzedniego sezonu zasygnalizowała już, że ten rok może być dla niego przełomowym i na to też liczę. Przed rokiem w Zagrzebiu ograł Ziba i Nieminena, żeby w ćwierćfinale odpaść z Ljubicicem. Nicolas Mahut - dobre występy w challengerach, ale na poziomie ATP już nie może się przełamać. Solidny gracz, ale liczę, że dziś na Youzhnego trochę mu jednak zabraknie.

Do góry
#909388 - 30/01/2007 14:15 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Radek_89]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Gicquel - Verdasco + 8.5 j.

--

S. Qurrey - Y. H. Lu

Typ: Querrey wygra 2-0 @ 1.70

Stawka: 9/10 !

Analiza:


Grajacy we wlasnym kraju 20-letni Amerykanin Sam Querrey spotka sie dzisiaj z o 4 lata starszym, Yen-Hsun Lu... Wczoraj Sam rozegral spotkanie z Economidisem, jednak zanim naprawiony zostal livescore z turnieju Querrey zakonczyl juz swoje spotkanie, wygrywajac bez wiekszego wysilku... 6-0 6-2 ! Wydaje sie ze bardzo dobrze serwuje sie tutaj Samowi. Wczoraj dobrze trafial 1 serwisem ( Az 84 % ), i podczas 12 gemow udalo sie zaserwowac 10 asow ... Natomiast Lu w poprzednim tygodniu podczas trwajacego wtedy turnieju Australian Open, rozegral 4 spotkania w Waikoloi ( USA ), doszedl w tym dosc slabo obsadzonym turnieju do polfinalu gdzie odpadl z Russelem. Razem nigdy sie jeszcze nie spotkali i mysle ze dzisiaj latwe zwyciestwo odniesie Sam, tymbardziej ze gra u siebie ...


Pozdrawiam...

--

Typy: ( 1/1 )

Zysk: ( + 8.5 j. )

Do góry
#910188 - 30/01/2007 17:06 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Gaske]
Lamberciak Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/05/2002
Postów: 2590
Skąd: Rzeszów
Kerogh, brawo za Gicquela! Fernando walczył dzielnie, lecz w decydujących momentach nie wykorzystywał swoich szans (4:1 w tb II seta i później setball).

Co do Querreya to wypada jedynie zgodzić się z Twoją analizą. Ja jednak zagram sobie bezpieczniej na samo zwycięstwo po kursie 1.50. \:\)

Do góry
#910244 - 30/01/2007 17:15 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Lamberciak]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Santoro - Canas typ 1 kurs 2,60

Wszytskie typy dzis podane przez was pokrywaja sie z moimi, wiec nie bede sie powtarzal , Szukalem na dzis doga, i mysle ze mam. Canas wraca znow do Europy. Wygrana w ostatnich 3 turniejach w Ameryce Pld. moze robic wrazenie. Ale jak przypatrzymy sie blizej to widac ze wygrywal z kelnerami. Dzis spotka sie z Francuzem Santoro. Obaj panowie grali ze soba: h2h 1:1. Na hardzie wygral Santoro,, na clayu Canas. Tak jak stwierdzil Fro , ten kort w Zagrzebiu to glownie dla serwismenow i lubiacych szybkie wymiany. Takze wydaje mi sie ze to plus dla francuza. Licze na dobry kurs i dobry wynik.

Do góry
#912104 - 30/01/2007 23:02 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: assasin]
cyt Offline
newbie

Meldunek: 18/01/2007
Postów: 37
Myslalem ze forum sluzy wymianie pogladow ,ale w tym temacie kroluje towarzystwo wzajemnej adoracji.Jak uczy historia kneblowanie ludzi nie prowadzi do wspanialych efektow.Ja osmielilem sie napisac dwa niepochlebne zdania , moze deko drastyczne, o ulubiencu ulubienca moderatora.Niejaki Filipek Kohlschreiber ma byc ponoc wielkim tenisista ,ale od dwoch lat usadowil sie w drugiej 50-ce rankingu i jest mu z tym bardzo dobrze.Jezdzi sobie po turniejach ,kase zarabia przyzwoita ,ale nijak nie moze wystrzelic.
W Sopocie w 2006 r tez nam pokazal juz w 1 rundzie jaki z niego walczak ,Berlocq przelecial go 6-0,6-2.Szacowny forumowicz Geremi poleca tego mistrza do grania ,zapominajac moze ze sa tacy ktorzy potem mocza kase dzieki niemu.W tym tyg jego pupil przegral z takimi tuzami jak Delic i osiwialy Sanguinetti ,potrafi przegrac tez z zawodniekiem 350 miejsc rankingowych nizej sklasyfikowanym.
Czyli Filipek albo jest oszustem albo nie ma charakteru.Ja napisalem ze po prostu brakuje mu pewnych atrybutow meskich ,i byc moze dzieki temu ktos na nim nie umoczyl.Dostalem wzamian ostrzezenie , bo sa tu rowni i rowniejsi.Moze szacowne grono wzajemnej adoracji zmieni ten temat w bloga kilku zasluzonych?

Szanowny kolego o czym ty piszesz? Niema tu równych i równiejszych zapewniam cie.Skup się na własnej osobie i nie krytykuj innych.


ulubiencu ulubienca moderatora.
Szkoda to nawet komentować
Pisz przed meczami i nie cfaniakuj ;\) bo grono wzajemnej adoracji nie toleruje podobnych uwag.
Czekamy na ocene jutrzejszych meczy(zanim zostaną rozegrane)


Edited by rafal08 (30/01/2007 23:35)

Do góry
#912249 - 31/01/2007 06:53 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: cyt]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Wlasnie wlaczam forum tenisowe i widze ze kolega Cyt cos krytykuje. Nie wiem co bylo w posie na wczesniejszej stornie ale widze ze dostal ostrzezenie wiec byly bluzgi tylko nie wiem czy w moim kierunku czy Kohliego. Kohlschreiber to nieobliczalny zawodnik, ale nie kazalem nikomu go puszczac. Po porstu wyrazilem swoja opinie. To co robia inni forumowicze to ich sprawa. Ja niezle na tenisie wychodze i dalej bede na forum typy podawal. Czasem niespodzianki sa, a ze niektorzy tego nie rozumieja. Popatrz na Bayern wczoraj np, czy np Bremond z Bartoli. Ale i tez ladne kursy wpadaja tak jak mi wczoraj Santoro, o ktorym tu napisalem. Najlepiej krytykowac kogos za typy, a samemyu sie nic nie napisze, tylko czeka jak komus sie noga podwinie. Ja nadal bede pisal i nawet jak ktos kolo dupy bedzie mi robil nie bedzie mnie to ruszalo.

Do góry
#912338 - 31/01/2007 09:05 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Geremi]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Cyt, czy Ty rozumiesz człowieku na czym polega forum? Forum służy do wymiany konstruktywnej krytyki. Geremi może tutaj pisać typy jakie chce, nikt Ci nie każe ich grać, ale po to ktoś przedstawia argumenty, żeby typer, który ma wątpliwości mógł zobaczyć sytuację z nowego punktu widzenia. Jeżeli ślepo grasz typy innych graczy, to jest to tylko i wyłącznie Twoje frajerstwo.
Co do ostrzeżenia. Ja nie należę do, jak Ty to nazwałeś, grupy wzajemnej adoracji. Nie raz, nie dwa zdarzało mi się nie zgadzać z typami osób, które jak się domyślam do tej grupy według Ciebie należą, ale jeszcze nigdy ostrzeżenia za to nie dostałem. Kultury i ogłady trochę człowieku, bo krytykować to każdy potrafi, ale robić nie ma komu \:p Poza tym najpierw może być się swoimi typami pochwalił a nie po dwóch tygodniach pobytu na forum najeżdżasz na osoby, które przesiedzieli przy forum niejedną godzinę, napisali dziesiątki, jeżeli nie setki analiz i mają już tutaj swoją renomę. Bo na uznanie też trzeba zasłużyć.

I skończyć do cholery z tym OT wkońcu!

Do góry
#912389 - 31/01/2007 09:38 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Radek_89]
verdasco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/09/2006
Postów: 4937
Skąd: Gdańsk
BENNETEAU/MAHUT vs. KOHL/WASKE
typ: 1
kurs: 1,7

Witam, tak sobie dzisiaj przeglądam tą oferte tenniska i chyba ten meczyk jak dla mnie najpewniejszy i to calkiem niezly kursik. Nie lubie zbytnio grac debli, tym bardziej na poziomie normlanych cotygodniowych turniejów ATP. Tak więc tutaj tak naprawdę zdarzyć może się wszystko. Jednak nie dawno AO, a tam Benneteau i Mahut pokazali swoją bardzo nieobliczalną stronę. I tak naprawdę to to jest główna przyczyna grania na nich \:\)

Do góry
#912537 - 31/01/2007 11:15 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: verdasco]
pablo6 Offline
stranger

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 22
RAMIREZ-HIDALGO, Ruben (ESP) - HARTFIELD, Diego (ARG)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



Ramirez-Hidalgo po przegranej w 1 meczu z Adreevem ma już tylko teoretyczne szanse na awans do następnej rundy, jednakże powinien dzisiaj powalczyć o zwycięstwo i 20pkt do rankingu oraz 2,500$. W deblu z Montanesem pokonał debel rozstawiony z nr 1 po zaciętej walce i TB w 3 secie (11:9). Ponadto historia jego wystepów w Vina Del Mar pokazuje że walczy w tym turnieju i osiąga niezłe rezultaty: półfinał w 2006, ćwierćfinał w 2005, 2 runda w 2004, ćwierćfinał w 2003. Ostatnio Ramirez-Hidalgo osiągał słabe wyniki, ale to był czas gier na hardzie. Tymczasem Ramirez-Hidalgo preferuje clay, gdzie osiągał największe sukcesy.
Hartfield jest graczem mniejszego kalibru. Grywa głównie w chalangerach. Jedyny wystep zasługujący na uwage to 3 runda w Stuttgarcie na clayu. W Vina Del Mar w tym roku w deblu odpadł już w 1 rundzie, a w poprzednich latach nigdy tam nie grał.



NAVARRO-PASTOR, Ivan (ESP) - Gaston GAUDIO (ARG)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



No cóż, po wczorajszym występie Gaudio (przegrana z Berloqciem - 2:6, 2:6) jego nastawienie do tego turnieju w tym roku jest oczywiste. Tym bardziej dziwny jest ten wynik że Gaudio wygrał ten turniej w 2005 roku, w 2001 roku był w finale, od 2001 roku nigdy nie odpadał w tym turnieju w 1 rundzie. Jednakże obecnie zredukował swoje szanse na awans do minimum. Nie widzę przesłanek by w meczu z Navarro-Pastorem miał nastąpić przełom.
Navarro-Pastor po ew. wygranej z Gaudio zagra o awans z Berloqciem i będzie w mojej ocenie faworytem. Powinien tą szansę wykorzystać i wygrać spokojnie z Gaudio. Ma już za sobą jeden mecz w deblu: wygrana w parze z Fraile.



MONTANES, Albert (ESP) / Ruben RAMIREZ-HIDALGO (ESP) - GHEM, Andre (BRA) / MARIN, Juan-Antonio (CRC)
Dates : 29 Jan to 04 Feb 2007
Venue : Vina Del Mar, Chile
Surface : Clay



Debel hiszpański po wygranej w 1 rundzie z rozstawionym z numerem 1 deblem argentyńskim Garcia/Prieto jest dla mnie zdecydowanym faworytem w starciu z deblem Ghem/Marin. Wszystko wskazuje na Hiszpanów: osiągnięcia w deblu, wyniki w 1 rundzie (obie pary wygrały w TB, ale Ghem/Marin z zupełnie nieznanymi Chilijczykami), wyniki w singlu (Ghem i Marin odpadli w kwalifikacjach).

Do góry
#912683 - 31/01/2007 12:04 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: pablo6]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Zgadzam się co do Hidalgo, chociaż jego porażką z wracającym
po dość długiej przerwie Andreevem mnie zaskoczyła.
Zastanawiałbym się też nad innym spotkaniem:

A.Montanes - G.Kuerten 1 1.51 prof

Guga jak wiadomo pogrywa już tylko sporadycznie, korzysta z dzikich kart do turniejów wielkoszlemowych jakie przyznają mu organizatorzy w Paryżu, w Nowym Jorku. Zawodnik legenda- wiadomo. Ale dzisiaj niestety już nie ta forma i nie można oceniać go na podstawie dokonań tylko aktualnej dyspozycji. A ta co tu dużo mówić słaba. Porażka z Oscarem Hernandezem 6-7(2),6-7(3). Dzisiaj rywal moim zdaniem lepszy- Alberto Montanes, który powinien wygrać i później zagrać z rodakiem o wyjście z grupy.
Kurs w miarę, można zagrać, choć nie za dużą kasę, bo to pierwszy turniej na clayu i pewniaków jeszcze brak.

Do góry
#912739 - 31/01/2007 12:14 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: assasin]
Bobik Offline
enthusiast

Meldunek: 04/07/2005
Postów: 260
jak twoim zdaniem rywal lepszy jak w ubieglym tygodniu na challengerze w santiago hernandes pyknal bedacego bez formy montanesa ?//????

Do góry
#912778 - 31/01/2007 12:24 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Bobik]
Geremi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2005
Postów: 10442
Skąd: Ulannbaatar
Vliegen - Llodra typ 1 kurs 1,28

Widze ze panowie jeszcze nie graja wiec pisze. Belg kontra Francuz. Pamietam rok temu jak wylozylem sie na Blake'u ktory przegral z Vliegene. Zapamietalem wtedy mocny serwis Belga. Na tej nawierzchni co w Zagrzebiu serwis to podstawa. Dodam ze LLorda w ostatnim tygodniu w fnale challengera skreczowal w spotkaniu z Berrerem. Bodajze cos z ramieniem, wiec nie wiadomo czy bedzie dzis w pelni sil. Jedyny plus u Llodry to taki ze ma dodatni bilans na carpecie.

Koubek - Lopez typ 1 kurs 2,35

Szukam znow doga. Wczoraj pieknie siadl Santoro, choc po pierwszym frajersko przegranym przez niego seta, mialem watpliwosci. Dzis stawiam na Austriaka, czego:

- rok temu doszedl w Zagrzebiu daleko, pokonal wtedy m.in. Henmana, Warwinke, Karlovica. Ulegl dopiero w finale z Ljuba. Dzis spotka sie z modelem Lopezem, ktory forma nie grzeszy. Meczarnie z Wilsonem w Australian Open to tylko jeden z argumentow. Co prawda h2h 3:1 dla Lopeza, ale bylo to kilka lat temu na przelomie 2000-2004. A obecnie chyba nie ma co porownywac formy obu panow. Dla mnie Koubek to faworyt i kurs powinien wygladac odwrotnie. No ale zobaczymy. Pozdro.

Do góry
#913316 - 31/01/2007 14:19 Re: Zagreb,Delray Beach,Vina del Mar - Sty. 29 - Lut.4, 2007 [Re: Geremi]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
S. Querrey - Y. H. Lu + 6.3 j.

--

S. Greul - R. Sweeting

Typ: 2 @ 1.95

Stawka: 8/10

Analiza:

Niespelna 20 letni Ryan Sweeting dzisiaj wieczorem zmierzy sie z 26-letnim Niemcem, Simonem Greulem. Ryan rozegral wczoraj dobre spotkanie i przy prowadzeniu w meczu 1-0 ( 7-6 ) i w 2 secie remisie 2-2 jego przeciwnik Michael Russell skreczowal. Sweeting wiekszosc turnieji w swojej karierze rozgrywa na hardzie. Pokonal juz kilku dosc znanych zawodnikow... Napewno duzo osob pamieta jego wystep w zeszlorocznym US Open. Po przejsciu 1 rundy, dzieki skreczowaniu Corii w 2 byl bliski sprawienia duzej niespodzianki i przegral z Olivierem Rochusem po 5 setach. Greul w dotychczasowych turniejach w tym roku spisuje sie fatalnie ... Porazki z przecietnymi zawodnikami takimi jak: Kim, Rosol, Lu, Gremelmayr i Spadea. Wydaje sie ze grajacym w swoim kraju Ryan jest w wyraznie lepszej formie od 26-letniego Niemca i mam nadzieje ze dzisiaj sobie poradzi...

Pozdrawiam...



--

Typy: ( 2/2 )

Zysk: ( + 14.8 j. )

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3202 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25