Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#869103 - 16/01/2007 22:54 Puchar Włoch
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Jutro odbędą się 2 spotkania w ramach 1/4 finału pucharu Włoch,a dokładniej Parma-Roma i Inter-Empoli.Ja chciałbym się zająć analizą tego 2 spotkania.Inter jak wiemy w ostaniej kolejce seriea odniósł kolejne 12 ligowe zwycięstwo z rzędu wliczając w to wygraną 2:0 z Empoli na boisku gości jest ich aż 13.Jak wiemy nic w piłce nie trwa wiecznie,przykład Sevilli,która u siebie wygrała wszystkie spotkania 8,a w niedzielę przegrała u siebie z Mallorcą,drużyną walczącą o utrzymanie ! W tym meczu trener Mancini da odpocząć kilku podstawowym piłkarzom także zapewne trener Empoli nie wystawi optymalnego składu bo po co jeżeli już praktycznie są bez szans w walce o półfinał.Osobiście stawiam w tym meczu na remis bo myślę,że Inter nie będzie się forsował przed ważnym meczem z Fiorentiną,mając już praktycznie zapewniony półfinałPO KURSIE 5 AŻ ŻAL NIE SKORZYSTAĆ.Jeżeli i tym razem Inter wygra to zachęcam do grania progresji przeciwko Interowi bo kolejne mecze w seriea mają z bardzo wymagającymi rywalami,z wcześniej wspomnianą Fiorentiną u siebie oraz na wyjeździe z groźną na swoim boisku Sampdorią.Myślę,że passa Interu bankowo zakończy się w jednymz tych meczów no bo ileż można wygrywać.Bardziej przychylam się do grania na remis ale lepeiej wziąć pod uwagę przegraną Interu żeby później nie żałować oczywiście po mniejszej stawce.Osobiście zaczynam jutro od stawki 20 zł. czyli w przypadku remisu będe miał 100 ,później 40,a następnie 100.Zobaczycie,że Inter tych 3 meczów na pewno nie wygra.

Do góry
Bonus: Unibet
#873314 - 18/01/2007 09:21 Re: Puchar Włoch [Re: grzesol]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
witam, oto sklad ac milanu, na dzisiejszy wyjzadowy mecz z Arezzo
dida, bonera,simic,costacutra,favalii,gourcuff,brocci,ambrosini,jankulowski,inzaghi,oliveira
kurs niezbyt atrakcyjny, zalezy klubiwa na awansie ale skupiaja sie bardziej na ciezkim niedzielenym meczu z Lazio

Do góry
#891639 - 24/01/2007 12:13 Re: Puchar Włoch [Re: szymon0305]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
dzisiaj mamy jeden meczyk:

Sampdoria - Inter -0&-0,5 po kursie 1.69

troche asekuracyjnie ale to zapewne dlatego ze Inter gra rezerwowym skladem:

http://www.intermediolan.com/

ale ze inter ma niezla lawke to moze pokusic sie o wygrana. srubuja niesamowity rekord juz sam nie wiem ile maja wygranych.ci zawodnicy co dzisiaj zagraja licze na to ze beda chciali sie pokazac trenerowi bo w lidze nie maj za duzo okazji no moze poza Figo i Crespo. bo Grosso wraca po kontuzji. ale qrde ogladam ostatnio inter na polsacie sport. graja niesamowita pile. nawet rezerwowi. inter jest w super formie. co prawda sampa tez ostatnio zrobila na mnie wrazenie wygrywajac 2 razy w pucharze z chievo. jednak w lidze dostali z empoli. wiec wrocili do przecietnosci. oczywiscie puchary krajowe maja swoje prawa.

ostatnie mecze miedzy nimi:
Sep 16, 2006 Serie A Inter Milan Sampdoria 1 - 1
Mar 11, 2006 Serie A Inter Milan Sampdoria 1 - 0
Oct 29, 2005 Serie A Sampdoria Inter Milan 2 - 2
May 22, 2005 Serie A Sampdoria Inter Milan 0 - 1
Jan 09, 2005 Serie A Inter Milan Sampdoria 3 - 2

ostatnio sampdoria u siebie:
an 14, 2007 Serie A Sampdoria Fiorentina 0 - 0
Jan 10, 2007 Coppa Italia Sampdoria Chievo 1 - 0
Dec 20, 2006 Serie A Sampdoria Livorno 4 - 1
Dec 10, 2006 Serie A Sampdoria Siena 0 - 0
Nov 26, 2006 Serie A Sampdoria Roma 2 - 4


inter na wyjezdzie:
an 13, 2007 Serie A Torino Inter Milan 1 - 3
Jan 09, 2007 Coppa Italia Empoli Inter Milan 0 - 2
Dec 20, 2006 Serie A Lazio Inter Milan 0 - 2
Dec 10, 2006 Serie A Empoli Inter Milan 0 - 3
Dec 05, 2006 UEFA Champions League Bayern Munchen Inter Milan 1 - 1
Nov 26, 2006 Serie A Palermo Inter Milan 1 - 2

gram na inter bo dzieki ich wygranym zarobilem juz troche kasy wiec w przypadku potkniecia nie bede tak bardzo na minusie.

Do góry
#892354 - 24/01/2007 17:17 Re: Puchar Włoch [Re: mumin]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Quote:
gram na inter bo dzieki ich wygranym zarobilem juz troche kasy wiec w przypadku potkniecia nie bede tak bardzo na minusie


przepraszam za OT ale wg mnie masz pewna nominacje do Zlotej Maliny w kolejnej edycji Oskarow mecz.pl

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#892490 - 24/01/2007 17:41 Re: Puchar Włoch [Re: bcn1899]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
to jest tylko argument co do interu. zwazywszy ze maja juz ponad 10 spotkan wygranych gdzie caly czas na nich stawialem to i tak jedno potkniecie nie bedzie u mnie tak odczuwalne finansowo.

gram tak podobnie inne zespoly jak Lyon, MU. ogolnie czolowke. nawet jak one dostana to i tak wygrane z poprzednich spotkan niweluja strate. dzieje sie tak poniewaz gram caly czas na te zespoly jedna stawke. i tan np na Lyonie jestem juz +810 euro stawiajac na ich wygrane od poczatku sezonu po 10 euro.

szkoda ze stac Cie tylko na OT. widac nabijanie sobie postow jest w modzie na tym forum.

Do góry
#892574 - 24/01/2007 17:53 Re: Puchar Włoch [Re: mumin]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
no coz, Twoje wygrane tylko ciesza moje serce; jako znany nabijacz postow uznalem, ze jeden wiecej nie zawadzi, a ze rozbawiles mnie swoja technika gry do lez to skomentowalem, czasem nie potrafie sie powstrzymac; a tylko OT bo pilke wloska wole zostawiac specjalistom takim jak np Ty ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#892868 - 24/01/2007 18:51 Re: Puchar Włoch [Re: bcn1899]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
sorki tam przy Lyonie miala byc stawka 100 euro.

nie chodzi o to. tylko ja zazwyczaj jak sie nie zgadzam to staram sie przedstawic kontrargumenty a nie sie tylko z kogos nabijac. mam okreslony system gry ktory poki co sie sprawdza.jednak przy kazdym meczu robie analize dla siebie a jak mam czas to przedstawiam ja innym.

i tak tez jest w przypadku tego meczu. nie stawiam czystej 2 bo inter gra rezerwa a do tego jest jeszcze mecz rewanzowy. jednak ogladam ostatnio wystepy tego zespolu. twierdze ze sa w niezlej formie i stac ich na zwyciestwo w tym spotkaniu.

Do góry
#893011 - 24/01/2007 19:15 Re: Puchar Włoch [Re: mumin]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
To i ja wtrace na szybciutko kilka slow.
Inter faktycznie w tym "niby" gorszym skladzie lecz akurat jesli w skladzie pojawia sie Crespo to mysle ze warto zagrac ze strzeli on bramke, modnis Mancini normalnie stawia na zlote dziecko ze Szewcji co dla mnie jest dobra okazja zeby polowac na trafienia Argentynczyka.Po za tym warto sprobowac over i to ze Sampdoria strzeli.

Musza strzelic zeby realnie myslec o podjeciu walki, a i Inter nie powinien ostac dluzny,
wszystkie 3 typki sa ze soba scisle zwiazane., a wszystko zalezy od tego czy Sampa strzeli, na cale szczescie jest relacja w Posacie jak i sporo bukow ma ten mecz w ofercie live, jak dla mnie mecze Copa Italia byly do tej pory calkiem dochodowe:)

Do góry
#894796 - 25/01/2007 13:00 Re: Puchar Włoch [Re: Biszop]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Dzis drugi polfinal, druga mediolanska druzyna kontra stoleczna Roma.
W tym sezonie grali juz ze soba na tym stadionie i Roma po wielu latach wywiozla 3 punkty, tamten mecz pokazal dobitnie ze stoleczni beda w tym sezonie celowac wysoko i ze zapowiedzi przed sezonem to nie bylo czcze gadanie, oczywiscie Juve w Serie B i Milan z minusowym startem pomagaja ale i tak zespol z Rzymu prezentuje sie bardzo dobrze.
Mankamentem druzyny sa serie remisow w meczach w ktorych powinni spokojnie wygrac najpierw z Chievi Ascoli i w ostatnich dniach az 3 pod rzad z Messina, Parma i Livorno,
o ile mecz ze zdesperewoana Messina byl rzezia i z futbolem mial malo wspolnego o tyle dwa kolejne byly pokazem nonszalancji i lekcewazenia rywala, do tego spora nieskutecznosc i efekty widac jak na dloni.
Dzisiaj Spalletti na do dyspozycji praktycznie caly sklad, na drobne urazy narzeka Totti i Chivu, na pewno nie zagra Taddei i wg mnie to dosc znaczace oslabienie lecz Roma w tym sezonie ma dosc wyrownany sklad wiec jest to do nadrobienia.

Zastanawiam sie nad overem w tym meczu bo uklad dla takiego wyniku korzystny, Roma bedzie chciala za wszelka cene strzelic bramke na trudnym terenie, a Milan majac swiadomosc ze w Rzymie bedzie naprawde ciezko bedzie musial ugrac dobry wynik u siebie, biorac pod uwage fakt ze nie jest pewny wystep Gilardino w ataku ma duze szanse na wystep Pipo.

We wloskim pucharze obie druzyny na tym stadionie spotykaly sie 7 razy, padlo w sumie 17 bramek z czego o 3 bramki lepsza jest Roma, 2 wygrane gospodarzy, dwie Rzymian i 3 remisy.

Milan nie stanowi takiego monolitu w obronie z jakiego slynal jeszcze kilka lat temu, Roma za to jesli powroci do dyspozycji sprzed 3 ostatnich spotkan powinna ustrzelic bramke.

Podsumowujac:
Milan - Roma over
Roma strzeli
Roma nie przegra wiecej niz jedna bramka

Mozna poszukac zakladow na strzelcow, mysle ze Totti i Pipo sa do grania.

Prawdopodobne sklady:
Milan ->Storari – Simić, Bonera, Costacurta, Jankulovski – Gourcuff, Pirlo, Ambrosini, Seedorf – F.Inzaghi, Oliveira.
(tu mam watpliwosci bo rozne zrodla roznie podaja, u jednych zagra Dida, w innych nie)
Roma ->Curci – Panucci, Mexes, Chivu, Tonetto – DeRossi, Pizarro – Wilhelmsson, Perrotta, Mancini – Totti

Slabe ogniwo Romy to Wilhelmsson, trener da mu dzis zagrac ale w meczu ktory ogladalem nie spisywal sie za dobrze, widac nie ogranie z druzyna i spore braki w precyzji, choc z tego co slyszalem to niezly zawodnik i oby dzis udowodnil swoja przydatnosc dla druzyny.
Duzo osob typuje dzis remis, Roma przyjedzie nie przegrac ale wg mnie wszystko zalezy od pierwszej bramki.

Sedziowie
główny: Paolo Bertini (Arezzo);
liniowi: Carretta – Carter.

Do góry
#894878 - 25/01/2007 14:02 Re: Puchar Włoch [Re: Biszop]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Zgodzę się z typem, źe Roma nie pregra więcej jak jedną bramką. Dlaczego ? Choćby dlatego, że Milan ma problemy w ofensywie. Inzaghi nie jest w najwyższej formie, Oliveira razi nieskutecznością, no i brak Kaki w podstawowym składzie. Z drugiej strony Roma prezentuje wyższy poziom niż Arezzo i nie pozwoli na tak swobodne stwarzanie sytuacji podbramkowych przez rywali.

Mam natomiast inne przeczucia do opcji under/over w tym meczu. Otóż zdobycie pucharu może być dla Milanu jedyną szansą zagrania w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Nie będą chcieli zaprzepaścić tej szansy już w pierwszym meczu i wątpię żeby od początku ruszyli do huraganowych ataków. Podobnie Roma. Będą liczyc na ostateczne roztrzygnięcie w rewanżu. Oczywiście, szybko strzelona bramka przez klub z Rzymu może całkowicie zmienić przebieg meczu ale pozostanę jednak przy typie na under.

Z powyższych dywagacji wyłaniają się następujące typy:

1.Roma z handicapem
2. under 2.5

pozdr.

Do góry
#894961 - 25/01/2007 15:14 Re: Puchar Włoch [Re: Szewa]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Typ na over opieram na przekonaniu ze Roma strzeli, wtedy Milan musi zaatakowac smielej bo czy przegrana czy ewentualnie remis stawia ich na bardzo zlej pozycji przed rewanzem.
Przy tym scenariuszu albo Milan poscisnie i dolozy albo cisnac odsloni sie na tyle ze straci.
Dosc proste zalozenie ale na tym etapie rozgrywek nie bedzie litosci byle padla pierwsza bramka dosc szybko;-)

Do góry
#912669 - 31/01/2007 12:02 Re: Puchar Włoch [Re: Biszop]
Scarpini Offline
member

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 178


Stadio Olimpico 21:15



Kadra Romy: Julio Sergio, Cassetti, Chivu, Curci, De Rossi, Faty, Ferrari, Mancini, Doni, Mexes, Okaka, Panucci, Perrotta, Pizarro, Rosi, Taddei, Tavano, Tonetto, Totti, Virga, Vucinic, Wilhelmsson.

Kadra Milanu: Dida, Fiori, Storari; Bonera, Cafu, Costacurta, Grimi, Jankulovski, Maldini, Oddo, Simic; Ambrosini, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo, Seedorf; Aubameyang, Gilardino, Filippo Inzaghi


Mimo iz jestem fanem Interu to nie moge sie doczekac momentu az Pan Nicola Rizzoli rozpocznie to spotkanie.

Dla obu zespołów walka o Puchar Włoch wydaje sie ostatecznosci jesli chodzi o sukcesy w tym sezonie. Mimo iz do konca rozgrywek jeszcze daleko to wielu już twierdzi ze Scudetto należy do Interu, który ma obecnie 11pkt. przewagi nad Romą. Zespół z Stadio Olimpico grał bardzo dobrze przez cały sezon ale dwa zremisowane mecze z rzedu z Messina oraz Livorno spowodowały iż nie którzy bukmacherzy rozpoczeli już wypłate pieniedzy tym którzy obstawiali na koncowy sukces Nerrazzuri.

Milan przegrał na starcie sezonu afera Calciopoli, odejscie Shevczenko do Chelsea spowodowały iz Carlo Anchelotti wiele rzeczy musiał budować od nowa. Prezesi Milanu głosno mówią iz nie chca konczyć sezonu bez sukcesów sprowadzili Ronaldo i mają nadzieje ze ten zawodnik w Milanie odrodzi sie po słabych występach w Realu Madryt. Szkoleniowiec Milanu na konferencji prasowej mówił wprost w tym meczu nie bedzie kalkulacji, gramy aby wygrac bo tylko to daje nam awans i nadzieje na to iz w finale pokonamy lokalnego rywala.

Ja doskonale pamietam każdy mecz Milanu z Roma! jestem wielkim fanem Calcio i takich meczy nigdy nie odpuszczam. Z reguły sa te mecze gdzie piekno futbolu wygrywa nad twardą grą w obronie jaką preferują włoskie zespoły. O ile dobrze pamietam to w ostatnim sezonie wygrała Roma, ale dwa i trzy lata wczesnie na Stadio Olimpico wygrywał Milan.

Typ: 2
Kurs: 3,55
Stawka: 2.5/10
BuK: Expekt

Do góry
#912865 - 31/01/2007 12:48 Re: Puchar Włoch [Re: grzesol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: grzesol
Osobiście stawiam w tym meczu na remis bo myślę,że Inter nie będzie się forsował przed ważnym meczem z Fiorentiną,mając już praktycznie zapewniony półfinałPO KURSIE 5 AŻ ŻAL NIE SKORZYSTAĆ.Jeżeli i tym razem Inter wygra to zachęcam do grania progresji przeciwko Interowi bo kolejne mecze w seriea mają z bardzo wymagającymi rywalami,z wcześniej wspomnianą Fiorentiną u siebie oraz na wyjeździe z groźną na swoim boisku Sampdorią.Myślę,że passa Interu bankowo zakończy się w jednymz tych meczów no bo ileż można wygrywać.Bardziej przychylam się do grania na remis ale lepeiej wziąć pod uwagę przegraną Interu żeby później nie żałować oczywiście po mniejszej stawce.Osobiście zaczynam jutro od stawki 20 zł. czyli w przypadku remisu będe miał 100 ,później 40,a następnie 100.Zobaczycie,że Inter tych 3 meczów na pewno nie wygra.


Coś nam kolega zniknął z horyzontu, wypada tylko współczuć, bo Inter te 3 mecze zdaje się już wygrał...
Z drugiej zaś strony nie rozumiem takiego grania i myślenia
Jeśli drużyna jest dobra i wygrywa, to trzeba to wykorzystać i stawiać na nią, a nie przeciwko niej
Jeśli drużyna cieniuje w ogonie tabeli i zbiera baty od wszystkich, to bezsensem jest stawianie na nią jakichkolwiek pieniędzy
To tak jakby grać przeciwko Federerowi, który wygrywa praktycznie wszystko co chce

Mój typ na jutrzejszy mecz Interu to oczywiście 1, choć Inter może sobie pozwolić nawet na minimalną porażkę

Do góry
#913040 - 31/01/2007 13:26 Re: Puchar Włoch [Re: Scarpini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Wyzej kolega przedstawil ciekawa analize jednak pozwole sobie na kilka slow poniewaz uwazam ze wgrana Milanu jest dzis malo prawdopodobna.
Ogladalem praktycznie wszystkie mecze Romy w tym sezonie, z malymi wyjatkami ale skroty tych nielicznych rowniez do mnie dotarly, Roma prezentuje sie naprawde z dobrej strony, Spaletti wprowadzil nowa jakosc, do tego Roma idealnie wkomponowala sie w krajobraz po letnich zawirowaniach w Serie A zwiazanych z degradacja Juve.
Ubyl silny rywal, Milan z minusowym dorobkiem rozpoczynal rywalizacje, do tego ich slaba gra i ogolna sytuacja w klubie, to wszystko plus rozsadna polityka transferowa klubu ze stolicy daly taki a nie inny rezultat jakim na ta chwile jest 2 miejsce w tabeli.
Oczywiscie do konca sezonu jeszcze sporo czasu i nic nie jest przesadzone, dlatego wlasnie Puchar Wloch jest waznym elementem pilkarskiego kalendarza dla Rzymian.
We Wloszech puchary nie sa traktowane az tak powaznie jak np na wyspach ale od 2 lat ta sytuacja zaczyna sie zmieniac, sukcesywnie ronie ilosc kibicow na stadionach podczas tych rozgrywek pomimo ogolnego zmniejszenia zainteresowania calymi rozgrywkami pilkarskimi we Wloszech.

Roma w tym sezonie ma jedna zasadniczy problem ktory akurat dzis nie powinien obowiazywac, do spotkan z teoretycznie slabszymi druzynami podchodza zbyt rozluznieni co skutkowalo kilkoma marnymi remisami, dzis taka sytuacja nie bedzie miec miejsca.

15/01-06 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:0
20/03-05 Serie A AS Roma vs. AC Milan 0:2
22/01-04 Coppa Italia AS Roma vs. AC Milan 1:2
06/01-04 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:2
20/05-03 Coppa Italia AS Roma vs. AC Milan 1:4
26/04-03 Serie A AS Roma vs. AC Milan 2:1
16/12-01 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:0
27/05-01 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:1
07/05-00 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:1
27/02-99 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:0
03/05-98 Serie A AS Roma vs. AC Milan 5:0
13/10-96 Serie A AS Roma vs. AC Milan 3:0
17/09-95 Serie A AS Roma vs. AC Milan 1:2
18/12-94 Serie A AS Roma vs. AC Milan 0:0
06/02-94 Serie A AS Roma vs. AC Milan 0:2

Idealnie wyrownany bilans spotkan pomiedzy obiema druzynami jesli chodzi o mecze na Stadio Olympico.

Moim glownym typem na dzisiejszy mecz jest over 2,5.
Milan przyjezdza atakowac, nie maja czego bronic, dali sobie wbic dwie bramki u siebie i po dwoch swoich golach nie potrafili sforsowac skutecznie bramki Rzymian.
Roma w tym sezonie jest zespolem ktoremu wybitnie pasuje bardziej otwarta gra, moga zaprezentowac swoje najwieksze atuty czyli oskrzydlajace akcje czy to jedna czy druga strona, szybcy pomocnicy i nieprzewidywalny Totti daja taka wybuchowa mieszanke,
Milan prawdopodobnie zagra z Pipo i Gila od poczatku, stad nie zgadzam sie z przedmowca ze dzis piekno ustapi twardej grze, zobaczymy i jedno i drugie.

As Roma - Ac Milan over 2.5 2.00 7/10
Mozna wyszukac wyzszy kurs bez wiekszych problemow, ten powyzszy jest z expekt.

Dodatkowo planuje zagrac
As Roma - Ac Milan over 3.5 3.40 1,5/10
PP daje na ten mecz az 3,40 co jest wg mnie przesadzone, nie zbyt duzo ale kurs na tyle atrakcyjny ze postanowilem to zagrac.

Zastanawia mnie tez dokladny wynik 2-2:)

Ogolnie sklaniam sie do czystej jedynki w tym meczu ale Milan przyjedzie walczyc na smierc i zycie wiec raczej pozostane przy ilosci bramek, a ewentualnie w trakcie meczu zastanowie sie nad 1x2;-)

Z ciekawostek dodam ze dzis mozemy stac sie swiadkami historyczneggo wydarzenia, 3 raz z rzedu final krajowego pucharu moze zostac rozegrany miedzy tymi sami druzynami, cos takie nie mialo chyba jeszcze miejsca w europejskiej pilce.

Kolega wyzej podal kadry na mecz ja wrzuce przewidywane sklady, przewidywane ale wg mnie bardzo prawdopodobne:


R O M A (1-4-2-3-1)
[1]Curci
[2]Panucci [5]Mexes {13]Chivu [22]Tonetto
[16]DeRossi [7]Pizarro
[11]Taddei [20]Perrotta [4]Wilhelmsson
[10]Totti

i naprzeciw

M I L A N (1-4-3-1-2)
[11]Gilardino [9]Inzaghi
[22]Kaká
[8]Gattuso [21]Pirlo [10]Seedorf
[44]Oddo [25]Bonera [3]Maldini [18]Jankulovski
[1]Dida


W odblaskowym stroju z gwizdkiem w reku zobaczymy Nicola Rizzoli z Bolonii.

Do góry
#913053 - 31/01/2007 13:28 Re: Puchar Włoch [Re: rene]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Takie dyskusje mozecie sobie prowadzic kilka pieter wyzej

Ja też wolę postawić jutro przeciwko Interowi (2.67) za mniejszą stawkę niż tłumaczyć sobie później dlaczego cały Świat się na mnie uwziął?


Edited by Biszop (31/01/2007 14:57)

Do góry
#913428 - 31/01/2007 14:46 Re: Puchar Włoch [Re: MarcoviaMarki]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
j.w.


Edited by Biszop (31/01/2007 14:58)

Do góry
#913452 - 31/01/2007 15:00 Re: Puchar Włoch [Re: MarcoviaMarki]
Scarpini Offline
member

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 178
Jako kibic Interu postanowiłem wyjaśnić jak to jest z tymi meczami pucharowymi w Coppa Italia \:\)

Ktos wyżej napisał ze Inter nie musi sie w tych meczach forsować! A Ja mam na to całkowicie inna teze!

Inter Mediolan : Toldo; Burdisso, Andreolli, Samuel, Grosso; Figo, Dacourt, Gonzalez, Solari; Crespo Cruz

Toldo- cały czas walczy o miejsce w pierwszym składzie! wiec czy aby napewno nie musi sie forsować? Tym bardziej iz Inter ma kilku wspaniałych młodych bramkarzy \:\)

Burdisso- juz gra w pierwszym składzie i miejsce wywalczył sobie bo dobrych meczach w pucharze. Obrona Interu jest na tyle dobra ze kazdy kto chce w niej grać musi być cały czas w dobrej dyspozycji!

Andreolli- młody zawodnik, każdy mecz gra na 100% \:\)

Samuel- narazie jest 3 srodkowym obrona Interu. Inter gra dwojką w srodku tak wiec cały czas musi walczyć o miejsce w pierwszej "11"

Grosso- na równi z Maxwellem! a kto wie może już nie długo to młody Brazylijczyk bedzie pierwszym lewym obroncą.

Figo- on akurat juz nie gra najlepiej dostaje szanse w pucharch i zawsze potrafi zakrecić obroncami rywali.

Dacourt- miał kontuzje teraz stara sie grac z meczu na mecz coraz lepiej bo rywalizacja z Cambiasso i Vieria nie bedzie łatwa.

Goznalez- tu nie wiem jak wygląda jego sytuacja, zdaje sie ze od nowego sezonu wraca do Palermo! a teraz tylko odciaża Stanko \:\)

Solari- caly czas gra dobrze ale nigdzie go niewidza w pierwszym składzie! jednak w pucharach pokazuje sie z bardzo dobrej strony \:\)

Crespo- stracił miejsce w skladzie na rzecz Adriano ale gra na najwyzszych obrotach co mecz, ma szanse na powrót do pierwszego składu.

Cruz- taka sama sytuacja jak z Crespo

Kto tu ma sie nie forsować?

W Interze jest zdrowa rywalizacja, dwie 11 jednak pucharowa, druga na lige i LM jednak kto gra dobrze raz dwa trafia do składu walczącego o Serie A \:\)

Do góry
#917073 - 01/02/2007 13:44 Re: Puchar Włoch [Re: rene]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: grzesol
Osobiście stawiam w tym meczu na remis bo myślę,że Inter nie będzie się forsował przed ważnym meczem z Fiorentiną,mając już praktycznie zapewniony półfinałPO KURSIE 5 AŻ ŻAL NIE SKORZYSTAĆ.Jeżeli i tym razem Inter wygra to zachęcam do grania progresji przeciwko Interowi bo kolejne mecze w seriea mają z bardzo wymagającymi rywalami,z wcześniej wspomnianą Fiorentiną u siebie oraz na wyjeździe z groźną na swoim boisku Sampdorią.Myślę,że passa Interu bankowo zakończy się w jednymz tych meczów no bo ileż można wygrywać.Bardziej przychylam się do grania na remis ale lepeiej wziąć pod uwagę przegraną Interu żeby później nie żałować oczywiście po mniejszej stawce.Osobiście zaczynam jutro od stawki 20 zł. czyli w przypadku remisu będe miał 100 ,później 40,a następnie 100.Zobaczycie,że Inter tych 3 meczów na pewno nie wygra.


Coś nam kolega zniknął z horyzontu, wypada tylko współczuć, bo Inter te 3 mecze zdaje się już wygrał...
Z drugiej zaś strony nie rozumiem takiego grania i myślenia
Jeśli drużyna jest dobra i wygrywa, to trzeba to wykorzystać i stawiać na nią, a nie przeciwko niej
Jeśli drużyna cieniuje w ogonie tabeli i zbiera baty od wszystkich, to bezsensem jest stawianie na nią jakichkolwiek pieniędzy
To tak jakby grać przeciwko Federerowi, który wygrywa praktycznie wszystko co chce

Mój typ na jutrzejszy mecz Interu to oczywiście 1, choć Inter może sobie pozwolić nawet na minimalną porażkę


No troszkę zniknąłem no bo nie liczyłem,że Inter te wszystkie mecze wygra \:\( W twoim przekonaniu ta taktyka nie ma sensu,a w moim jak najbardziej tenis i Federer to inna bajka.On może praktycznie wygrywać przez cały rok i z tym się zgadzam ale porównywanie tego do piłki nożnej jest trochę nieadekwatne.Przypomnę tylko jeden ważny fakt właśnie kończenia się jakiejś serii,Sevilla,która u siebie miała bilans meczów 8-0-0 czyli wszystkie wygrane,pokonała sam Real i wiele innych dobrych drużyn mierzyła się z Mallorcą,każdy myśli sobie w podświadomości z każdym Sevilla może u siebie zremisować lub przegrać ale nie z Mallorcą i co ZONK.Mallorca wygrywa 2:1,bo każda seria się kiedyś kończy.Myslę,że tak może być dzisiaj bo Sampdoria zagra na lzuie,a gracze Interu będą mieli gdzieś w podświadomości śrubowanie rekordu wygranych meczów no i oczywiście fakt ważnego meczu z Romą.Wiem,że wychodzi zupełnie inna 11-stka w pucharze jak i w lidze ale to nie jest aż tak wielki argument żeby twierdzić,że nawet Ci młodzi,przebijający się do podstawowej 11-stki gracze nie mają w podświadomości tego co ich drużyna wyprawia :0 (w dobrym tego słowa znaczeniu).Osobiście dzisiaj gram na remis Interu bo wydaje mi się,że nadarza się doskonała okazja do zaprzestania w końcu tej wspaniałej serii.Sampdoria nie ma nic do stracenia ale znowu Inter może zagrać swoje,przekonamy się przed 23.00 czy w końcu Inter nie wygra.Rezygnuje z wysokiej stawki w tym meczu,bo kurs na remis jest bardzo łądny ale musze podkreślić fakt,że kursy na remisy w prawie wszystkich bukach znacznie pospadały profesjonal:4.25 na 3.8 ,expekt 4.25 na 4.1 , sts 4 na 3.80.Widać,że ludzie też myślą o końcu serii i nie grają Interu po niskim kursie bo to nie ma według mnie i ich sensu.0:0 lub 1:1 po końcowym gwizdku sędeziego,na pewno nie wyższy \:\)

Do góry
#917482 - 01/02/2007 15:53 Re: Puchar Włoch [Re: grzesol]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Popieram typ, że Inter powinien ten mecz wygrać. Z kilku powodów

1) O tym pisał przedmówca. W Interze są dwie równorzędne 11tki i każdy walczy o miejsce w składzie. Zmiennicy chcą się pokazać. Burdisso po dobrych występach w Coppa dostał miejsce w podstawowej jedenastce, o powrót do składu musi walczyć Grosso, uwagę trenera na pewno będą chcieli zwrócić też Solari, Crespo i wracający Cruz

2) Inter będzie chciał podtrzymać fantastyczną serię.

3) Sampdoria sama nie wierzy w awans, więc wątpię by przyjechała na Meazza z jakimś szczególnym nastawieniem.

4) W poprzedniej rundzie Inter też załatwił sprawę na wyjeździe, a w rewanżu mimo wszystko zagrał na poważnie i pokonał Empoli.

5) W wypowiedziach przedmeczowych Mancini mówi, że podchodzą do meczu poważnie i chcą się dobrze zaprezentować przed kibicami.

Podsumowując: Myślę, że Inter powinien i wygra to spotkanie,
czego jako kibic Interu bym sobie życzył \:\)

Do góry
#917839 - 01/02/2007 16:48 Re: Puchar Włoch [Re: assasin]
Scarpini Offline
member

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 178



F.C Inter - Sampdoria Genua -:-


F.C Inter: Toldo; Burdisso, Andreolli, Samuel, Grosso; Figo, Dacourt, Gonzalez, Solari; Crespo Cruz

Sampdoria Genua: Zotti; Maggio, Sala, Accardi, Pieri; Quagliarella, Delvecchio, Palombo, Franceschini; Flachi, Bonazzoli

Troche dziwią mnie opinie na temat tego meczu. Przecież Inter zagra takim samym składem jak w spotkaniu numer 1, które zakonczyło się wynikiem 3-0 dla Interu. Mecz rozgrwany był na wyjezdzie a Sampa wtedy miała jeszcze nadzieje na to iż uda im się wyeliminować obronców tytułu. Jak można było sie tego spodziewać na nadziejach wszystko sie zakonczyło Inter po bramkach Budrisso i Crespo praktycznie zapewnił sobie miejsce w finale do którego wczoraj również trafiła Roma po zwycięstwie z Milanem 3-1.

Jeśli ktoś tutaj zagra bardzo rezerwowo to raczej będzie to ekipa gości, która w Serie A nie potrafi wygrać od trzech spotkań. W dwóch ostatnich meczach Sampdoria straciła aż 5 goli wszystkie gole strzelił i Inter 3 w pucharze i 2 w niedzielnym meczu Serie A.

Co do rezerwowego składu Interu to wypowiedziałem sie już 2 posty wyżej gdzie opisałem każdego gracza z osobna \:\)

Transmisje meczu w TV:

Canal+ Sport (Fra)
Polsat Sport Extra
Rai Due
Rai International 3 Africa
Rai International 3 Asia

Typ: Inter (-1,5)
Kurs: 2,46
Stawka: 3/10
Buk: 10Bet

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Sensei, Sony, Akhu, forty, Zaixi, alfa, igea23), 2924 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582933 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07