Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#981659 - 22/02/2007 14:35 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: wasp]
bizon Offline
addict

Meldunek: 25/03/2001
Postów: 473
Skąd: gorzow wlkp.
Proponuje w dniu dzisiejszym remisy HT w dwoch spotkaniach:

PSG - Athens AEK
Nancy - Shakhtar

Obydwa zespoly uzyskaly w pierwszych meczach dobre rezultaty. Poza tym liga francuska to 48% remisow w HT z czego PSG zanotowalo ogolem 64% a Nancy 60% remisow.Oczywiscie mecze pucharowe rzadza sie swoimi prawami ja jednak uwazam ze remisik jakis padnie

Do góry
Bonus: Unibet
#981717 - 22/02/2007 15:25 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: Maxi]
_Ja$on_ Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2005
Postów: 1965
Skąd: Przy kompie :-)
Originally Posted By: Maxi
Rosjanie w pierwszym meczu nieco zawiedli zaledwie remisując 0-0 przed własną publicznością...


O ile dobrze pamietam, to mecz rozgrywany był we Władywostoku, bo warunki atmosferyczne nie pozwoliły rozegrać meczu w Moskwie... Dobrze mówie? ;\) Pozdrawiam i też daje dzisiaj Cska (aw.) \:\)

Do góry
#981762 - 22/02/2007 15:45 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: _Ja$on_]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Powitać

Na dzisiaj oprócz zagrania na Rangersów ja osobiścei polecam zagranie jeszcze:

Celta Vigo - Spartak Moskwa.
Hiszpanie w ostatniej kolejce obyli ogromnie ważne 3 punkty w Pampelunie co napewno pozwoliło im się spokojniej przygotowywać do rewanżu z ekipą Spartaka. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem 1-1 co bardzie zadowoliło drużynę z płw Iberyjskiego. Jak wiemy ekipy Rosyjskie lepiej graja u siebie, choć zarówno Spartak jak i CSKA tylko zremisowały w pierwszysch pojedynkach. Liga Rosyjska jeszcze nie rozpoczeła, Hiszpanie już są w pełnym gazie. Co prawda Celte czeka b. ważny pojedynek z Racingiem, to wydaje mnie się, że nie powinni miec problemów z pokonaniem Spataka. Obrona Sprataka nie należy do najlepszych, a to drużyna z Moskwy musi strzelić bramkę aby myślec o awansie do kolejnej rundu. La liga a liga rosysjska to niebo a ziemia. Daltego śmiało stawiam na Celte bo i moim zdaniem kursy są ciekawe.

Mój typ: 1

Do góry
#981864 - 22/02/2007 16:36 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: drfocus]
chapi Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 26
Dinamo Bukareszt - Benfica Lizbona

Jak trudnym terenem są rumuńskie stadiony nie muszę nikogo przekonywać. Co prawda tydzień temu Steaua nie dała rady u siebie Sevilli, ale należy pamiętać że hiszpanie to klasowa drużyna. Dzisiaj do Bukaresztu, na boisko lokalnego rywala Steauy zawita kolejna ekipa z Półwyspu Iberyjskiego- Benfica Lizbona. Pierwszy mecz był prawdziwym horrorem dla Benfiki, a jedyną bramkę w tych męczarniach zdobył na dwie minuty przed końcem spotkania Miccoli. Portugalczycy zdają sobie pewnie sprawę, że tam było trudno.. W takim razie jak trudno będzie teraz? Dinamo w lidze rumunskiej jest niepodważalnym liderem, a u siebie na 10 spotkań wszystkie wygrał. Kibice Dinama postarają się o odpowiednią motywację dla swoich pupili. Nie widzę tutaj żadnych atutów przemawiających za drużyną Benfiki. To własnie Dinamo musi to spotkanie wygrać, będzie poszukiwać bramek, i nie odpuści rywalowi. Przewiduję przebieg spotkania podobny jak przed tygodniem, tzn. w pierwszej połowie spokojnie (remis do przerwy), a po break'u huraganowe ataki Dinama nagrodzone golem w końcówce spotkania.
Typ: 1
Kurs: 2,40

Typ: X do przerwy
Kurs: 2,00


-------------------------------------------------------------------------------------

Osasuna Pampelona - Girondins de Bordeaux

Kolejne spotkanie z gatunku tych "bardziej wyrównanych". Pierwszy mecz tych drużyn we Francji nie przyniósł żadnej odpowiedzi na temat ewentualnego awansu którejś z drużyn. Sprawa awansu wciąż jest otwarta. Jednak moim zdaniem, o tym kto awansuje dalej zadecydują dzisiaj dogrywka, lub rzuty karne. Zarówno Hiszpanie jak i Żyrondyści prezentują bardzo zbliżony poziom piłkarski, są prawdę mówiąc średniakami w swoich ligach. Ostatnie kolejki ligowe również nasunęły mi pewno spostrzeżenie. Na nawał bramek w tym meczu nie ma co liczyć. Osasuna przegrała u siebie 0-1 z Celtą, natomiast Bordeaux poległo 0-1 w Troyes. Także pierwsze spotkanie tych drużyn potwierdziło że są niezwykle underowe. Dlatego taki mój typ, a nie inny. Na pytanie kto awansuje nie potrafię niestety odpowiedzieć, ani wytypować.
Typ: X
Kurs: 3,15

Typ: X do przerwy
Kurs: 2,10

Typ: Under 2,5
Kurs: 1,60


-------------------------------------------------------------------------------------

Glasgow Rangers - Hapoel Tel Aviv

Na temat tego meczu można poczytać na każdym bukmacherskim forum. Jest to tzw. "masówka" grana dziś przez wielu bukmacherów. Jakoś tak się przyjęło że te "masówki" są najbardziej zawodne. Ja dzisiaj jednak nie będe bawił się w przezorność i za dużą sumę postawię na gospodarzy. Nie wyobrażam sobie żeby Szkoci odpadli na tym etapie, z takim rywalem. Liga izraelska moim zdaniem niewiele wykracza poza poziom naszej rodzimej klasy rozgrywkowej. Rangersi mają komfort zdobycia bramki na wyjeździe. Dlatego wystarczy tu dzisiaj skromne 1:0. Ja jednak myślę że jak na brytyjczyków przystało nie zadowolą się takim skromnym rezultatem i będa chcieli udowodnić że ta porażka to wypadke przy pracy. Glasgow w ostatnich latach zostało mocno poniżone nie tylko w Europie, ale także na krajowym podwórku. Myślę ze "Niebiescy" dzisiaj uczynią poważny krok do zerwania tej haniebnej etykietki.
Typ: 1
Kurs: 1,50

Typ: Handicap 0:1 1
Kurs: 2,20

Do góry
#981868 - 22/02/2007 16:39 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: _Ja$on_]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Originally Posted By: Chelsea_fan
Originally Posted By: Maxi
Rosjanie w pierwszym meczu nieco zawiedli zaledwie remisując 0-0 przed własną publicznością...


O ile dobrze pamietam, to mecz rozgrywany był we Władywostoku, bo warunki atmosferyczne nie pozwoliły rozegrać meczu w Moskwie... Dobrze mówie? ;\) Pozdrawiam i też daje dzisiaj Cska (aw.) \:\)


Dobrze mówisz. Gdzieś ten fakt przeoczyłem. Dzięki za poprawe i pozdrawiam.

Do góry
#983052 - 22/02/2007 22:00 Re: 1/32 Pucharu UEFA *DELETED* [Re: chapi]
chapi Offline
newbie

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 26
Post deleted by bcn1899

Do góry
#983074 - 22/02/2007 22:26 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: chapi]
kkoossaa Offline
enthusiast

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 346
Skąd: MKS WOLA
Może mi ktoś streścić mecz Blackburn-Lrverkusen ? ... bo lepiej nie mówić ... co teraz sądze o angielskiej drużynie ... \:\(

Do góry
#983089 - 22/02/2007 22:37 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: kkoossaa]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Leverkusen przyjechalo po remis i sie im to udalo.Nawet za bardzo nie udawali,ze im na czymkolwiek innym zalezy.Backburn w zeszla sobote pokazalo w meczu z Arsenalem,ze sa niezli w przeszkadzaniu, dzis polegli od tej samej broni.Pedersen mial 3 szanse z wolnego ale chyba byl troszke " zardzewialy" po kontuzji.Nonda mogl strzelic w 89 minucie ale sie przestraszyl szansy. To chyba tyle,zadna klasyka.

Do góry
#983093 - 22/02/2007 22:42 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: kkoossaa]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Ja moge ale krótko bo tak naprawde to nie ma o czym sie rozwijać \:\)

Kluczowa jest akcja z 80 minuty kiedy to po podaniu pomocnika Blackurn Nonda ma wysmienitą okazje na gola! strzela nad bramkarzem ale piłka przechodzi nad poprzeczką.
Ogólnie to cała druga połowa rozgrywana była pod polem karnym Leverkusen. Na konice Blackurn grało już chyba 5 napastników.

Ponoć najlepszą okazje Blackurn miało w pierwszej połowie ale Butt spisał sie doskonale \:\)

Angole walczyli i tego odmówić im nie można ;\)

Pozdrawiam.

Do góry
#983094 - 22/02/2007 22:42 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: konstruktor1]
14honor88 Offline
veteran

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 1234
Skąd: ....::::ACAB::::....
I Żydki odprawili CSKA kursik 2.65 siadł . Pokazali że są lepsi w meczu na wyjeździe . Ruscy wtedy cudem wywalczyli 0:0 , a już na swoim terenie druzyna z Izraela wygrała 1:0 . Tak wiec uważajcie na tą druzyne

Do góry
#983110 - 22/02/2007 22:53 Re: 1/32 Pucharu UEFA [Re: 14honor88]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja żałuję, że nie zdążyłem podać analizy do meczu Nancy - Szachtar, bo może ktoś by skorzystał. No ale nic straconego, okazja będzie w kolejnej rundzie \:\)

pozdr.

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49