Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#97737 - 07/07/2003 05:47 Re: Partia
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
kto wie czy nie interesuje
poruszam się w okolicach, ale nie jest to taka prosta sprawa.
chodzi o to, zeby nie była to PPPP (jesli pamietacie co to było
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]PPPP padla a jej prezes ma sie nadzwyczaj dobrze. Byl tam jakis szwindel, "Siara" cos sobie przywlaszczyl, ale ile i od kogo to juz nie pamietam...
Ehhh za duzo tego bylo.

Do góry
Bonus: Unibet
#97738 - 07/07/2003 06:26 Re: Partia
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb] Polska jest chyba jedynym krajem, gdzie najbardziej poszukiwanymi pracownikami są inwalidzi i starzy.[/qb][/QUOTE]No to jesteś panie kolego w wielkim błędzie, bo ON (osoby niepełnosprawne)tak naprawde mają bardzo poważne problemy ze znalezieniem pracy. A powód jest głównie taki, że nie ma dostosowanych stanowisk pracy dla potrzeb ON.

Do góry
#97739 - 07/07/2003 15:34 Re: Partia
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
Szanuję Twoje zdanie donic, ale go nie podzielam. Ja nie powiedziałem, że osoby niepełnosprawne i emeryci nie mają żadnych problemów z podjęciem pracy. Oczywiście, że nie jest im łatwo. Ale takie osoby są na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Ja gdbybym rozpoczynał teraz działalność to już na starcie byłbym przynajmniej 650 zł do tyłu w porównaniu z ON. Osobiście nie widzę żadnego powodu dlaczego niby tak ma być. Myślę że zgodzisz się ze mną.

Do góry
#97740 - 07/07/2003 17:35 Re: Partia
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb] Ale takie osoby są na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o działalność gospodarczą. [/qb][/QUOTE]Według mnie to ,że ON sa uprzywilejowane jesli chodzi o działalność gospodarczą jak i inne ważne ulgi, to jest po prostu wielkie nic w porównaniu z niesprawiedliwymi i wręcz bezczelnymi ulgami polityków. Wiadomo jakie życie wiedzie większość ON i emerytów, jakie maja pobory...Ale zauważ, że niemały odsetek ON "dorobiło się" kalectwa z czyjejś winy, bywa że w państwowych zakładach pracy, albo jakis poyebany amator wyścigów na autostradzie przekreslił im wielka karierę zawodową, a teraz maja pare zł renty...
Ogólnie jestem za równym traktowaniem ludzi, ale ON nigdy nie będę wytykał i zazdrościł 30% ulg na przejazdy czy innych, ale tez minimalnych. Natomiast zawsze bedę wytykał politykom, najbogatszej grupie społecznej. No bo na jakiej podstawie oni mogą jeździć, latać, leczyć się w klinikach i gadać za darmo ?

Do góry
#97741 - 07/07/2003 20:32 Re: Partia
luker_ Offline
enthusiast

Meldunek: 12/07/2002
Postów: 369
Skąd: Białystok
Witam odnośnie osób niepełnosprawnych to niedawno nawiązała ze mną kontakt jedna osoba, która poprosiła mnie o pomoc w zoragizowaniu akcji charetatywnej..po tym jak kiedys na forum ogłaszałem się i prosiłem o pomoc dla rodzeństwa pewnego przy zbiórce na wózek, tą osobą jest Leszek lat 27 z Torunia były handlowiec , zbiera obecnie na operacje w Novosybirsku..operacje kręgosłupa, może całkowicie wyzdrowięc bo rusza nogami potrzebuje 14000 euro...był handlowcem w poważnej korporacji i co z tego???po wyapdku ludzie, znajomi wszyscy się od neigo odwrócili...coz tych ulg itp...im ejst naprawdę cieżko..neidług stworze temat ..zapraszajać do wsółpracy ludzi , dla których nie liczy się tylko kasa w życiu ale wyższe wartosci:min potrzebuje osoby o bardzo dobrej znajomosći angielskiego, sam znam w stopniu dobrym ale to za mało, osobe do html do stworzenia strony, ja stworze grafike i znajomości w rpzeróżnych serwisach forach itp..
Pozdrawiam Serdecznie

Do góry
#97742 - 08/07/2003 02:10 Re: Partia
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]Leszek lat 27 z Torunia były handlowiec , zbiera obecnie na operacje w Novosybirsku..operacje kręgosłupa, może całkowicie wyzdrowięc bo rusza nogami potrzebuje 14000 euro...był handlowcem w poważnej korporacji i co z tego???[/qb][/QUOTE]No własnie, gdzie tu sprawiedliwość. Taki pajac np. L. Miler po wypadku miałbny zapewnione leczenie w najlepszych klinikach nie tylko polskiech, ale i szwedzkich czy amerykańskich. A czym ten typ rózni się od kogoś innego, kto nie jest politykiem? Ręce opadją qrwa mać. A biedny człowiek musi zbierać kasę na operacje, kliniki i lekarstwa. "TO WŁAŚNIE NASZA POLSKA, NOWA RZECZPOSPOLITA..."

Do góry
#97743 - 08/07/2003 02:28 Re: Partia
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
bardzo współczuję wszystkim osobom niepełnosprawnym i uważam że państwo powinno otaczać je opieką ale...
zdajcie sobie sprawę że jedną z przyczyn niedostatecznej pomocy osobom NAPRAWDĘ niepełnosprawnym jest to że ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska

Do góry
#97744 - 08/07/2003 02:31 Re: Partia
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
A kto mówi że świat jest sprawiedliwy?. Zawsze byli lepsi i gorsi. Tak było jest i zapewne będzie.

Do góry
#97745 - 08/07/2003 02:38 Re: Partia
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]bardzo współczuję wszystkim osobom niepełnosprawnym i uważam że państwo powinno otaczać je opieką ale...
zdajcie sobie sprawę że jedną z przyczyn niedostatecznej pomocy osobom NAPRAWDĘ niepełnosprawnym jest to że ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska[/qb][/QUOTE]Niestety taka jest prawda. I nie chodzi tylko o renty dla niepełnosprawnych. Cały system rent jest po prostu w naszym kraju chory. Na 100 000 mieszkańców mamy dwa razy wiecej rencistów niż Niemcy. jesteśmy dwa razy bardziej ułomni, chorzy?

Do góry
#97746 - 08/07/2003 02:57 Re: Partia
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb] ponad połowa tych którzy dostają renty inwalidzkie to są zwykłe nieroby które za łapówki dla skorumpowanych lekarzy kupili sobie odpowiednie papiery i teraz balują na między innymi mój koszt
a państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych to instytucja czysto złodziejska[/qb][/QUOTE]Napewno grubo przesadziłeś, że ponad połowa. Według mnie góra 15% jak nie mniej. Poza tym bawić się tak naprawde nie mają za co, no bo ileż tej renty mają.
Co do PFRON to pełna zgoda.

Do góry
#97747 - 08/07/2003 03:14 Re: Partia
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
nie przesadziłem ani trochę
w polityce kilka numerów wstecz był artykuł na ten temat... na szczęście po mału zaistniała sytuacja jest prostowana i złodzieje będą musieli oddać kasę
odnośnie "balowania" to ja sobie nie życzę żeby z moich pieniędzy utrzymywać nierobów nawet jakby to miało być 10 gr
teraz czytam że spółka pkp przewozy regionalne generuje 35 mln zł straty dziennie :eek: i ta instytucja ma zamiar strajkować przeciwko restrukturyzacji
to jest po prostu śmieszne trzeba rozgonić towarzystwo jak najszybciej i niech mi nikt nie gada o skutkach spolecznych i o tych biednych rodzinach zwalnianych pracowników bo biedni to jesteśmy my wszyscy że musimy z naszych podatków tą fikcję utrzymywać
dokładnie to samo dotyczy górnictwa
jak widzę tych kolesi jak narzekają na swoją ciężką dolę to mam łzy w oczach tyle że ci panowie już mieli swój czas nieuzasadnionych przywilejów za gierka i dostali od życia zacznie więcej niż im się należało
recepta: rozgonić nierobów

Do góry
#97748 - 08/07/2003 03:25 Re: Partia
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
następny kwiatek
poseł jagiełło który ratował tyłki swoim przestępczym kolesiom z sld nie został przesłuchany bo źle się poczuł :eek: biedaczek w kółko źle się czuje nawet w szpitalu był gdzie koleś ordynator mu wystawił ładny papierek... jeszcze może rentę inwalidzką mu przyzna
powinni go zamknąć w szpitalu ale psychiatrycznym bo policja podsłuchała jak poseł jagiełło dzwoni z komóry (swojej własnej) do kolesi przestępców i ich uprzedza o akcji centralnego biura śledczego a ten mówi że nie ma dowodów... po prostu nienormalny... w kaftan go i nie wypuszczać pod żadnym pozorem a wszyscy włącznie z posłem będą zadowoleni al:

Do góry
#97749 - 08/07/2003 03:47 Re: Partia
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Zastanawiajace jest to ze jak czytam wiadomosci z Polski to codziennie jest jakas afera made in SLD. Dzien bez afery to dzien stracony.
Ciekawe jakie bedzie zachowanie elektoratu w przyszlych wyborach

Do góry
#97750 - 08/07/2003 03:50 Re: Partia
mpbrowar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2002
Postów: 1772
Skąd: miasto helikopterów
Ale już nie ma na kogo głosować w tym kraju

Do góry
#97751 - 08/07/2003 03:50 Re: Partia
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]nie przesadziłem ani trochę
[/qb][/QUOTE]Myślę ze nie trochę, ale dużo przesadzili pismaki.
Naprawde w to nie wierzę, żeby 50 osób na 100 było w stanie załatwić sobie takie papiery.

Do góry
#97752 - 08/07/2003 12:29 Re: Partia
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mpbrowar:
[qb]Ale już nie ma na kogo głosować w tym kraju [/qb][/QUOTE]To trzeba założyć własna partię i będziemy głosować na siebie.

Do góry
#97753 - 08/07/2003 16:46 Re: Partia
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
Panowie juan_carlos ma całkowitą rację!!! Obserwując własne podwórko widzę, że przynajmniej 50% rencistów to symulanci i nieroby. Niktórzy są tak bezczelni, że jeżdżą sobie nawet do roboty za granicę. Podzielam także opinię co do pkp i górnictwa. TO SIĘ WRESZCIE ****A MUSI SKOŃCZYĆ.
I jeszcze jedno. Mówicie, że nie ma teraz na kogo głosować. Teraz właśnie w Polsce tworzy się taka sytuacja (żeby nie powiedzieć okazja) jak przed przed laty z Polską Partią Przyjaciół Piwa. iwo:
Jeśli poważnie myślicie o założeniu partii i zaistnieniu na arenie politycznej to nie ma chyba lepszego momentu.

Do góry
#97754 - 08/07/2003 17:25 Re: Partia
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb]
Jeśli poważnie myślicie o założeniu partii i zaistnieniu na arenie politycznej to nie ma chyba lepszego momentu.[/qb][/QUOTE] iwo: Dlatego na początek trzeba znal. nazwę i napisać statut. Potem wszystko pójdzie łatwiej. Ja nie mam jakiegoś poważnego i przemyślanego pomysłu na nazwę a wy ?? Mogłbym zająć się rejestracją i podpisami.

I proszę bez jaj typu -- C*** -- Chrzescijanska Unia Jednosci

Pzdr iwo:

Do góry
#97755 - 08/07/2003 17:43 Re: Partia
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
Z tego co się orientuję to na tym forum jest wielu ludzi wykształconych i studentów. Z potencjałem intelektualnym nie byłoby więc żadnych problemów.

A co do nazwy to musi być to coś takiego czego jeszcze nie było. Moja propozycja - Polska Partia Konserwatywna - iwo:

Dawajcie swoje propozycje!!!!!!

Do góry
#97756 - 08/07/2003 17:59 Re: Partia
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
To znaczy że ja też mam potencjał - jestem studentem . Co do nazwy bardzo dobra [ale niestety mi kojarzy się za bardzo z PPS :rolleyes: ]

iwo:

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, Sony, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, VVega, Akhu), 4025 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01