Opcje tematu
#98571 - 30/10/2002 03:47 Gra Gieldowa w RP
Anonymous
Unregistered


Chcialem zapytac czy uczestniczy ktos z Was w grze giełdowej Rzeczpospolitej, jesli tak to jak Wam się wiedzie?

Do góry
Bonus: Unibet
#98572 - 30/10/2002 12:07 Re: Gra Gieldowa w RP
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bebu:
[qb]Chcialem zapytac czy uczestniczy ktos z Was w grze giełdowej Rzeczpospolitej, jesli tak to jak Wam się wiedzie?[/qb][/QUOTE]Ja obecnie nie uczestnicze ale przez dluzszy czas sie tym zajmowalem z dobrym skutkiem.
Z tym, ze na poczatku to kazdy mial dobry efekty jesli na prywatyzacji Banku Slaskiego zarabialo sie ponad 1000% a na kolejnych mniej ale tez po kilkadziesiat %. Do tego skupowanie akcji na ktore potem bylo wezwanie.

Niestety zaczalem troche za pozno i na te piekne czasy kiedy przez rok ze zlotowki robilo sie 50 zlotych bez wiekszego wysilku sie nie zalapalem.

Wojtek

Do góry
#98573 - 30/10/2002 17:23 Re: Gra Gieldowa w RP
Anonymous
Unregistered


Ja osobiście także pamiętam czasy BSK gdy zadebiutował chyba coś ok 6,7 mln zł. To były kwoty. Teraz to jakaś kiszka się troche zrobila chociaz granie na gieldzie stalo sie banalnie wygodne. Kiedys mysialem stawac w kolejce w biurze maklerskim rano i czekac az przyjdzie moja kolej. Potem babka wklepywala do komputera dane i dostawalem takie fajne potwierdzenia na drukarce iglowej. Kilka takich chyba jeszcze mi sie zachowalo. Maja juz chyba z 10 lat. Jeszcze niedlugo i wprawie je sobie w ramke i powiesze w sypialni

A tak odnosnie tematu, to chodzilo mi o wirtualna gre na "sucho" zorganizowana przez gazete Rzeczpospolita, ktora trwa od 30 wrzesnia do konca listopada. Nawet cos placa za pierwsze 10 miejsc.
Pozdrawiam

Do góry
#98574 - 30/10/2002 23:48 Re: Gra Gieldowa w RP
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
w/w gra trwa jak juz ktos wspomnial dosyc krotko. pod tym adresem www.gra.onet.pl jest gra na sucho jak dlugo chcecie, dostajecie rachunek o wartosci 10,000, lub 20,000 tysiecy zlotych.
z tego co slyszalem, gierka ta jest stale monitorowana przez jakis bank, ktory to sponsoruje, a odpowiedni ludzie wylapuja mlode talenty ktorym sa oferowane stypendia pod warunkiem ze beda sie szkolic w tym fachu a potem beda pracowali w/w baku

powodzenia

Do góry
#98575 - 31/10/2002 16:20 Re: Gra Gieldowa w RP
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bebu:
[qb]Ja osobiście także pamiętam czasy BSK gdy zadebiutował chyba coś ok 6,7 mln zł. To były kwoty. Teraz to jakaś kiszka się troche zrobila chociaz granie na gieldzie stalo sie banalnie wygodne. Kiedys mysialem stawac w kolejce w biurze maklerskim rano i czekac az przyjdzie moja kolej. Potem babka wklepywala do komputera dane i dostawalem takie fajne potwierdzenia na drukarce iglowej. Kilka takich chyba jeszcze mi sie zachowalo. Maja juz chyba z 10 lat. Jeszcze niedlugo i wprawie je sobie w ramke i powiesze w sypialni

A tak odnosnie tematu, to chodzilo mi o wirtualna gre na "sucho" zorganizowana przez gazete Rzeczpospolita, ktora trwa od 30 wrzesnia do konca listopada. Nawet cos placa za pierwsze 10 miejsc.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]BS zadebiutowal po 6750 ale moja radosc trwala krotko bo zanim otworzyli mi konto to byl juz po 4700 co i tak bylo rewelacja.

Nie zauwazylem, ze chodzi o gra. Przeczytalem temat i dalem odpowiedz. W gre nie gram i nawet nie wiedzialem, ze taka jest.

Wojtek

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], Huberthg, akagi, Sensei, VVega, alfa, kemp, 11kera11, rafal08, Akhu), 3506 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581765 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49