Opcje tematu
#98641 - 01/01/2003 19:47 UFO
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Zakładając ten temat nie miałem na myśli jednego z użytkowników forum , a bardziej chciałem się skupić na owym fenomenie. Tutaj zamieszczam bardzo ciekawy link z wypadku na WTC, w czasie którego uchwycono fotki na których rzekomo jest niezidentyfikowany obiekt.

SLAV

Do góry
Bonus: Unibet
#98642 - 01/01/2003 21:02 Re: UFO
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Ja widziałem nawet 2 filmy gdzie obraz jest nadzwyczaj przekonujacy...
Nie okłamujmy się,że jesteśmy sami we wszechświecie

Widziałem tez interesujące materiały dotyczące ataku na Pentagon.Materiały przedstawiały Pentagon po wybuchu,były zrobione pomiary i symulacja rozmierów Boeinga.Dziura w ścianach była mniejsza niż rozpiętość skrzydeł boeinga( i to sporo mniejsza),a przecież przynajmniej niewielkie zniszczenia powinny być,bo skrzydła nie są z papieru...Najdziwniejsze jest to,że niegdzie nie znaleziono szczątków samolotu,nawet śrubki.Szkoda,że nie mam już tego linku bo podałbym go tutaj,bardzo ciekawa sprawa.Rząd Amerykański oczywiście robił wszystko zeby utwierdzić naród i świat ,ze był to samolot.Więcej szczegułów nie bedę pisał bo i tak pewnie niewielu to interesuje,ale dodam tylko,że były i sa przypuszczenia,że w Pentagon uderzyła rakieta samosterująca.
Jak znajde gdzieś ten link to wrzucę tu.

Do góry
#98643 - 01/01/2003 23:50 Re: UFO
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
A ja z kolei wyjezdzajac do Niemiec, bardzo czesto zywie sie w tureckich czy tez arabskich restauracjach. Chcac - nie chcac rozmawia sie wtedy z bardzo roznymi ludzmi. Turcy nigdy nie wspominaja o UFO, ale za to sa swiecie przekonani, ze "caly ten atak", to prowokacja rzadu amerykanskiego. Trudno uwierzyc, by moglo dojsc do tak olbrzymiego przekretu, ale z drugiej strony jednym z glownych czynnikow nakrecajacych gospadarke USA jest przemysl zbrojeniowy. W swojej krotkiej historii troche konfliktow zbrojnych juz mieli, po ataku nastapil odwet na Afganistan i chyba jednak na Irak. Bardzo szybkie wykrycie sprawcy i pozniejsze dowody tez jakos nie sa szczegolnie przekonywujace...
Heh, troche nie na temat, ale tak mi sie nasunelo..

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, VVega, DePito, ElNinho[mmdea]), 3438 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581750 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49