Opcje tematu
#98751 - 25/01/2003 01:12 DOBRE PUBY w Polsce
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
Jako, że mamy temat piwa dobrze by było wiedzieć gdzie je wypić.
Podzielcie się informacją gdzie w waszych miastach warto przysiąść...

Tu gdzie mieszkam w Świnoujściu polecam knajpe BOSS zaraz przy przeprawie promowej (klimat morski) a w sezonie Słodkie Centrum i okolice... chociaz tak naprawde to lepiej obkupić się w hurtowni i wypić na plaży ;-) Ceny w mieście to 4-5zł a przydomowej knajpie na osiedlu 3,5
- kanjpa Kazik i często siedze tam ze Smokiem34 ;-) iwo: i faktycznie zawsze Smoqu ciagnie warke dla porównania w sezonie przy plaży ceny wahają sie od 5 do 8zl

Często podróżuje po Polsce więc kilka knajpek poznałem...
Pamiętam kilka dobrych na rynku w Poznaniu (szczególnie taką przemiłą piwnice) a szokiem była knajpa we Wrocławiu gdzie na moich oczach widziałem jak "produkuje się" i nalewa piwo do mojej szklanki ;-) (nazwy juz nie pamiętam).
W Łodzi polecam Irish Pub na Piotrkowskiej i duuzego Guinessa, a w Wisle knajpe Malysza :-)

Więć gdzie warto wypić ?

Do góry
Bonus: Unibet
#98752 - 25/01/2003 01:39 Re: DOBRE PUBY w Polsce
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Endriu:
[qb](...)a szokiem była knajpa we Wrocławiu gdzie na moich oczach widziałem jak "produkuje się" i nalewa piwo do mojej szklanki ;-) (nazwy juz nie pamiętam).[/qb][/QUOTE]"Spiż" czy jakos tak

Do góry
#98753 - 25/01/2003 02:57 Re: DOBRE PUBY w Polsce
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Spiż" czy jakos tak [/qb][/QUOTE]Jesli chodzi o "Spiz" to zdaje sie kolo Jeleniej Gory, w Milkowie jest rowniez Spiz. Maja tam maly, na wlasne potrzeby , browarek.

Szczerze musze przyznac, ze jeszcze nigdy tam nie spozywalem zlotego trunku, ale z pewnoscia Conrad cos wiecej Wam o tym powie

Jesli chodzi o Jelenia Gore to nie ma tutaj zbyt wielu atrakcyjnych miejsc. Najlepszym rozwiazaniem wydaje sie byc "Jazz Club Atrapa" jednak o tym miejscu ostatnio kraza rozne niezbyt mile informacje (w stylu "Dres Klab Atrapa ).

Pozdrawiam
Kejsper

Do góry
#98754 - 25/01/2003 19:57 Re: DOBRE PUBY w Polsce
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Klepsydra w Bytomiu jeśli ktoś lubi rocka.
Byle nie w piątki bo duży ścisk.

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Kretol, VVega, Akhu, pacyfista), 3548 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49