Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#98755 - 27/01/2003 01:48 Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Anonymous
Unregistered


Mam problem mam pięć meczy na kuponie, cztery weszły ,piątym typem były francuzki w 1-3 w biathlonie w biegu drużynowym,jednak one nie stawiły się na starcie czyli nie pobiegły ale pani w profie mówi ze nie ma zwrotu tylko typ jest nie trafiony nie wiem jakich argumentów mam użyć może ktoś zna regulamin proszę o pomoc. Dla mnie mnie gra jest warta świeczki chodzi o 107 pln jeśli z francuzek bedzie zwrot.A propos STS ma ten zakład jako zwrot. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Do góry
Bonus: Unibet
#98756 - 27/01/2003 01:50 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase

Do góry
#98757 - 27/01/2003 02:11 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
nieobecny konkurent Offline
old hand

Meldunek: 28/09/2002
Postów: 977
Musisz chyba pokazac tej babce punkt w regulaminie, ktory o tym mowi - skoro nie chce uznac ci zwrotu. Regulamin w Profie kosztuje bodajze 3,5 zlotego

Nie daj sie! i powodzienia iwo:

Do góry
#98758 - 27/01/2003 04:06 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Hmm patrze na wyniki w profie i widze ze nie ma zwrotow za Francje tylko maja "nie wygrywa" tak wiec buk popelnil tutaj ewidentna gafe gdyz Francuzki nie wystartowaly.
Zadzwon do centrali albo popros babke zza okna czy tez wlasciciela punktu o taka interwencje gdyz ewidentnie nalezy ci sie cash powinien byc zwrot i nie ma bata argunmentujac to powolaj sie na regulamin, niestety nie posiadam takowego ale jestem pewny ze w powyzszej sytuacji powinien byc zwrot i musza miec taki pkt. w regulaminie.
- zwrot w przypadku nie odbycia sie danego zdarzenia sportowego or something like that......

Pozdrawiam

Do góry
#98759 - 27/01/2003 12:24 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
FanJagi Offline
veteran

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 1262
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase [/qb][/QUOTE]Więc idź i powiedz, że hutnik z forum mówi, że ma być zwrot i kobieta z profa odda Ci kase !! iwo:

Do góry
#98760 - 27/01/2003 21:01 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Hmm patrze na wyniki w profie i widze ze nie ma zwrotow za Francje tylko maja "nie wygrywa" tak wiec buk popelnil tutaj ewidentna gafe gdyz Francuzki nie wystartowaly.
Zadzwon do centrali albo popros babke zza okna czy tez wlasciciela punktu o taka interwencje gdyz ewidentnie nalezy ci sie cash powinien byc zwrot i nie ma bata argunmentujac to powolaj sie na regulamin, niestety nie posiadam takowego ale jestem pewny ze w powyzszej sytuacji powinien byc zwrot i musza miec taki pkt. w regulaminie.
- zwrot w przypadku nie odbycia sie danego zdarzenia sportowego or something like that......

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Tak się składa, że mam regulamin Profa...

Niewzięcie udziału lub rezygnacja zawodników lub zespołów

W przypadku zakładów na zwycięstwo lub zajęte miejsce uważa się za przegrany również taki zakład na zawodnika lub zespół, którzy z jakiegokolwiek powodu nie biorą udziału w zawodach lub w trakcie jego trwania z dalszego udziału rezygnują.

A więc nici cyborg z Twojej kasy. Rozliczyli Ci zakład prawidłowo (tak jak mają w regulaminie).

Do góry
#98761 - 27/01/2003 21:14 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Według mnie powinno to być do zwrotu i tobie dać kase [/qb][/QUOTE]Cos czesto zmieniasz nicki. Tym razem co bylo przyczyna ?

Do góry
#98762 - 27/01/2003 22:46 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Big_star:
Tak się składa, że mam regulamin Profa...

Niewzięcie udziału lub rezygnacja zawodników lub zespołów

W przypadku zakładów na zwycięstwo lub zajęte miejsce uważa się za przegrany również taki zakład na zawodnika lub zespół, którzy z jakiegokolwiek powodu nie biorą udziału w zawodach lub w trakcie jego trwania z dalszego udziału rezygnują.

A więc nici cyborg z Twojej kasy. Rozliczyli Ci zakład prawidłowo (tak jak mają w regulaminie).[/QB][/QUOTE]Hmm jesli maja rzeczywiscie taki popieprzony punkt w regulaminie co mnie niezmiernie dziwi :eek: to nic nie wskurasz Cyborgu, z drugiej strony jest to cholernie duzy minus dla profa gdyz Francja wycofala sie tuz przed zawodami o czym ciezko bylo sie dowiedziec podali to na stronie live biathlonu niedlugo przed zawodami. W takich sytuacjach ewidentnie powinien byc zwrot co jest jednoznaczne z linia 1.00 w akumulatorach.

Sumujac ogromny minus dla profa

Do góry
#98763 - 28/01/2003 00:07 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
Bardzo czesto w zakladach na zwyciestwo obowiazuje zasada braku zwrotow. Nie tylko w profie.

9371 Slalom - Men - Schladming
Narciarstwo Alpejskie-Slalom-Schladming
Kto wygra?
Nie ma zwrotów na non-starters


To z oferty Unibetu.

Do góry
#98764 - 28/01/2003 00:09 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
Elitloppet 2003
Zwyciezca (bez zwrotow)
Trotting- Szwecja Solvalla


a to z Expektu

Do góry
#98765 - 28/01/2003 00:12 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
w unibecie masz przynajmniej napisane przy zakladzie ze nie ma zwrotow a w profie nic tylko w regulaminie poronionym.
Kazdy buk powinien robic zwroty z takich zakladow i to jest kwestia niepodwazalna, jak ktorys ma uchybienia w tej mierze punktuje przeciwko sobie in minus.

Do góry
#98766 - 28/01/2003 00:15 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Elitloppet 2003
Zwyciezca (bez zwrotow)
Trotting- Szwecja Solvalla


a to z Expektu[/qb][/QUOTE]Co ty gadasz o Expekcie?? tam interpretacja jest frywolna chodz zawsze w jedna badz druga strone jest zwrot badz przegrana.

Gralem finladie w expekcie i mialem zwrot wiec chyba to byl zly przyklad.

Do góry
#98767 - 28/01/2003 00:17 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
piil Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/01/2002
Postów: 1686
W Profie juz tez kiedys zaplacilem za ten punkt regulaminu. W ktoryms z turniejow wielkiego szlema ktos mi sie wycofal, kogo mialem na 1-4, czy 1-8, reszta wszystko wlazlo.. Przychodze po odbior kuponu, a tu KICHA..

Do góry
#98768 - 28/01/2003 00:18 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
Hmm jesli maja rzeczywiscie taki popieprzony punkt w regulaminie co mnie niezmiernie dziwi :eek: to nic nie wskurasz Cyborgu, z drugiej strony jest to cholernie duzy minus dla profa gdyz Francja wycofala sie tuz przed zawodami o czym ciezko bylo sie dowiedziec podali to na stronie live biathlonu niedlugo przed zawodami. W takich sytuacjach ewidentnie powinien byc zwrot co jest jednoznaczne z linia 1.00 w akumulatorach.

Sumujac ogromny minus dla profa [/QB][/QUOTE]Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa , a może jest nawet plusem , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy $$$, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters

Do góry
#98769 - 28/01/2003 00:23 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Big_star:

Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa , a może jest nawet plusem , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy jest darmowa kasa, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters [/QB][/QUOTE]Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.

Po prostu tam gdzie sie da to rzna klientela na calego uke: profesjonal. - pierwszy buk obrzygany na forum z mojej strony.

Do góry
#98770 - 28/01/2003 00:27 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Big_star:

Ahonen, nie musi to być minusem dla Profa , a może jest nawet plusem , bo w Formule 1, nieraz zdaża się, że jakiś zawodnik nie wystąpi a w Profie można go grać - i wtedy jest darmowa kasa, bo wg regulaminu nie ma zwrotów na non-starters [/qb][/QUOTE]Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.
QB][/QUOTE]Nie chodzi mi o HTH, a o ukończy/nie ukończy wyścig

Do góry
#98771 - 28/01/2003 00:30 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
to jest inny rodzaj zakladu niz na zajete miejsce co sam podawales wiec nie rozumiem nadzieji na cash darmowy

Do góry
#98772 - 28/01/2003 00:47 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]to jest inny rodzaj zakladu niz na zajete miejsce co sam podawales wiec nie rozumiem nadzieji na cash darmowy [/qb][/QUOTE]W sumie to w regulaminie nie ma żadnego punktu dotyczącego tego rodzaju zakładów, więc jak coś to można się z nimi kłócić

Do góry
#98773 - 28/01/2003 01:04 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Jezeli nie ma tego w regulaminie to tym
bardziej jak chcesz wygrac na ładne oczy czy miły głosik?
Chyba że liczysz że zinterpretuja zawody tak jak ty sobie zyczysz czyli wg twoich zalozen :

puszczam na zawodnika ze nie ukonczy i on nie wystartował, naleza mi sie pieniazki bo trafilem jezeli wierzysz w cos takiego to z Bogiem ale rozne cuda sie w profie zdazayly wiec probuj

Do góry
#98774 - 28/01/2003 01:15 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ahonen:
Chyba nie Big_star chodz nie mam przed soba regulaminu profa ale mysle ze te cwaniaczki daja zaklad jako przegrany tylko gdy gramy na zwyciezce danego zdarzenia a Ty masz na mysli zapewne pary Heat to Head a wtedy juz pewnie licza normalnie.

Po prostu tam gdzie sie da to rzna klientela na calego uke: profesjonal. - pierwszy buk obrzygany na forum z mojej strony.[/QB][/QUOTE]Cze

Regulamin ktorym sie posluguje Prof jest na rynku juz 12 lat. Kiedys w poczatkach tez mialem znim problemy,ale teraz juz sie przyzwyczailem.
Niespotkalem sie raczej z tym ,zeby robili inaczej niz pisza w regulaminie.

Do góry
#98775 - 28/01/2003 01:49 Re: Kłopot z kuponem proszę o pomoc
Black Pepper Offline
member

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 147
Big Star - mówisz to z praktyki, czy tylko z nadzieja na przyszłość

Ja kiedyś dzwoniłem i ustaliłem, że jak zawodnik nie startuje to:

- prof: H2H - zwrot, pozycje - przegrana

- sts - H2H oraz pozycje - zwrot

Zwyczajnie prof oszukuje, a nadzieje Big Stara nie wiem skąd się biorą, chyba że prof zapomni o czymś, ale na to bym mocno nie liczył, bo w skokach jak zawodnik nie przeszedł kwalifikacji to H2H był zwrot, a na pozycjach przegrana.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, kemp, igea23, rafal08, pacyfista, VVega, akagi), 3707 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581737 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49