Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#99009 - 25/04/2003 20:55 CENZURA NA FORUM
Anonymous
Unregistered


Widzę że obrażać innych mogą tylko kolesie conrada i dj sosny ale jak ktoś ich celnie zripostuje to albo kasuja temat albo go zamykają
TAKA JEST WŁAŚNIE mentalność polaków chcą wolności słowa ale docenić jej nie umieją ,moim zdaniem jest to po prostu śmieszne
Czy moze ktos podać przyklady jak potraktowano jego tematy na tym forum ????

Do góry
Bonus: Unibet
#99010 - 25/04/2003 21:15 Re: CENZURA NA FORUM
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
To może trochę nie tak.
Staram się funkcjonować w tematach, gdzie nikt nikomu nie ubliża. Tak mam po prostu.
Marzy mi się, żeby to było takie forum.
Wchodzą tu czesto dzieci, jeśli nie Wasze, to może wkrótce Wasze, zaczęły wchodzic miłe koleżanki.
Trudno, wiem, z tych 5000 tysięcy użytkowników kilkunastu napisze mi zaraz.
To sp******** albo cosik jeszcze.
I pewnie sobie pójdę jak odeszło wielu.
Tak mam.

pozdrawiam
pawel
hpc

PS:A ocenzurowany post, to tylko kilka gwiazdek. Tekst pozostał.
Myślę sobie, ze FanJagi nie ma o to do mnie pretensji.

Do góry
#99011 - 25/04/2003 21:48 Re: CENZURA NA FORUM
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
Hpc niestety wolny dostęp niszczy wszystko i zawsze znajdą się dzieci lub "dzieci", które będą się naśmiewać z innych tylko dlatego, że nic innego nie potrafia zaprezentować. Już od jakiegoś czasu zaczęło przybywać dużo osobników nastawionych na kłótnie, dlatego zawsze byłem za ograniczeniem dostępu do forum poprzez opłate lub inną foprmalność.
Pawer29 te forum nie służy do ripostowania na złość innym, ani do kłótni. Jesteśmy tu bo łączy nas jedna pasja, zawód, hobby, poznajemy się i powstają nowe znajomości a kłótnie nie powinny mieć miejsca, a jak sie zdarza inaczej to świadczy tylko o czyimś IQ.

Pozdrawiam z nadzieją na lepsze jutro tego Forum

Do góry
#99012 - 25/04/2003 22:03 Re: CENZURA NA FORUM
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
Jak dla mnie forum te nie powinno być dla każdego dziecka z piaskownicy, a jest tu takich wielu sądząc po ich ortografii i poziomu postów. Gdybym był administratorem forum - to przed rejestracją użytkownika należałoby wypełnić i przesłać na e-mail jakiś test składajacy sie z różnego rodzaju pytań na inteligencję, kulturę, wiedzę sportową itp. Dopiero wtedy po weryfikacji kandydata za pomocą np. punktacji - otrzymywałby on odpowiedź czy został zarejestrowany czy nie. W obecnym stanie na forum tym jest wiele osób jak dla mnie w ogóle niepotrzebnych, zakładająch tematy i podajacych suche typy, kupony, bzdury. Na początku czytałem wiekszość tematów, lecz powoli mnie to nudz i zaczynam wchodzić w moje ulubione - tam gdzie można sie czegoś dowiedzieć. Jest dziesiątki identycznych tematów, gdzie podaje się kupony w większosci skonstruowane podobnie, z tymi samymi meczami. Czy nam coś to daje? Co mi da, że wejde w kolejny czternasty temat i dowiem się, że ktoś postawił na Manchester, Real czy jakiś klasowy zespół, a potem jeszcze sie spytają czy ktoś skorzystał z jego typów - paranoja. Po prostu mały śmietniczek tu mamy panowie.

Do góry
#99013 - 25/04/2003 22:56 Re: CENZURA NA FORUM
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Temat przeniesiony do T&O.

Do góry
#99014 - 26/04/2003 01:17 Re: CENZURA NA FORUM
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
zgadzam się z pawerem, cenzura na forum niebezpiecznie przybiera na sile.
weźmy dzisiejszy 'incydent' z niejakim jednorazowym, który skrytykował eldorado. słusznie, niesłusznie, to w tej chwili nieważne. nieważne też czy miał jakiegoś innego nicka. ważne jest to, że został usunięty z forum! za coś takiego? przecież to parodia!

Do góry
#99015 - 26/04/2003 01:25 Re: CENZURA NA FORUM
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
No i ja się z wami zgadzam. A szczególnie z Gabriel_f. Taki test na inteligencje to niezły pomysł.
yo

Do góry
#99016 - 26/04/2003 01:37 Re: CENZURA NA FORUM
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]dzisiejszy 'incydent' z niejakim jednorazowym, który skrytykował eldorado. słusznie, niesłusznie, to w tej chwili nieważne. nieważne też czy miał jakiegoś innego nicka. ważne jest to, że został usunięty z forum! za coś takiego? przecież to parodia![/qb][/QUOTE]Akurat takich idiotów będziemy usuwać z forum natychmiast. Jęsli ktoś przychodzi tu by tylko wszcząć kłótnię, to niech sobie lepiej poszuka inne miejsce w sieci dla swoich wypowiedzi. Pierwszy post i od razu dym? I my mamy na to zezwolić?

Zresztą podejrzewam, że jest to osoba, która nie jest tu pierwszy raz...

Do góry
#99017 - 26/04/2003 01:43 Re: CENZURA NA FORUM
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Ja tam sie lubie kłocić

A ze na forum jest dyskryminacja do ludzi w skorach "Junior Membera" to chyba nikogo nie dziwi, idac dalej- istniejaca cenzura (tu przyklad moge mnozyc*) a zamykanie tematow nastepuje wg wlasnego widzi misie lub niedzwiedzie.

I pamietajacie: Komu w droge temu czas to pieniadz.

*Adik skad ty to zdjecie w profilu wziales to ja do tej pory nie wiem

Do góry
#99018 - 26/04/2003 01:50 Re: CENZURA NA FORUM
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Swoją drogą to chyba przypadek bez precedensu. Czy był już ktoś kto został usunięty z forum? I co to wogole znaczy "usunąć z forum"?
Co do cenzury, właśnie wróciłem z pracy i widzę że mały dym w temacie LA powstał. Nie mnie oceniać kwalifikacje czynu pana jednorazowego, jakkolwiek by nie patrzeć, "jednorazowo" zaszalał z drugiej zaś strony, w innych tematach co niektórzy piszą to masakra i nikt ich za to nie wyrzuca. Do zastanowienia moderatorom.

Pozdrawiam.

Anty(Terror)ysta.

Do góry
#99019 - 26/04/2003 02:13 Re: CENZURA NA FORUM
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Swoją drogą to chyba przypadek bez precedensu. Czy był już ktoś kto został usunięty z forum?[/qb][/QUOTE]Tak, usunęliśmy już kilkanaście osób i zablokowaliśmy niektóre adresy IP.

Kto przedwczoraj był w PP wie kogo musieliśmy niedawno usunąć z forum...

Do góry
#99020 - 26/04/2003 02:28 Re: CENZURA NA FORUM
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
Szakal, a widziałeś moje zdjęcie w profilu?

Do góry
#99021 - 26/04/2003 02:35 Re: CENZURA NA FORUM
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Swoją drogą to chyba przypadek bez precedensu. Czy był już ktoś kto został usunięty z forum?[/qb][/QUOTE]Tak, usunęliśmy już kilkanaście osób i zablokowaliśmy niektóre adresy IP.

Kto przedwczoraj był w PP wie kogo musieliśmy niedawno usunąć z forum...[/qb][/QUOTE]Noł mor kłeszczyn

Pozdrawiam.

Anty(Terror)ysta.

Do góry
#99022 - 26/04/2003 03:47 Re: CENZURA NA FORUM
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
[QUOTE]Oryginalnie wysłał pawer29:
[qb]Widzę że obrażać innych mogą tylko kolesie conrada i dj sosny (...) mentalność polaków chcą wolności słowa ale docenić jej nie umieją (...)
Czy moze ktos podać przyklady jak potraktowano jego tematy na tym forum ????[/qb][/QUOTE]Moje tematy nigdy nie były kasowane czy zamykane , choć jak to okresliles nie jestem "kolesiem" dwoch ww. panów .
Choć mialem delikatne scysje z dwoma uzytownikami forum to sposob prowadzenia tych dyskusji po obu stronach byl zgodny z ramami wspolzycia spolecznego .

Definicja wolnosci slowa


Wolność słowa zagwarantowana jest w ustawodawstwie poszczególnych państw demokratycznych i w dokumentach międzynarodowych(...)Stwierdza się w nich zgodnie, że każda jednostka ma prawo do wolności poglądów i wypowiedzi, prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz nieskrępowaną swobodę poszukiwania i rozpowszechniania informacji oraz idei, bez względu na granice państwowe, w formie ustnej, pisemnej bądź za pomocą druku, w postaci artystycznej bądź z wykorzystaniem każdego innego środka przekazu. Prawo to jednak może podlegać pewnym ograniczeniom ze względu na poszanowanie praw lub dobrego imienia innych osób lub ochronę bezpieczeństwa narodowego, porządku publicznego, ochronę zdrowia i moralności.


Pozdrawiam

Pozdrawiam

Do góry
#99023 - 26/04/2003 03:51 Re: CENZURA NA FORUM
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
nasz "kolega JOCER



moge byc spokojny o swoje tematy a juz sie balem ze nie mozna blokowac...

pozdrawiam iwo:

Do góry
#99024 - 26/04/2003 03:56 Re: CENZURA NA FORUM
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Szczerze mówiąc to nie traktuję wypowiedź Pawer29'a na poważnie. Jest to osoba, która wcześniej w innych tematach szukała dziury w całym, wspierała RAFTERA, itd.

Po drugie wygląda na to, że walczy on o prawo do obrażania innych, które ktoś mu niby odebrał. Ciekawa sprawa...

Do góry
#99025 - 26/04/2003 04:08 Re: CENZURA NA FORUM
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
pawer zrób sobie swoje forum stwórz zasady i tam celnie ripostuj czy co tam chcesz i zaproś swoich kolesi
nie jesteś pierwszy ani ostatni któremu się tu nie podoba

Do góry
#99026 - 26/04/2003 16:10 Re: CENZURA NA FORUM
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
biedny slav, coz on zawinil, ze Mu zamknieto temat?
http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=1;t=001459

Do góry
#99027 - 26/04/2003 16:46 Re: CENZURA NA FORUM
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Dzięki DMK za wstawiennictwo bardzo miło z Twojej strony, jednak ze względu na pewne zamieszanie na forum i pare nie cenzuralnych sformułowań skierowanych pod moją osobą, doszedłem do wniosku, iż nie warto dalej ciągnąć ten temat. Poprostu muszę chyba trochę odpocząć od forum, wtedy albo mi to pomoże i tak już nie będę brał do siebie fajnych sformułowań w stylu spie.....j, albo akurat Conrad będzie już w posiadaniu oprogramowania które chociaż w pewnym stopniu wyeliminuję niektórych krzykaczy, bo co innego nikogo nie obrażające, mało szkodliwe, wklejanie wiadomości z onetu przez Romka, a co innego żywne obrażanie forumowiczów, w sposób, który nie wypada nawet ludziom którzy mieszkają w wolnym kraju i nazywają to wolnością słowa.
Narazie najlepszym rozwiązaniem będzie to co powiedziałem Mankietowi, a więc, na forum zajmę się jedynie partią szachów z Terrorem oraz moderowaniem Toru Żużlowego.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#99028 - 26/04/2003 17:20 Re: CENZURA NA FORUM
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Swoją drogą to chyba przypadek bez precedensu. Czy był już ktoś kto został usunięty z forum?[/qb][/QUOTE]Tak, usunęliśmy już kilkanaście osób i zablokowaliśmy niektóre adresy IP.[/qb][/QUOTE]Ubb nie ma opcji blokowania adresow ip. Usuwanie na tyle co sie orientuje ma przebieg Soft (tylko user )albo Hard (user + jego posty )do wyboru przez admina.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Sensei, igea23, alfa, VVega, wHiTe_StAr), 3318 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583254 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07