Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#99058 - 29/04/2003 03:06 Re: ZMIANY !!!!!!
makos Offline
enthusiast

Meldunek: 26/02/2001
Postów: 334
Skąd: Wrocław
Witam

Bunt trza bylo skopiowac caly text jak rozmowa wygladala i wkleic tutaj, może byśmy zlali tą osobę

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#99059 - 29/04/2003 03:13 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


widzę ze niektore osoby tutaj z korzenia komunistycznymi są. wy wszyscy myslicie ze wszystko ma byc tak jak jest głos wiekszosci sie nie liczy - liczy xie tylko to jak mowi arth i spólka a wszelkie proby zmiany ich decyzji kończa sie wybluzganiem i osmieszeniem na oczach wszystkich

takkk najlepiej zamknąc ten temat w chlere no bo jakze jezeli ktos ma odmienne zdanie lub mowi cos złego o rzadach arth i jego paczki to jest zly i trzeba go wyrzucic...

komunistyczne korzenia sie odzywaja panowie...

Conrad prosze o interwencje i uwzglednienie naszej opinii

Do góry
#99060 - 29/04/2003 03:16 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


adam na jakiej podtawie twierdzisz ze masz 13 lat ??? Myśle ze nie dorosłes do takich rozmów bo twoja wiedza ogranicza sie do tego ze myslisz - skoro ma inne zdanie niz ja tzn. ze jest nmałolatem

zastanow sie czlowieku o czym ty piszesz dwa razy zanim cos wkleisz bo własnie skompromitowales na oczach wszystkich

Do góry
#99061 - 29/04/2003 03:35 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
WITAM WSZYSTKICH, MILEJ LEKTURY :zobacz: HEHE CHCIALEM OPISAC MOJE ZDANIE NA TEMAT CZATA I PEWNIE ZOSTANE WYZWANY OD STSIKÓW I INNYCH TU NA FORUM I NA KANALE #MECZ.PL GDZIE TERAZ ZROBILO SIE TROCHE ZAMIESZANIA PO ZAMIESZCZENIU TEGO POSTA PRZEZ BUNT-A. ALE DO DZIELA...
JESTEM UZYTKOWNIKIEM TEGO FORUM I ROWNOCZESNIE CZATA OD JAKIEGOS CZASU I MOJ NICK WIEKSZOSC WIARY KOJARZY. OSTATNIO WYPOWIEDZIALEM SIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU I ZOSTALEM WYZWANY PRZEZ JEDNA OSOBE... W ZWIAZKU Z TYM ODWDZIECZYLEM SIE BO CHYBA NIKT NIECHCE BYC WYZYWANY BEZ POWODU A NA CZACIE CHYBA MOZNA SIE WYPOWIADAC NA TEMAT MECZY... WIEKSZOSC ZNA TA CALA SYTUACJE JAK DOSTAWALEM CIAGLE BANA... MIALEM NAGLOSNIC TA SPRAWE TAK JAK ZROBIL TO BUNT ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE.... : CD...

Do góry
#99062 - 29/04/2003 03:37 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
PO TYM JAK OMIJALEM BANY I WYWALANO MNIE CIAGLE Z CZATA Z WYZWISKAMI ZGLOSILEM SIE POPROSTU DO ARTH-A I WYJASNILISMY ELEGANCKO SPRAWE...
A TO MOJ OPIS NA TEMAT OPOW MYSLE ZE WIELU ZAINTERESUJE:
ARTHX - UWAZAM ZE TEN CZLOWIEK JEST NA WLASCIWYM MIEJSCU, POPROSTU GOSC ODWALA KAWAL DOBREJ ROBOTY, WSZYSTKO ELEGANCKO KAZDEMU TLUMACZY CZASEM AZ ZA BARDZO I Z TEGO CO ZAUWAZYLEM NIEDAJE NIKOMU BANA BEZ POWODU A JAK JUZ DAJE TO I TAK JEST ZE TAK POWIEM DELIKATNY , JEST OK I POWINIEN JAK NAJBARDZIEJ DALEJ SIE W TO BAWIC...
KAFEL - Z TYM PANEM NIEMIALEM ZE TAK POWIEM DOCZYNIENIA ZABARDZO, ALE TEZ NIEWIDZIALEM ALBO NIEZAUWAZYLEM ZEBY NADUZYWAL SWOJEJ FUNKCJI... ALE MOZE SIE MYLE POPROSTU JAKOS NIEWYROBILEM SOBIE ANI ZDANIA NA MINUS ANI NA PLUS NA JEGO TEMAT...
HRABIA_LIDER - TEN PAN JAK WIEKSZOSC Z WAS DOBRZE WIE MIAL ZE MNA NA CZACIE MALE SPIECIE DZIEKI TEMU ZOSTALEM CHYBA REKORDZISTA BANOW ALE NIE W TYM RZECZ... JAK SAM CZESTO MOWI TEN PAN POPROSTU LUBI DAWAC BANY I JEST ZA TO NIELUBIANY ALE NIEPOTRZEBUJE PRZYJACIOL NA CZACIE... NIEZNAM GO NA LIVE ALE Z CZATA WNIOSKUJE ZE MA TROCHE WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I CZESTO TROCHE PRZEGINA BO POPROSTU NIEODPOWIEDNIO SIE ODNOSI WLASNIE DO NOWYCH I NIEZNANYCH MU LUDZI ALBO WLASNIE JAK KTOS COS POWIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU A ON MA INNE ZDANIE... ALE JAK WIDAC I TAKI KTOS JAK JA POTRAFIL DOJSC Z NIM DO POROZUMIENIA iwo: ALE GOSC JEST NIE DO POBICIA HEHE... CD...

Do góry
#99063 - 29/04/2003 03:38 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
REASUMUJAC: UWAZAM ZE Z LUDZMI OBECNYMI NA CZACIE NIEDA SIE WYGRAC PANIE BUNT OTO POWODY:
WIELU LUDZI JAK ZAUWAZYLEM SIE ZNA NA LIVE (OKOLICE MIASTA BIALYSTOK) PONADTO ATMOSFERA NIEBYLA BY TAKA ZLA GDYBY RZECZYWISCIE KAZDY BYL ROWNO TRAKTOWANY GLOWNIE CHYBA PRZEZ PANA LIDERA GDYZ CZASEM NAWET JAK KTOS FLODUJE NIEDOSTAJE ODRAZU BANA A JAK JA BYM ZROBIL TO SAMO TO BAN DOZYWOTNI ODRAZU POPROSTU MYSLE ZE LUDZIE SIE ZNAJA I ZE TEGO JUZ SIE NIEZMIENI PANIE BUNT TAK JEST WSZEDZIE LICZA SIE ZNAJOMOSCI I CHYBA SAM BYS TAK POSTEPOWAL, TAK JEST ROWNIEZ I NA INNYCH CZATACH... TAKI JUZ TEN SWIAT UWAZAM JEDYNIE ZE RZECZYWISCIE NIEKTORZY UZYTKOWNICY SA ZE TAK POWIEM FAWORYZOWANI I OPY IM POZWALAJA NA WIECEJ (BIALYSTOK) WYJSCIA WIDZE TAKIE Z TEJ SYTUACJI:
ZABIERANIE + OSOBOM KTORE PRZEGINAJA I ZEBY TYLKO MOGLY GADAC NA PRIVACH BEZ BANOWANIA , ZROBIENIE PRZEDE WSZYSTKIM REGULAMINU I PRZESTRZEGANIE GO !!! A NIE ZE LUDZIE Z BIALEGO. WYZYWAJA INNYCH I NIEMAJA BANA NIEBEDE TU WYMIENIAC I NIEMOWIE ZE JESTEM JAKIS SWIETY I NP: NIGDY NIEFLODOWALEM ALE RACZEJ NIEPRZEGINAM,A JAK JUZ TO ROBIE COS CZESTO W ZARTACH I WIECZOREM JAK JEST MALO TYPA I NIEPRZESZKADZA TO TAK BARDZO INNYM ALE GDY SA WAZNE JAKIES MECZE TO NIEPRZESZKADZAM INNYM UZYTKOWNIKOM, PISZE SE POPROSTU ROZNE RZECZY JAK JEST CICHO NA KANALE I CHYBA WIEKSZYCH PROBLEMOW NA CZACIE OPROCZ TEGO JEDNEGO NIEMIALEM... UWAZAM ZE NIEKAZDY JEST SWIETY I POPELNIA BLEDY ALE PANIE BUNT GDYBY PAN NA PRIVIE SKONSULTOWAL SIE Z ARTHX-EM CZY Z INNYM OPEM TAK JAK JA SPRAWA ZOSTALA BY WYJASNIONA BEZ PROBLEMU CO NIE PANIE LIDER MOZE TEZ POWINNO BYC TAK ZE TYLKO ARTHX BY MIAL OPA ?? ON NAPRAWDE KONKRETNIE PROWADZI TEN KANAL I NIEWIDZIALEM ZEBY KOGOS WYZWAL NAWET ALBO PRZEKLNAL A JESLI TAK TO ZADKO... UWAZAM ZE TROCHE SA NIEKTORZY FAWORYZOWANI ALE NIC SIE W TEJ SPRAWIE CHYBA NIEZMIENI BUNT, POPROSTU TAKIE SA PRAWA TEGO SWIATA PAN CONRAD POWINIEN JEDNAK COS Z TYM ZROBIC !!!!!

Do góry
#99064 - 29/04/2003 03:39 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
WIDZE ZE JUZ ZACZELO SIE STSIKOWANIE ITD. NIZ NORMALNY DIALOG... MYSLE ZE KAZDY POWINIEN PODAC JAKIES NORMALNE SPOSTRZEZENIA A NIE TYLKO WYZYWAC BUNTA I JECHAC PO NIM !!!!!! TERAZ TO JUZ JA PEWNIE BEDE POGRZEBANY HEHE....
MI TEN CZAT TERAZ PO WYJASNIENIU TEJ SPRAWY PASUJE I CZY BEDE ZMIANY CZY NIE TO MI TO RYBKA W SUMIE... MOGA BYC ZMIANY ALE I NIEMUSZA GDYZ... NARAZIE PRZESTALEM MIEC PROBLEMY , DZIEKI ZA PRZECZYTANIE MOJEJ LEKTURY POZDRAWIAM I POWODZENIA W TYPOWANIU iwo:
NA KONIEC PRZYTOCZE SLOWA CHWALONEGO PRZEZE MNIE ARTHXA: CZAT JEST DLA WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW MECZ.PL !!!!! A WIEC ZAPRASZAM WSZYSTKICH , NIEMUSICIE SIE BAC iwo: KONIEC TEMATU I OBY MNIEJ TAKICH SPIEC
A TERAZ TO JUZ PODPISALEM NA SIEBIE WYROK uke:

Do góry
#99065 - 29/04/2003 03:39 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


dymeczek doskonale cie rozumiem, sam znam kilka osob ktore sa poszkodowane przez TA OSOBE Z BIAŁEGOSOTKU , ktory ma opa.

Conrad masz kolejny dowod na to ze władze posiadaja osoby niekompetentne. prosze o interwencje

Prosze rownoczesnie o wpisywanie sie innych osob ktore sa tak jak m.in. dymeczek poszkodowane ja w pelni rozumiem tych ludzi i po to sie odezwalem aby im pomoc bo uwazam ze nie mozna tego juz tolerowac...

Do góry
#99066 - 29/04/2003 03:41 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Dymeczek dlaczego tak kłamiesz dostałes bana za to ze ublizyłeś mi, a piszesz i kłamiesz w zywe oczy ze za jakiś mecz buhahaha kompletna bzdura.Ale widzę ze moja rozmowa z tobą nie poskutkowała i olałes mnie okey rozumiem na przyszłosć.

Co do człowieka który teraz załozył ten temat to własnie był na czacie i dostał bana za podszywanie się za osoby,a ze ma zmienne ip to wchodzi co chwile pod inne nicki i nie dośc ze flodduje to obraza nie tylko opów bo to juz przyzywczajenie a innych uczesników czata.

Zresztą nie wiem po co ten temat juz niejednokronie rozmawaiłem z Conradem jak i arth i wiadomo ze z przypadku ani arth ani ja nie dostalismy opa , a po drugie to typ stsika alias bunt czy dymeczka flodującego robicie to z zazdrosci bo chielibyscie opa !To tyle

Do góry
#99067 - 29/04/2003 03:44 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
chcialem przeprosic tylko uzytkownikow za tak dlugie posty ale problem staralem sie dosc doglebie opisac... ciekawe co o tym sadzicie , prosze tez o wypowiedzi roznych osob z forum ale na temat forum a nie wyzywania sie !!! chyba ze macie po 15 lat i to lubicie, pozdrawiam iwo: dla wszystkich...

Do góry
#99068 - 29/04/2003 03:46 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...

Do góry
#99069 - 29/04/2003 03:50 Re: ZMIANY !!!!!!
Vipek Offline
old hand

Meldunek: 17/09/2002
Postów: 1040
Skąd: Białystok
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...[/qb][/QUOTE]...najpierw piszesz ze jestes uzytkownikiem czata od 2 lat a teraz ze "nie bawisz sie w czaty" ...cos dziwnego :rolleyes:

...idz moze juz lepiej spac stsik

Do góry
#99070 - 29/04/2003 03:52 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
kazdy ma swoje racje nikt niejest swiety, z nikim na czacie sie niewygra ale lider plissss niepisz tylko ze ja floduje bo dobrze chyba wiesz ze tego nierobie.... juz niemam sil pisac... uwazam ze jest w tym sporo mojej racji.... juz mnie rece bola od pisania ale text o flodowaniu mnie rozbroil bo ja niefloduje... koles sie pewnie zachowuje jak zachowuje bo wy mu niedacie spokojnie posiedziec... jest was wiecej i nieda sie z wami wygrac... ale moze mi ktos powiedziec jedna tylko rzecz... czemu zaden z uzytkownikow nieskarzy sie na arthx-a ??? chyba cos w tym jest

Do góry
#99071 - 29/04/2003 03:54 Re: ZMIANY !!!!!!
_Lider Offline


Meldunek: 14/02/2002
Postów: 829
Ostatni mój post hehehe jak was nie banować jak wy nawet na forum nie umiecie sie zachowywać,jak ty Stsik alias Bunt tak samo Dymeczek piszecie duzymi literami gdzie sie nie pisze po zadnym forum i na żadnych czatach.

Stsik pokazałes teraz swoją klase nawet na ogólnoświatowym czacie dostałes bana za podawanie fałszywych wyników.

A jak macie takie problemy to napiszcie do Przyjaciółki albo Bravo,a nie tutaj płaczecie jak baby.

Do góry
#99072 - 29/04/2003 04:03 Re: ZMIANY !!!!!!
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Hmmm cos w tym jest, co opisuje bunt z rok temu jako nowy na chacie zostalem brzydko potraktowany przez osobe, która wypowiedziala sie w tym temacie, a jest to zdaje sie op (nie arth) . Chodzilo o zwykla roznice zdan ale zostalem tak potraktowany , ze od tego czasu na chacie bylem moze z 2 razy , nie mam ochoty byc przez jakiegos typa opieprzany tylko z tego powodu ,że mam inne zdanie od niego .

Pozdrawiam

Do góry
#99073 - 29/04/2003 04:03 Re: ZMIANY !!!!!!
dymeczek Offline
veteran

Meldunek: 16/11/2002
Postów: 1209
lider czepiasz sie w tym momencie drobiazgow napisalem te bodajze 4 ze 150 kilku postow duzymi literami zeby sie wyodrebnialy bo to dosc wazny temat czemu wy piszecie na temat ludzi co sie wypowiadaja a niepiszecie argumentow na temat czata i wogole co bedzie z tym zeby wkoncu takimi glupotami sie niezajmowac... chyba lepiej siedziec spokojnie na czacie wtedy opy beda mialy mniej do roboty te problemy niebiora sie znikad ale wypijcie se lepiej po iwo: i wlazcie na czata... chyba niemacie po 15 lat... sa wazniejsze sprawy a ja tylko opisalem dosc doglebnie moje spostrzezenia ale niemam zamiaru sie z nikim bic o czata buheheh bo to mnie smieszy, chcem se posiedziec spokojnie chyba tak jak kazdy

Do góry
#99074 - 29/04/2003 04:04 Re: ZMIANY !!!!!!
Anonymous
Unregistered


LIDER WIDZE ZE TWOJA GLUPOA PRZORSLA SAMEGO CIEBIE. JESTES TAKIM PROSTAKIEM ZE NAWET SZKODA O OTBIE GADAC.

TY PO PROSTU JESTES BŁAZNEM I BŁAZNA Z SIBIE ROBISZ. MYSLISZ ZE WSZYSTKOCO ROBISZ I CO MOWISZ JEST DOBRE ZE CZLOWIEKOWI SLOWA NIE DASZ POWIEDZIEC ?? PSUJESZ WIZUREUNEK CAŁĘGO CZATA I WOGOLE CAŁĘGO BIAŁEGOSOTKU, TYLE JUZ BYLO SKARG NA LIDERA W PRZECIAGU 2 LAT ZE PO PROSTU DZIWIMY SIE ZE TEN CZLOWIEK JESZCZE NIE ZOSTAL ZDJETY.

CONRAD NA TWOJE RECE SKLADAMY POSTULAT:

ROZUMIEM ZE LIDER TO TWOJ KOLEGA, ALE DLA DOBRA CALEGO CZATA NIE MOZESZ TOLEROWAC CHAMSTWA, PROSTACTWA I GUPOTY. LIDER JEST OSOBA UNIEMOZLIWIAJACA PRAWIDLOWE FUNKCJONOWANIE TEGOZ CZATA I FORUM PROSZE CIE O NIEZWLOCZNE ODEBRANIE LIDEROWI OPA JAKO NAUCZKA NA PRZYSZŁOŚC. NIE UWAZAM ZE MY NIE JESTESMYBEZ WINY, ALE OSOBA KTORA BEZ DOWODOW PONIZA OBRAZA WYZYWA BEZBRONNYCH UZYTKOWNIKOW NISZCZY DOBRE IMIE TEGO CZATA I W TYM WYPADKU POWINIEN ZADECYDOWAC ZDROWY ROZSADEK CONRAD.

PROSIMY O POZYTYWNE ROZPATRZENIA NASZEGO PROJEKTU

Do góry
#99075 - 29/04/2003 04:23 Re: ZMIANY !!!!!!
Arcy Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/03/2003
Postów: 4711
Bunt - zachowujesz się jak kapuś albo kabel...

Do góry
#99076 - 29/04/2003 04:32 Re: ZMIANY !!!!!!
Seen Offline
member

Meldunek: 15/12/2002
Postów: 111
Skąd: Tychy/Nagoya
bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.

Do góry
#99077 - 29/04/2003 04:33 Re: ZMIANY !!!!!!
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, pacyfista, alfa, Sensei, Ojro, ElNinho[mmdea], igea23, rafal08, VVega), 3517 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582005 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49