Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#99467 - 22/06/2003 19:10 Re: Komu swędzą łapska?
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Wchodzi chłop do windy patrzy, a tu schody

Do góry
Bonus: Unibet
#99468 - 22/06/2003 19:35 Re: Komu swędzą łapska?
poziom Offline
enthusiast

Meldunek: 05/01/2003
Postów: 268
Skąd: Lublin
taaa
siedzą dwa gołębie na dachu,
jeden grucha a drugi jabłko...

Do góry
#99469 - 22/06/2003 19:58 Re: Komu swędzą łapska?
Andrev Offline
old hand

Meldunek: 25/05/2003
Postów: 1198
Skąd: Zamość
Przychodzi baba do lekarza ,a lekarz też baba.

Do góry
#99470 - 22/06/2003 20:13 Re: Komu swędzą łapska?
Kubi Offline
member

Meldunek: 07/05/2001
Postów: 101
Skąd: Szczecin
No i z powaznego tematu zrobil sie tema z dowcipami.
Przychodzi facet do lekarza i mowi ze ma rozwolnienie.
Lekarz - prosze bardzo to sa czopki na rozwolnienie.
Nastepnego dnia facet wraca i mowi - te czopki nic mi nie pomogly.
Lekarz - to prosze bardzo dam panu jeszcze wiecej.
I tak historia powtorzyla sie jeszcze 2 razy w koncu lekarz nie wytrzyaml i kolejnym razem drze sie na faceta i wkoncu pyta zlosliwie:
Panie to co pan k..wa robisz z tym czopkami, lykasz je pan, a facet - tez zlosliwie odpowiada: Nie do dupy sobie wsadzam

Pozdro

Do góry
#99471 - 22/06/2003 21:12 Re: Komu swędzą łapska?
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Idzie facet (F) koło śmietnika, patrzy - a tu leży baba (B).
Podchodzi do leżącej baby, szturcha ją nogą. Baba poruszyła się. Facet ogląda ją z każdej strony, wreszcie mówi:
(F) - E! Baba, powiedz aa!
(B) - aa.
Facet podszedł z drugiej strony i mówi:
(F) - E! Baba, powiedz be!
(B) - be.
(F) - Nic z tego tego nie rozumiem, ktoś całkiem dobrą babę wy*******ił na śmietnik...

Pijak wraca do domu o trzeciej nad ranem...
- Gdzie byłeś? - pyta żona.
- Na... czynie.
- Na jakim czynie?
- Naczynie, będę rzygał.

Jedzie chłop wozem zatrzymuje go policjant i mówi:
- Co tam wieziecie na wozie? (a na wozie dwie beczki)
- Sok z banana, panie władzo - odpowiada pokornie chłop
- Jak to sok z banana?
- No tak z banana
- A dobry on?
- Nie wiem, nie piłem - mówi chłop
- Ee coś kręcisz! Dawaj kubek muszę go spróbować Chłop podał mu kubek soku, glina wypił zaczął się krzywić zrobił się czerwony na gębie, ale jakby nigdy nic wykrztusił:
- No dobra, juz jedć
A chłop:
- Dziękuje panie władzo, wio Banan.

Do góry
#99472 - 22/06/2003 21:37 Re: Komu swędzą łapska?
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
W autobusie siedzi babcia.
Na przystanku wsiada skin, babcia widząc go ustępuje mu miejsce :
- Siadaj biedaku, nie dość że po chemioterapii to jeszcze w butach ortopedycznych.

Z polowania wracają Rosjanie, ciągnąc za sobą niedźwiedzia. Zauważa ich Amerykanin i
wskazując na misia pyta:
- Grizli?
- Niet, strelali!!

Na koniec z pozdrowieniami dla Szakala
iwo:
Przychodzi murzyn do zamku białej księżniczki.
władze chcą go wygnać, ale księżniczka mówi:
dajcie mu 3 szanse, jeśli zrobi wszystko co mu nakażę oddam mu się.
Ksieżniczka pewna że KALI nie zrobi niczego, mówi: przynieś mi największy diament świata.
a na to murzyn:Kali kocha, /Kali przyniesie.
na drugi dzień księżniczka, rozzłoszczona z diamentem na kolanach: prezynieś mi żmiję w swojej dupie!
-Kali kocha, Kali przyniesie.
na drugi dzień Kali maszeruje ze żmija w zadku.
A księżniczka,rozzłoszczon a w furii na to:
Oddam ci się jak będziesz miał ***a po kolana!
A Kali :
Kali kocha, Kali skróci!!

Do góry
#99473 - 23/06/2003 08:51 Re: Komu swędzą łapska?
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Miodek do mnie dzwonil i powiedzial, ze razem z Bralczykiem probowali ustalic co jest nie tak ze skladnia tego tematu. Okazalo sie, ze zwiazek frazeologiczny Komu swędzę łapska nie powinien miec miejsca. Sugerowali mi, abym przekazal, iz jedna z mozliwosci to zmiana orzeczenia swędzą na śmierdzą, ewentualnie przywrocenie wlasciwej formy odmiany przez przypadki, czyli zamiany Komu na Kogo. Propozycja trzecia i czwarta (Czemu i Kiedy tez warta IMHO rozwazenia)

Do góry
#99474 - 23/06/2003 15:56 Re: Komu swędzą łapska?
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Ehhh ja nie wiem, na forum rozgrywają się losy mniejszości narodowych, a wy sobie żarty robicie Jestem ciekaw co by na ten tema powiedział np. Malcolm X albo Dr. Martin Luter King. Bracia z was napewno nie są dumni

Miałem nie zabierać głosu w temacie bo ogólnie rzecz biorąc nie dotyczy mnie on mocno, jednak przymyślałem to pare razy i postanowiłem przelać również swoje odczucia na ten temat na papier. W gruncie rzeczy zawsze mój stosunek do czarnych był w miare neutralny, do innych mniejszości w naszym kraju również, choć niektóre bardziej niż pozostałe mnie irytowały, to jednak starałem się zawsze nie ingerować w życie ludzi przyjeżdżających do nas z troszkę dalszych zakątków niż Suwałki. Jednak wszystko diametralnie się zmieniło kiedy to na naszej uczelni zaczeliśmy mieć wykłady z jednym negro z Ameryki na dodatek z Florydy. Pierwsze pare wykładów było nawet całkiem przyjemnych, ludzie byli zadowolenia z faktu iż koleś o wiele luźniej prowadził zajęcia niż pozostali psorzy i były to jedyne godziny na których tak naprawdę można było się poobijać i pogadać o pierdołach, lub o przyziemnych rzeczach które niektórych nas interesowały. Pamiętam do dziś jak zainteresowały mnie jego wywody na temat jak to Bush stał się prezydentem USA i stało się to dzięki temu gdyż czarni nie zostali dopuszczeni do urn wyborczych (jeżeli pamiętacie całe to zamieszanie pare lat temu wokół wyborów prezydenckich w USA napewno wiecie, że dosyć sporo kontrowersji wywołało wybranie Busha na prezesa, pomimo iż to właśnie Gore jego przeciwnik powinien więcej zdobyć głosów w okręgu Floryda, gdyż czarni woleli jego niż kretyna Busha) tym samym prezydent został selected a nie elected jak jest zapisane w Konstytucji Czerwono-Biało-Niebieskich.
Wszystkie pierwsze zajęcia skupiały się głównie na dyskryminacji czarnych w USA i jak to biali chcą wykończyć naród Afro-amerykański, usiłując przypiąć do czarnych wizerunek gangstera i żeby się wszyscy pozabijali. Wtedy jeszcze jakoś specjalnie do wszystkich nie dotarło że koleś ma coś z garem, gdyż większość nadal sądziła, że to tylko początek i taki jest akurat grafik zajęć, a póżniej zejdziemy na trochę przyjemniejsze tematy. Tak jednak się nie stało i zajęcia u niego przeistoczyły się z wiosennej sielanki, w istną rzeź niewiniątek. Co tu dużo mówić koleś poprostu zaczął nas wk**wiać. Non stop najeżdżał na białych, tak jakby to była jedyna przyczyna ich podłego i mizernego życia i w dodatku zaczął mieszać w to Polaków (czyli Slavów, bo tak właśnie mówi się na Słowian, choć z drugiej strony tak samo mówiono na murzynów transportowanych z Afryki do USA jeszcze za czasów kolonialnych, ale to już inna dłuższa historią na którą nie mam czasu teraz aby ją przedstawić), nie powiedział nigdy dosłownie, że to my jesteśmy winni za ich krzywdy, jednak gdy zaczął mówić że to biali pochodzą od małpy, a czarni to są prawdziwi ludzie, starając się udowodnić nam iż małpa ma takie włosy jak człwiek rasy białej, lub żółtej, a czarni mają bardziej kręcone, przestaliśmy się kompletnie udzielać na jego zajęciach. I tak z bardzo przyjemnej atmosfery zrobił się na jego wykładach istny grobowiec, jednak to mu jeszcze nie wystarczyło, on za wszelką cenę chciał udowodnić, że ma rację i że my non stop coś knujemy przeciwnko niemu, pewnego dnia nawet oskarżył pare osób iż są zamieszane w całą tą sprawę i zdają raporty FBI, jednak do dzisiaj nie wiemy skąd on miał takie info Po całych tych zajściach po raz kolejnu na naszym uniwerku doszło do wielkiego sporu pomiędzy Dziekanami i innymi psorami czy koleś nadal powinien wykładać na uczelni i po tylu negatywnych głosach studentów doszli do wniosku iż nie da rady nauczać na siłe i chyba nawet wypisali już mu wypowiedznie, jednak, że koleś już nie przed takimi operacjami się bronił postanowił zaskarżyć UZ do sądu, pod zarzutem iż chcą go zwolnić ze względu na dyskryminację czarnych w Polsce . To właśnie dzięki niemu miałem bardziej polubić czarnych i przez jakiś czas nawet mu się udawało, jednak podsumowując cały jego wkład w nauczanie nas, jestem od wtedy może nie aż tak zdecydowanym, ale jednak, przeciwnikiem czarnych i niestety, ale pomimo iż uczył nas szacunku dla tej rasy i że powinno się na nich mówić negro, to po tych całych przejściach, na usta ciśnie się tylko jedno słowo nigger!!

SLAV

Do góry
#99475 - 23/06/2003 16:24 Re: Komu swędzą łapska?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Miodek do mnie dzwonil i powiedzial, ze razem z Bralczykiem probowali ustalic co jest nie tak ze skladnia tego tematu. Okazalo sie, ze zwiazek frazeologiczny Komu swędzę łapska nie powinien miec miejsca. Sugerowali mi, abym przekazal, iz jedna z mozliwosci to zmiana orzeczenia swędzą na śmierdzą, ewentualnie przywrocenie wlasciwej formy odmiany przez przypadki, czyli zamiany Komu na Kogo. Propozycja trzecia i czwarta (Czemu i Kiedy tez warta IMHO rozwazenia)[/qb][/QUOTE]Niestety nie mam takich znajomsci jak ty Ufek Ale pewnie dlatego ze bardzo nielubie komunistow to dlatego pewnie zaczalem od komu... al:

Do góry
#99476 - 23/06/2003 23:50 Re: Komu swędzą łapska?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Ja nie zabieralem dotychczas glosu w tej sprawie, w sumie to mi sie ne chcialo... a i tez malo obchodzilo, ale...

Powiem tylko tak, moze przyjdzie kiedys ta piekna chwila i wszyscy beda mogli przyleciec do USA. Wtedy poznacie tych wspanialych czarnych, posluchacie wiadomosci TV jak codziennie jest jakas strzelanina i to tylko z waszego rejonu, jakis gwalt, rozboj etc. etc. Poczytacie w gazecie kronike kryminalna, a potem jadac uroczym miasteczkiem zobaczycie jakie panstwo buduje im chacjenty. Powod?? Prozaicznie prosty. Wybudujemy im domy, gdyz w apartamentach trudniej ich pilnowac, murzyni uciekajac przed policja wskakuja do czyjegos mieszkania albo uciekaja innym wyjsciem ( autentyczna wypowiedz jednego z urzedasow ) pozatym apartamenta sa dewastowane i podpalane. Wiec jak bedzie taki murzyn scigany to jak ucieknie to do wlasnego domu i tam juz go zlapia Kilka zdjec na potwierdzenie moich slow?? Prosze bardzo, specjalnie sie udam na tzw. "murzynowo", moze uda mi sie wrocic z aparatem
I nie bronie tu Szakala, czy innych co sa przeciwni czarnym. Szakal sie moze cieszyc ze w Legnicy jest jeszcze bialo... A szacuneczek mam dla takiego Slava co poznal jednego z nich i wie o czym pisze.

Zeby nie bylo ze generalizuje sprawe, to spotkalem sie tez z porzadnymi czarnymi, ktorzy sie wstydza tych pasozytow wysiadujacych na schodkach i zebrajacych ( jak masz szczescie to Cie o kase poprosza ) na buteleczke w woreczku. Ale tych jest naprawde niewielu...

P.S. Dzis wracajac z pracy zauwazylem jak na autostradzie wiezniowie sprzatali smieci...jedyny bialy czlowiek to byl klawisz...

Do góry
#99477 - 24/06/2003 00:37 Re: Komu swędzą łapska?
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Adik tu nie chodzi czy mnie ktos popiera czy nie. Zobacz jak ludzie zboczyli z tematu ja napisalem co robia pilkarze czarni w Polsce i czym sie zajmuja i pisalem to na faktach autentycznych. A ludzie mi odrazu zarzucli ze jestem rasista. A ja tylko powiedzialem ze Oli jest taki sam jak reszta pilkarzy ciagajacyh sie po III ligowych i nizzych klubow.

A o wypowiedzi Black papiera sie nie wypowiadam bo nie dorosl do rozmowy.

A moje zdanie co do czarnuchow znasz wiec iwo:

Do góry
#99478 - 24/06/2003 01:25 Re: Komu swędzą łapska?
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nie każdemu psu na imię Burek ... póki co w Polsce najwięksi złodzieje, oszuści, cFaniacy i inne cholerstwo to nie czarni a BIALI ...

Do góry
#99479 - 24/06/2003 01:27 Re: Komu swędzą łapska?
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
Nie zabieralem glosu w tym temacie (zaczyna sie jak wiekszosc) postanowilem jednak wypowiedziec sie na ten temat.

Na moim osiedlu czasami widuje murzyna. Wyglada na porzadnego czlowieka, garniturek, teczka, krawacik. Jest studentem w jakiejs szkole rpzy mnei co jest. Kiedys wieczorem szedlem sobie do domu (cos kolo 22), ten sam murzyn (ledwo go zauwazylem - sorx ) trzymal noz przy gardle chlopaka mniej wiecej w moim wieku. Co dziwne, bylo z nim 2 bialych. Daze do tego, by powiedziec ze wcale nie tylko czarni biegaja kradna itp. Biali tez potrafia wyczyniac podobne cuda.

Osobiscie nie przepadam za czarnymi, nie opluwam ich, jednak gdybym mial wybor, czy rozmawiac z bialym czy z murzynem, wybralbym bialego.

Na koniec napisze kawal, ktory opowiedzial mi kiedys na gg jeden z uzytkownikow forum:

Pozar w wiezowcu, ludzie stoja na dachu, nie maja ucieczki. Przybywa bohater, nakazuje skakac. Pierwsza skacze kobieta, bohater lapie ja i stawia na ziemie, nastepnie to samo dzieje sie z mezczyzna. Skacze murzyn, bohater odsuwa sie, murzyn spada i ginie. Bohater: ,,spalonych nie rzucajcie!"

pozdry

Do góry
#99480 - 24/06/2003 01:52 Re: Komu swędzą łapska?
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Adolf akurat bylem w zeszlym roku w stanach przez pol rolu mniej wiecej i powiem Ci ze niezauwazylem zeby czarni byli jakos tam napietnowani, inna sprawa ze nie bylo tam tyle murzynow co w innych stanach (bylem w Oregonie wiekszosc czasu ostatni miesiac w Californi tam juz bylo sporo ciemnoskorych)natomiast spoleczenstwo amerykanskie bardzo zle jest nastawione do meksykow i portorykow ale to juz inna para kaloszy.

Najgorsze jest to ze najczesciej rasistowskie poglady bazujace na przytaczanych przez media czy tez tzw. plote faktach zaciemniaja czlowiekowi caloksztalt biezacej sytuacji.

Pozdrawiam

Do góry
#99481 - 24/06/2003 02:20 Re: Komu swędzą łapska?
Anonymous
Unregistered


Lemieux66 zawsze sikasz przez zamknięty rozporek ? I pamiętaj tylko prawdziwi twardziele pierdzą przy sikaniu....
Pozdrawiam .....prawie wszystkich

Do góry
#99482 - 24/06/2003 02:38 Re: Komu swędzą łapska?
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
przeczytałem topic i mam taką refleksję:
poprawność polityczna jest dla tych co mają przynajmniej resztki mózgu
dla tych z pustą czaszką trzeba stosować inne metody... na lemieuxa by dobrze zadziałało przeciągnięcie go twarzą po chodniku i jeszcze żeby to jakiś murzyn zrobił... chętnie bym takiemu "czarnuchowi" uścisnął dłoń za to że pokazał śmieciowi gdzie jego miejsce
normalni Polacy się wstydzą za ciebie lemieux i bez urazy ale po prostu mam wrażenie że tylko za pomocą silnego ciosu w łeb można ci jeszcze coś przestawić w mózgownicy

Do góry
#99483 - 24/06/2003 03:02 Re: Komu swędzą łapska?
mpbrowar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2002
Postów: 1772
Skąd: miasto helikopterów

Do góry
#99484 - 24/06/2003 09:29 Re: Komu swędzą łapska?
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
"Ameryka od czego zaczela > jak Kail od podwojnego grzechu smiertelnego: indianie raz, murzyni dwa"

I dlatego to im sie stawia domy.

Tylko nie piszcie ze bizony 3, powystrzelane .

Ok koncze ten temat, zaznaczam jednak ze biala skora czy tez obywatelstwo polskie nie jest dla mnie zadnym glejtem do lepszosci. Co wlasnie doswiadczam zastanawiajac sie "ojciec prac??"

Zdrowie za i przeciw iwo:

P.S. Szakal doskonale rozumiem co sie dzieje po napisaniu ze zyd jest zydem a murzyn murzynem

Do góry
#99485 - 28/06/2003 02:53 Re: Komu swędzą łapska?
Black Pepper Offline
member

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 147
To co opisał Slav to opowieść o gościu, który żyjąc w USA zaraził się rasizmem w stosunku do białych, gdzie jego historia jest bardzo długa. Wyjechać białemu do wielu krajów Afryki jest bardzo ryzykownie z tych powodów i także z powodów fiansowych. Rasizm jest wszędzie, a w Stanach był szczególny, dlatego tak z nim walczono, że doszło do różnych absurdów.

Jednak my żyjemy w Polsce, i przykłady ze Stanów są trochę nie po drodze. Wystarczy posłuchać opinie Niemców o Polakach, Polaków o Rosjanach, mafia, złodzieje, itd. Oparte wielokrotnie na faktach. Rasizm, nietolerancja, i ludzka głupota zaczyna się tam, gdzie zaczyna się to uogólniać na cały naród lub rasę.

Ludzie naturalnie boją się NOWEGO lub INNEGO. Ale mają także okazję skorzystać ze swego rozumu. Inaczej zachowują się osoba z prowincji, która boi się każdego OBCEGO. Spróbujcie zamieszkać w wiejskiej społeczności jako osoba z dużego miasta, można poczytać o takich sytuacjach. Ci ludzie po prostu się boją lub nie chcą się czuć gorsi, czasem szukają gorszego, by poczuć się lepszym. Nie zawsze jest tak, gdyż na szczęscie ludzie myślą i nie zawsze poddają się swym instynktom, szczególnie tym najciemniejszym.

Do góry
#99486 - 29/06/2003 00:03 Re: Komu swędzą łapska?
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]Póki co w Polsce najwięksi złodzieje, oszuści, cFaniacy i inne cholerstwo to nie czarni a BIALI ...[/qb][/QUOTE]Póki co w Polsce mieszka może 0,01% murzynów, z których jakieś 50% to złodzieje, oszuści, cFaniacy i inne cholerstwo.

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea], Sensei, VVega, rafal08, 11kera11, Szuman), 3482 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582062 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49