Opcje tematu
#99840 - 15/07/2003 16:40 Magazyn olimpijski: echa stadionów
Anonymous
Unregistered


Wczoraj miałem okazje obejrzeć ten program na antenie tvp1. Przedtem widzaiełm go pare rzy ale nei zwacałem na niego zbytniej uwagi...(wogóle telewizji to bardzo mało ogladam). I wczoraj ogladając przyjżałęm sie temu programowi i do jakich wnosków doszedłem: przedewszystkim chcieli w nim uzyskać efekt bardzo luznego przekazania informacji, poprzed prowadzenie na luzie tego programu, żartowanie, uzyskanie wewnetrznej komunikacji w studio ... Jaki jest tego efekt jedna wielka klapa... Całość prowadzenia to jedna wielka sztuczność. Nie wiem pewnie sie wzorowali na jakiś programach zagranicznych gdzie taki sposób prowadzenia jest normalny i tam to wychodzi ... a u nas no cóz kto oglada pewnie wie o co chodzi ... A co do samych informacji ... Spoko mówią to co ważne.. Ale w****... mnie jedna rzecz. Na ch.. się mieszać do życia prywatnego sporotwców co oni robią i wogóle ?! po co z nich robić gwiazdy hoolwudu , które maja trafiać na okładki gazet ? Nie wiem jak wy ale mi sie to nie podoba... Co sądzicie o tym programie ?

Do góry
Bonus: Unibet
#99841 - 15/07/2003 17:07 Re: Magazyn olimpijski: echa stadionów
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Program jest prowadzony sztucznie to fakt, ale łata dziurę w polskiej telewizji gdzie programy sportowe poumierały. Podobny tekst można napisać o programie "Gol" nadawanego w niedzielę o 19.30 - oczywiście w czasie sezonu. Jeśli po tym programie kibic piłkarski dowie sięczegoś więcej niż poza wynikami to gratulacje. Przecież to mizeria. Program w którym cała polska czeka na bramki z całego weekendu słucha wypowiedzi pana Szaranowicza i dywagacji Piechniczka przy kominku. Ja tu sprawęstawiam jasno - jak nie ma bramek z wszystkich meczy to co to za gol? Nie staćich na prawa do chociażby bramek to niech zdejmą z etatów starych pryków których serdecznie wszyscy mamy dość. Z utęsknieniem wspominam program na TVnie "Przedsionek ekstraklasy" - pokazywano wszystkie bramki z 2 ligi, statystyki, ciekawostki wszystko dla kibica i niech się Tv publiczna uczy.

Do góry
#99842 - 15/07/2003 18:59 Re: Magazyn olimpijski: echa stadionów
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
'przedsionek ekstraklasy' leciał na tvp3, jak najbardziej publicznym kanale

Do góry
#99843 - 15/07/2003 21:34 Re: Magazyn olimpijski: echa stadionów
terminator Offline
old hand

Meldunek: 29/07/2001
Postów: 704
Skąd: Rzeszów
Tak racja pomyliłem kanały. Nie zmienia to wcale mojej opinii o programie "Gol".

Do góry
#99844 - 16/07/2003 01:36 Re: Magazyn olimpijski: echa stadionów
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
gol był swego czasu niezwykle zabawny, kiedy jako gość występował tam pan darek d. ach te jego opinie i boska fryzurka!
albo jak mój idol zydorowicz w swoim kaszkiecie/berecie przeprowadzał wywiady pomeczowe z takim podłym/lisim uśmieszkiem na twarzy

Do góry
#99845 - 16/07/2003 01:38 Re: Magazyn olimpijski: echa stadionów
mpbrowar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/12/2002
Postów: 1772
Skąd: miasto helikopterów
A Darek żabie oko ?

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01