|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym Grrzegorz g.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
W euro daja 100 + 100 - juz pytalem. Takze lepiej sie oplaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
To promo jest dla wszystkich czy tylko dla tych co dostali maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
depozyt+bonus nalezy obrocic 3 razy (1800zl przy maksymalnym bonusie) dowolna liczba kuponow ,z dowolnie dobrana stawka i w dowolnym czasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
To promo jest dla wszystkich czy tylko dla tych co dostali maila? dla wszystkich, zadnego maila nie dostalem a bonus przyznali...na stronie glownej "nie ważne czy nowych czy wcześniej zarejestrowanych"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
REGULAMIN PROMOCJI:
* Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł. Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł. * Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa. * Z akcji bonusowej 100% można skorzystać tylko jeden raz i na jedno domostwo. * W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza. * Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty * Do wpłat po 15. marca 2007r. do godz. 24:00 nie będzie dopisywany bonus. * Akcja bonusowa nie dotyczy Kasyna i Pokera. Akcja bonusowa dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych.
Jak widać jedyne ograniczenie to tylko grani po kursie min 1.5(łącznie na kupon).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Mam pytanie odnośnie tego bonusa. Obrót jest wymagany do wypłaty bonusa ale depozyt mogę wypłacić w dowolnym momencie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Jak rozumiesz wyrazy 1.50 (łącznie na kupon)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Jak rozumiesz wyrazy 1.50 (łącznie na kupon)? Fakt, źle sprecyzowałem. Chodzi o to żeby obrót się liczył musisz mieć na kuponie kurs min. 1.5, obojętnie czy to będzie jedno spotkanie po takim kursie lub większym czy np dwa spotkania po kursie 1.25, co w sumie daje Ci ako: 1.5 Tylko przy takim kursie liczy się obrót. Jeśli masz wątpliwości to napisz do supportu, tam uzyskasz więcej informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Mam pytanie odnośnie tego bonusa. Obrót jest wymagany do wypłaty bonusa ale depozyt mogę wypłacić w dowolnym momencie? depozyt i bonus są polaczone, mozesz cos wyplacic dopiero po ich trzykrotyn obroceniu po minimalnym kursie 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Mysza - ale ja dobrze zrozumialem to zdanie. Pytanie bylo do osoby, ktora pytala wlasie czy musi byc jedno zdarzenie po kursie 1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Dokonujac wplaty w oddziale banku BPH kiedy mozna spodziewac sie zaksiegowania? Przypomne, ze bet-at-home posiada wlasnie w BPH swoje konto. Dziekuje za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22 |
Czesc! Mozesz spokojnie wyplacic na konto w banku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Na drugi dzien bedziesz mial kase ewentualnie jak wplacisz rano to mozliwe ze wieczorem
Rozumiem, że każdy rodzaj wplaty sie kwalifikuje do otrzymania bonusu bo nic na ten temat nie pisze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22 |
Depozyt moneybookers, wyplata konto bankowe. Sam tak robilem i nie bylo prolemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 33 |
hmm chyba wejde w tą promocje, konto dzisiaj u nich założyłem i tak sie zastanawiam wpłacać/nie wpłacać chyba porządny buk co nie ?  i jeszcze wkleje mail jaki dostałem z ich supportu w sprawie tej promocji może komuś sie przyda: Witaj! Oto przykład rozliczenia promocji bonusowej 100% trwającej od dnia 01.03.2007 do dnia 15.03.2007 do godziny 24:00. Przy wpłacie np. 30 PLN otrzymam 30 PLN bonusu ktory zostanie dopisany do "Konta gracza" po otrzymaniu wpłaconych pieniedzy. Opis realizacji bonusa w skrócie: . Dokonaj wpłaty między 01.-15. marca 2007, do godz. 24:00 na swoje konto gracza. . Wejdź na "Moje konto gracza/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu" i wpisz słowo "BONUS". . Kwota bonusa zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza. Suma (wpłata + bonus) musi zostać trzy razy obstawiona w zakładach po minimalnym kursie 1,5 (w przypadku zakładu kombinacyjnego liczony jest łączny kurs). Po obstawieniu łacznie według wyżej podanego przykładu (30 PLN wpłata + 30 PLN bonus) 180 PLN może zostać zlecona wypłata, pod warunkiem że będzie ona zlecona po zakończeniu akcji czyli po 15.03.2007. W przypadku gdy wypłata zostanie zlecona przed obstawieniem trzykrotnej wartości (wpłaty + bonusa) lub w terminie trwania akcji, bonus zostanie odliczony. Bonus zostanie doliczony do "Konta gracza" po otrzymaniu na naszym koncie bankowym wpłaconego depozytu. Po zaksiegowaniu przedpłaty (około 3-5 dni) prosimy o ponowienie próby realizacji bonusa. Nie ma limitów co do terminu dokonania obrotu jak i ilości wykonanych zakladów! W wyżej podanym przykładzie można dokonać obrotu na 3 razy 60 PLN lub nawet 180 razy po 1 PLN. "Gratisowe bony" nie zaliczają się do wpłat i nie bedą powiekszane o 100% akcji bonusowej. REGULAMIN PROMOCJI: . Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł. Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł. . Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa. . Z akcji bonusowej 100% można skorzystać tylko jeden raz i na jedno domostwo. . W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza. . Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty . Do wpłat po 15. marca 2007r. do godz. 24:00 nie będzie dopisywany bonus. . Akcja bonusowa nie dotyczy Kasyna i Pokera. Akcja bonusowa dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy! Twój bet-at-home.com Team bet-at-home.com - ŻYCIE TO GRA! pytania zadałem takie: 1) Wpłacając 250zł razem z bonusem będę miał 500zł i te 500zł muszę obrócić 3 razy czyli razem obrót musi wynieść 1500zł? 2) Jest jakiś określony czas w jakim musze wnieść zakłady za kwote 1500zł (obrócić bonus) czy jest to obojętne? 3) Mogę postawić przykładowo 15 zakładów po 100zł lub 30 zakładów po 50 czy muszą to być 3 zakłady po 500zł? chyba wpłace  pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
Jaacek: Buk porzadny, sam tam pare razy wyplacalem kwoty 3cyfrowe i nigdy nie bylo problemow. 1. Tak 2. Nie, nie ma ograniczen, nie mozesz jedynie wyplacic przed 15.03 3. Mozesz postawic po 1 PLN 1500razy po kursie minimum 1,50 (ten kurs jest wazny, moze to byc AKO i moze byc SINGIEL). Wplacaj, ja juz wplacilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Troszke duzy obrot 1500 zl ale mozna sprobowac :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
Biorac pod uwage regulaminy z innych bukow (np. Betway czy jakos tak) to ta promocja jest naprawde warta zagrania, jak za dawnych dobrych czasow, wplacasz i grasz, a nie kombinujesz co mozesz a czego nie i ile zdarzen na kupon. Takie moje zdanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|