Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1005317 01/03/2007 17:59
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
Witam!
Mam pytanko. Czy sa jakies serwisy pozwalajace za darmo wyslac SMS za granice, dokladnie chodzi o Portugalie ?
A drugie, jak najlepiej (tzn najtaniej) zadzownic do Portugalii na tel komorkowy, nie znam sie calkowicie, wiem ze sa jakies telegrosiki i inne takie karty czy dziala to czy sie oplaca w miare, co jest najlepszym rozwiazaniem!
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Bonus: Unibet
heymen #1005352 01/03/2007 18:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
Przez skype mozesz wyslac smsa do Portugalii za 0,46 zl ale pewnie da sie znalezc jakas darmowa bramke w necie. Jesli chodzi o polaczenie z tel komorkowym w portugalskiej sieci to 1,09 zl/min. Jakbys mial nr stacjonarny to tylko 0,08 zl/min. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie skype'a.
Pozdro

wiraszka #1005473 01/03/2007 18:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
to ja mam inne pytanie, jeżeli chodzi o skype to jestem ciemny totalnie, siostra jednak ostatnio jak była w domu t zainstalowała aby z chłopakiem pogadać swoim, z ciekawości i ja właczyłem no i patrze, ze ejst możliwość dzwonienia, wykrecam numer na moj domowy i normalnei dzwoni.... i teraz mi posiedzcie ile mnie by kosztowalo jakby ktos odebral i jak oni by ta kase ode mnie ściągneli ? smile

gnacik #1005536 01/03/2007 18:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
wsumie dziwne ze sie dodzwoniles, bo pierw sie placi potem dzwoni jak telefon na karte tongue chyba, ze Twoja siostra kupila.

a cennik jest na stronei skypa, ogolnei bardzo tanio:)

gnacik #1005560 01/03/2007 18:52
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Originally Posted by gnacik
to ja mam inne pytanie, jeżeli chodzi o skype to jestem ciemny totalnie, siostra jednak ostatnio jak była w domu t zainstalowała aby z chłopakiem pogadać swoim, z ciekawości i ja właczyłem no i patrze, ze ejst możliwość dzwonienia, wykrecam numer na moj domowy i normalnei dzwoni.... i teraz mi posiedzcie ile mnie by kosztowalo jakby ktos odebral i jak oni by ta kase ode mnie ściągneli ? smile

kiedys slyszalem ze jest 5 min za darmo w miesiacu i dlatego dzwoniles grin

Wahi #1005561 01/03/2007 18:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
nie siostra nie kupila, zalozylem wlasne konto laugh potem wlacze i sprobuje, moze sie uda, najwyzej sie wydzwonie, a jak mnie dopadna to powiem ze nie chcacy bo myslalem ze za darmo laugh

gnacik #1006086 01/03/2007 20:16
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
aha, dziekuje
w wakacje koszystalem z multiboxa w idei i do szkocji smsy szly bez problemu
teraz do portugalii sa problemy, komunikat : Wiadomość nie może być wysłana w tej chwili.
wiec byc moze jakas chwilowa awaria


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1