|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
Witam! Mam pytanko. Czy sa jakies serwisy pozwalajace za darmo wyslac SMS za granice, dokladnie chodzi o Portugalie ? A drugie, jak najlepiej (tzn najtaniej) zadzownic do Portugalii na tel komorkowy, nie znam sie calkowicie, wiem ze sa jakies telegrosiki i inne takie karty czy dziala to czy sie oplaca w miare, co jest najlepszym rozwiazaniem! Z gory dziekuje i pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84 |
Przez skype mozesz wyslac smsa do Portugalii za 0,46 zl ale pewnie da sie znalezc jakas darmowa bramke w necie. Jesli chodzi o polaczenie z tel komorkowym w portugalskiej sieci to 1,09 zl/min. Jakbys mial nr stacjonarny to tylko 0,08 zl/min. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie skype'a. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
to ja mam inne pytanie, jeżeli chodzi o skype to jestem ciemny totalnie, siostra jednak ostatnio jak była w domu t zainstalowała aby z chłopakiem pogadać swoim, z ciekawości i ja właczyłem no i patrze, ze ejst możliwość dzwonienia, wykrecam numer na moj domowy i normalnei dzwoni.... i teraz mi posiedzcie ile mnie by kosztowalo jakby ktos odebral i jak oni by ta kase ode mnie ściągneli ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
wsumie dziwne ze sie dodzwoniles, bo pierw sie placi potem dzwoni jak telefon na karte  chyba, ze Twoja siostra kupila. a cennik jest na stronei skypa, ogolnei bardzo tanio:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
to ja mam inne pytanie, jeżeli chodzi o skype to jestem ciemny totalnie, siostra jednak ostatnio jak była w domu t zainstalowała aby z chłopakiem pogadać swoim, z ciekawości i ja właczyłem no i patrze, ze ejst możliwość dzwonienia, wykrecam numer na moj domowy i normalnei dzwoni.... i teraz mi posiedzcie ile mnie by kosztowalo jakby ktos odebral i jak oni by ta kase ode mnie ściągneli ?  kiedys slyszalem ze jest 5 min za darmo w miesiacu i dlatego dzwoniles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
nie siostra nie kupila, zalozylem wlasne konto  potem wlacze i sprobuje, moze sie uda, najwyzej sie wydzwonie, a jak mnie dopadna to powiem ze nie chcacy bo myslalem ze za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
aha, dziekuje w wakacje koszystalem z multiboxa w idei i do szkocji smsy szly bez problemu teraz do portugalii sa problemy, komunikat : Wiadomość nie może być wysłana w tej chwili. wiec byc moze jakas chwilowa awaria
|
|
|
Link skopiowany do schowka