Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#100616 29/11/2003 13:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Panie Premierze Leszku Milerze - *******isz ciągle, że bezrobocie spada, a mi komornik coraz większe klemy zakłada, Mówisz, że jest GIT i ok., a tu c*** z tego, pół roku jestem bez złotego. I choć nie lubię Giertycha i Leppera to cała ta c***owizna plusy u mnie zbiera, bo jebią cię na każdym kroku, i na końcu rządów zażądają Twojego wyroku. Rozliczą Cię ****a dokumentnie, i spać nie dadzą choćby pośmiertnie. Zbesztają Cię całościowo, za wszystko: za Irak, za Unię, za Polskę Rzeczpospolitą Ludową, albo za PZPR, na czele której Tyś idei Stał, bo na****ło się w tym siwym łbie i myślałeś że wszystko będzie ok. Myślałeś kurna, że jak Olek jest na prezydenturze, to Ty ****a już nie podlegasz żadnej burze, a tu c*** miękki jak w tłusty czwartek, jebią Cię wszyscy, wszyscy z Olkiem na czele, któremu podpadłeś Panie Premierze. Krytykowałeś Buzka, któremu nie sięgasz nawet do siuśka (c***a). ****łeś coś na temat korupcji, dymisji rządu i poparcia społecznego, a ****a korupcja za czasów Twoich przewyższyła wszystko, co znało polskie wiejskie klepisko. Od****łeś pokaz niesamowity - W******alaj do MANCITY, Dskobolia zrobiła wszystko, aby Millera wysłać na klepisko.

W******alaj Panie Premierze
Bo już ****a, nigdy w Ciebie nie uwierzę
z niekoniecznym poważaniem

P.S. Proszę o wybaczenie takiej ilości przekleństwa - prawdziwa sztuka obroni się sama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#100617 29/11/2003 14:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tyklko proponował bym do dać do tematu ŚMIESZNE!
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#100618 30/11/2003 04:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Tak trzymać Kiju
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#100619 30/11/2003 16:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
Jak byś to napisal w mniej prymitywnym tonie to może by było nawet ok. A na razie to wygląda na takie sobie napinanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#100620 01/12/2003 11:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał ARAFAT:
[qb]Jak byś to napisal w mniej prymitywnym tonie to może by było nawet ok. A na razie to wygląda na takie sobie napinanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Arafat, to nie moje:-) Przypuszczam, że nie byłoby mnie stać na tak skomplikowaną rymowankę nawet w tak prymitywnym tonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#100621 01/12/2003 13:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 289
Quote
Oryginalnie wysłał Kiju:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ARAFAT:
[qb]Jak byś to napisal w mniej prymitywnym tonie to może by było nawet ok. A na razie to wygląda na takie sobie napinanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Arafat, to nie moje:-) Przypuszczam, że nie byłoby mnie stać na tak skomplikowaną rymowankę nawet w tak prymitywnym tonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb]
Spoko zrozumiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1