Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#100694 23/12/2003 22:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Tekst oryginalny z onetu [sport.onet.pl]

Powrót Patricka Raftera na korty

Były lider rankingu tenisistów ATP, Australijczyk Patrick Rafter, po rocznej przerwie zamierza wrócić na korty. Planuje wystąpić w styczniowych mistrzostwach kraju na twardych kortach w Adelajdzie.

30-letni Rafter niedawno kontaktował się z dyrektorem turnieju w Adelajdzie, Colinem Stubsem, w sprawie otrzymania dzikiej karty. Rafterowi zależy na występie w mistrzostwach, bowiem chce jak najlepiej przygotować się do zaplanowanego na 2 lutego meczu towarzyskiego ze Szwedem Matsem Wilanderem.

W Adelajdzie Rafter zagra w deblu. Jego partnerem będzie Josh Eagle. Zdaniem promotora, Rafter nie przewiduje startów w innych profesjonalnych turniejach.

W styczniu 2003 r, po dłuższej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi, Australijczyk ogłosił zakończenie kariery. Ostatni raz wystąpił na korcie w grudniu 2001 r, w finale Pucharu Davisa przeciwko Francji (3:2).

Rafter ma na koncie dwa tytuły wielkoszlemowe zdobyte w latach 1997-98 w nowojorskim US Open. W latach 2000-01 grał w finałach najstarszego i najbardziej prestiżowego turnieju na świecie, rozgrywanego na trawiastych kortach w Wimbledonie.

Tekst ukryty - zaszyfrowany

Powrót Raftera na forum

Były lider rankingu typerów mecz.pl, mieszkaniec Wąchocka Patryk Rafter, po rocznej przerwie zamierza wrócić do typowania. Planuje wystąpić w styczniowej tabeli typerów mecz.pl na twardych dyskach serwerów mecz.pl

12-letni Rafter niedawno kontaktował się z administratorem portalu, Conradem, w sprawie otrzymania dzikiej karty. Rafterowi zależy na występie w turnieju, bowiem chce jak najlepiej przygotować się do zaplanowanego na 2 lutego rewanżowego meczu towarzyskiego z Hiszpanem juanem_carlosem (ferrero).

W turnieju Rafter zagra w deblu. Jego partnerem będzie DJ Sachi . Zdaniem promotora, Rafter nie przewiduje startów w innych profesjonalnych turniejach.

W styczniu 2003 r, po dłuższej przerwie spowodowanej kłopotami finansowymi, Patryk ogłosił zakończenie kariery. Ostatni raz wystąpił na forum 05 stycznia 2003 r, pytając o warszawskie kasyna.

Bonus: Unibet
#100695 23/12/2003 23:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Oj poprawiło mi to humor!

#100696 24/12/2003 00:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Naprawde DOBRE... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100697 24/12/2003 00:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
ZAJEBISTE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100698 24/12/2003 00:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
wik_1 ma mój głos na najlepszy post w ciągu pierwszych 32 wiadomości. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: BRAWO!

#100699 24/12/2003 01:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
a ja z początku myślałem, że to ten RAFTER z tego forum i już sie wystraszyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100700 24/12/2003 02:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał wik_1:
[qb]Ostatni raz wystąpił na forum 05 stycznia 2003 r, pytając o warszawskie kasyna.[/qb]
Historycy forum mecz.pl doniesli, ze ostatnie 2 posty Raftera odnotowano 11 dni temu w temacie expekt.com

#100701 25/12/2003 04:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał Carnby:
[qb]Historycy forum mecz.pl doniesli, ze ostatnie 2 posty Raftera odnotowano 11 dni temu w temacie expekt.com[/qb]
Kurcze, nie wiem jak mogłem nie dostrzec takiego wydarzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#100702 25/12/2003 19:17
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał wik_1:
[qb]12-letni Rafter
[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100703 31/12/2003 02:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Namiary na Raftera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100704 06/01/2004 20:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam
Mimo ze uplynelo sporo czasu od ostatniego postu w tym temacie to musze przyznac ze dopiero zobaczylem te wszystkie bzdury.Powiem krotko wrocilem na forum bo nie moge patrzec co sie tu wyrabia.

#100705 06/01/2004 20:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witam
Mimo ze uplynelo sporo czasu od ostatniego postu w tym temacie to musze przyznac ze dopiero zobaczylem te wszystkie bzdury.Powiem krotko wrocilem na forum bo nie moge patrzec co sie tu wyrabia.[/qb]
Bedziesz moim Guru?

#100706 07/01/2004 00:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witam
Mimo ze uplynelo sporo czasu od ostatniego postu w tym temacie to musze przyznac ze dopiero zobaczylem te wszystkie bzdury.Powiem krotko wrocilem na forum bo nie moge patrzec co sie tu wyrabia.[/qb]
Rafter wrociles na forum bo lubisz jak jest szum wokol twojej osoby,widocznie to ci sprawia przyjemnosc i tyle,wiec nie opowiadaj bajek(w sumie to ci zawsze wychodziło najlepiej).

#100707 07/01/2004 00:38
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
nie jestem pewien czy to wy robicie sobie jaja z Raftera czy Rafter z was

#100708 07/01/2004 00:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Kiedy tylko ten wspanialy czlowiek wrocil po raz kolejny na forum wiedzialem ze bedzie wesolo, ale szczerze wam powiem ze jest tak wesolo, ze az za wesolo. Ten temat powinien znajdowac sie w smieszne. Przepraszam smieszne to dla raftera nic baaaaaaaaardzo smieszne. Rafter chlopaku jak Ci idzie ? Ograles juz wszystkie kasyna warszawkie czy moze to przez Ciebie expekt nie dzialal 3 dni bo na tyle ich kasy ograles ze musieli zmieniac soft na jakim chodza.
Pozdrawiam i wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla raftera ze powraca po raz kolejny,
I'll Be Back

#100709 07/01/2004 01:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał majox:
[qb]nie jestem pewien czy to wy robicie sobie jaja z Raftera czy Rafter z was[/qb]
Też mi się tak wydaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1