Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by pistons
KIEDY BEDZIE SPORTINGBET DZIALAL ?? BO OD RANA NIE DZIALA !!

WYROBIA SIE DO 14:00 ?? frown
mi dziala... crazy

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Polecam wcisnąc Ctrl+F5.

Generalnie SB sobie robi jaja, z tym wiecznym wylogowywaniem...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Pojawiły się ciekawe promocje dla nowych graczy - szczegóły na stronie

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Promocje fajne, obrot nie jest duzy, tylko szkoda, ze nie mozna wplacac via money i neteller

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
A zalogować się nie można, wciąż odrzuca.

Na mejle też nie odpowiadają.

jinx #999068 28/02/2007 09:39
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Quote
Wpłaty poprzez Moneybookers i Neteller są wykluczone z promocji.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by jinx
A zalogować się nie można, wciąż odrzuca.

Na mejle też nie odpowiadają.

Zaloguj sie z innej strony choćby poprzez

http://no.sportingbet.com/content/home.asp

http://hu.sportingbet.com/t/index.aspx

Później powinno [przynajmniej u mnie tak było] działać normalnie przez polską stronę.



Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Czytam ten regulamin bonusowy i nie moge znalezc zadnego haczyka:) Jak dla mnie jest to rewelacyjna oferta, 400 zł nie kazdy buk daje. Tylko ze nie rozumiem 4 pkt regulaminu promocji, skopiuje całość żeby było

1. Zarejestruj się w Sportingbet (jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany).
2. Wybierz odpowiadającą Ci formę wpłaty i wpłać po raz pierwszy do Sportingbet min. 150,- / 450,- lub 2000 PLN (lub równowartość w USD, EUR lub GBP kwoty podane na dole strony) w celu otrzymania bonusa odpowiednio STANDARD / MAXI / MEGA .
3. Wnieś zakłady (kurs min. 1.50) na łączną stawkę równą 3x kwota bonusa, o który się ubiegasz (bonus MEGA wymagany obrót: 1200 PLN, bonus MAXI wymagany obrót 450 PLN; bonus STANDARD wymagany obrót: 225 PLN).
4. Jeżeli klient przegra pierwszy wpłacony depozyt przed wykonaniem wymaganego w pkt. 3 obrotu, bonus zostanie przyznany dopiero po wyrobieniu brakującego obrotu (konieczność nowej wpłaty).
5. Po wniesieniu wymaganych zakładów z kursem min. 1.50 na wymaganą łączną stawkę (wykonanie obrotu) wypełnij i wyślij formularz.
6. Jeżeli warunki promocji zostały spełnione bonus zostanie przyznany w ciągu 48 h od momentu wysłania formularza.
7. Aby móc wypłacić bonus (po jego przyznaniu) należy obrócić nim (wnieść zakłady na łączną stawkę) 3krotnie w zakładach sportowych (tzn. przy bonusie STANDARD należy wnieść zakłady na łączną kwotę 225 PLN, przy bonusie MAXI należy wnieść zakłady na łączną kwotę 450 PLN. Przy bonusie MEGA należy wnieść zakłady na łączną kwotę 1200 PLN) lub obrócić 10krotnie w Kasynie lub Pokoju Gier. Obrót w Pokerze się nie liczy.
8. Po spełnieniu 6ciu powyższych punktów możesz zrobić z bonusem co chcesz – wypłacić go lub stawiać go dalej w zakładach.


Mianowicie tego nie rozumiem jak można nie dokonać regulaminowego obrotu z pkt 3 jesli wplata np. przy bonusie mega wynosi 2000zł a obrót 1200zł, przecież nie ma takiej możliwośći.

Czyli na to wychodzi ze laczny obrot jest na kwote 2400zł przy bonusie MEGA, bo najpierw 1200zł zeby go dostac(pkt. 3 reg.) i pozniej 1200 zeby go moc wyplacic(pkt. 7 reg.)

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
dlatego, ze przed dokonaniem obrotu mozna grac zakladu, ktore nie spelniaja warunkow promocji i nie licza sie do obrotu i przegrac pieniadze tongue

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Faktycznie nie wziąlem tego pod uwagę ze ich to rybka co stawiamy i nie dadza bonusu dopoki nie spelnimy tego 3 pkt tongue

Ale tak czy inaczej świetne promo z którego napewno skorzystam ooo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by michal392
Ale tak czy inaczej świetne promo

co do tego nie ma watpliwosci, jedynie minusem jest wykluczenie moneybookers i netellera jako platnosci przy promocji, dla mnie akurat jest to niewygodne

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Czy to jest bonus tylko dla nowych uzytkownikow? Czy rowniez dla takich, ktorzy maja juz konto w sportingbet, ale nigdy nic tam nie wplacali i nie grali?

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Domyslam sie ze jest to pewien sposob dla nich przed bonus hunterami wink

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
"Z bonusa mogą skorzystać tylko Ci użytkownicy, którzy po raz pierwszy wpłacili środki do Sportingbet po 22 lutym 2007. Nie liczy się data rejestracji w Sportingbet, lecz data pierwszej wpłaty do Sportingbet. Promocja dotyczy także użytkowników, którzy zarejestrowali się w Sportingbet przed rozpoczęciem promocji, ale nie dokonywali jeszcze nigdy wpłaty. "

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Originally Posted by Twin Peaks
Originally Posted by jinx
A zalogować się nie można, wciąż odrzuca.

Na mejle też nie odpowiadają.

Zaloguj sie z innej strony choćby poprzez

http://no.sportingbet.com/content/home.asp

http://hu.sportingbet.com/t/index.aspx

Później powinno [przynajmniej u mnie tak było] działać normalnie przez polską stronę.

Niestety, wciąż wyskakuje błąd nazwy użytkownika bądź hasła.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Może to głupie pytanie ale chcę się upewnić.
Czy w zakładzie UNDER/OVER w piłce noznej jeśli piszę:

"Zakład na regulaminowy czas gry - 90 minut. "

Bramki, które zostaną stzelone w doliczonym czasie gry się liczą?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Nie licze sie bramki w ewentualnych dogrywkach.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ale nie chodzi mi o dogrywkę tylko np. sedzia doliczy 4 minuty czasu gry i zostnie strzelona bramka w doliczonym czasie. Liczy się ten gol do zakladu?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Oczywiscie, ze tak smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
smirk i mamy pierwszą propozycję do "Maliny roku" laugh

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1