Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#100913 03/02/2004 00:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Witam,

taki news dzisiaj wieczorem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?w...nqVq39odmb9uPoD [wiadomosci.wp.pl] dLsCFTkgYYukO%2FEj06IXgi21

Ciekawe ile chlopaki wczesniej wtopili ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Moze przyszli po prostu odebrac swoje pieniadze

Bonus: Unibet
#100914 03/02/2004 01:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
wkoncu ktos sie za nich wzial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#100915 03/02/2004 01:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
juz jest taki temat tu czasami warto przegladac dokladnie forum

#100916 03/02/2004 01:22
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,835
Ostro ciekawe tylko ile im zabrali

#100917 03/02/2004 01:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
sorry arik211
prosze wybacz mi bo dzisiaj nie zasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Swoja droga to od dawna "oczekiwalem" jakiegos spektakularnego zamachu na STS. W punkcie, ktory czasem odwiedzam nie ma zadnych widocznych zabezpieczen. Wszystko na wierzchu, no moze nie bo kase trzymaja w szufladzie. Jakies kilka kilozlota to pani zawsze tam ma a to juz suma rozpalajaca wyobraznie. Nic tylko wejsc zteroryzowac dziewczyne podjac wyplate i w dluga a okolica jest taka ze mozna dosc latwo uciec.

pzdr.

#100918 03/02/2004 01:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Quote
Oryginalnie wysłał comstat:
[qb]Witam,

taki news dzisiaj wieczorem

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?w...qVq39odm b9uPoD [wiadomosci.wp.pl] dLsCFTkgYYukO%2FEj06IXgi21

Ciekawe ile chlopaki wczesniej wtopili ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Moze przyszli po prostu odebrac swoje pieniadze[/qb]
W końcu ktos o ****ł buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
No i trzeba przyznać żez 5 minut zarobili więcej na bukmacherswtie niż Dj Sosna w... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#100919 03/02/2004 03:06
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
To się nazywa pewniak po dobrym kursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1