|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
no niestety amatorka pewnie do rana poczekamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jak nazywa się nowa Mini Maszyna Wrzutowa w Kasynie Betsson?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
mam prosbe aby ktos mi odpisal czy za krecze w tenisie na gieldzie w betsson sa zwroty.W meczu mauresmo-jankowic zaliczyli mi kupon jako przegrany dalem na jankowic.w zakladach dawali zwrot stawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja zawsze miałem zwroty, co mnie zresztą lekko denerwowało, bo wszystkie mecze były wygrane. Ale to już się wiąże z bukmacherskim prawem Murphy'ego  Ogólnie zwroty głupie nie są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jak nazywa się nowa Mini Maszyna Wrzutowa w Kasynie Betsson? może jednak ktoś zna odpowiedź ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wejdz na strone do kasyna i poszukaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy wpłacajac kase przelewem bede mógł zlecic wypate na netellera?Juz kiedys wpłacałem na konto w betsson przez netellera.Ile czasu idzie wypłata na netellera?Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Nie wiem jak to sie stalo ale BETSOON mnie zaskoczyl bardzo pozytywnie. Otrzymalem dzisiaj vouchera na kwote 11 PLN:) NIzej pisało ze voucher bedzie dostepny jak sie zarejestruje...tylko ze ja juz tam jestem zarejestrowany :lol: Piwo dla betsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Nie wiem jak to sie stalo ale BETSOON mnie zaskoczyl bardzo pozytywnie. Otrzymalem dzisiaj vouchera na kwote 11 PLN:) NIzej pisało ze voucher bedzie dostepny jak sie zarejestruje...tylko ze ja juz tam jestem zarejestrowany :lol: Piwo dla betsson
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy wpłacajac kase przelewem bede mógł zlecic wypate na netellera?Juz kiedys wpłacałem na konto w betsson przez netellera.Ile czasu idzie wypłata na netellera?Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
TEn cytat powinien ci wszystko powiedziec
"Od dzisiaj tylko u nas możesz dokonywać wypłaty wszystkimi dostepnymi metodami wypłat jeżeli wpłacałeś poprzez Przelewy24, mTransferen lub przelewem bankowym. Jeżeli więc chcesz wypłacić na Moneybookers czy Neteller mimo, iż poprzednio wpłacałeś poprzez jedną z w/w metod - możesz to zrobić bez problemu!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Ile idzie ta wpłata przez mTransfer, wczesniej wpłacałem to 10min a teraz już 30 min czekam i dalej pusto na betssonie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Czy do under/over jest brana tez dogrywka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Banik jakas nowa promocja bedzie? Bo stara sie skonczyla wczoraj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Do 18 marca 50% bonus do 111zł dla wszystkich - starych i nowych klientów!
Jak ktoś wie to poprosze o kwote w euro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
28,47 Banik mozesz wyjasnic slowa: Za każde 100 punktów otrzymasz 1 Euro. Kiedy uzyskasz srebrny lub złoty status za swoją grę otrzymasz więcej punktów. jak sie zdobywa pkt? od stawki? kursow? nie moge znalesc tego. Gdy sie ma inny status to jak punkty rosna? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
to jest bonus pokerowy, z tego co sie orientuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Czy zakłady Under/Over na NHL są rozliczane z ewentualną dogrywką czy też bez niej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Ciekawy ten bonus 50% ale znow wysoki obrot az 999 zl przy 222 zl depozytu trzeba sie zastanowic :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Dziwne w regulaminie promocji : '3. Promocja jest przeznaczona tylko dla polskich uzytkowników i polega na przyznaniu 50% bonusu wartości wpłaty na konto Betsson. Maksymalna kwota bonusu to 55 zł.' a wyzej : 'Maksymalny bonus to 111 zl.' Do tego obrot trzeba zrobic w 30dni.. tu link - https://www.betsson.com/pl/sportsbook/bonus.asp
|
|
|
Link skopiowany do schowka