Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Zakonczył się pierwszy etap walki o EPT. Punkty zebrane - czas na turnieje:)

Turniej kwalifikacyjny dla graczy, którzy zebrali ponad 1000PG w lutym odbędzie się w piątek o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed i zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej jutro rano.
W turnieju tym do wygrania będzie 1 wejściówka to Turnieju Finałowego na 5 graczy biorących udział w grze.

Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.
Prawo do udziału w tym turnieju zdobyło 127 graczy

Turniej Finałowy odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed a zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej w sobotę rano.
Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.


Stawka niebagatelna - dwa pakiety o wartości ponad $6000 kazdy.Zapowiada się ciekawa walka.
I mamy nadzieję ze EPT wygra gracz z Polski grający w barwach betssona smile

pzdr
Milo

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Originally Posted by Betsson.com
Witam,
Zakonczył się pierwszy etap walki o EPT. Punkty zebrane - czas na turnieje:)

Turniej kwalifikacyjny dla graczy, którzy zebrali ponad 1000PG w lutym odbędzie się w piątek o godzinie 19.00
Rejestracja możliwa będzie na 8 godzin przed i zamknięta zostanie 5 minut przed rozpoczęciem turnieju.
Do rejestracji w turnieju potrzebny będzie specjalny bilet, który powinien znaleźć się na kontach graczy najpóźniej jutro rano.
W turnieju tym do wygrania będzie 1 wejściówka to Turnieju Finałowego na 5 graczy biorących udział w grze.

Stack początkowy ustalony został na $2500, a poziomy blindów zmieniać się będą co 15 minut.
Prawo do udziału w tym turnieju zdobyło 127 graczy

pzdr
Milo


ja wyrobilem spokojnie ponad 1000 PG, ticketa jeszcze nie mam, ale czy to oznacza ze dostane? <jupi>
wlasnie odpadam z satelity do ept wiec moze cos sie uda, zwlaszcza ze w sobote mam urodziny, prezent do ept jak znalazl

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
127 osob czyli 26 ticketow do sobotniego turnieju. Milo, mam tylko takie pytanie, czy moglbys ujawnic ile osob wyrobilo punkty na bezposredni wstep do sobotniego turnieju ??Jestem ciekawy jak duza konkurencja.
Ja mam wytyrobione na ta jutrzejsz tez:) mam nadzieje ze 26 miejsce uda sie jakos wytargac:P

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam,
Tickety powinny byc już na Waszych kontach.
Jeśli ktoś nie ma - proszę o kontakt.
Nie sądze zeby w satelitce wzieło udział 120 graczy - duża cześć z nich to nasi stali gracze, ktorzy w każdym miesiącu mają ponad 1000 PG i część z nich nie jest zainteresowana EPT.
Wiem o tym, bo namawialem ich na zrobienie 5000 PG smile
Frekwencja w finale niech bedzie niespodzianką.
pzdr
Milo

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Eh ciekawe wink
W takim razei zakladajac ze weźmie udział w satelitce z roznych powodow tylko 80 osob. 16 przechodzi dalej. Moim zdaniem w glównym turneiju nie bedziee wecej niz 20 osób laugh

Bo skoro tak malo Polakow wyrabia 1000 punktow to 5000.... bardzo nieliczni.

Wiec szanse sa:).

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Wypas pół godziny do rozpoczecia turnieju i tylko 27 osób:)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Juz po EPT tongue ...

Najpier moje secik 333 rozbił mi sie o strita 34567 (koles mial 67) i zostalo mi 40 smile
Potem odbilem sie do 1100 laugh i przegrajac majac na reku 88 i 8 na flopie.... ale koles mial KK i tez mu K przyszlo :/

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Cóż grałem dzisiaj w elimancjach do wawy i tu wiadmość do kino:
gwarantuję Ci że to co mówiłeś do Zidziante że może spokojnie iść to słuszne słowa, jeśli będzie trzeba wystąpię na drogę sądową aby unieważnić jego wynik w tym turnieju. Ciekawe jakbyś się czuł gdybyś siedział na początku turnieju z nim i on razem z kolesiem dzięki rozmowom telefonicznym wyżucił cię z turnieju?
Jeśli nie wiesz jak to zastanów się jak czują się Ci którzy w ten sposób odpadli. W kasynie gdyby go na czymś takim dopadli zapłacił by wpisowe i zabraliby wszystko co wygrał i przepraszał na piśmie żeby sprawa w sądzie sie nie skończyła. Dla mnie to skandal jakich mało i nie odpuszcze tego chocby nie wiem co się miało dziać.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A co? Jakaś spółdzielnia była?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
no właśnie na finałowym wyszło oficjalnie na to że była
kurwica moze strzelić że to możliwe ale jak najbardziej,
jeden koleś do drugiego pisze na czacie odbierze telefon bo coś tam, noż kurwa go mać !!!!

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
jedno chłopcom mogę zagwarantować, nawet jeśli któryś z nich wygracałe ept i 1000000 $ to nigdy w życiu go nie zobaczy bo sąd anuluje jego wypłatę, zrobię co w mojej mocy żeby do tego nie doszło, a jestem wystarczająco stary i obeznany w realiach żeby gościa zniszczyć, poza tym oszustow też jest karalne

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Napisze w skrocie bo z wscieklosci literowek co nie miara.
Jeśli jeden z nich wygra całe EPT, to zrobie wszystko żeby nawet tego miliona nie powachal, a do tego gdyby wygral nie obejdzie sie bez sprawy karnej za oszustwo.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To w takim razie najpierw Betsson powinien się nimi zająć

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
zaczekam co zrobią, każda POWAŻNA firma powinna ich wywalić, zastrzegam interesu w tym nie mam ponieważ odpadłem jako 9 więc nawet jak ich wywalą to ja na pierwsze 6 sie nie załapię. Wiem że spółdzielnie sie zdarzają ale skoro sami o tym piszą nie mogą zostać bezkarni, wykluczenie to minimum co MUSI ich spotkać.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
A kto oszukiwał ?? Jakie nicki z Betssona ??

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
OStatnio grałem sit and go za 10$ to też trafiłem na spółdzielnie, wyglądało to żałośnie, ale taki bylem zdenerwowany, że szok. Zgadzam się z gregoroviusem, jeśli są dowody na spółdzielnie, powinni zostać ukarani wykluczeniem z turnieju. Pozdrawiam.

hbr #1010922 03/03/2007 00:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Wydaje mi sei ze samo wykluczenie z turneju to za mało. Trzeba pamietac ze to nie byle freeroll czy malo wazny turniej tylko walka o warte 20 000 zeta pakiety, na dosc zaawansowanym etapie. Jesli oszukiwali od poczatku to caly turniej zepsuli. pamietajmy ze to ni byl jakis wielo tysiecznik tylko tam gralo 30 osob. WIec jesli siedzac przy jednym stole psuli gre 1/3 zawodnikow.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12
witam rowniez bralem udzial w tym turnieju , jestem przekony ze tak bylo wczoraj mnie to tak nie irytowalo (mialem 40 stopni gorzaczki)wiec ledwo kumalem co sie dzieje odpadlm dosc szybko nie wazne ale odpadajac z turnieju zauwazylem jakis rozmowy na czacie main lobby turnieju wtedy nie mnie to nawet nie zastanowila o co chodzi i nawet sie nie przygladalem zbytnio bo mysalem ze zaraz sie przekrece...ale no wlasnie ale gralismy o powazna stawke i oszusci wygrali...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Witam
Bardzo, Panowie, proszę o ostrożne używane słów.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące możliwej współpracy wpłyneło jeszcze w trakcie trwania turnieju i dotyczyło graczy z forum mecz.pl - Kino, mimo że sam nic nie pisał, był adresatem pewnych słow, które zaniepokoiły innych graczy.

Wszyscy gracze w tych turnniejach skądś się znają - środowisko pokerowe nie jest jeszcze takie duże, więc trudno uniknąć rozmów.
Rozmowy na czacie, mogą sugerować nieprawidłowości ale nie są dowodem.
Analiza rozdań wczorajszego turnieju nie potwierdziła podejrzeń.
Bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw i możecie być pewni, że oszustwa będą surowo karane.
Uwazam ze wczorajsza gra była uczciwa. Trudno uznać, że gracze którzy byli all-in w rozdaniu AK/QQ/AA w jakikolwiek sposób ze sobą współpracowali.

Jeśli ktoś uważa inaczej i ma na to dowody - zapraszam na priva.

I, żeby nie było wątpliwości smile - kino zdobył ticket dzięki naprwadę dobrej grze - gratuluję i mam nadzię, że dziś pójdzie Ci równie dobrze smile

Pzdr
Milo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Originally Posted by Betsson.com
Witam
Bardzo, Panowie, proszę o ostrożne używane słów.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące możliwej współpracy wpłyneło jeszcze w trakcie trwania turnieju i dotyczyło graczy z forum mecz.pl - Kino, mimo że sam nic nie pisał, był adresatem pewnych słow, które zaniepokoiły innych graczy.

Wszyscy gracze w tych turnniejach skądś się znają - środowisko pokerowe nie jest jeszcze takie duże, więc trudno uniknąć rozmów.
Rozmowy na czacie, mogą sugerować nieprawidłowości ale nie są dowodem.
Analiza rozdań wczorajszego turnieju nie potwierdziła podejrzeń.
Bardzo poważnie podchodzimy do tych spraw i możecie być pewni, że oszustwa będą surowo karane.
Uwazam ze wczorajsza gra była uczciwa. Trudno uznać, że gracze którzy byli all-in w rozdaniu AK/QQ/AA w jakikolwiek sposób ze sobą współpracowali.

Jeśli ktoś uważa inaczej i ma na to dowody - zapraszam na priva.

I, żeby nie było wątpliwości smile - kino zdobył ticket dzięki naprwadę dobrej grze - gratuluję i mam nadzię, że dziś pójdzie Ci równie dobrze smile

Pzdr
Milo

przepraszam najmocniej ale jeżeli gracze podczas trwania turnieju pozorumiewają się telefonicznie to o czym rozmawiają??? O POGODZIE ??? Milo, wiesz doskonale że nie mam pretensji o rozdanie z AA QQ bo to nie ma nic do rzeczy, chodzi o to co obaj delikwenci napisali na czacie, jeden pisał do drugiego żeby odebrał telefon, jest to moim zdaniem bardzo poważna przesłanka iż podczas trwania turnieju mogło dojść do nadużyć. Jeśli kontaktowali sie od początku to naprawdę mogło zaszkodzić wielu graczom. Żadna firma nie powinna tego tolerować, niezależnie czy w turnieju o 10 $ czy eliminacjach do 1000000 $. To ONI SAMI na oficjalnym czacie sie podłożyli pisząc o gadaniu przez telefon, nie jest to niczyim wymysłem tylko widzianą przez wszystkich sytuacją, jeśli to jest niewystarczające do wyrzucenia ich co najmniej z turnieju to ja serdecznie przepraszam. W każdym razie lepiej żeby nie wygrali żadnego ticketa bo będzie z tego wielki bród.
Pozdrawiam

Strona 3 z 14 1 2 3 4 5 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, rafal08), 2,867 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1