|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 833 |
Mam problem nie wiem jak zainsatalować php bo chcę zrobić forum i nie pisać mi o fora.pl bo mam juz serwer opłacony... Pomoże ktoś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
skoro serwer masz opłacony to php masz już zainstalowane, o ile oczywiście wykupiłeś pakiet z jego obsługą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
kubusiek90 takie pytanie powinieneś zadać w kąciku komputerowym. Jeżeli dobrze rozumuje to kupiłeś miejsce na serwerze bez php i mysql? Dziwne bo większości komercyjnych serwerów ma już obsługe php i mysql, takie minimum?
A jeżeli chcesz zainstalować Php na localhoscie czyli na własnym komputerze do budowy strony to polecam serwer krasnal . Zazwyczaj bezproblemowy, z aplikacją do baz danych mysql.
|
|
|
Link skopiowany do schowka