|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
już obchodzą wszystkie firmy zakazy USA... np. taki oficjalny BetCRIS nie pozwala zdecydowanie amerykanom grać i się rejestrować, ale za to ów BetCRIS zrobił swoją pod-filię gdzie dużymi literami jest napisane "Amerykanie mile widziani!" www.bookmaker.com [ bookmaker.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 1 |
czesc,
Czy ktos moze wie od jakie sumy US zaczyna sie interesowac zrodlem dochodu? Tzn. Na jak sume musze zrobic zakup, zeby ta informacja dotarla do US?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Zobaczycie, że niedługo nikt nie będzie zakładał normalnej firmy w Polsce tylko np. w Anglii - np. spółki Limited, o 10 razy tańsze >> bardziej pewne oraz szanowane w UE. To co się dzieje od paru lat w naszym kraju to paranoja. Jak prowadzisz w Polsce firmę to masz wodę do szyi i pod nogami 4 metry mułu ...  to bylo naprawde dobre usmialem sie po pachy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Przez naszych urzędasów szlag trafił firmę brata dwa lata temu ... A wystarczyłoby tylko trochę dobrej woli z ich strony .. Jak będziesz próbował Gremlin zakładać w Polsce spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością to napisz ile musiałeś mieć kapitału, ile chodzić po sądach, notariuszach i Bóg wie gdzie jeszcze... Wtedy tak się nie ubawisz. Na szczeście jesteśmy w UE ... Tak czy siak nadal będę twierdził, że jak nasze Państwo wprowadzi jakieś regulacje np. nt bukmacherstwa to będzie to w 90% niewypał i jakiś bubel, który będzie odbijał się czkawką przez kilka następnych lat. Nie wiem czemu, ale mam takie negatywne do tego nastawienie. Obym się mylił. Pzdr
seb79 --> przelewy na konto > 15 000 Euro są z "urzędu" sprawdzane. Na zakupy > 10 000 PLN już bym uważał, i starał się mieć dowody, że takie pieniądze zarobiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
Ostatnio ta UE bardzo się nam przydaje, studząc chore zapędy naszej władzy (ostatnio np. sprawa Doliny Rospudy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
Ostatnio ta UE bardzo się nam przydaje, studząc chore zapędy naszej władzy (ostatnio np. sprawa Doliny Rospudy). po stronie rospudy... po stronie polski aptek w internecie... po stronie graczy w internecie... UE trzeba kochać, PIS trzeba nienawidzieć... mądrych trzeba szanować, głupich tępić... ale pis nadal nie rozumie że z UE to nie tylko kasa płynie, ale tez trzeba sie liczyć z prawem unijnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
Jeżeli jesteśmy już przy tematyce gnębienia obywatela w Polsce, to dziś w którymś z programów ekonomicznych mówili, że Urzędy Skarbowe będą sprawdzały przy kupnie mieszkania skąd się wzięło na to pieniądze, a jak uznają, że tłumaczenia nie są przekonywające to nałożą podatek 75%(sic!!!). Czytał ktoś "Proces" Kafki, bo ja tak i widzę tu pewne analogie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
zawsze mozna sie przeprowadzic do 2giej ojczyzny polakow czyli UK... Dzisiaj w radiu sluchalem ze polakow jest pelno tam. Juz nawet znaki robia po polsku z opisami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
Wystarczy chodzić na wybory i mądrze wybierać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
zawsze mozna sie przeprowadzic do 2giej ojczyzny polakow czyli UK... Dzisiaj w radiu sluchalem ze polakow jest pelno tam. Juz nawet znaki robia po polsku z opisami... dzięki polakom zrobią po 500 latach ruch prawostronny w całej UK...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
hehe mozliwe...
Przeciez Polakow teraz tam jest 2 mln juz. Ze znajomych to 60 %wyjechalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
W Anglii jest nas miliony  Ja Moja zona Moj brat Zony brat Zony mama Kolega z liceum Tomek Kolega z liceum Marek Kolezanka z liceum Asia Andziu Rafal + Agnieszka Dosiaki (2 osoby) Malaga Dzakiel Dycu Erni Cipciak Przemek, Monia, Patrycja, Aga, Tomek, Iwona, Ilona, Lukasz, Pawel, Marta, Artur, Szymon, Pawel, Andrzej, Tomek, Kaska.... Moglbym wyliczyc ok. 300 osob ktore znam. Moglbym wyliczac rodzine i znajomych bez konca. Wydaje mi sie ze UK to taka mala polska wyspa. Rzad POLSKI, nawet nie zdaje sobie sprawy ile osob wyjechali i zyje w UK,Irlandii, Szkocji itp. panstawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
ComeWithMe: a co to ma ku..wa do rzeczy ? klaskać mamy emigrantom ? bez przesady, ja moge zaraz z miastami wyliczać moją rodzinę i podawać miasta w jakich zyją. Ten temat schodzi na zbyt dalekie tory takimi wyliczankami jak ta ComeWithMe'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
już obchodzą wszystkie firmy zakazy USA... np. taki oficjalny BetCRIS nie pozwala zdecydowanie amerykanom grać i się rejestrować, ale za to ów BetCRIS zrobił swoją pod-filię gdzie dużymi literami jest napisane "Amerykanie mile widziani!" www.bookmaker.com [ bookmaker.com] nawet sie tam zarejestrowalem, konto zablokowali...pytam na live support o co chodzi, odpisuja ze buk tylko dla amerykanow...pytam przeciez zakazane? gosc pisze sorry i zamyka czata <lol> do potęgi (pewnie sie wystraszyl)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070307/ekonomia/ekonomia_a_13.html?k=on;t=2007030520070311
jesli ktos nie widzial. Conrad podal to w swiat bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie będę zakładał nowego tematu dla jednego pytania tym bardziej, że odpowiedź pewnie gdzieś jest na forum (zasrana wyszukiwarka).
Czy zakłady bukmacherskie są legalne w USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Legalne są tylko w Nevadzie, w reszcie stanów nielealne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 34 |
I tu ujawnia się jedna z niewielu przewag UE nad USA 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|