|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Co do mojej sprawy to jakoś nie wydaje mi się żeby to byłą płyta gdyż wymieniana była jakiś czas temu razem z kartą . Po tym razie komp chodzi bez zarzutów i nic nie widać żeby się działo . Chyba wszystko skłania się do tego iż to może coś być z zasilaczem , przy okazji takie pytanko jak sprawdzić w jakiej formie żywotności jest zasilacz czy się to da sprawdzić w miare obiektywnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
ktos w ostatnim czasie podawal link do jakiegos nowego odtwarzacza filmow, moze ktos wie jak ten program sie nazywal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
Panowie starsi co to jest?? [ Linked Image] zdjęcie nie najlepsze ale nie mialem aparatu...wygląda mi na jakiś komputerek przemysłowy albo stary minikomputer pierwsza karta od lewej to jest DC/DC adaptor druga to memory kolejne nie mam pojęcia co robią chociaż opisane na skrzynce żadnych napisów na kartach "ITT" i rok 1982 wartości użytkowej to nei ma żadnej ale nie wiem czy ma może muzealną nie wiem czy brać bo waży dużo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
przy okazji takie pytanko jak sprawdzić w jakiej formie żywotności jest zasilacz czy się to da sprawdzić w miare obiektywnie ? No da sie jak ci komp zacznie platac coraz czesciej jakies figle ,czeste restarty itp,wentylator w zasilce zacznei glosno pracowac to mozesz juz odliczac dni  .A tak naprawde nie da sie tego sprawdzic ,mozesz kontrolowac co jakis czas w miare regolarnie napiecia w zasilce jesli zauwazysz ze zaczynaja odbiegac od normlnych to znaczy ze zasilka pada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Miał ktoś może szansę przetestować pakiet Microsoft Office 2007? Czy cokolwiek się zmieniło od pakietu 2003, co mógłby zauważyć zwykły użytkownik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja nie testowałem, ale oglądałem zrzuty ekranu i interfejs się trochę zmienił. Z funkcjami to nie wiem. Niedawno słyszałem o promocji: przy zakupie MS Office 2003 dostawało się po premierze Office'a 2007. Nie wiem czy jeszcze aktualna, bo jeżeli Office 2007 już wyszedł, to na pewno się skończyła. Widziałem to około miesiąca temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Microsoft trochę znormalniał w ostatnim czasie jeśli chodzi o pakiety Office, i nadal kroi tylko komercyjnych użytkowników. Studenci/nauczyciele natomiast mogli dosyć tanio kopić pakiet 2003 i to z licensją na 3 kompy w domu.
Office 2007 natomiast idzie o krok dalej i za 399zl masz pakiet na 3 stanowiska i nie tylko dla studentów/nauczycieli, ale także dla użytku domowego wszystkich osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ja uzywam office 2007 ale uzywam tylko worda wiec moge powiedziec ze dodano wiele mozliwosci formatowania tekstu, spis tresci sie latwiej robi i wieksze opcje, zupelnie pozmieniane paski, przyzwyczajam sie do nich powoli, bo choc skonfigurowalem recznie to nie wszsytko mi pasuje. Jesli ktos ma starsza wersje to raczej nie warto, jesli ktos nie kozysta z zaawansowanych funkcji mowie tu o wordzie bo tylko jego uzywam o calej reszcie pakietu sie nie wypowiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
A jeszcze jedno na stronie microsoftu jest do sciagniecia pelen office 2007 wersja probna, 491 mb zajmuje i ma limit uruchomien bodajze 25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ciacho1984, pisząc o wersji 2007 masz na myśli porównanie do Office XP czy Office 2003?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
przy okazji takie pytanko jak sprawdzić w jakiej formie żywotności jest zasilacz czy się to da sprawdzić w miare obiektywnie ? No da sie jak ci komp zacznie platac coraz czesciej jakies figle ,czeste restarty itp,wentylator w zasilce zacznei glosno pracowac to mozesz juz odliczac dni  .A tak naprawde nie da sie tego sprawdzic ,mozesz kontrolowac co jakis czas w miare regolarnie napiecia w zasilce jesli zauwazysz ze zaczynaja odbiegac od normlnych to znaczy ze zasilka pada. Dzięki kolejny raz za wyjaśnienia  . Ostatnio komp chodził normalnie tak jak zwykle i nie zauważyłem nic dziwnego , więc może te wyłączenia było tylko przypadkowo spowodowane i jest to zbyt pochopne podchodzenie do sprawy . Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Kto mi pomoże bo mam problem żeby zrobić jakies tło na pulpicie bo co chce jakieś zdjęcie zrobic jako tło to nie moge 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jeśli masz Xp'eka to: prawym na pulpicie -> właściwości -> tło (czy jakoś tak) -> przeglądaj -> wybierasz katalog ze zdjęciem i zaznaczasz zdjęcie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
micha$ tylko własnie jak robie prawym przyciskiem mysze i wchodze we właściwości i póxniej w pulpit to nie moge nic wybrać bo poprostu sie nie da 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Odpal sobie zdjęcie w tym (gównie) windowsowym (przeglądarka obrazów) i tam chyba powinna być opcja "ustaw jako tło" czy jakoś tak. A jeżeli nie, to ściągnij IrfanView (4 mega) i nim na bank ustawisz (jeżeli masz takie możliwości na swoim koncie). 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak wygląda sprawa kodowania stron internetowych w języku polskim? Czy wszyscy nadal używają ISO-8859-2 czy może webmasterzy zaczynają przechodzić na UTF-8?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Mam drukarke Epson Stylus Color 440. Po wymianie tuszow drukarka przestala drukowac. Mianowicie tusze sie przesuwaja, papier tez przesuwa sie prawidlowo, jednak na kartce nie ma sladu atramentu. Co to moze byc i jak moge to naprawic? Tusze nie sa zeschniete, bowiem gdy dotykac ich palcami zostawiaja slad. Prosze o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Panowie mam takie pytanie. Chcialbym zaczac tworzyc strony internetowe, dla wlasnych potrzeb, ale jestem w tym kompletnie zieolny, dno totalne, nie znam sie na niczym  Dlatego, poszukuje jakiegos dobrego poradnika, kompedium wiedzy, a takze programu w ktorym moglbym pracowac Z gory dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
@Michael89 mialem podobnie z Canon Pixma 1600, kazalem jej tak dlugo drukowac az czegos nie wydrukowala ;] kilkanascie prob jakiegos byle jakiego tekstu. Migala tez taka pomaranczowa lampka, a jak miga to trzeba wciskac przycisk, powciskalem pokazalem jej drukowac i w koncu cos z siebie wyplula  takze probuj do oporu.. sprobuj wyjac tusze, wlaczyc drukarke (niech sie poprzesuwa ten gibon), pozniej wylacz drukarke, wloz tusze i znowu wlacz moze pomoze :] pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|