|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Do rozpoczęcia sezonu nieco ponad miesiąc, trzeba się powoli zacząć organizować. Jak zwykle gramy na yahoo, liczba uczestników 12-16. Nad terminem draftu zastanowimy się później (draft raczej pod koniec marca). Zasady chyba takie same jak w zeszłym sezonie. Kto chętny niech się zgłasza, oczywiście pierwszeństwo będą mieli Ci co grają z nami regularnie. I oczywiście czekam na sugestie dotyczące organizacji itp. Pozdrawiam wszystkich  Lista zgłoszonych: 1. Ghost 2. Feher 3. g00niek 4. Baqu 5. lupus 6. rangiz9 7. MarJa 8. gobel 9. Prezes_1 10. Sagat 11. mumin 12. white_nyga
Last edited by Ghost; 12/03/2007 18:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Dzieki  Jestem. Pozdrawiam ps. jak ten czas leci
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I jeszcze jedna uwaga, od razu zablokowac mozliwosc osobom, ktore "graly" z nami rok temu, i olaly zabawe. Ajm in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
ja też bym z chęcia zagrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Witam, Chętnie znowu zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I oczywiście czekam na sugestie dotyczące organizacji itp. Pitchers: W,SV,K,ERA,WHIP Batters: R, H, HR, RBI, SB, K, E, AVG Wiec w porownaniu z eszlym rokiem doszloby HITS oraz Errors(a rod  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja bym hits nie dodawał, bo to jest przecież w dużym stopniu powiązane z avg. Prędzej dodałbym double i triple jako uderzenia mające duże znaczenie.
Errors za to jak najbardziej.
Ale jak zwiększamy ilośc statystyk batterom, to i dla pitcherów by się coś przydało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pitching Appearances, Games Started, Innings Pitched, Losses, Complete Games, Shutouts, Outs, Total batters Forced, Hits, Runs, Earned Runs, Home runs, Walks, Intentional Walks, Hit Batters, Wild pitches, Balks, Stolen Bases Allowed, Batters Grounded Into Double Plays, Save Chances, Total Bases Allowed, Strikeouts per Walk Ratio, Strikeouts per Nine Innings Troche tego jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
Jeszcze nie gralem w Baseball ale chetnie zobacze jak sie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
"I'm ready for some action" czy jakoś tak  Dzięki lupus za namiary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Witam. Rok temu nie zapisałem się, ale baseball to moja ulubiona dyscyplina, więc teraz chętnie zagram. W NBA troche zawaliłem sprawe, ale juz regularnie zmieniam skład. W MLB nie będzie z tym problemów. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
z wielka checia zagram. zwracam sie z prosba o pozytywne rozpatrzenie mojego podania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
W MLB nie będzie z tym problemów. No to trzymam za słowo, bo inaczej nie będzie litości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Duzo nowych <strach> ja tylko przypomne, ze jak zlapiemy kogos na olewaniu, skoluje sie mu bana na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
To i ja sie zgłosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja to bym zmniejszyl kategorie Min Innings Pitched 20 to troche za duzo, a od razu wiadomo, ze zdarza sie tyg gdzie bedzie gralo niewiele osob. Rok temu chyba bylo 7, juz nas jest 11 osob, to maks 10innings.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ta kategoria była zwiększona specjalnie dla Ciebie  Ale niech Ci będzie - zmniejszyłem do 12. @white_nyga Dawno nie zaglądałem do tematu i nie widziałem Twojego wpisu. Potwierdź czy podtrzymujesz zgłoszenie. @MarJa i Prezes_1 Dotarły do Was moje privy sprzed paru dni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czyzbys pamietal nasza rozmowe z przed roku  Generalnie na to nie masz wplywu, wiekszosc zalozmy rzuca w weekend danego tygodnia, to na drugi masz kiche totalna, a jesli RP nie wpuszcza tego co masz to lipa, minimum nie wyrobione, a rozumiem, ze jak nie wyrobisz to nie jestes sklasyfikowany  Co z tymi nwoymi kategoriami? Nic nie dodales 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|