|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Resztki z MB sprzedam (27,10 zł) za 27 zł na mbank, zweryfikowany, wiele wymian za sobą, gg: 2785539 udana i szybka wymiana z użytkownikiem czyzyk na kwote 10 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
 Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% Tylko teraz Karte 50zł - sprzedaje za 40zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em, a ostatnio ze Zmianowym... Czekam...Udana wymiana z Krupierem na kwote 50zł...  Pozdrawiam... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
[/quote]Udana wymiana z Krupierem na kwote 50zł...  Pozdrawiam...  [/quote] Potwierdzam i polecam serdecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Potwierdzam wymiany z użytkownikami Koski i MURYN - dzięki. Nie mam już nic na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
sprzedam konto na managerzone VI liga ponad 800k w budżecie ogromny stadion wartość teamu:ponad 4 miliony solidni zawodnicy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Znowu posiadam środki na MB ( Sprawdzony, ale tego już chyba przypominać nie musze  , Wiele wymian za soba oj wiele  , Zweryfikowany na stronce kanciastego... ) $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
GG 7995932 & PRIV pozdr0 P!T3R narazie nieaktualne !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
udana wymiana z yogimacko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Kupie 300zl na MB, mam za soba wiele udanych wymian, jestem zweryfikowany, gg: 1795228
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Udana wymiana z Dexter'em  Potrzebuje jeszcze 120zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak ktoś chce MB I ma konto w GB to pisac do mnie mam dobra oferte !!! ZArobisz na tym ... gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
pilnie sprzedam karte era tak tak25 za 17 zł!!!!!!!!!!
przyjmuje MB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak ktoś chce MB I ma konto w GB to pisac do mnie mam dobra oferte !!! ZArobisz na tym ... gg 7995932 mam kaske koło 800pln i przez pokera oddam przez gb duzo taniej ! A musze miec kase dzis dlatego daje oferte!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Kupie 70 zl na MB gg 1100136
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Czy poratuje ktos 30zł na mb w zamian doładuje konto simplus oraz Mix za 50zł.Pozdrawiam GG:3596811 PS Doładuje konto jako pierwszy.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak ktoś chce MB I ma konto w GB to pisac do mnie mam dobra oferte !!! ZArobisz na tym ... gg 7995932 mam kaske koło 800pln i przez pokera oddam przez gb duzo taniej ! A musze miec kase dzis dlatego daje oferte! Orientuje się ktoś czy można kaskę przez pokera w GB wymienic ???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Jak ktoś chce MB I ma konto w GB to pisac do mnie mam dobra oferte !!! ZArobisz na tym ... gg 7995932 mam kaske koło 800pln i przez pokera oddam przez gb duzo taniej ! A musze miec kase dzis dlatego daje oferte! Orientuje się ktoś czy można kaskę przez pokera w GB wymienic ??????? w gb nmie ma pokera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
po co kombinowac przez pokera jak mozna spokojnie przez MB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 395 |
z checią zakupie 50zł na MB moje gg : 9087010
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|