Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#101581 24/03/2004 18:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siema

Jest to dla tych którzy potrzebuja kasy, i chcą ją szybko zarobić. Sprawdziłem tą firme i wygląda spoko. Za 10 dni roboty masz 25 zł, kuzyn juz odbiera 3 wypłate. Ok przejdźmy do rzeczy

Cześć!
Natrafiłem niedawno w Sieci na firmę, która zajmuje się wysyłaniem e-maili reklamowych oraz przeprowadzaniem ankiet. Dzielą się zyskami, więc za każdy e-mail, który dostaniesz i ankietę, którą wypełnisz płacą Tobie!
Pieniądze dostajesz też za osoby polecone przez Ciebie i też za osoby, które tamte osoby polecą i te które tamte z kolei polecą - tak do czwartego poziomu! Można sobie powypełniać ankiety i przy tym troche grosza dostać. No i jeszcze są konkursy.
Zapisz się, tu jest adres:
http://netprofit.pl/zapis.php?referent=gipsek

Niektórzy moze juz wiedza o co loto, ale jezeli sa wyjątki to poczytajcie i zapisujcie sie

Naprawde warto

Bonus: Unibet
#101582 24/03/2004 19:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
ta firma jest do dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: netprofit

#101583 24/03/2004 19:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Quote
Oryginalnie wysłał gipsek:
[qb]
Zapisz się, tu jest adres:
http://netprofit.pl/zapis.php?referent=gipsek

[/qb]
A tu link do zapisów bez referencji
http://www.netprofit.pl/zapis.php

#101584 24/03/2004 19:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Oryginalnie wysłał szczęka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gipsek:
[qb]
Zapisz się, tu jest adres:
http://netprofit.pl/zapis.php?referent=gipsek

[/qb]
A tu link do zapisów bez referencji
http://www.netprofit.pl/zapis.php [/qb]
hehehehhe

#101585 25/03/2004 22:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
extra firma jestem wniej 2 lata dostalem 3 maile !!!!

niech zyje netprofit rulez moze z pol grosza tam juz mam <lepszej firmy nie widziale>

Dostał wypłate hehehe to tez dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))) (chyba poszedł do pracy)

#101586 25/03/2004 22:43
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Quote
Oryginalnie wysłał szczęka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gipsek:
[qb]
Zapisz się, tu jest adres:
http://netprofit.pl/zapis.php?referent=gipsek

[/qb]
A tu link do zapisów bez referencji
http://www.netprofit.pl/zapis.php [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#101587 26/03/2004 00:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
[Linked Image] 3 posty kolega napisal dopiero i juz musi spamowac. Na dodatek kilka tematow nizej ma topic dla naiwniakow szukajcych kasy w necie (mowie tu o e-mailach i innych systemach). Kiedy Ci ludzie zmadrzeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#101588 26/03/2004 17:00
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 131
gipsek nie pisz więcej na forum takich głupot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#101589 26/03/2004 17:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
... i nie bierz więcej tego świństwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#101590 26/03/2004 20:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Dokladnie won ze spamem z forum.

Ja w tej smierdzacej firmie jetsem chyba z 5 lat i mam na koncie 0.05 slownie 5 groszy!!!!!!! wiec spier..... mi z takim czyms


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker), 1,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1