Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#101608 31/03/2004 03:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Z racji tego, iż wiele się w polityce ostatniego czasu działo, z ciekawości i dla sprawdzenia nastrojów zrobiłem nową sonde.

Bonus: Unibet
#101609 31/03/2004 03:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
W pytaniu o zaufaniu zrobiłem błąd i jest jedna możliwość, ale sądze że to wystrczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#101610 31/03/2004 04:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była.
Pozdrawiam

#101611 31/03/2004 04:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
sonda dosyc ciekawa , tylko że nigdy nie słyszałem o partii konserwatywno-socjalistycznej...

#101613 31/03/2004 20:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Partia konserwatywno-liberalna?
A z czym to się je? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#101614 31/03/2004 20:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139

#101615 31/03/2004 21:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Czy program UPR nie zmienił się od 1990 roku?
Na ich stronce jest tylko taki. Jeśli tak jest, to "lekko" się zdezaktualizował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#101616 31/03/2004 22:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
z czym sie zdezaktualizował?

#101617 31/03/2004 22:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał Kiju:
[qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była.
Pozdrawiam[/qb]
ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.

#101618 31/03/2004 22:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał szczęka:
[qb]Partia konserwatywno-liberalna?
A z czym to się je? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
akurat tego jest troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> UPR np.

#101619 31/03/2004 22:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał Wicherr:
[qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
trzeba było jeszcze dodac komunistyczno - libertariańską[/qb]
nieźle... jak na pierwszy post...

#101620 31/03/2004 22:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał konkurs:
[qb]sonda dosyc ciekawa , tylko że nigdy nie słyszałem o partii konserwatywno-socjalistycznej...[/qb]
konserwatywna w poglądach, socjalistyczna gospodarczo, istnieją takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#101621 01/04/2004 00:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
Quote
Oryginalnie wysłał haarer:
[qb]z czym sie zdezaktualizował?[/qb]
Przeczytałeś ich program z 1990 roku?
I wszystko jest nadal aktualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Nie mają tam nikogo, żeby dostosować program do aktualnej sytuacji w Polsce?

#101622 01/04/2004 00:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
Quote
Oryginalnie wysłał jerome:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kiju:
[qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była.
Pozdrawiam[/qb]
ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.[/qb]
niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#101623 01/04/2004 00:34
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
jak zinterpretowac duze poparcie dla nowej partii nacjonalistycznej?
Czy LPR jest za mało radykalna?

#101624 01/04/2004 00:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał haarer:
[qb]jak zinterpretowac duze poparcie dla nowej partii nacjonalistycznej?
Czy LPR jest za mało radykalna?[/qb]
LPR to idioci, to dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kiedyś ktoś cytował ich program oszczędzania kasy, to było żałosne
Jakoś mi się nie widzi, żeby powstała partia nacjonalistyczna (nacjonalizm z definicji nie musi być zły --->encyklopedia) od razu by się podniosły głosy, że nowi faszyści powstają. A poza coraz częściej słyszę jak ludzie mówią: "My Polacy to jesteśmy ...(i pieprzą jacy to jesteśmy źli). Musiałaby się pojawić jakaś inteligentna, uczciwa, charyzmatyczna postać i otoczyć się uczciwymi ludźmi.

#101625 01/04/2004 12:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał jerome:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kiju:
[qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była.
Pozdrawiam[/qb]
ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.[/qb]
Pytanie brzmi: "Który z polityków wzbudza twoje zaufanie". Takiego terminologicznego molestowania sedna mi sie zachciało.

#101626 01/04/2004 13:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
okreslenie "idioci" mówi niewiele
dla mnie LPR jest za bardzo przykościelna - RYDZYK !!!!!
chętnie dam głos na partię w stylu FN Le Pena lub FPOe Haidera

poza tym ,jerome, lepiej zeby taka ankieta była bardziej obiektywna - bez docinków w stylu "prawdziwa, a nie jakis tam LPR". Trzeba było do kazdej dodac cos (np. soclalistycznej -ale prawdziwa, anie takie sk...ny jak SLD itp.)
W ten sposób ankieta od razu jest mało profesjonalna - widziałes kiedykolwiek taką? Ja- nie...

#101627 01/04/2004 17:32
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Quote
Oryginalnie wysłał Tolstoy:
[qb]okreslenie "idioci" mówi niewiele
dla mnie LPR jest za bardzo przykościelna - RYDZYK !!!!!
chętnie dam głos na partię w stylu FN Le Pena lub FPOe Haidera

poza tym ,jerome, lepiej zeby taka ankieta była bardziej obiektywna - bez docinków w stylu "prawdziwa, a nie jakis tam LPR". Trzeba było do kazdej dodac cos (np. soclalistycznej -ale prawdziwa, anie takie sk...ny jak SLD itp.)
W ten sposób ankieta od razu jest mało profesjonalna - widziałes kiedykolwiek taką? Ja- nie...[/qb]
Wiem, ale nie mogłem siępowstrzymać, ankieta nie jest profensjonalna bo ja się tym nie zajmuje, ale uważam, że oddaje nastroje panujące wśród forumowiczów i ich przekonania.
PS Jak widać UPR rządziłby nie podzielne gdyby to zależało od forum mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak UPR jest za mało aktywny, internet staje się coraz bardziej popularny więc pole do działania jest.

#101628 02/04/2004 22:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ubolewam nad ilością uczestników sondy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1