|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Z racji tego, iż wiele się w polityce ostatniego czasu działo, z ciekawości i dla sprawdzenia nastrojów zrobiłem nową sonde.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
W pytaniu o zaufaniu zrobiłem błąd i jest jedna możliwość, ale sądze że to wystrczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672 |
sonda dosyc ciekawa , tylko że nigdy nie słyszałem o partii konserwatywno-socjalistycznej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Partia konserwatywno-liberalna? A z czym to się je? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Czy program UPR nie zmienił się od 1990 roku? Na ich stronce jest tylko taki. Jeśli tak jest, to "lekko" się zdezaktualizował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
z czym sie zdezaktualizował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał Kiju: [qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była. Pozdrawiam[/qb] ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał szczęka: [qb]Partia konserwatywno-liberalna? A z czym to się je? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] akurat tego jest troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> UPR np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał Wicherr: [qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> trzeba było jeszcze dodac komunistyczno - libertariańską[/qb] nieźle... jak na pierwszy post...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał konkurs: [qb]sonda dosyc ciekawa , tylko że nigdy nie słyszałem o partii konserwatywno-socjalistycznej...[/qb] konserwatywna w poglądach, socjalistyczna gospodarczo, istnieją takie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 763 |
Oryginalnie wysłał haarer: [qb]z czym sie zdezaktualizował?[/qb] Przeczytałeś ich program z 1990 roku? I wszystko jest nadal aktualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie mają tam nikogo, żeby dostosować program do aktualnej sytuacji w Polsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906 |
Oryginalnie wysłał jerome: [qb] Oryginalnie wysłał Kiju: [qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była. Pozdrawiam[/qb] ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.[/qb] niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
jak zinterpretowac duze poparcie dla nowej partii nacjonalistycznej? Czy LPR jest za mało radykalna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał haarer: [qb]jak zinterpretowac duze poparcie dla nowej partii nacjonalistycznej? Czy LPR jest za mało radykalna?[/qb] LPR to idioci, to dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Kiedyś ktoś cytował ich program oszczędzania kasy, to było żałosne Jakoś mi się nie widzi, żeby powstała partia nacjonalistyczna (nacjonalizm z definicji nie musi być zły --->encyklopedia) od razu by się podniosły głosy, że nowi faszyści powstają. A poza coraz częściej słyszę jak ludzie mówią: "My Polacy to jesteśmy ...(i pieprzą jacy to jesteśmy źli). Musiałaby się pojawić jakaś inteligentna, uczciwa, charyzmatyczna postać i otoczyć się uczciwymi ludźmi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Oryginalnie wysłał jerome: [qb] Oryginalnie wysłał Kiju: [qb]Zdaje się, że Kwaśniewska nie jest politykiem i nigdy nim nie była. Pozdrawiam[/qb] ale jest brana pod uwage jako kandydat lewicy w wyborach prezydenckich.[/qb] Pytanie brzmi: "Który z polityków wzbudza twoje zaufanie". Takiego terminologicznego molestowania sedna mi sie zachciało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 139 |
okreslenie "idioci" mówi niewiele dla mnie LPR jest za bardzo przykościelna - RYDZYK !!!!! chętnie dam głos na partię w stylu FN Le Pena lub FPOe Haidera
poza tym ,jerome, lepiej zeby taka ankieta była bardziej obiektywna - bez docinków w stylu "prawdziwa, a nie jakis tam LPR". Trzeba było do kazdej dodac cos (np. soclalistycznej -ale prawdziwa, anie takie sk...ny jak SLD itp.) W ten sposób ankieta od razu jest mało profesjonalna - widziałes kiedykolwiek taką? Ja- nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Oryginalnie wysłał Tolstoy: [qb]okreslenie "idioci" mówi niewiele dla mnie LPR jest za bardzo przykościelna - RYDZYK !!!!! chętnie dam głos na partię w stylu FN Le Pena lub FPOe Haidera
poza tym ,jerome, lepiej zeby taka ankieta była bardziej obiektywna - bez docinków w stylu "prawdziwa, a nie jakis tam LPR". Trzeba było do kazdej dodac cos (np. soclalistycznej -ale prawdziwa, anie takie sk...ny jak SLD itp.) W ten sposób ankieta od razu jest mało profesjonalna - widziałes kiedykolwiek taką? Ja- nie...[/qb] Wiem, ale nie mogłem siępowstrzymać, ankieta nie jest profensjonalna bo ja się tym nie zajmuje, ale uważam, że oddaje nastroje panujące wśród forumowiczów i ich przekonania. PS Jak widać UPR rządziłby nie podzielne gdyby to zależało od forum mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jednak UPR jest za mało aktywny, internet staje się coraz bardziej popularny więc pole do działania jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ubolewam nad ilością uczestników sondy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|